ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
26.09.2018 Справа № 908/1911/18
м.Запоріжжя Запорізької області
Господарський суд Запорізької області у складі судді Ніколаєнка Романа Анатолійовича, розглянувши матеріали
за заявою боржника – товариства з обмеженою відповідальністю „М'ясокомбінат Дніпро” (код ЄДРПОУ:34314582, місцезнаходження: 69106, м.Запоріжжя, вул.Павлокічкаська, буд. 15, адреса листування: 69063, м.Запоріжжя, пр. Соборний, 44, оф. 33)
про відкриття провадження у справі про банкрутство,
В С Т А Н О В И В:
24.09.2018 за вх.№ 2062/08-07/18 до суду надійшла заява вих.№45 від 24.09.2018 боржника – товариства з обмеженою відповідальністю „М'ясокомбінат Дніпро” про відкриття провадження у справі про банкрутство.
Судом відзначається, що 15.12.2017 набрала чинності нова редакція Господарського процесуального кодексу України (в редакції Закону України
№ 2147-VIII від 03.10.2017).
За положеннями ст.12 нової редакції Господарського процесуального кодексу України господарські суди розглядають справи про банкрутство у порядку, передбаченому цим Кодексом для позовного провадження, з урахуванням особливостей, встановлених Законом України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.
Подана заява не відповідає змісту вимог, зазначених у Законі України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (далі – Закон).
Вимоги до заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство визначені ст.11 Закону. Зокрема встановлено, що до заяви боржника, поряд з іншим, мають бути додані докази сплати судового збору, установчі документи боржника - юридичної особи; бухгалтерський баланс боржника на останню звітну дату; перелік кредиторів боржника, вимоги яких визнаються боржником, із зазначенням загальної суми грошових вимог усіх кредиторів, а також щодо кожного кредитора – його імені або найменування, його місцезнаходження або місця проживання, ідентифікаційного коду юридичної особи або реєстраційного номера облікової картки платника податків (за наявності), суми грошових вимог (загальної суми заборгованості, заборгованості за основним зобов'язанням та суми неустойки (штрафу, пені) окремо), підстав виникнення зобов'язань, а також строку їх виконання згідно із законом або договором; перелік майна боржника із зазначенням його балансової вартості та місцезнаходження, а також загальна балансова вартість майна; перелік майна, що перебуває у заставі або є обтяженим у інший спосіб, його місцезнаходження, вартість, а також інформація про кредиторів, на користь яких вчинено обтяження майна боржника, їх ім'я або найменування, місцезнаходження або місце проживання, ідентифікаційні коди юридичних осіб або реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності), суми їх грошових вимог, підстави виникнення зобов'язань, а також строки їх виконання згідно із законом або договором; довідка органів приватизації (органів, уповноважених управляти об'єктами державної власності) стосовно наявності або відсутності на балансі підприємства, щодо якого порушено справу про банкрутство, державного майна, що в процесі приватизації (корпоратизації) не увійшло до його статутного капіталу; перелік осіб, що мають невиконані зобов'язання перед боржником, із зазначенням вартості таких зобов'язань, терміну виконання та підстав виникнення; інші документи, які підтверджують неплатоспроможність боржника.
Заявником встановлених вимог не дотримано та матеріали до заяви не додано.
Згідно з абз.3 ч.1 ст.15 Закону, господарський суд повертає заяву про відкриття провадження у справі про банкрутство без розгляду, якщо заява не відповідає змісту вимог, зазначених в Законі.
Поряд з вищевикладеним зазначається, що повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку за умови дотримання зазначених вище вимог Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” в редакції Закону України від 22.12.2011 № 4212-VІ.
На підставі викладеного, керуючись абз.3 ч.1 ст.15 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” в редакції Закону України від 22.12.2011 № 4212-VІ, ст.ст.3, 12, 20, 233-235 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
Заяву (вих.№ 45 від 24.09.18р.) повернути ТОВ „М'ясокомбінат Дніпро” без розгляду на адресу листування (69063, м.Запоріжжя, пр. Соборний, 44, оф. 33).
Додаток: заява на 4 /чотирьох/ аркушах.
Ухвала господарського суду, відповідно до ч.2 ст.235 ГПК України, набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала господарського суду може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом 10 днів з дня її винесення за правилами, визначеними ст.ст. 254-259 ГПК України, шляхом подання апеляційної скарги наразі через господарський суд Запорізької області.
Ухвалу складено та підписано: 26.09.2018.
Суддя Р.А.Ніколаєнко
Суд | Господарський суд Запорізької області |
Дата ухвалення рішення | 26.09.2018 |
Оприлюднено | 28.09.2018 |
Номер документу | 76688005 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Запорізької області
Ніколаєнко Р.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні