РІВНЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 569/18501/18

УХВАЛА

04 жовтня 2018 року м. Рівне

Слідчий суддя Рівненського міського суду Сидорук Є.І., при секретарі Григорчук В.М. розглянувши клопотання старшого слідчого з ОВС другого відділу розслідування кримінальних проваджень СУФР ГУ ДФС у Рівненській області підполковника податкової міліції ОСОБА_1, яке погоджено прокурором прокуратури Рівненської області ОСОБА_2 про тимчасовий доступ до речей і документів,-

ВСТАНОВИВ:

Старший слідчий з ОВС другого відділу розслідування кримінальних проваджень СУФР ГУ ДФС у Рівненській області підполковник податкової міліції ОСОБА_1 звернувся до суду із клопотанням, яке погоджено прокурором прокуратури Рівненської області ОСОБА_2 про тимчасовий доступ до речей і документів.

В обґрунтування клопотання вказує, що Слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Рівненській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні №32018180000000046 від 23.08.2018 за фактом підроблення документів, які подавались для проведення державної реєстрації ТОВ Ріна Агро (код ЄДРПОУ 41472325, АДРЕСА_1), за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.205-1 КК України.

Із матеріалів кримінального провадження вбачається, що гр. ОСОБА_3, не маючи на те законних підстав, вніс до заяви про державну реєстрацію юридичної особи та подав до Держаного реєстратора завідомо неправдиві відомості щодо місцезнаходження юридичної особи ТОВ Ріна Агро (код ЄДРПОУ 41472325, АДРЕСА_2), відповідальність за що передбачено ч.1 ст.205-1 КК України. Проведеними заходами встановлено, що ТОВ Ріна Агро за адресою реєстрації АДРЕСА_3 фінансово-господарську діяльність не здійснює. Від власника приміщення за адресою: м. Рівне, вул. Словацького, 4/6, директора ТОВ "СЛОВАЦЬКЕ" (код ЄДРПОУ 39112261) ОСОБА_4 отримано відомості що у ТОВ "СЛОВАЦЬКЕ" фінансово-господарські взаємовідносини з ТОВ Ріна Агро відсутні, жодні послуги на його користь не надавались і відношення до його діяльності немає.

Досудовим слідством встановлено, що ТОВ Ріна Агро використовує рахунок № 26000055518531 (вид валюти - українська гривня), відкритий у філія ОСОБА_5ПАТ КБ ПРИВАТБАНК М.РIВНЕ, який використовувався при здійсненні господарської діяльності.

З метою встановлення осіб, якими використовувались кошти суб'єкта господарської діяльності, фактичного обігу грошових коштів, законності їх перерахування, їх обсягів, необхідно провести аналіз інформації про рух грошових коштів по рахунку ТОВ Ріна Агро , відкритому у філія ОСОБА_5ПАТ КБ ПРИВАТБАНК М.РIВНЕ (МФО 333391).

Також враховуючи те, що матеріали справи з юридичного оформлення рахунку та документи щодо списання коштів з рахунку, містять дані про осіб, причетних до вчинення даного злочину та їх вільні зразки підпису, необхідні для проведення почеркознавчої експертизи. Вказані документи мають істотне значення для встановлення істини у кримінальному провадженні.

З метою всебічного, повного і неупередженого дослідження обставин кримінального провадження необхідно провести виїмку первинних документів, що становлять банківську таємницю клієнта у філія ОСОБА_5ПАТ КБ ПРИВАТБАНК М.РIВНЕ (МФО 333391).

Відповідно до ст.60 Закону України Про банки та банківську діяльність : інформація щодо діяльності та фінансового стану клієнта, яка стала відомою банку у процесі обслуговування клієнта та взаємовідносин з ним чи третіми особами при наданні послуг банку і розголошення якої може завдати матеріальної чи моральної шкоди клієнту, є банківською таємницею.

Слідчий в судове засідання не з'явився з поважних причин, подав суду клопотання про розгляд справи у його відсутності, повністю підтримує клопотання та просить його задоволити з підстав викладених у ньому.

Дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя приходить до наступного висновку.

З урахуванням заяви слідчого, відповідно до ч.4 ст. 107 КПК України, фіксація під час розгляду клопотання слідчим суддею за допомогою технічних засобів не здійснювалась.

Клопотання розглядається у відсутності особи, у володінні якої знаходяться речі та документи відповідно до ч.2 ст. 163 КПК України.

Відповідно до ч.1 ст.159 КК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку).

Оскільки у клопотанні слідчим наведено достатньо підстав, які відповідають вимогам встановленим ч.5 ст. 163 КПК України, що речі та документи, про які йдеться у клопотанні, мають суттєве значення для кримінального провадження, оскільки інформація, яка міститися в них може бути використана як доказ, і без такого вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, слідчий суддя вважає клопотання обґрунтованим та таким, що підлягає до задоволення.

На підставі вищенаведеного та керуючись ст.ст.159, 162-164 КПК України,

УХВАЛИВ:

Клопотання задоволити.

Надати слідчим слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Рівненській області, що входять до складу групи слідчих по кримінальному провадженню №32018180000000046 від 23.08.2018, ОСОБА_1, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11, або оперативним працівникам ОУ ГУ ДФС у Рівненській області ОСОБА_12, ОСОБА_13, ОСОБА_14, ОСОБА_15, ОСОБА_16, ОСОБА_17, ОСОБА_18М, ОСОБА_19, або іншим працівникам податкової міліції за їх дорученням (постанова відповідно до ст.40, 41, 218 КПК України), тимчасовий доступ до оригіналів документів та можливість вилучити їх копії (здійснити їх виїмку) щодо діяльності ТОВ Ріна Агро (код ЄДРПОУ 41472325, м. Рівне), які знаходяться у клієнта філія ОСОБА_5ПАТ КБ ПРИВАТБАНК М.РIВНЕ (МФО 333391) та містять відомості, які можуть становити банківську таємницю, а саме:

- копії документів зі справи з юридичного оформлення рахунку 26000055518531 (вид валюти - українська гривня) ТОВ Ріна Агро , у тому числі договори щодо відкриття і обслуговування рахунку, заяви та доручення від його імені та інші;

- розгорнутого руху коштів по рахунку 26000055518531 (вид валюти - українська гривня), із зазначенням дати проведення операції, назви та коду контрагента, суми та призначення платежу (у тому числі на електронних носіях);

- копії карток зі зразками підписів і відбитком печатки товариства, грошових чеків на зняття коштів з рахунків;

за період з 25.07.2017 по дату виконання ухвали.

У випадку, якщо дані документи були витребувані чи проводилось їх вилучення раніше, надати належним чином завірені їх копії та документи на підставі яких було витребувано чи вилучено дані документи.

Ухвала діє протягом одного місяця з дня її постановлення.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Рівненського міського суду Є.І. Сидорук

Дата ухвалення рішення 04.10.2018
Зареєстровано 05.10.2018
Оприлюднено 05.10.2018

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 569/18501/18

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону