Справа № 746/173/18
1-в/746/16/18
Ухвала
12 вересня 2018 року
смт Срібне
Срібнянський районний суд Чернігівської області
в особі судді ОСОБА_1 ,
при секретарі - ОСОБА_2 ,
з участю прокурора ОСОБА_3 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду смт Срібне питання про виправлення описки у вироці Срібнянського районного суду від 23 травня 2018 року по кримінальному провадженню щодо ОСОБА_4 у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.185 КК України -,
в с т а н о в и в:
Вироком Срібнянського районного суду Чернігівської області від 23.05.2018 року ОСОБА_4 визнано винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.185 КК України і призначено йому покарання у виді 3 місяців арешту та задоволено позовні заяви прокурора про стягнення з обвинуваченого ОСОБА_4 на користь Сокиринського професійного аграрного ліцею матеріальну шкоду в сумі 487 грн. 50 коп., а також на користь Срібнянського центру первинної медико-санітарної допомоги Чернігівської області матеріальну шкоду в сумі 682 грн. 50 коп., але судом у мотивувальній та резолютивній частинах вироку допущено описку в назві Срібнянського центру первинної медико-санітарної допомоги Чернігівської області, а саме: замість слів «Срібнянського» зазначено «Сокиринського».
Відповідно до ч.1 ст.379 КПК України суд має право за власною ініціативою або за заявою учасника кримінального провадження чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки, незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Згідно ч.2 ст. 379 КПК України питання про внесення виправлень суд вирішує в судовому засіданні. Учасники судового провадження повідомляються про дату, час і місце засідання. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Прокурор у судовому засіданні просить суд задовольнити заяву та виправити допущену описку у судовому рішенні.
Інші учасники кримінального провадження в судове засідання не з`явились, хоча повідомлялись про час і місце розгляду справи належним чином.
Розглянувши матеріали кримінального провадження, суд вважає, що допущена в судовому рішенні описка підлягає виправленню.
Тому, керуючись ст. 379 КПК України, суд,-
у х в а л и в :
Виправити описку, допущену у вироці Срібнянського районного суду від 23 травня 2018 року по кримінальному провадженню щодо ОСОБА_4 у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.185 КК України.
В абзаці при вирішенні питання цивільного позову прокурора мотивувальної та резолютивної частин вироку замість найменувань «Сокиринського центру первинної медико-санітарної допомоги Чернігівської області » зазначити «Срібнянського центру первинної медико-санітарної допомоги Чернігівської області».
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Чернігівської області.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом семи днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом семи днів з дня отримання копії судового рішення.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Срібнянський районний суд Чернігівської області |
Дата ухвалення рішення | 12.09.2018 |
Оприлюднено | 27.02.2023 |
Номер документу | 76411550 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Срібнянський районний суд Чернігівської області
Ходіч В. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні