У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
29 серпня 2018 року м. Черкаси
Суддя Черкаського районного суду Черкаської області Тептюк Є.П., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Черкаської районної державної нотаріальної контори про скасування заборони відносно нерухомого майна та виключення заборони з Єдиного реєстру заборон відчуження нерухомого майна, -
в с т а н о в и в:
ОСОБА_1 (зареєстрований в ІНФОРМАЦІЯ_1) звернувся до суду з позовом до Черкаської районної державної нотаріальної контори (місце знаходження нотаріальної контори: вул. Хрещатик,255, м. Черкаси) про скасування заборони відносно нерухомого майна та виключення заборони з Єдиного реєстру заборон відчуження нерухомого майна.
Позовна заява підлягає залишенню без руху, оскільки не відповідає вимогам ст. 175 ЦПК України.
Згідно п. 5 ч. 3ст. 175 ЦПК України - позовна заява повинна містити виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують вказані обставини.
З матеріалів позовної заяви вбачається що вищевказана вимога позивачем не виконана в повному обсязі.
Відповідно до ч. 1, ч. 2 та ч. 3 ст. 185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху. В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху. Якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені статтями 175 і 177 цього Кодексу, позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
Згідно прецедентної практики Європейського суду з прав людини, реалізуючи п. 1 ст. 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод щодо доступності правосуддя та справедливого судового розгляду кожна держава-учасниця Конвенції вправі встановлювати правила судової процедури, в тому числі й процесуальні заборони й обмеження, зміст яких - не допустити судовий процес у безладний рух.
Отже ОСОБА_1 необхідно:
визначити правонаступника колгоспу ім.. Ватутіна;
з'ясувати у правонаступника за можливості причини накладення заборони на майно позивача та чи виконані позивачем зобов'язання у повному обсязі перед колгоспом ім.. Ватутіна або його правонаступником, що були причиною накладення обтяження.
З урахуванням вищевикладеного, позовну заяву ОСОБА_1 необхідно залишити без руху і надати позивачу строк для усунення вищевказаних недоліків.
Керуючись ст. ст. 175, 185 ЦПК України,-
у х в а л и в :
Позовну заяву ОСОБА_1 до Черкаської районної державної нотаріальної контори про скасування заборони відносно нерухомого майна та виключення заборони з Єдиного реєстру заборон відчуження нерухомого майна - залишити без руху.
Надати позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви, який не може перевищувати 10 днів з дня отримання ОСОБА_1 даної ухвали.
Роз'яснити позивачу, що у разі невиконання ухвали суду, позовна заява вважається неподаною та повертається позивачу.
Ознайомитись з повним текстом ухвали суду, в електронній формі, сторони можуть за веб-адресою Єдиного державного реєстру судових рішень: http://www.reyestr.court.gov.ua/.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею і оскарженню не підлягає.
Суддя Є. П. Тептюк
Суд | Черкаський районний суд Черкаської області |
Дата ухвалення рішення | 29.08.2018 |
Оприлюднено | 30.08.2018 |
Номер документу | 76124380 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Черкаський районний суд Черкаської області
Тептюк Є. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні