ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Пирогова, 29, м. Вінниця, 21018, тел./факс (0432)55-80-00, (0432)55-80-06 ел.пошта : inbox@vn.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
про відкриття провадження у справі
(загальне позовне провадження)
"08" жовтня 2018 р. Cправа №902/637/18
Суддя господарського суду Вінницької області Нешик О.С., розглянувши матеріали
за позовом Керівника Бершадської місцевої прокуратури, м.Бершадь Бершадського району Вінницької області в інтересах держави в особі Війтівської сільської ради Бершадського району Вінницької області, с.Війтівка Бершадського району Вінницької
до Споживчого товариства "Косючка", с.Війтівка Бершадського району Вінницької області
про стягнення 36155,84 грн збитків (неодержаних доходів)
В С Т А Н О В И В :
До Господарського суду Вінницької області надійшла позовна заява Керівника Бершадської місцевої прокуратури, подана в інтересах держави в особі Війтівської сільської ради Бершадського району Вінницької області про стягнення з Споживчого товариства "Косючка" збитків в розмірі 36155,84 грн у вигляді неодержаних доходів за час тимчасового використання земельною ділянкою комунальної власності без правоустановлюючого документу.
Судом встановлено, що позовна заява відповідає вимогам, встановленим ст.ст.162, 164, 172 Господарського процесуального кодексу України.
Підстави для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі, відсутні.
Враховуючи, що на момент відкриття провадження у даній справі суд не має можливості оцінити її значення для сторін, як того вимагає п.2 ч.3 ст.147 ГПК України, а також за відсутності клопотання про розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження, господарський суд вважає за необхідне здійснювати розгляд справи за правилами загального позовного провадження.
Керуючись ст.ст. 2, 8, 12, 74, 176, 181, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд
У Х В А Л И В :
1. Відкрити провадження у справі №902/637/18.
2. Розгляд справи №902/637/18 здійснити за правилами загального позовного провадження.
3. Підготовче засідання у справі призначити на 29 листопада 2018 р. на 10:00 в приміщенні господарського суду Вінницької області (21018 м.Вінниця, вул.Пирогова, 29) в залі судових засідань №303.
4. В судове засідання викликати прокурора та представників сторін для надання пояснень, з доказами про повноваження, визначеними ст.60 ГПК України та з документами, що посвідчують особу (паспорт або службове посвідчення).
5. Встановити відповідачу строк у п'ятнадцять днів з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позов з урахуванням ст.165 ГПК України.
6. Зобов'язати позивача до дня наступного судового засідання подати до суду відповідь на відзив з дотриманням вимог ст.166 ГПК України.
7. Роз'яснити учасникам справи, що згідно вимог п.4 ч.2 ст.42, ч.2 ст.164, ч.6 ст.165, ст.74 ГПК України кожна особа, яка бере участь у справі, повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень подавши всі наявні у неї докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються вимоги або заперечення.
8. Сторонам подання доказів по справі здійснювати відповідно до ст.80 Господарського процесуального кодексу України.
9. Учасникам процесу подавати заяви і клопотання відповідно до ст.ст. 169, 170 Господарського процесуального кодексу України.
10. Копії доказів подавати належним чином засвідченими, а саме: відмітка про засвідчення копії документа повинна містити запис: "Згідно з оригіналом", назву посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціали та прізвище, дату засвідчення копії.
11. Ухвалу надіслати згідно переліку рекомендованими листами з повідомленнями про вручення поштових відправлень.
12. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.
13. Ухвала підписана 08.10.2018.
Звернути увагу сторін на те, що відповідно до ст. 135 Господарського процесуального кодексу України суд може постановити ухвалу про стягнення в дохід державного бюджету з відповідної особи штрафу у сумі від одного до десяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, зокрема, за ухилення від вчинення дій, покладених судом на учасника судового процесу.
Суддя Нешик О.С.
віддрук. прим.:
1 - до справи
2 - Прокуратурі Вінницької області (вул.Монастирська, 33, м.Вінниця, 21000);
3 - Бершадській місцевій прокуратурі (вул.Шевченка, 4, м.Бершадь, Вінницька область, 24400)
4 - Війтівській сільській раді Бершадського району Вінницької області (вул.Соборна, 104, с.Війтівка, Бершадський район, Вінницька обл., 24412)
5 - Споживчому товариству "Косючка" (вул.Соборна,108, с.Війтівка, Бершадський район, Вінницька обл., 24412)
Суд | Господарський суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 08.10.2018 |
Оприлюднено | 12.10.2018 |
Номер документу | 77010723 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Вінницької області
Нешик О.С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні