Справа № 383/1010/18
Номер провадження 2-з/383/7/18
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А ЇН И
14 вересня 2018 року Бобринецький районний суд Кіровоградської області у складі головуючої судді Адаменко І.М. за участі секретаря судового засідання Одінцової Н.Г., в приміщенні Бобринецького районного суду Кіровоградської області, розглянувши заяву ОСОБА_1 про забезпечення позову,-
ВСТАНОВИВ:
14 вересня 2018 року ОСОБА_1 звернулася до суду з заявою про забезпечення позову у справі № 383/1010/18 за позовом ОСОБА_1 до Приватного підприємства Бобринець-Агро про дострокове розірвання договору оренди землі, шляхом заборони на вчинення будь-яких дій ПП Бобринець-Агро із урожаєм (соняшником) який знаходиться на земельній ділянці загальною площею 16,504 га кадастровий номер 3520886000:02:000:0224 та заборони вчинення будь-яких дій із земельною ділянкою до закінчення розгляду справи по суті, в обґрунтування заяви зазначив, що забезпечення позову дозволить в подальшому виконання рішення про дострокове розірвання договору оренди. Вказана заява подана до відкриття провадження у справі № 383/1010/18 за позовом ОСОБА_1 до Приватного підприємства Бобринець-Агро про дострокове розірвання договору оренди землі .
З позовної заяви у справі № 383/1010/18 вбачається, що предметом позов є дострокове розірвання договору оренди землі, але в порушення п. 8 ч. 1 ст. 176 ЦПК України, не визначена ціна позову, що передбачено для позовів про розірвання договору найму (оренди) або договору найму (оренди) житла - сукупністю платежів за користування майном або житлом протягом строку, що залишається до кінця дії договору, але не більше ніж за три роки.
Суд, перевіривши матеріали справи та заяву про забезпечення позову, вважає, що вказана заява, відповідно до ч.9 ст.153 ЦПК України, підлягає поверненню заявнику, оскільки її подано без додержання вимог статті 151 ЦПК України.
Так згідно з ч. 1 ст. 151 ЦПК України, заява про забезпечення позову подається в письмовій формі, підписується заявником і повинна містити:
1) найменування суду, до якого подається заява;
2) повне найменування (для юридичних осіб) або імя (прізвище, імя та по батькові - для фізичних осіб) заявника, його місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштові індекси, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України, реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України, номери засобів з вязку та адресу електронної пошти, за наявності;
3) предмет позову та обґрунтування необхідності забезпечення позову;
4) захід забезпечення позову, який належить застосувати, з обґрунтуванням його необхідності;
5) ціну позову, про забезпечення якого просить заявник;
6) пропозиції заявника щодо зустрічного забезпечення;
7) інші відомості, потрібні для забезпечення позову.
Відповідно до ч. 2 ст. 151 ЦПК України, якщо заява про забезпечення позову подається до відкриття провадження у справі , в такій заяві додатково зазначаються повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові) (для фізичних осіб ) інших осіб, які можуть отримати статус учасника справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштові індекси, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України, реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серія паспорта для фізичних осіб - громадян України, відомі номери засобів зв'язку та адреси електронної пошти.
Ознайомившись із заявою ОСОБА_1 про забезпечення позову встановлено, що така не відповідає вимогам ч. 1, ч. 2 ст. 151 ЦПК України, оскільки в ній не зазначено: ціну позову, про забезпечення якого просить заявник, позовна заява не містить пропозицій заявника щодо зустрічного забезпечення позову, крім того в заяві не зазначено поштового індексу юридичної особи.
Відповідно до ч.9 ст.153 ЦПК України, суд встановивши, що заяву про забезпечення позову подано без додержання вимог статті 151 цього Кодексу, повертає її заявнику, про що постановляє ухвалу.
На підставі вищенаведеного, оскільки заява про забезпечення позову подана без додержання вимог статті 151 ЦПК України, суд приходить до висновку про повернення її заявнику.
Керуючись ст. ст. 151, 153, 352-355 ЦПК України, суд
УХВАЛИВ:
Заяву ОСОБА_1 про забезпечення позову у цивільній справі № 383/1010/18 за позовом ОСОБА_1 до Приватного підприємства Бобринець-Агро про дострокове розірвання договору оренди землі повернути заявнику.
Суд роз яснює, що повернення заяви про забезпечення позову не перешкоджає повторному зверненню з такою заявою, якщо перестануть існувати обставини, які стали причиною для її повернення.
Ухвала може бути оскаржена протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення шляхом подачі апеляційної скарги безпосередньо до Апеляційного суду Кіровоградської області.
У відповідності до п.п. 15.5) п.15 ч.1 Перехідних положень ЦПК України до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно- телекомунікаційної системи апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди (Бобринецький районний суд Кіровоградської області).
Дана ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя І.М. Адаменко
Суд | Бобринецький районний суд Кіровоградської області |
Дата ухвалення рішення | 14.09.2018 |
Оприлюднено | 16.09.2018 |
Номер документу | 76453882 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Бобринецький районний суд Кіровоградської області
Адаменко І. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні