Ухвала
від 21.09.2018 по справі 914/1528/18
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

          

          21.09.2018 р., м.Львів, вул.Личаківська,128          Справа№ 914/1528/18

Господарський суд Львівської області в складі судді Бортник О.Ю., розглянув матеріали справи за позовом: Публічного акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія“Нафтогаз України”, м.Київ

до відповідача: Приватного підприємства “Приватна фірма по ремонту та обслуговуванню житла “ЛАПАЇВКА”, м.Львів

про стягнення 14 425,75 грн. пені, трьох відсотків річних та інфляційних нарахувань за неналежне виконання грошового зобов'язання.

Представники: не викликались

СУТЬ СПОРУ: На розгляді Господарського суду Львівської області знаходилася справа № 914/1528/18 за позовом Публічного акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія“Нафтогаз України”, м.Київ до Приватного підприємства “Приватна фірма по ремонту та обслуговуванню житла “ЛАПАЇВКА”, м.Львів про стягнення 14 425,75 грн. пені, трьох відсотків річних та інфляційних нарахувань за неналежне виконання грошового зобов'язання.

21.09.2018р., судом виявлено описку, допущену в ухвалі Господарського суду Львівської області від 10.09.2018р.

Зокрема, у описовій частині ухвали зазначено, що представник позивача з'явився, заявив усне клопотання про відкладення розгляду справи для подання додаткових доказів про погашення відповідачем заявленої до стягнення суми. В мотивувальній частині зазначено, що у зв'язку з неявкою представника відповідача та відсутністю у матеріалах справи доказів про вручення повідомлення суду, а також клопотанням позивача про відкладення розгляду справи для подання додаткових доказів про погашення відповідачем заявленої до стягнення суми, судове засідання відкладається.

Однак, як вбачається з вступної частини ухвали, представники сторін в судове засідання не з'явилися, жодних клопотань від сторін на адресу суду не надходило. Вказане підтверджується протоколом судового засідання від 10.09.2018р., та відомостями комп'ютерної програми «Діловодство спеціалізованого суду».

Відповідно до ч. ч. 1, 2 ст.243 ГПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала.

Отже, наведені вище описки підлягають виправленню.

З огляду на викладене та керуючись ст. ст. 234, 235, 243 ГПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

1.Виправити описку в описовій та мотивувальній частинах ухвали Господарського суду Львівської області від 10.09.2018р. у справі № 914/1528/18.

2.У описовій частині ухвали суду від 10.09.2018р. замість слів «представник позивача з'явився, заявив усне клопотання про відкладення розгляду справи для подання додаткових доказів про погашення відповідачем заявленої до стягнення суми», слід читати «представник позивача не з'явився», а у мотивувальній частині замість слів «У зв'язку з неявкою представника відповідача та відсутністю у матеріалах справи доказів про вручення повідомлення суду, а також клопотанням позивача про відкладення розгляду справи для подання додаткових доказів про погашення відповідачем заявленої до стягнення суми», слід читати «У зв'язку з неявкою представників позивача та відповідача та не виконанням ними вимог ухвали суду від 16.08.2018р.»

3.Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

4.Ухвала може бути оскаржена в порядку, встановленому Главою 1 Розділу IV ГПК України до Львівського апеляційного господарського суду.

Суддя                                                                                          Бортник О.Ю.           

                                                            

СудГосподарський суд Львівської області
Дата ухвалення рішення21.09.2018
Оприлюднено25.09.2018
Номер документу76609174
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —914/1528/18

Постанова від 28.03.2019

Господарське

Західний апеляційний господарський суд

Кравчук Наталія Миронівна

Ухвала від 20.03.2019

Господарське

Західний апеляційний господарський суд

Кравчук Наталія Миронівна

Ухвала від 08.02.2019

Господарське

Західний апеляційний господарський суд

Кравчук Наталія Миронівна

Ухвала від 13.12.2018

Господарське

Західний апеляційний господарський суд

Скрипчук Оксана Степанівна

Ухвала від 10.12.2018

Господарське

Західний апеляційний господарський суд

Скрипчук Оксана Степанівна

Ухвала від 26.11.2018

Господарське

Західний апеляційний господарський суд

Скрипчук Оксана Степанівна

Рішення від 16.10.2018

Господарське

Господарський суд Львівської області

Бортник О.Ю.

Ухвала від 09.10.2018

Господарське

Господарський суд Львівської області

Бортник О.Ю.

Ухвала від 21.09.2018

Господарське

Господарський суд Львівської області

Бортник О.Ю.

Ухвала від 10.09.2018

Господарське

Господарський суд Львівської області

Бортник О.Ю.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні