Харківський окружний адміністративний суд
У Х В А Л А
про виправлення описки у судовому рішенні
"30" серпня 2018 р. справа №820/4295/18
Харківський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Котеньова О.Г.,
розглянувши в порядку письмового провадження питання щодо виправлення описки в ухвалі про поновлення строку для звернення до суду та відмову у залишенні позовної заяви без розгляду у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "СПЕЦІНДУСТРІЯ НВП ЛТД" (вул. Войкова, б. 1-А,м. Харків,61036, код ЄДРПОУ 37656568) до Державної фіскальної служби України (Львівська площа, буд. 8, м. Київ, 04053, код ЄДРПОУ 39292197) про визнання протиправним та скасування рішення та зобов'язання вчинити певні дії, -
В С Т А Н О В И В:
Ухвалою Харківського окружного адміністративного суду задоволено заяву позивача про поновлення строку звернення до суду та поновлено Товариству з обмеженою відповідальністю "СПЕЦІНДУСТРІЯ НВП ЛТД" строк для звернення до суду по справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "СПЕЦІНДУСТРІЯ НВП ЛТД" до Державної фіскальної служби України про визнання протиправним та скасування рішення та зобов'язання вчинити певні дії. У задоволенні заяви представника відповідача про залишення позовної заяви Товариства з обмеженою відповідальністю "СПЕЦІНДУСТРІЯ НВП ЛТД" до Державної фіскальної служби України про визнання протиправним та скасування рішення та зобов'язання вчинити певні дії без розгляду - відмовлено. Призначено підготовче засідання на 11 вересня 2018 року о 10:00 год. у приміщенні Харківського окружного адміністративного суду за адресою: м. Харків, вул. Сумська, 3, 4-й поверх, каб. № 23.
Розглянувши матеріали справи, судом встановлено, що при виготовленні ухвали допущено описку, а саме вказано дату ухвали 28 серпня 2018 року, у той час як ухвалу винесено 29 серпня 2018 року.
Згідно з приписами ч.ч.1, 2 ст.253 КАС України суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження.
Відповідно до ч.4 ст.229 КАС України у разі неявки у судове засідання всіх учасників справи або якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється за відсутності учасників справи (у тому числі при розгляді справи в порядку письмового провадження), фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Згідно з ч.4 ст.253 КАС України ухвалу суду про внесення виправлень у судове рішення чи відмову у внесенні виправлень може бути оскаржено.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає за необхідне виправити описку у тексті ухвали про поновлення строку для звернення до суду та відмову у залишенні позовної заяви без розгляду, вказавши дату винесення ухвали - 29 серпня 2018 року.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 229, 253, 256, 294 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
У Х В А Л И В:
Виправити описку у тексті ухвали про поновлення строку для звернення до суду та відмову у залишенні позовної заяви без розгляду, вказавши дату винесення ухвали - 29 серпня 2018 року.
Ухвала суду може бути оскаржена в апеляційному порядку окремо від рішення суду повністю або частково у випадках, визначених статтею 294 Кодексу адміністративного судочинства України.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'ятнадцяти днів безпосередньо до суду апеляційної інстанції.
До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди за правилами, що діяли до набрання чинності редакцією Кодексу адміністративного судочинства України від 15.12.2017.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення (ухвали) суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено Кодексом адміністративного судочинства України.
Ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту її підписання суддею (суддями).
Суддя О.Г. Котеньов
Суд | Харківський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 30.08.2018 |
Оприлюднено | 04.09.2018 |
Номер документу | 76133766 |
Судочинство | Адміністративне |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні