Справа № 454/2739/18
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
06 вересня 2018 року суддя Сокальського районного суду Львівської області Струс Т. В. розглянувши матеріали позову ОСОБА_1 Телерадіокомпанія Вільне слово України до Сокальської міської ради, виконавчого комітету Сокальської міської ради, з участю третьої особи комунального підприємства Сокальжитлокомунсервіс про виділ в натурі частки із спільної часткової власності,
в с т а н о в и в:
Позивач ОСОБА_1 Телерадіокомпанія Вільне слово України звернувся до суду з вищезазначеною позовною заявою у якій просить:
Виділити в натурі майно, що належить позивачу на праві спільної часткової власності, а саме приміщення площею 71,3кв.м., що становить 17/1000 ідеальних частин житлового будинку А-5 в м. Сокаль по вул. Героїв УПА, 28, Львівської області в окреме нежитлове приміщення №62;
Визнати право власності на нежитлове приміщення №62, загальною площею 71,3кв.м. в м. Сокаль по вул. Героїв УПА, 28, Львівської області;
Припинити право спільної часткової власності на 17/1000 ідеальних частин житлового будинку А-5 в м. Сокаль по вул. Героїв УПА, 28, Львівської області у зв'язку з виділенням його частки в натурі.
Згідно з частиною 1 статті 4 ЦПК України, кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів.
За правилами цивільного процесуального законодавства, позовна заява за формою та змістом повинна відповідати статті 175 ЦПК України.
У відповідності до частини 1 ст. 185 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Так, згідно з нормами частини 3 статті 175 ЦПК України, позовна заява повинна містити, у тому числі:
3) зазначення ціни позову, якщо позов підлягає грошовій оцінці; обґрунтований розрахунок сум, що стягуються чи оспорюються;
7) відомості про вжиття заходів забезпечення доказів або позову до подання позовної заяви, якщо такі здійснювалися;
8) перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви; зазначення доказів, які не можуть бути подані разом із позовною заявою (за наявності); зазначення щодо наявності у позивача або іншої особи оригіналів письмових або електронних доказів, копії яких додано до заяви;
Відтак позивачу необхідно подати позовну заяву та її копії, оформлену відповідно до вимог частини 3 статті 175 ЦПК України, вказавши відомості, визначені п. п. 3, 7, 8 зазначеної частини вказаного Кодексу.
Відповідно до ч. 3 ст. 6 Закону України Про судовий збір за подання позовної заяви, що має одночасно майновий і немайновий характер, судовий збір сплачується за ставками, встановленими для позовних заяв майнового та немайнового характеру.
У разі коли в позовній заяві об'єднано дві і більше вимог немайнового характеру, судовий збір сплачується за кожну вимогу немайнового характеру.
В заяві міститься три вимоги, кожна з яких повинна оплачуватися судовим збором.
Відповідно до правил ст. 185 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 ЦПК України, протягом п яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, в якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Оскільки, дана заява оформлена з порушенням вимог ст. 175 ЦПК України відповідно до вимог ст. 185 ЦПК України її необхідно залишити без руху, а заявнику надати строк для усунення зазначених в ухвалі недоліків.
Керуючись ст.ст. 175, 185, 294 ЦПК України,-
у х в а л и в:
Позовну заяву ОСОБА_1 Телерадіокомпанія Вільне слово України до Сокальської міської ради, виконавчого комітету Сокальської міської ради, з участю третьої особи комунального підприємства Сокальжитлокомунсервіс про виділ в натурі частки із спільної часткової власності.
Надати позивачу строк, що не перевищує п яти днів з дня вручення йому ухвали, для усунення зазначених в ухвалі недоліків.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.
Суддя: Т. В. Струс
Суд | Сокальський районний суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 06.09.2018 |
Оприлюднено | 09.09.2018 |
Номер документу | 76308823 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Сокальський районний суд Львівської області
Струс Т. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні