Ухвала
від 02.10.2018 по справі 317/3207/18
ЗАПОРІЗЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 317/3207/18

Провадження № 6/317/85/2018

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

02 жовтня 2018 року м. Запоріжжя

Запорізький районний суд Запорізької області у складі:

головуючого судді Яркіної С.В.,

за участю секретаря Ігнатченко Ю.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву директора Товариства з обмеженою відповідальністю Виробничо-комерційна фірма Кристал ОСОБА_1 про зняття заборони,

В С Т А Н О В И В:

27 вересня 2018 року до Запорізького районного суду Запорізької області надійшла заява директора ТОВ ВКФ Кристал ОСОБА_1 про зняття заборони.

В своїй заяві ОСОБА_1 вказав, що 11.01.2006 Запорізький районний суд Запорізької області своєю ухвалою у справі № 2-319/2006 заборонив ТОВ ВКФ Кристал та директору вказаного товариства здійснювати будь-які дії, пов'язані зі зміною прав власності на все майно та майнові права ТОВ ВКФ Кристал .

10.08.2006 провадження у вищезазначеній справі було закрито.

На підставі вищевикладеного ОСОБА_1 вимушений звернутись до суду із вказаною заявою, в якій просить суд зняти заборону, накладену ухвалою Запорізького районного суду Запорізької області від 11.01.2006 у справі № 2-319/2006.

Дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку про задоволення заяви з наступних підстав.

Судом встановлено, що 11.01.2006 до Запорізького районного суду Запорізької області надійшов позов Закритого акціонерного товариства АВА Гідросистеми в особі представника ОСОБА_2 до ОСОБА_3, Товариства з обмеженою відповідальністю Виробничо-комерційна фірма Кристал про відновлення порушених прав на управління товариством.

В матеріалах вказаної цивільної справи № 2-319/2006 міститься ухвала суду від 11 січня 2006 року, якою заборонено Товариству з обмеженою відповідальністю Виробничо-комерційна фірма Кристал (70441, Запорізька область, Запорізький район, с. Біленьке, вул. Чапаєва, 47, код ЄДРПОУ 31050783) та директору вказаного Товариства здійснювати будь-які дії, пов'язані зі зміною прав власності на все майно та майнові права ТОВ ВКФ Кристал , розташованого як за вказаною адресою, так і в інших місцях, а державним органам, які здійснюють державну реєстрацію правочинів стосовно майна та майнових прав (МРЕВ ДАІ, Орендне підприємство Запорізьке міжміське бюро технічної інвентаризації, Управління земельних ресурсів Запорізької районної державної адміністрації та ін.) - проводити таку державну реєстрацію (зокрема, відчуження в будь-який спосіб рухомого і нерухомого майна Товариства, відмову від майнових прав Товариства - прав власності та/або оренди рухомого та нерухомого майна, в тому числі земельної ділянки тощо).

Крім того, в матеріалах цивільної справи № 2-319/2006 також міститься ухвала суду від 10 серпня 2006 року, якою провадження у справі за позовом Закритого акціонерного товариства АВА Гідросистеми в особі представника ОСОБА_2 до ОСОБА_3, Товариства з обмеженою відповідальністю Виробничо-комерційна фірма Кристал про відновлення порушених прав на управління товариством закрито у зв'язку з відмовою позивача від позову.

Однак, в ухвалі суду від 10.08.2006 про закриття провадження у справі питання стосовно скасування заходів забезпечення позову вирішено не було.

Згідно з ч. 9, 10 ст. 158 ЦПК України, у випадку залишення позову без розгляду, закриття провадження у справі або у випадку ухвалення рішення щодо повної відмови у задоволенні позову суд у відповідному судовому рішенні зазначає про скасування заходів забезпечення позову. У такому разі заходи забезпечення позову зберігають свою дію до набрання законної сили відповідним рішенням або ухвалою суду.

Відповідно до ч. 1, 2 ст. 158 ЦПК України, суд може скасувати заходи забезпечення позову з власної ініціативи або за вмотивованим клопотанням учасника справи. Клопотання про скасування заходів забезпечення позову розглядається в судовому засіданні не пізніше п'яти днів з дня надходження його до суду.

У урахуванням вищевикладеного, у суду наявні всі підстави для скасування заходів забезпечення позову.

Відповідно до ч. 4, 5 ст. 158 ЦПК України, за результатами розгляду клопотання про скасування заходів забезпечення позову, вжитих судом, постановляється ухвала. Ухвала суду про скасування заходів забезпечення позову, вжитих судом, або про відмову в скасуванні забезпечення позову може бути оскаржена.

Згідно з ч. 11 ст. 158 ЦПК України, примірник ухвали про скасування заходів забезпечення позову невідкладно після набрання такою ухвалою законної сили надсилається заявнику, всім особам, яких стосуються заходи забезпечення позову і яких суд може ідентифікувати, а також державним та іншим органам, які повинні були та (або) виконували ухвалу про забезпечення позову, для здійснення ними відповідних дій щодо скасування заходів забезпечення позову.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 158, 258-261, 352, 354-355 ЦПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Заяву директора Товариства з обмеженою відповідальністю Виробничо-комерційна фірма Кристал ОСОБА_1 про зняття заборони - задовольнити.

Зняти з Товариства з обмеженою відповідальністю Виробничо-комерційна фірма Кристал (70441, Запорізька область, Запорізький район, с. Біленьке, вул. Чапаєва, 47, код ЄДРПОУ 31050783) та директора вказаного Товариства заборону здійснювати будь-які дії, пов'язані зі зміною прав власності на все майно та майнові права Товариства з обмеженою відповідальністю Виробничо-комерційна фірма Кристал , розташованого як за вказаною адресою, так і в інших місцях, яка накладена на підставі ухвали Запорізького районного суду Запорізької області від 11 січня 2006 року у цивільній справі № 2-319/2006.

Копію ухвали суду направити до Запорізького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області, Реєстраційної служби Головного управління юстиції у Запорізькій області для виконання.

Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Запорізької області протягом п'ятнадцяти днів з дня проголошення ухвали.

Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження.

Ухвали, що постановлені судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирають законної сили з моменту їх підписання суддею (суддями).

До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи судові рішення оскаржуються до Апеляційного суду Запорізької області через Запорізький районний суд Запорізької області відповідно до підпункту 15.5 пункту 15 Розділу XIII Перехідних положень Цивільного процесуального кодексу України.

Суддя С.В. Яркіна

СудЗапорізький районний суд Запорізької області
Дата ухвалення рішення02.10.2018
Оприлюднено09.10.2018
Номер документу76970727
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —317/3207/18

Ухвала від 02.10.2018

Цивільне

Запорізький районний суд Запорізької області

Яркіна С. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні