Справа № 457/851/18
провадження №2-з/457/24/18
УХВАЛА
27 вересня 2018 року м. Трускавець
Суддя Трускавецького міського суду Львівської області Марчук В.І., розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю Дослідницько-Виробничий центр Еконива про забезпечення позову, що була подана до відкриття провадження у справі, -
ВСТАНОВИВ:
Товариство з обмеженою відповідальністю Дослідницько-Виробничий центр Еконива звернулося до суду з заявою про забезпечення позову, яка подана до відкриття провадження у справі, у якій просить забезпечити майбутній позов, а саме: зупинити торги, які проводяться Фондом гарантування вкладів фізичних осіб щодо відчуження нерухомого майна - нежилі приміщення загальною площею 3172,0 кв.м. за адресою: Київська обл., Києво-Святошинський район, с.Юрівка, вул.Набережна, буд.25; основних засобів у кількості 260 одиниць, за адресою : м. Київ, вулиця Довженко, 3 (склад), які ідентифікуються як лот F11GL33410 (на голландському аукціоні) або як лот F11G18302 (майно ліквідованого ПАТ Дельта-Банк ), при цьому Заявник просив не застосовувати зустрічне забезпечення позову.
Свої вимоги заявник мотивував тим, що між ним (Сторона-1 договору про спільну діяльність) та фізичною особою - громадянином України - ОСОБА_1 (Сторона-2 Договору про спільну діяльність) було укладено Договір про спільну діяльність, за умовами якого до спільної діяльності Сторін, Сторонами - заявником та потенційним Відповідачем - ОСОБА_1, було внесено:
-нежилі приміщення, що складаються з: літ. А (прохідна, пл. 92,6 кв.м.), літ. В (електронна-щитова, пл. 6,0 кв.м.), літ. Г (склад, пл. 45,4 кв.м.), літ. Д (будівля експериментального цеху № 2, пл. 1571, 0 кв.м.), літ. Е (складське приміщення, пл. 59,1 кв.м.), літ. Ж (склад ГРП, пл.35,4 кв.м.), літ. З (насосна, пл.8,7 кв.м.), літ. К (будівля експериментального цеху № 1, пл. 1350, 8 кв.м.), літ. Л (навіс), літ. М (навіс), лін. Н (навіс), літ. О (навіс), літ. П. (навіс), літ. Р (навіс), літ. С (вбиральня, пл. 3, 0 кв.м.), № 1-11 (огорожа), № 12 (водонапірна башта), № 13 (свердловина), №14 (пожежний резервуар), № 15 (відстійний резервуар), № 1 (замощення);
-рухоме майно (система контролю та управління кліматом; кліматична установка із шести блоків; автоматична система управління кліматичними установками та системами охолодження; стелажі 5-ти та 6-ти ярусні в комплекті з каретками; лебідки з реверсом для завантаження (2 піт.); система охолодження № 1; система охолодження № 2; система теплопостачання; система водопостачання та зрошення; станція обеззалізнення води; інше рухоме майно в кількості не менше 260 одиниць).
Відповідно до п.п. 1.2.-1.4. Договору, Сторони погодили, що для здійснення діяльності, передбаченої п. 1.1. цього Договору, Сторони погоджуються залучати для спільної діяльності кредитні кошти від фінансових установ, в тому числі під заставу майна(рухомого/нерухомого), або майнових прав, які будуть внесені в спільну діяльність, при цьому здійснення внесків в спільну діяльність Сторін підтверджується Сторонами шляхом підписання відповідного Акту здійснення внеску в спільну діяльність, який є невід'ємною частиною цього Договору.
Сторона-1 в межах цього Договору зобов'язалася внести у спільну діяльність право на користування рухомим та нерухомим майном, яке належить Стороні-1 на праві власності, відповідно до умов цього Договору; залучати в банківських, кредитних та інших фінансових установах грошові кошти шляхом укладення від свого імені, але в інтересах спільної діяльності, кредитних договорів та договорів позики під заставу майна, внесеного в спільну діяльність.
Сторона-2 в межах цього Договору зобов'язалася здійснювати повний юридичний та експертний супровід діяльності Сторони-1 з метою належного виконання останньою всіх зобов'язань, взятих нею на себе в межах будь-яких кредитних угод чи договорів позики, при цьому Сторони погоджуються, що Сторона-2 повинна здійснити всі дії, що унеможливлять втрату Стороною-1 права власності на рухоме та нерухоме майно внесене до спільної діяльності, сплату Стороною-1 штрафів, пені за наслідком використання позик тощо, при цьому Сторона-2 гарантує, що за рахунок ділових зв'язків та спеціальних знань не допустить, щоб майно внесене Стороною-1 до спільною діяльності було:
-відчужене будь-яким третім особам внаслідок звернення стягнення на вказане майно, в тому числі в судовому порядку;
-продано з будь-яких аукціонів, торгів, тендерів, бірж;
-стало предметом будь-яких спорів з будь-якими фінансовими установами;
-таким, що не може в силу будь-яких фактичних чи юридичних причин використовуватися Стороною-1 за його прямим призначенням внаслідок укладення відповідних кредитних договорів/договорів позики.
Сторони погодили, що пріоритетним обов'язком Сторони-2 в межах спільної діяльності згідно з умовами цього Договору є юридичний супровід спільної діяльності, який полягає перш за все в захисті майна, внесеного в спільну діяльність, що передбачає наступне: у випадку виникнення відповідних судових тяжб щодо вказаного майна, Сторона-2 забезпечує досягнення такого правового результату, при якому права та обов'язки Сторони-1 як власника рухомого та нерухомого майна, внесеного в спільну діяльність, залишаються незмінними та непорушними, тобто Сторона-2 повинна вчинити всі дії для того, щоб Сторона-1 не була за жодних умов позбавлена права власності на майно, внесене в спільну діяльність.
Сторони також визначили при підписанні Договору, що Сторона-2 повинна забезпечити збереження права власності на рухоме та нерухоме майно, внесене Стороною-1 до цього Договору, за Стороною-1 виключно методами, які повністю відповідають нормам чинного законодавства (захист інтересів в судах, представництво в бізнес-структурах, в органах державної влади, використання ділових зв'язків, перемовини з іноземними контрагентами тощо).
На сьогодні, внаслідок бездіяльності ОСОБА_1 та порушення ним зобов'язань за Договором про спільну діяльність, рухоме та нерухоме майно заявника перебуває під загрозою його відчуження третім особам, не говорячи вже про те, що потенційний Відповідач не забезпечив юридичного захисту прав та інтересів заявника відносно майна, внесеного в спільну діяльність і в цілому, на погляд заявника, не виконав своїх зобов'язань за договором про спільну діяльність.
Судом перевірено всі вищезазначені в даній заяві факти та обставини в межах, передбачених Цивільно-процесуальним кодексом України та встановлено наступне:
17 листопада 2006 року між Товариством з обмеженою відповідальністю Дослідницько-Виробничий центр Еконива та фізичною особою - громадянином України - ОСОБА_1 було укладено Договір про спільну діяльність № 17/11-06 від 17.11.2006 р.
Згідно з умовами договору про спільну діяльність Сторони зобов'язалися здійснювати спільну діяльність шляхом об'єднання матеріальних та нематеріальних активів та зусиль для досягнення спільних цілей, а саме: виробництва добрив і азотних сполук та отримання відповідної економічної вигоди від вказаної діяльності.
Відповідно до Акту здійснення внесків до спільної діяльності, який надано заявником, заявник - Сторона-1 внесла до спільної діяльності: нерухоме майно - нежилі приміщення, що складаються з: літ. А (прохідна, пл. 92,6 кв.м.), літ. В (електронна-щитова, пл. 6,0 кв.м.), літ. Г (склад, пл. 45,4 кв.м.), літ. Д (будівля експериментального цеху № 2, пл. 1571, 0 кв.м.), літ. Е (складське приміщення, пл. 59,1 кв.м.), літ. Ж (склад ГРП, пл.35,4 кв.м.), літ. З (насосна, пл.8,7 кв.м.), літ. К (будівля експериментального цеху № 1, пл. 1350, 8 кв.м.), літ. Л (навіс), літ. М (навіс), лін. Н (навіс), літ. О (навіс), літ. П. (навіс), літ. Р (навіс), літ. С (вбиральня, пл. 3, 0 кв.м.), № 1-11 (огорожа), № 12 (водонапірна башта), № 13 (свердловина), №14 (пожежний резервуар), № 15 (відстійний резервуар), № 1 (замощення); рухоме майно: система контролю та управління кліматом; кліматична установка із шести блоків; автоматична система управління кліматичними установками та системами охолодження; стелажі 5-ти та 6-ти ярусні в комплекті з каретками; лебідки з реверсом для завантаження (2 піт.); система охолодження № 1; система охолодження № 2; система теплопостачання; система водопостачання та зрошення; станція обеззалізнення води; інше рухоме майно в кількості не менше 260 одиниць.
Нерухоме майно розташоване за адресою: Київська область, Києво-Святошинський район, село Юрівка, вул. Набережна, буд. 25.
Рухоме майно розташоване за адресою: Київська область, Києво-Святошинський район, село Юрівка, вул. Набережна, буд. 25.
Інше рухоме майно в кількості не менше 260 одиниць розташоване відповідно до відомостей електронних торгів розташоване за адресою: м. Київ, вулиця Довженко, 3 (склад).
Згідно з відомостями із державного реєстр речових прав на нерухоме майно, на момент укладення вказаної угоди, нерухомість, як внесок заявника, належала йому на праві власності.
В свою чергу Сторона-2 - потенційний Відповідач вніс до спільної діяльності немайновий внесок у вигляді спеціальних знань, ділових зв'язків та ділової репутації.
Окрім того, Сторони договору в п.7.4. Договору погодили, що за порушення умов цього Договору, що створює потенційну можливість відчуження майна внесеного до спільної діяльності на користь третіх осіб, Сторона-2 зобов'язана укласти договір купівлі-продажу зі Стороною-1 щодо набуття у власність майна, згаданого в цьому Договорі, при цьому вартість нерухомого майна буде визначена Сторонами в день підписання угоди і Сторона-2 не має права відмовитися від її укладення.
На сьогодні судом при аналізі матеріалів, наданих заявником, з врахуванням зазначених обставин встановлено, що майно (рухоме та нерухоме) внесено до спільної діяльності сторін відчужується на електронних торгах, які не вперше проводяться щодо майна заявника, яке було внеском заявника до спільної діяльності як Сторони-1 цього Договору.
Вказане говорить не тільки про можливий факт порушення потенційним відповідачем як умов Договору про спільну діяльність, так і прав заявника, як сторони договору, але й про те, що відчуження вказаного майна може суттєво зашкодити правам та інтересам заявника щодо задоволення останнім своїх майнових інтересів відносно вказаного майна в контексті п.7.4. Договору про спільну діяльність, який укладено між заявником та потенційним відповідачем.
Так, внесення майна в спільну діяльність призвело до набуття сторонами спільної діяльності права часткової власності на всі внески Сторін, в тому числі і щодо майна, внесеного в спільну часткову власність.
На сьогодні, як це випливає із вищезазначеного, рядом суб'єктів цивільних правовідносин вчиняються дії щодо продажу рухомого та нерухомого майна, внесеного в спільну діяльність заявником.
Таким чином, вказані дії ще до винесення рішення в даній судовій справі, можуть не лише порушити права та законні інтереси потенційного Позивача, а й вплинути на процес виконання рішення суду в майбутньому.
Відповідно до статті 149 ЦПК України, суд за заявою учасника справи має право вжити передбачених статтею 150 цього Кодексу заходів забезпечення позову.
Відповідно до частини 2 статті 149 ЦПК України, забезпечення позову допускається як до пред'явлення позову, так і на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття таких заходів може істотно ускладнити чи унеможливити виконання рішення суду або ефективний захист, або поновлення порушених чи оспорюваних прав або інтересів позивача, за захистом яких він звернувся або має намір звернутися до суду, при цьому, відповідно до статті 150 ЦПК України, позов забезпечується, зокрема, забороною вчиняти певні дії, також шляхом накладення арешту на майно.
Відповідно до ч. 2 ст. 150 ЦПК України, суд може застосувати кілька видів забезпечення позову.
Відповідно до положень ЦПК України, метою забезпечення позову є вжиття судом, у
провадженні якого знаходиться справа, заходів щодо охорони матеріально-правових інтересів позивача від можливих недобросовісних дій з боку відповідача, щоб забезпечити позивачу реальне та ефективне виконання судового рішення.
Говорячи про спосіб, у який буде забезпечено майбутній позов та захищено матеріально-правові інтереси заявника, судом взято до уваги твердження заявника щодо дій, які вчиняються відносно майна та докази, наявні у справі - у їх сукупності.
З вищезазначеними обставинами, на які заявник посилається у своїй заяві, суд визначився повністю та вважає, що доводи та документи, якими заявник обґрунтовує необхідність забезпечення позову шляхом накладення арешту на рухоме та нерухоме майно, внесеного до спільної діяльності, а також заборон щодо його відчуження є достатніми для застосування тих видів забезпечення позову, про який просить заявник, з урахуванням положень чинного законодавства України.
Саме ж забезпечення позову, на думку суду, відповідає обставинам справи, меті майбутнього ефективного захисту прав потенційного Позивача - Товариство з обмеженою відповідальністю Дослідницько-Виробничий центр Еконива , меті здійснення правосуддя згідно з чинним процесуальним законом, який діє в Україні.
Згідно з пунктом 2 частини 1 статті 152 ЦПК України, заява про забезпечення позову подається одночасно з пред'явленням позову - до суду, до якого подається позовна заява, за правилами підсудності, встановленими цим Кодексом.
Відповідно до частини 1 статті 27 ЦПК України, позови до фізичної особи пред'являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або перебування, якщо інше не передбачено законом.
Згідно з частиною 1 статті 153 ЦПК України, заява про забезпечення позову розглядається судом не пізніше двох днів з дня її надходження без повідомлення учасників справи (учасників третейського (арбітражного) розгляду).
Відповідно до частини 3 статті 153 ЦПК України, суд, розглядаючи заяву про забезпечення позову, може викликати особу, яка подала заяву про забезпечення позову, для надання пояснень або додаткових доказів, що підтверджують необхідність забезпечення позову, або для з'ясування питань, пов'язаних із зустрічним забезпеченням.
Заявником подано докази, які визнано судом достатніми для вирішення питання щодо забезпечення позову в даній справі, що, на погляд суду, не вимагає виклику Позивача в судове засідання.
Окрім того, заявник просив в своїй заяві про забезпечення позову не застосовувати зустрічне забезпечення, з яким суд погоджується.
Відповідно до частини 4 статті 153 ЦПК України, залежно від обставин справи суд може забезпечити позов повністю або частково , при цьому про забезпечення позову або про відмову у забезпеченні позову суд постановляє ухвалу, в якій зазначає вид забезпечення позову і підстави його обрання та вирішує питання зустрічного забезпечення.
Судом перевірено аргументованість заяви про забезпечення позову щодо застосовування заходів забезпечення позову, зазначених заявником, і встановлено реальну небезпеку, за якої невжиття заходів забезпечення позову може призвести до ще більшого порушення прав та майнових інтересів Заявника, що відповідно до положень Конституції України та Цивільного кодексу України є недопустимим.
За таких обставин, враховуючи вищевикладене, а також те, що невжиття заходів забезпечення позову може утруднити, або зробити неможливим виконання рішення суду у майбутньому, заяву Товариства з обмеженою відповідальністю Дослідницько-Виробничий центр Еконива про забезпечення позову шляхом накладення арешту на рухоме та нерухоме майно та заборони вчиняти дії, слід задовольнити.
Враховуючи вищенаведене, керуючись ст.ст. 149 - 159 ЦПК України, суд, -
у х в а л и в:
1. Заяву товариства з обмеженою відповідальністю Дослідницько-Виробничий центр Еконива (код ЄДРПОУ 31303206) про забезпечення позову, що була подана до відкриття провадження у справі задовольнити повністю;
2. Накласти арешт на нерухоме майно - загальною площею 3172,0 кв.м. за адресою: Київська обл., Києво-Святошинський район, с.Юрівка, вул.Набережна, буд.25, в тому числі нежилі приміщення, що складаються з: літ. А (прохідна, пл. 92,6 кв.м.), літ. В (електронна-щитова, пл. 6,0 кв.м.), літ. Г (склад, пл. 45,4 кв.м.), літ. Д (будівля експериментального цеху № 2, пл. 1571, 0 кв.м.), літ. Е (складське приміщення, пл. 59,1 кв.м.), літ. Ж (склад ГРП, пл.35,4 кв.м.), літ. З (насосна, пл.8,7 кв.м.), літ. К (будівля експериментального цеху № 1, пл. 1350, 8 кв.м.), літ. Л (навіс), літ. М (навіс), лін. Н (навіс), літ. О (навіс), літ. П. (навіс), літ. Р (навіс), літ. С (вбиральня, пл. 3, 0 кв.м.), № 1-11 (огорожа), № 12 (водонапірна башта), № 13 (свердловина), №14 (пожежний резервуар), № 15 (відстійний резервуар), № 1 (замощення), які знаходяться за адресою: Київська область, Києво-Святошинський район, село Юрівка, вул. Набережна, буд. 25 (ідентифіковано як лот F11GL33410 (на голландському аукціоні) або як лот F11G18302 (майно ліквідованого ПАТ Дельта-Банк ); UA-EA-2018-09-11-000018-b*d66e7dc2ee794709bc36ff13c2d905ab;Рішення ФГВФО про затвердження умов продажу від 2018-09-05 №2001);
3. Накласти арешт на рухоме майно - система контролю та управління кліматом; кліматична установка із шести блоків; автоматична система управління кліматичними установками та системами охолодження; стелажі 5-ти та 6-ти ярусні в комплекті з каретками; лебідки з реверсом для завантаження (2 піт.); система охолодження № 1; система охолодження № 2; система теплопостачання; система водопостачання та зрошення; станція обеззалізнення води, яке знаходиться за адресою: Київська область, Києво-Святошинський район, село Юрівка, вул. Набережна, буд. 25; інше рухоме майно в кількості не менше 260 одиниць (м. Київ, вулиця Довженко, 3 (склад) (ідентифіковано як лот F11GL33410 (на голландському аукціоні) або як лот F11G18302 (майно ліквідованого ПАТ Дельта-Банк ); UA-EA-2018-09-11-000018-b*d66e7dc2ee794709bc36ff13c2d905ab;Рішення ФГВФО про затвердження умов продажу від 2018-09-05 №2001);
4. Зупинити торги, які проводяться Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (04053, м. Київ, вул.Січових Стрільців, будинок 17; код ЄДРПОУ 21708016) щодо відчуження нерухомого майна - нежилих приміщень загальною площею 3172,0 кв.м., які знаходяться за адресою: Київська обл., Києво-Святошинський район, с.Юрівка, вул.Набережна, буд.25, в тому числі нежилих приміщень, що складаються з: літ. А (прохідна, пл. 92,6 кв.м.), літ. В (електронна-щитова, пл. 6,0 кв.м.), літ. Г (склад, пл. 45,4 кв.м.), літ. Д (будівля експериментального цеху № 2, пл. 1571, 0 кв.м.), літ. Е (складське приміщення, пл. 59,1 кв.м.), літ. Ж (склад ГРП, пл.35,4 кв.м.), літ. З (насосна, пл.8,7 кв.м.), літ. К (будівля експериментального цеху № 1, пл. 1350, 8 кв.м.), літ. Л (навіс), літ. М (навіс), лін. Н (навіс), літ. О (навіс), літ. П. (навіс), літ. Р (навіс), літ. С (вбиральня, пл. 3, 0 кв.м.), № 1-11 (огорожа), № 12 (водонапірна башта), № 13 (свердловина), №14 (пожежний резервуар), № 15 (відстійний резервуар), № 1 (замощення), які знаходяться за адресою: Київська область, Києво-Святошинський район, село Юрівка, вул. Набережна, буд. 25 (ідентифіковано як лот F11GL33410 (на голландському аукціоні) або як лот F11G18302 (майно ліквідованого ПАТ Дельта-Банк ); UA-EA-2018-09-11-000018-b*d66e7dc2ee794709bc36ff13c2d905ab;Рішення ФГВФО про затвердження умов продажу від 2018-09-05 №2001);
5. Зупинити торги, які проводяться Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (04053, м. Київ, вул.Січових Стрільців, будинок 17; код ЄДРПОУ 21708016) щодо відчуження рухомого майна - система контролю та управління кліматом; кліматична установка із шести блоків; автоматична система управління кліматичними установками та системами охолодження; стелажі 5-ти та 6-ти ярусні в комплекті з каретками; лебідки з реверсом для завантаження (2 піт.); система охолодження № 1; система охолодження № 2; система теплопостачання; система водопостачання та зрошення; станція обеззалізнення води, яке знаходиться за адресою: Київська область, Києво-Святошинський район, село Юрівка, вул. Набережна, буд. 25; інше рухоме майно в кількості не менше 260 одиниць (м. Київ, вулиця Довженко, 3 (склад) (ідентифіковано як лот F11GL33410 (на голландському аукціоні) або як лот F11G18302 (майно ліквідованого ПАТ Дельта-Банк ); UA-EA-2018-09-11-000018-b*d66e7dc2ee794709bc36ff13c2d905ab;Рішення ФГВФО про затвердження умов продажу від 2018-09-05 №2001);
6. Зобов'язати ДП Прозорро (01061, м. Київ, вул.Бульварно-Кудрявська, будинок 22; код ЄДРПОУ 02426097) вчинити дії щодо вилучення з усіх електронних майданчиків ДП Прозорро відомостей про продаж нерухомого майна - нежилих приміщень загальною площею 3172,0 кв.м. за адресою: Київська обл., Києво-Святошинський район, с.Юрівка, вул.Набережна, буд.25, в тому числі нежилих приміщень, що складаються з: літ. А (прохідна, пл. 92,6 кв.м.), літ. В (електронна-щитова, пл. 6,0 кв.м.), літ. Г (склад, пл. 45,4 кв.м.), літ. Д (будівля експериментального цеху № 2, пл. 1571, 0 кв.м.), літ. Е (складське приміщення, пл. 59,1 кв.м.), літ. Ж (склад ГРП, пл.35,4 кв.м.), літ. З (насосна, пл.8,7 кв.м.), літ. К (будівля експериментального цеху № 1, пл. 1350, 8 кв.м.), літ. Л (навіс), літ. М (навіс), лін. Н (навіс), літ. О (навіс), літ. П. (навіс), літ. Р (навіс), літ. С (вбиральня, пл. 3, 0 кв.м.), № 1-11 (огорожа), № 12 (водонапірна башта), № 13 (свердловина), №14 (пожежний резервуар), № 15 (відстійний резервуар), № 1 (замощення), якіе знаходяться за адресою: Київська область, Києво-Святошинський район, село Юрівка, вул. Набережна, буд. 25 (ідентифіковано як лот F11GL33410 (на голландському аукціоні) або як лот F11G18302 (майно ліквідованого ПАТ Дельта-Банк ); UA-EA-2018-09-11-000018-b*d66e7dc2ee794709bc36ff13c2d905ab; Рішення ФГВФО про затвердження умов продажу від 2018-09-05 №2001);
7. Зобов'язати ДП Прозорро (01061, м. Київ, вул.Бульварно-Кудрявська, будинок 22; код ЄДРПОУ 02426097) вчинити дії щодо вилучення з усіх електронних майданчиків ДП Прозорро відомостей про продаж рухомого майна - система контролю та управління кліматом; кліматична установка із шести блоків; автоматична система управління кліматичними установками та системами охолодження; стелажі 5-ти та 6-ти ярусні в комплекті з каретками; лебідки з реверсом для завантаження (2 піт.); система охолодження № 1; система охолодження № 2; система теплопостачання; система водопостачання та зрошення; станція обеззалізнення води, яке знаходиться за адресою: Київська область, Києво-Святошинський район, село Юрівка, вул. Набережна, буд. 25; інше рухоме майно в кількості не менше 260 одиниць (м. Київ, вулиця Довженко, 3 (склад) (ідентифіковано як лот F11GL33410 (на голландському аукціоні) або як лот F11G18302 (майно ліквідованого ПАТ Дельта-Банк ); UA-EA-2018-09-11-000018-b*d66e7dc2ee794709bc36ff13c2d905ab; Рішення ФГВФО про затвердження умов продажу від 2018-09-05 №2001);
8. Заборонити ДП Прозорро (01061, м. Київ, вул.Бульварно-Кудрявська, будинок 22; код ЄДРПОУ 02426097) вчиняти дії щодо розміщення на будь-яких електронних майданчиках ДП Прозорро відомостей про продаж нерухомого майна - нежилих приміщень загальною площею 3172,0 кв.м. за адресою: Київська обл., Києво-Святошинський район, с.Юрівка, вул.Набережна, буд.25, в тому числі нежилих приміщень, що складаються з: літ. А (прохідна, пл. 92,6 кв.м.), літ. В (електронна-щитова, пл. 6,0 кв.м.), літ. Г (склад, пл. 45,4 кв.м.), літ. Д (будівля експериментального цеху № 2, пл. 1571, 0 кв.м.), літ. Е (складське приміщення, пл. 59,1 кв.м.), літ. Ж (склад ГРП, пл.35,4 кв.м.), літ. З (насосна, пл.8,7 кв.м.), літ. К (будівля експериментального цеху № 1, пл. 1350, 8 кв.м.), літ. Л (навіс), літ. М (навіс), лін. Н (навіс), літ. О (навіс), літ. П. (навіс), літ. Р (навіс), літ. С (вбиральня, пл. 3, 0 кв.м.), № 1-11 (огорожа), № 12 (водонапірна башта), № 13 (свердловина), №14 (пожежний резервуар), № 15 (відстійний резервуар), № 1 (замощення), які знаходяться за адресою: Київська область, Києво-Святошинський район, село Юрівка, вул. Набережна, буд. 25 (ідентифіковано як лот F11GL33410 (на голландському аукціоні) або як лот F11G18302 (майно ліквідованого ПАТ Дельта-Банк ); UA-EA-2018-09-11-000018-b*d66e7dc2ee794709bc36ff13c2d905ab;Рішення ФГВФО про затвердження умов продажу від 2018-09-05 №2001);
9. Заборонити ДП Прозорро (01061, м. Київ, вул.Бульварно-Кудрявська, будинок 22; код ЄДРПОУ 02426097) вчиняти дії щодо розміщення на будь-яких електронних майданчиках ДП Прозорро відомостей про продаж рухомого майна - система контролю та управління кліматом; кліматична установка із шести блоків; автоматична система управління кліматичними установками та системами охолодження; стелажі 5-ти та 6-ти ярусні в комплекті з каретками; лебідки з реверсом для завантаження (2 піт.); система охолодження № 1; система охолодження № 2; система теплопостачання; система водопостачання та зрошення; станція обеззалізнення води,
яке знаходиться за адресою: Київська область, Києво-Святошинський район, село Юрівка, вул. Набережна, буд. 25; інше рухоме майно в кількості не менше 260 одиниць (м. Київ, вулиця Довженко, 3 (склад) (ідентифіковано як лот F11GL33410 (на голландському аукціоні) або як лот F11G18302 (майно ліквідованого ПАТ Дельта-Банк ); UA-EA-2018-09-11-000018-b*d66e7dc2ee794709bc36ff13c2d905ab;Рішення ФГВФО про затвердження умов продажу від 2018-09-05 №2001);
10. Не застосовувати зустрічне забезпечення.
Ухвала про забезпечення позову підлягає негайному виконанню. Особи, винні в невиконанні ухвали про забезпечення позову, несуть відповідальність, встановлену законом.
Ухвалу про забезпечення позову може бути оскаржено до Апеляційного суду Львівської області.
Оскарження ухвали про забезпечення позову не зупиняє її виконання, а також не перешкоджає подальшому розгляду справи.
Суддя: ОСОБА_2
Суд | Трускавецький міський суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 27.09.2018 |
Оприлюднено | 28.09.2018 |
Номер документу | 76733116 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Трускавецький міський суд Львівської області
Марчук В. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні