МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про зупинення провадження у справі
18 вересня 2018 р. № 814/1301/18
м. Миколаїв
Миколаївський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Мельника О.М., вирішуючи питання в письмовому провадженні про зупинення провадження
за позовом: Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області, вул. 2 Екіпажна, 1, м. Миколаїв, 54003
до відповідача: Вознесенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Вознесенської міської ради Миколаївської області, вул. Сухомлинського, 8, м. Вознесенськ, Миколаївська область, 56500
про:застосування заходу реагування,
ВСТАНОВИВ:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області звернулося до адміністративного суду з позовом до Вознесенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Вознесенської міської ради Миколаївської області про застосування заходу реагування у вигляді повного зупинення роботи об'єкта.
12.09.2018 року від представника позивача до суду надійшло клопотання про зупинення провадження у справі до повного усунення відповідачем порушень вимог законодавства у сфері пожежної, техногенної безпеки та у сфері цивільного захисту, що створюють загрозу життю та здоров'ю людей.
Представник відповідача подав клопотання про розгляд клопотання про зупинення провадження в порядку письмового провадження. Проти зупинення провадження не заперечував.
Суд на підставі частини третьої статті 194 Кодексу адміністративного судочинства України, розглянув клопотання в порядку письмового провадження.
Відповідно до статті 236 Кодексу адміністративного судочинства України суд має право зупинити провадження.
З метою дотримання процесуальних прав сторін та беручи до уваги поважність підстав для зупинення провадження у справі, суд вважає за можливе провадження у справі зупинити.
Керуючись статтями 194, 236, 241, 243, 248, 263 Кодексу адміністративного судочинства України, суд –
У Х В А Л И В:
1. Зупинити провадження у справі 814/1301/18 до повного усунення відповідачем порушень вимог законодавства у сфері пожежної, техногенної безпеки та у сфері цивільного захисту, що створюють загрозу життю та здоров'ю людей.
2. Зобов'язати сторін надати суду докази виконання порушень вимог законодавства у сфері пожежної, техногенної безпеки та у сфері цивільного захисту, що створюють загрозу життю та здоров'ю людей.
3. Копію ухвали направити сторонам.
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено Кодексом адміністративного судочинства України.
Ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту її підписання суддею (суддями).
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частину ухвали суду, або справу було розглянуто в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Апеляційна скарга подається учасниками справи відповідно до статті 297 Кодексу адміністративного судочинства України з урахуванням пункту 15.5 Розділу VII Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя О.М. Мельник
Суд | Миколаївський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 18.09.2018 |
Оприлюднено | 25.09.2018 |
Номер документу | 76573471 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Миколаївський окружний адміністративний суд
Мельник О.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні