Справа№340/478/18
Провадження № 2-о/340/19/18
УХВАЛА
про залишення заяви без руху
30 серпня 2018 року суддя Верховинського районного суду Івано-Франківської області Бучинський А.Б., вивчивши матеріали заяви ОСОБА_1 сільської ради Верховинського району Івано-Франківської області, поданої в порядку окремого провадження, про визнання спадщини відумерлою, -
в с т а н о в и в:
заявник ОСОБА_1 сільська рада звернулася до суду із заявою, в якій просить визнати спадщину ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка померла 16.04.1998 відумерлою та визнати право власності на спадкове майно за територіальною громадою с Криворівня.
Вивчивши матеріали позовної заяви, ввважаю, що така підлягає залишенню без руху виходячи з наступного.
Відповідно до п. 8 ч. 2 ст. 293 ЦПК України суд розглядає справи про визнання спадщини відумерлою в порядку окремого провадження.
За змістом ч.3 ст.294 ЦПК України, Справи окремого провадження розглядаються судом з додержанням загальних правил, встановлених цим Кодексом, за винятком положень щодо змагальності та меж судового розгляду. Інші особливості розгляду цих справ встановлені цим розділом.
З наведеного випливає, що вирішуючи про прийняття заяви в порядку окремого провадження, суд повинен перевірити її відповідність загальним вимогам до заяви, передбачених ст.ст.175, 177 ЦПК України, так і спеціальним для заяви про визнання спадщини відумерлою, визначених ст.335 ЦПК України.
Зокрема, згідно із ст. 335 ЦПК України, у заяві про визнання спадщини відумерлою мають бути зазначені відомості про час і місце відкриття спадщини, про майно, що становить спадщину, а також докази, які свідчать про належність цього майна спадкодавцю, про відсутність спадкоємців за заповітом і за законом, або про усунення їх від права на спадкування, або про неприйняття ними спадщини, або про відмову від її прийняття.
Однак, як вбачається із змісту заяви та доданих до неї документів, заявником не зазначено відомостей про конкретне майно, що становить спадщину, а також не додано до заяви доказів про те, що таке майно на час відкриття спадщини належало спадкодавцю.
Також, за змістом ст.337 ЦПК України справа про визнання спадщини відумерлою розглядається судом з обов'язковою участю заявника та з обов'язковим повідомленням усіх заінтересованих осіб.
Однак, заявником даних про наявність або відсутність заінтересованих осіб, їх найменування, місцезнаходження не наведено.
З урахуванням наведеного, відповідно до ч.1 ст. 185 ЦПК України заяву слід залишити без руху і надати заявнику строк для усунення зазначених недоліків.
Керуючись ст. 175,185, 335 ЦПК України, -
у х в а л и в :
заяву ОСОБА_1 сільської ради Верховинського району Івано-Франківської області про визнання спадщини відумерлою - залишити без руху.
Встановити заявнику термін для усунення виявлених судом недоліків заяви протягом десяти днів з дня вручення йому копії ухвали.
Роз'яснити, що при невиконанні вимог даної ухвали у встановлений строк, заява бути вважатися неподаною і повернута заявникові.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки: http://court.gov.ua/.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Бучинський А.Б.
Суд | Верховинський районний суд Івано-Франківської області |
Дата ухвалення рішення | 30.08.2018 |
Оприлюднено | 02.09.2018 |
Номер документу | 76163546 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Верховинський районний суд Івано-Франківської області
Бучинський А. Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні