ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

Справа № 761/17142/15-ц

Провадження № 2/761/99/2018

УХВАЛА

08 серпня 2018 року Шевченківський районний суд м.Києва у складі:

головуючого судді: Савицького О.А.,

при секретарі: Яриновській Є.В.,

розглядаючи у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3, Публічного акціонерного товариства Банк Національні інвестиції , ОСОБА_4, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору: ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, Приватний нотаріус Бойко Олександр Володимирович, про витребування майна з чужого незаконного володіння, визнання права власності на майно, визнання недійсним договору іпотеки та зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору: ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Бойко Олег Володимирович, про відшкодування витрат на поліпшення квартири,

ВСТАНОВИВ:

16.06.2015 року ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2, ПАТ Банк Національні інвестиції про витребування майна з чужого незаконного володіння, а саме квартири АДРЕСА_1, визнання права власності на вказану квартиру та визнання недійсним договору іпотеки щодо вказаної квартири.

Ухвалою від 26.06.2015 року відкрито провадження у даній справі.

В судових засіданнях судом залучено до участі у справі ОСОБА_3 та ОСОБА_4 у якості співвідповідачів, а також прийнято до спільного розгляду з первісним позовом, зустрічний позов ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про відшкодування витрат на поліпшення спірної квартири.

Разом з тим, 15.12.2017 року набув чинності Закон України Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів № 2147-VIII від 03.10.2017 року, яким Цивільний процесуальний кодекс України викладено в новій редакції.

Так, згідно п.п.9 п.1 Розділу ХІІІ Перехідних положень ЦПК України справи у судах першої та апеляційної інстанцій, провадження у яких відкрито до набрання чинності цією редакцією Кодексу, розглядаються за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу.

В свою чергу, як передбачено ч.2 ст. 19 та п.4 ч.2 ст. 187 ЦПК України цивільне судочинство у порядку позовного провадження здійснюється за правилами загального та спрощеного провадження.

З огляду на вищенаведені положення чинного процесуального законодавства, в судовому засіданні судом було поставлено на обговорення питання щодо порядку продовження розгляду даної справи.

Представник ОСОБА_1 в судовому засіданні вважав за необхідне продовжити розгляд даної справи у порядку загального позовного провадження.

ОСОБА_2 в судовому засіданні під час вирішення питання щодо порядку продовження розгляду даної справи покладався на розсуд суду.

За викладених обставин, з врахуванням думки учасників судового розгляду, а також враховуючи вищевказані положення законодавства, суд приходить до висновку, що розгляд даної справи необхідно продовжити за правилами загального позовного провадження.

Разом з тим, приймаючи до уваги, що вказана справа перебуває у провадженні тривалий час, суд вважає за необхідне продовжити її розгляд за правилами загального позовного провадження без призначення підготовчого судового засідання, оскільки його проведення є недоцільним.

Керуючись ст.ст. 258-260 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Розгляд цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3, Публічного акціонерного товариства Банк Національні інвестиції , ОСОБА_4, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору: ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, Приватний нотаріус Бойко Олександр Володимирович, про витребування майна з чужого незаконного володіння, визнання права власності на майно, визнання недійсним договору іпотеки та зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору: ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Бойко Олег Володимирович, про відшкодування витрат на поліпшення квартири, продовжити за правилами загального позовного провадження.

Призначити на 16 жовтня 2018 року о 09 годині 00 хвилин судове засідання по справі, яке проводити за адресою: м.Київ, вул.Дегтярівська, 31-А, кабінет № 310.

Викликати для участі в судовому засіданні учасників справи.

Встановити відповідачу п'ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову. Відповідно до вимог ч.4 ст. 178 ЦПК України одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копія відзиву та доданих до нього документів відповідач зобов'язаний надіслати іншим учасникам справи.

Роз'яснити відповідачу, що у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч.8 ст. 178 ЦПК України).

Роз'яснити відповідачу його право пред'явити зустрічний позов у строк, встановлений судом для подання відзиву.

Встановити позивачу десятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Встановити відповідачу п'ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення на відповідь на відзив, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Роз'яснити третій особі її право подати до суду пояснення щодо позову в п'ятиденний строк з дня отримання копії даної ухвали, а щодо відзиву - протягом десяти днів із дня його отримання, з підтвердженням направлення їх копій з додатками учасникам справи.

Роз'яснити учасникам справи, що подання заяв по суті справи (позовна заява; відзив на позовну заяву; відповідь на відзив; заперечення; пояснення третьої особи щодо позову або відзиву) є їхнім правом. У разі ненадання учасником розгляду заяви по суті справи у встановлений судом або законом строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами.

Інформацію щодо справи, що розглядається учасники справи можуть отримати на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: https://court.gov.ua/sud2610/.

Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя:

Дата ухвалення рішення 08.08.2018
Зареєстровано 10.09.2018
Оприлюднено 10.09.2018

Судовий реєстр по справі 761/17142/15-ц

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 24.12.2021 Шевченківський районний суд міста Києва Цивільне
Ухвала від 13.10.2020 Шевченківський районний суд міста Києва Цивільне
Ухвала від 06.03.2020 Шевченківський районний суд міста Києва Цивільне
Постанова від 12.02.2020 Касаційний цивільний суд Верховного Суду Цивільне
Ухвала від 29.01.2020 Касаційний цивільний суд Верховного Суду Цивільне
Ухвала від 18.11.2019 Касаційний цивільний суд Верховного Суду Цивільне
Ухвала від 20.09.2019 Шевченківський районний суд міста Києва Цивільне
Ухвала від 11.09.2019 Касаційний цивільний суд Верховного Суду Цивільне
Ухвала від 11.09.2019 Касаційний цивільний суд Верховного Суду Цивільне
Ухвала від 02.09.2019 Касаційний цивільний суд Верховного Суду Цивільне
Ухвала від 08.08.2018 Шевченківський районний суд міста Києва Цивільне
Ухвала від 02.03.2018 Шевченківський районний суд міста Києва Цивільне
Ухвала від 17.09.2015 Апеляційний суд міста Києва Цивільне
Ухвала від 12.08.2015 Апеляційний суд міста Києва Цивільне
Ухвала від 12.08.2015 Апеляційний суд міста Києва Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону