Рішення
від 03.10.2018 по справі 910/9699/18
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

м. Київ

03.10.2018Справа № 910/9699/18

Господарський суд міста Києва у складі головуючого судді ДЖАРТИ В. В. , за участі секретаря судового засідання Топіхи І. О., розглянув у відкритому судовому засіданні за правилами загального позовного провадження справу

за позовом Управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

до Громадської організації "Міжнародне об'єднання громадських науково-освітніх установ і спільнот України і світу "О.А.З.І.З"

про розірвання договору та виселення,

Представники учасників процесу згідно протоколу від 03.10.2018,

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації звернулось до Господарського суду міста Києва із позовом до Громадської організації "Міжнародне об'єднання громадських науково-освітніх установ і спільнот України і світу "О.А.З.І.З" про:

- дострокове розірвання договору № 762 від 14.03.2018 "Про передачі майна територіальної громади міста Києва в оренду";

- виселення Громадської організації "Міжнародне об'єднання громадських науково-освітніх установ і спільнот України і світу "О.А.З.І.З" з займаного нежилого приміщення.

Позовні вимоги обґрунтовані істотним порушенням з боку відповідача умов договору № 762 від 14.03.2018 "Про передачі майна територіальної громади міста Києва в оренду" в частині сплати орендних платежів та інших нарахувань, страхування об'єкта оренди, а також використання об'єкта оренди за цільовим призначенням.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 27.07.2018 відкрито провадження у справі №910/9969/18 для розгляд за правилами загального позовного провадження та призначено підготовче засідання у справі на 20.08.2018.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 20.08.2018 відкладено підготовче засідання у справі на 03.09.2018.

31.08.2018 позивачем подано через канцелярію суду клопотання про долучення до матеріалів справи додаткових документів.

За наслідками судового засідання 03.09.2018 судом була постановлена ухвала, якою було закрите підготовче провадження та призначено справу №910/9699/18 до судового розгляду по суті в судовому засіданні 03.10.2018.

У судовому засіданні 03.10.2018 представник позивача надав пояснення по суті позовних вимог та просив задовольнити позов в повному обсязі, посилаючись на обставини та факти, викладені у позові.

Представник відповідача в судове засідання 03.10.2018 представника не направив, про причини неявки суд не повідомив.

Частиною 5 статті 176 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що ухвала про відкриття провадження у справі надсилається учасникам справи, а також іншим особам, якщо від них витребовуються докази, в порядку, встановленому статтею 242 цього Кодексу, та з додержанням вимог частини 4 статті 120 цього Кодексу.

Відповідно до частини 11 статті 242 Господарського процесуального кодексу України у випадку розгляду справи за матеріалами в паперовій формі судові рішення надсилаються в паперовій формі рекомендованим листом з повідомленням про вручення.

Нормами частини4 статті 89 Цивільного кодексу України передбачено, що відомості про місцезнаходження юридичної особи вносяться до Єдиного державного реєстру.

За приписами частини 1 статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" Єдиний державний реєстр створюється з метою забезпечення державних органів та органів місцевого самоврядування, а також учасників цивільного обороту достовірною інформацією про юридичних осіб, громадські формування, що не мають статусу юридичної особи, та фізичних осіб - підприємців з Єдиного державного реєстру.

Так, на виконання приписів Господарського процесуального кодексу України, з метою повідомлення відповідача про розгляд справи, ухвала від 27.07.2018 про відкриття провадження у справі, а також ухвали від 20.08.2018 про відкладення підготовчого засідання та від 03.09.2018 про закриття підготовчого провадження та призначення справи до розгляду по суті були направлені судом рекомендованими листами з повідомленнями про вручення на адресу місцезнаходження відповідача, зазначену в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, а саме: 02139, місто Київ, вулиця Сулеймана Стальського, будинок 28А, квартира 342.

Проте, поштові конверти з ухвалою Господарського суду міста Києва було повернуто до суду з відмітками відділення поштового зв'язку "за закінченням встановленого строку зберігання" від 15.08.2018, 29.08.2018 та 12.09.2018, відповідно. При цьому, як вбачається з офіційного сайту Публічного акціонерного товариства "Укрпошта", вказана поштова кореспонденція не була вручена одержувачу під час доставки.

Згідно з пунктами 4, 5 частини 6 статті 242 Господарського процесуального кодексу України днем вручення судового рішення є день проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відмову отримати копію судового рішення чи відмітки про відсутність особи за адресою місцезнаходження, яка зареєстрована у встановленому законом порядку, якщо ця особа не повідомила суду іншої адреси.

Відтак, в силу вищенаведених положень законодавства, день спроби вручення поштового відправлення за адресами місцезнаходження відповідача, який зареєстрований у встановленому законом порядку, вважається днем вручення відповідачу відповідної ухвали суду.

У даному випаду судом також враховано, що за приписами часини 1 статті 9 Господарського процесуального кодексу України ніхто не може бути позбавлений права на інформацію про дату, час і місце розгляду своєї справи або обмежений у праві отримання в суді усної або письмової інформації про результати розгляду його судової справи. Будь-яка особа, яка не є учасником справи, має право на доступ до судових рішень у порядку, встановленому законом.

Відповідно до частини 2 статті 2 Закону України "Про доступ до судових рішень" усі судові рішення є відкритими та підлягають оприлюдненню в електронній формі не пізніше наступного дня після їх виготовлення і підписання.

Згідно з частиною 1, 2 статті 3 Закону України "Про доступ до судових рішень" для доступу до судових рішень судів загальної юрисдикції Державна судова адміністрація України забезпечує ведення Єдиного державного реєстру судових рішень. Єдиний державний реєстр судових рішень - автоматизована система збирання, зберігання, захисту, обліку, пошуку та надання електронних копій судових рішень.

Судові рішення, внесені до Реєстру, є відкритими для безоплатного цілодобового доступу на офіційному веб-порталі судової влади України (ч.1 ст.4 Закону України "Про доступ до судових рішень").

Враховуючи наведене, господарський суд зазначає, що відповідач мав право та дійсну можливості ознайомитись, з ухвалою від 27.07.2018 про відкриття провадження у справі, а також ухвалами від 20.08.2018 про відкладення підготовчого засідання та від 03.09.2018 про закриття підготовчого провадження та призначення справи до розгляду по суті в Єдиному державному реєстрі судових рішень (www.reyestr.court.gov.ua).

Частиною 2 статті 178 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.

Приймаючи до уваги, що відповідач у строк, встановлений частиною 1 статті 251 Господарського процесуального кодексу України та ухвалою Господарського суду міста Києва від 27.07.2018, не подав до суду відзиву на позов, а відтак не скористався наданими йому процесуальними правами, за висновками суду, справа може бути розглянута за наявними у ній документами відповідно до частини 2 статті 178 Господарського процесуального кодексу України.

Відповідно статті 233 ГПК України рішення у даній справі прийнято у нарадчій кімнаті за результатами оцінки доказів, поданих сторонами.

Розглянувши подані документи і матеріали, заслухавши пояснення представника позивача, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, Господарський суд міста Києва, -

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Постійної комісії з питань власності Київської міської ради, оформленим протоколом № 1/77 від 16.01.2018 розглянуто звернення Святошинської районної у місті Києві державної адміністрації та погоджено укладання договору оренди нежитлового приміщення комунальної власності за адресою: місто Київ, проспект Перемоги, 63, з єдиним претендентом - Громадською організацією "Міжнародне об'єднання громадських науково-освітніх установ і спільнот України і світу "О.А.З.І.З".

14.03.2018 між Святошинською районною в місті Києві державною адміністрацією (далі - Орендодавець), Управлінням освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації (далі - Балансоутримувач) та Громадською організацією "Міжнародне об'єднання громадських науково-освітніх установ і спільнот України і світу "О.А.З.І.З" (далі - Орендар) було укладено договір № 762 "Про передачу майна територіальної громади міста Києва в оренду".

Відповідно до пункту 1.1 вказаного правочину Орендодавець на підставі протоколу засідання постійної комісії Київської міської ради з питань власності від 16.01.2018 № 1/77, передає, а Орендар приймає в оренду нерухоме майно (нежитлові приміщення), що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, яке знаходиться за адресою: проспект Перемоги, 63 (Київська гімназія №154), для розміщення "Центра отримання знань "Ц,О,З." (громадський проект).

Згідно з пунктом 2.1. договору об'єктом оренди є: нежиле приміщення загальною площею 68,70 кв.м, окремо розташоване (І поверх), згідно з викопіюванням з по поверхового плану, що складає невід'ємну частину Договору.

Відповідно до акту від 14.03.2018 приймання-передачі об'єкту оренди до договору про передачу майна територіальної громади міста Києва в оренду №762 від 14.03.2018, Орендодавець та Балансоутримувач передали, а Орендар приймає в оренду нежитлове приміщення загальною площею 68,70 кв.м, окремо розташоване (І поверх), за адресою: проспект Перемоги, 63 (Київська гімназія №154), що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та перебуває на балансі Управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації приміщення для розміщення Центр отримання знань "Ц,О,З".

Зазначений акт підписаних та скріплений печатками усіма сторонами без зауважень та заперечень.

За приписами пунктів 3.1., 3.3., 3.4. договору оренди №762 від 14.03.2018 орендна плата визначена на підставі Методики розрахунку орендної плати за майно територіальної громади міста Києва, яке передається в оренду, затвердженої рішенням Київської міської ради від 21.04.2015 №415/1280, і становить без ПДВ 1 грн на рік. Додатково до орендної плати нараховується податок на додану вартість у розмірах та порядку, визначених законодавством України. Орендна плата сплачується Орендарем на рахунок Підприємства-Балансоутримувача, починаючи з дати підписання акта приймання-передачі.

При цьому, оплата комунальних послуг, витрат на утримання прибудинкової території, вартості послуг по ремонту і технічному обслуговуванню інженерного обладнання та внутрішньобудинкових мереж, ремонту будівлі, вивозу сміття, компенсація витрат Підприємства-Балансоутримувача за користування земельною ділянкою не входить до складу орендної плати (пункт 3.6. договору).

Відповідно до пункту 4.2.13 договору №762 від 14.03.2018, Орендар зобов'язаний самостійно сплачувати на підставі угоди з Підприємством-Балансоутримувачем, пропорційно орендованій площі, частку витрат на утримання прибудинкової території, вивіз сміття, послуг по технічному обслуговування інженерного обладнання внутрішньобудинкових мереж та компенсацію витрат Підприємства-Балансоутримувача за користування земельною ділянкою.

За змістом пункту 4.3.2. договору, Балансоутримувач зобов'язане здійснювати контроль за виконанням Орендарем умов цього договору і у разі виникнення заборгованості з орендної плати або інших платежів вжити заходів щодо погашення заборгованості, в тому числі проводити відповідну претензійно-позовну роботу.

Договір №762 від 14.03.2018 про передачу майна територіальної громади міста Києва в оренду є укладений з моменту підписання його сторонами і діє з 14.03.2018 до 12.03.2021. (пункт 9.1 вказаного правочину).

Як вже зазначалось, в обґрунтування позовних вимог позивач посилається на порушення відповідачем, як Орендарем, взятих на себе зобов'язань за зазначеним договором оренди нерухомого майна, у зв'язку з чим зазначає про наявність підстав для дострокового розірвання спірного правочину та виселення із займаного приміщення Громадську організацію "Міжнародне об'єднання громадських науково-освітніх установ і спільнот України і світу "О.А.З.І.З".

Оцінюючи подані сторонами докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному розгляді в судовому засіданні всіх обставин справи в їх сукупності, враховуючи, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень, господарський суд дійшов висновку про наступне.

Пунктом 1 частини 2 статті 11 Цивільного кодексу України передбачено, що однією з підстав виникнення цивільних прав та обов'язків є договори та інші правочини.

Договір є обов'язковим для виконання сторонами (стаття 629 Цивільного кодексу України).

Статтею 526 Цивільного кодексу України встановлено, що зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.

Відповідно до ст.10 Закону України "Про оренду державного та комунального майна" істотними умовами договору оренди є: об'єкт оренди (склад і вартість майна з урахуванням її індексації); термін, на який укладається договір оренди; орендна плата з урахуванням її індексації; порядок використання амортизаційних відрахувань, якщо їх нарахування передбачено законодавством; відновлення орендованого майна та умови його повернення; виконання зобов'язань; забезпечення виконання зобов'язань - неустойка (штраф, пеня), порука, завдаток, гарантія тощо; порядок здійснення орендодавцем контролю за станом об'єкта оренди; відповідальність сторін; страхування орендарем взятого ним в оренду майна; обов'язки сторін щодо забезпечення пожежної безпеки орендованого майна.

Частиною 1 статті 283 Господарського кодексу України передбачено, що за договором оренди одна сторона (орендодавець) передає другій стороні (орендареві) за плату на певний строк у користування майно для здійснення господарської діяльності. Аналогічна норма закріплена й у частині 1 статті 759 Цивільного кодексу України, відповідно до якої за договором найму (оренди) наймодавець передає або зобов'язується передати наймачеві майно у користування за плату на певний строк.

Плата за користування майном справляється з наймача (частина 1 статті 762 ЦК України).

Згідно з частиною 1 статті 530 Цивільного кодексу України, якщо у зобов'язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк.

За частиною 1 статті 612 Цивільного кодексу України боржник вважається таким, що прострочив, якщо він не приступив до виконання зобов'язання або не виконав його у строк, встановлений договором або законом.

Відповідно до частини 1 статті 193 Господарського кодексу України суб'єкти господарювання та інші учасники господарських відносин повинні виконувати господарські зобов'язання належним чином відповідно до закону, інших правових актів, договору, а за відсутності конкретних вимог щодо виконання зобов'язання - відповідно до вимог, що у певних умовах звичайно ставляться.

Положеннями статті 18 Закону України "Про оренду державного та комунального майна" передбачено, що за договором оренди орендаря може бути зобов'язано використовувати об'єкт оренди за цільовим призначенням відповідно до профілю виробничої діяльності підприємства, майно якого передано в оренду, та виробляти продукцію в обсягах, необхідних для задоволення потреб регіону. Орендар зобов'язаний використовувати та зберігати орендоване майно відповідно до умов договору, запобігати його пошкодженню, псуванню. Орендар зобов'язаний вносити орендну плату своєчасно і у повному обсязі.

Як вбачається з довідки №80 від 30.08.2018 Управління освіти, молоді та спору Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, станом на 30.08.2018 у орендаря, Громадської організації "Міжнародне об'єднання громадських науково-освітніх установ і спільнот України і світу "О.А.З.І.З", наявна заборгованість по оплаті за оренду приміщення та іншим платежам площею 68,70 кв.м в Київській гімназії №154 по проспекту Перемоги,63, складає 4642,10 грн (орендна плата - 1,20 грн, експлуатаційні витрати - 236,95 грн, електрична енергія - 2488,23 грн, гаряче водопостачання та опалення - 1587,66 грн, холодне водопостачання - 74,61 грн, пеня - 253,45 грн).

Тобто, з огляду на вищенаведене, враховуючи, що відповідач на момент прийняття рішення не надав документів на підтвердження сплати позивачу зазначеної суми заборгованості або обґрунтованих заперечень щодо її розміру, суд дійшов висновку щодо доведеності позивачем факту неналежного виконання відповідачем своїх зобов'язань з оплати за користування об'єктом оренди та інших передбачених договором платежів.

Пунктами 8.3., 8.5. договору №762 від 14.03.2018 сторони обумовили, що об'єкт оренди повинен використовуватись Орендарем тільки за цільовим призначенням, обумовленим підпунктом 1.1. цього договору. У разі виявлення факту використання об'єкта не за цільовим призначенням договір може бути розірвано.

При цьому, на підставі наказу №231 від 23.06.2018 Управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації "Про створення комісії по перевірці використання орендованого приміщення в Київській гімназії №154", відповідною комісією проведено перевірку орендованого нежитлового приміщення в період 25.06.2018-27.06.2018 та складено акт обстеження, відповідно до якого встановлено та зафіксовано факт нецільового використання орендованого приміщення, що підтверджується фото фіксацією, яка проводилась згідно пункту 5.2.1 спірного договору.

Крім того, пунктом 4.2.15. договору №762 від 14.03.2018 передбачено, що протягом місяця після укладення цього договору Орендар зобов'язаний застрахувати об'єкт не менше ніж на його вартість за висновком про вартість /актом оцінки на користь Підприємства-Балансоутримувача, який несе ризик випадкової загибелі чи пошкодження Обєкта, у порядку, визначеному законодавством, і надати Орендодавцю та Підприємству-Балансоутримувачу копії страхового полісу/договору і платіжного доручення про сплату страхового внеску; постійно поновлювати договір страхування таким чином, щоб на увесь строк об'єкт був застрахований.

Проте, станом на момент вирішення спору по суті, матеріали справи не містять будь-яких доказів виконання відповідачем, як Орендарем спірного приміщення, виконання зазначеного обов'язку зі страхування об'єкту оренди, який закріплений також у Законі України "Про оренду державного та комунального майна".

З огляду на вищенаведене в сукупності, суд дійшов висновку про те, що матеріалами справи підтверджується факт неналежного виконання відповідачем істотних умов договору №762 від 14.03.2018 "Про передачі майна територіальної громади міста Києва в оренду".

За частиною 1 статті 188 Господарського кодексу України зміна та розірвання господарських договорів в односторонньому порядку не допускаються, якщо інше не передбачено законом або договором.

Статтею 651 Цивільного кодексу України передбачено, що договір може бути змінено або розірвано за рішенням суду на вимогу однієї із сторін у разі істотного порушення договору другою стороною та в інших випадках, встановлених договором або законом.

Водночас, частиною 3 статті 26 Закону України "Про оренду державного та комунального майна" закріплено, що договір оренди може бути розірвано за погодженням сторін. На вимогу однієї із сторін договір оренди може бути достроково розірвано за рішенням суду у разі невиконання сторонами своїх зобов'язань та з інших підстав, передбачених законодавчими актами України.

У пункті 5.1.3. спірного договору оренди сторони погодили, що Орендодавець має право відмовитись від договору у разі невиконання або порушення Орендарем умов договору оренди, в тому числі в частині своєчасної сплати орендної плати, цільового використання, страхування об'єкта оренди тощо.

При невиконання або порушення однією зі сторін умов цього договору та з інших підстав, передбачених законодавчими актами України, цей договір може бути розірваний достроково на вимогу однієї із сторін за рішенням суду. (пункт 6.7. договору).

Оскільки матеріалами справи підтверджується істотне порушення відповідачем умов договору, що полягає у невиконанні зобов'язань щодо погашення сум заборгованості за користування орендованим приміщенням, страхування об'єкта оренди та використання орендованого приміщення за цільовим призначенням, а також враховуючи те, що відповідач в установленому законом порядку не спростував встановлених обставин справи, суд на підставі вищезазначених норм чинного законодавства дійшов висновку про те, що позовна вимога в частині розірвання договору №762 від 14.03.2018 "Про передачі майна територіальної громади міста Києва в оренду" підлягає задоволенню.

У позовній заяві позивач також просить суд виселити Громадську організацію "Міжнародне об'єднання громадських науково-освітніх установ і спільнот України і світу "О.А.З.І.З" із займаного нежилого приміщення .

Згідно з пунктом 1 частини 1 статті 611 Цивільного кодексу України розірвання договору є підставою для припинення зобов'язання.

Відповідно до частини 2 статті 653 Цивільного кодексу України у разі розірвання договору зобов'язання сторін припиняються.

Крім того, за змістом частини 1 статті 27 Закону України "Про оренду державного та комунального майна", у разі розірвання договору оренди, закінчення строку його дії та відмови від його продовження або банкрутства орендаря він зобов'язаний повернути орендодавцеві об'єкт оренди на умовах, зазначених у договорі оренди.

Водночас, пунктом 5.2.3. договору оренди передбачено, що в разі несплати Орендарем орендної плати протягом 3 місяців підряд з дня закінчення строку платежу або виявлення факту використання об'єкта оренди не за цільовим призначенням, Орендодавець має право, вжити необхідних заходів для примусового виселення Орендаря та стягнення заборгованості з орендної плати та інших платежів.

Оскільки договір №762 від 14.03.2018 "Про передачі майна територіальної громади міста Києва в оренду" підлягає розірванню, суд на підставі вищезазначених вимог закону дійшов висновку про обґрунтованість позовних вимог щодо виселення Громадської організації "Міжнародне об'єднання громадських науково-освітніх установ і спільнот України і світу "О.А.З.І.З" з орендованого приміщення.

Статтею 74 ГПК України встановлено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається, як на підставу своїх вимог та заперечень.

Відповідно до статей 76, 77 ГПК України належними є докази, на підставі яких можна встановити обставини, які входять в предмет доказування. Суд не бере до розгляду докази, які не стосуються предмета доказування. Обставини справи, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватись іншими засобами доказування.

Статтею 86 ГПК України передбачено, що суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об'єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів. Жодні докази не мають для суду заздалегідь встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності.

Статтею 13 ГПК України встановлено, що судочинство у господарських судах здійснюється на засадах змагальності сторін. Учасники справи мають рівні права щодо здійснення всіх процесуальних прав та обов'язків, передбачених цим Кодексом. Кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених законом.

З системного аналізу вищевикладеного суд дійшов висновку, що позовні вимоги Управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації підлягають задоволенню в повному обсязі.

Відповідно до ст.129 Господарського процесуального кодексу України, витрати по сплаті судового збору покладаються на відповідача.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.73-74, 76-80, 86, 129, 232-233, 236-241 Господарського процесуального кодексу України, Господарський суд міста Києва

ВИРІШИВ

1. Позов Управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації до Громадської організації "Міжнародне об'єднання громадських науково-освітніх установ і спільнот України і світу "О.А.З.І.З" про розірвання договору та виселення - задовольнити повністю.

2. Розірвати договір "Про передачі майна територіальної громади міста Києва в оренду" №762 від 14.03.2018.

3. Виселити Громадську організацію "Міжнародне об'єднання громадських науково-освітніх установ і спільнот України і світу "О.А.З.І.З" (02139, місто Київ, вулиця Сулеймана Стальського, будинок 28А, квартира 342; ідентифікаційний код 41589084) із займаного нежитлового приміщення, яке знаходиться за адресою: місто Київ, проспект Перемоги, будинок 63 (Київська гімназія №154).

4. Стягнути з громадської організації "Міжнародне об'єднання громадських науково-освітніх установ і спільнот України і світу "О.А.З.І.З" (02139, місто Київ, вул Сулеймана Стальського, будинок 28а, квартира 342; ідентифікаційний код 41589084) на користь Управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації (03148, місто Київ, вулиця Якуба Колоса, будинок 6-А; ідентифікаційний код 37498536) витрати по сплаті судового збору в сумі 3 524 (три тисячі п'ятсот двадцять чотири) грн 00 коп.

5. Після набрання рішенням Господарського суду міста Києва законної сили видати відповідні накази.

Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду подається до апеляційного господарського суду через відповідний місцевий господарський суд протягом двадцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Повне рішення складене 08.10.2018.

СУДДЯ В. В. ДЖАРТИ

СудГосподарський суд міста Києва
Дата ухвалення рішення03.10.2018
Оприлюднено10.10.2018
Номер документу76966029
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —910/9699/18

Рішення від 03.10.2018

Господарське

Господарський суд міста Києва

Джарти В.В.

Ухвала від 03.09.2018

Господарське

Господарський суд міста Києва

Джарти В.В.

Ухвала від 20.08.2018

Господарське

Господарський суд міста Києва

Джарти В.В.

Ухвала від 27.07.2018

Господарське

Господарський суд міста Києва

Джарти В.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні