ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД 01010, м. Київ, вул. Московська, 8, корп. 30. тел/факс 254-21-99, e-mail: inbox@6apladm.ki.court.gov.ua
Суддя-доповідач: Епель О.В.
УХВАЛА
08 жовтня 2018 року Справа № 2-а-5492/11
Колегія суддів Шостого апеляційного адміністративного суду у складі судді-доповідача Епель О.В. та суддів Губської Л.В., Степанюка А.Г. у м. Києві, перевіривши апеляційну скаргу ОСОБА_2 на ухвалу Подільського районного суду м. Києва від 23 липня 2018 року у справі за заявою ОСОБА_2 про заміну сторони виконавчого провадження,
ВСТАНОВИЛА:
Справа за заявою ОСОБА_2 про заміну сторони виконавчого провадження разом з апеляційною скаргою на ухвалу Подільського районного суду м. Києва від 23 липня 2018 року надійшла до Шостого апеляційного адміністративного суду відповідно до ч. 3 ст. 29 КАС України як визначеного ч. 6 ст. 147 Закону України Про судоустрій і статус суддів суду, якому передаються справи Київського апеляційного адміністративного суду, що ліквідований згідно з Указом Президента України від 29 грудня 2017 року № 455/2017 Про ліквідацію апеляційних адміністративних судів та утворення апеляційних адміністративних судів в апеляційних округах .
У відповідності до ч. 2 ст. 30 КАС України адміністративна справа, передана з одного адміністративного суду до іншого в порядку, встановленому ст. 29 цього Кодексу, повинна бути прийнята до провадження адміністративним судом, до якого вона надіслана.
На час надходження даної справи до Шостого апеляційного адміністративного суду апеляційну скаргу ОСОБА_2 на ухвалу Подільського районного суду м. Києва від 23 липня 2018 року у даній справі залишено без руху та надано апелянту час на усунення її недоліків.
Керуючись ст.ст. 29, 30, 328, 329 КАС України, ч. 6 ст. 147 Закону України Про судоустрій і статус суддів , колегія суддів,
УХВАЛИЛА:
Прийняти до провадження Шостого апеляційного адміністративного суду справу за заявою ОСОБА_2 про заміну сторони виконавчого провадження разом запеляційною скаргою ОСОБА_2 на ухвалу Подільського районного суду м. Києва від 23 липня 2018 року .
Ухвала набирає законної сили з дати її підписання та не може бути оскаржена в касаційному порядку.
Суддя-доповідач
Судді
Суд | Шостий апеляційний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 08.10.2018 |
Оприлюднено | 11.10.2018 |
Номер документу | 77041183 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Епель Оксана Володимирівна
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Епель Оксана Володимирівна
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Епель Оксана Володимирівна
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Епель Оксана Володимирівна
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Епель Оксана Володимирівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні