ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Симона Петлюри, 16/108, м. Київ, 01032, тел. (044) 235-95-51, е-mail: inbox@ko.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
"11" вересня 2018 р. Справа № 911/1932/18
Господарський суд Київської області у складі судді Яреми В.А.,
за матеріалами позовної заяви Селянського (фермерського) господарства “Обрій” та Товариства з обмеженою відповідальністю “Нива Миронівщини”
до 1. Товариства з обмеженою відповідальністю Сільськогосподарського підприємства “Маслівське”
2. Товариства з обмеженою відповідальністю “Виробниче підприємство “Імпульс плюс”
про визнання права власності
встановив:
31.08.2018 через канцелярію господарського суду Київської області надійшла позовна заява Селянського (фермерського) господарства “Обрій” та Товариства з обмеженою відповідальністю “Нива Миронівщини” до Товариства з обмеженою відповідальністю Сільськогосподарського підприємства “Маслівське” та Товариства з обмеженою відповідальністю “Виробниче підприємство “Імпульс плюс ” про:
- визнання за Селянським (фермерським) господарством “Обрій” права власності на врожай 2018 року, що вирощений та знаходиться на 260 земельних ділянках, належних йому на праві оренди, які є предметом договору про спільну діяльність, укладеного 20.03.2018 між Товариством з обмеженою відповідальністю Сільськогосподарського підприємства “Маслівське” та Товариством з обмеженою відповідальністю “Виробниче підприємство “Імпульс плюс”, на земельних ділянках відповідно до викладеного в позовній заяві переліку;
- визнання за Товариством з обмеженою відповідальністю “Нива Миронівщини” права власності на врожай 2018 року, що вирощений та знаходиться на 7 земельних ділянках, належних йому на праві оренди, які є предметом договору про спільну діяльність, укладеного 20.03.2018 між Товариством з обмеженою відповідальністю “Сільськогосподарське підприємство “Маслівське” та Товариством з обмеженою відповідальністю “Виробниче підприємство “Імпульс плюс”, а саме на земельних ділянках відповідно до викладеного в позовній заяві переліку.
Ухвалою господарського суду Київської області від 05.09.2018 позовну заяву Селянського (фермерського) господарства “Обрій” та Товариства з обмеженою відповідальністю “Нива Миронівщини” залишено без руху.
Однак, при виготовленні вищевказаної ухвали господарського суду Київської області від 05.09.2018 у вступній та описовій частинах відповідного процесуального документа судом було допущено технічні описки, а саме: невірно зазначено назву відповідача 2 - Товариство з обмеженою відповідальністю “Виробниче підприємство “Імпульс”, замість вірного найменування - Товариство з обмеженою відповідальністю “Виробниче підприємство “Імпульс плюс”.
З матеріалів позовної заяви та відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань слідує, що вірна назва відповідача 2 (ідентифікаційний код 34150627) - Товариство з обмеженою відповідальністю “Виробниче підприємство “Імпульс плюс”.
Відповідно до приписів ст. 243 Господарського процесуального кодексу України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала.
Враховуючи приписи процесуального законодавства, суд дійшов висновку про виправлення з власної ініціативи допущених технічних описок у вступній та описовій частинах ухвали господарського суду Київської області від 05.09.2018 у справі №911/1932/18 шляхом зазначення вірної назви відповідача 2 - Товариство з обмеженою відповідальністю “Виробниче підприємство “Імпульс плюс”.
Керуючись ст. ст. 234, 235, 243 Господарського процесуального кодексу України, суд
постановив:
Виправити допущені технічні описки у вступній та описовій частинах ухвали господарського суду Київської області від 05.09.2018 у справі №911/1932/18, вважати вірною назвою відповідача 2 - Товариство з обмеженою відповідальністю “Виробниче підприємство “Імпульс плюс”.
Ухвала підписана 11.09.2018, набирає законної сили з моменту її підписання суддею у відповідності до ч. 2 ст. 235 Господарського процесуального кодексу України та може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом десяти днів з моменту її складення у відповідності до ч. 1 ст. 256 Господарського процесуального кодексу України.
Відповідно до підпункту 17.5) підпункту 17) пункту 1 Перехідних положень Господарського процесуального кодексу України апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди, а матеріали справ витребовуються та надсилаються судами за правилами, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу. У разі порушення порядку подання апеляційної чи касаційної скарги відповідний суд повертає таку скаргу без розгляду.
Суддя В.А. Ярема
Суд | Господарський суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 11.09.2018 |
Оприлюднено | 14.09.2018 |
Номер документу | 76378479 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Київської області
Ярема В.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні