Рішення
від 11.10.2018 по справі 612/232/18
БЛИЗНЮКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 612/232/18

Провадження № 2/612/144/18

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

03 жовтня 2018 року смт. Близнюки

Близнюківський районний суд Харківської області у складі: головуючого судді Мороза О.І., за участю учасників справи: позивача ОСОБА_1, представника позивача ОСОБА_2, відповідача ОСОБА_3, представників третіх осіб: Близнюківської районної державної адміністрації Харківської області як органу опіки та піклування ОСОБА_4, Семенівської сільської ради Близнюківського району Харківської області ОСОБА_5, при секретарі судового засідання Коняєвої Н.Ю., розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Близнюки Харківської області цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3, ОСОБА_6 про зобов'язання ОСОБА_3, вчинити певні дії, треті особи: Близнюківська районна державна адміністрація Харківської області як орган опіки та піклування, Семенівська сільська рада Близнюківського району Харківської області,-

В С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1, в особі свого представника ОСОБА_2 звернулася до суду із зазначеним позовом в якому просить допустити уповноважену особу Семенівської сільської ради Близнюківського району Харківської області до спадкового майна, померлого 13 січня 2018 року ОСОБА_6, для вжиття заходів до охорони спадкового майна, а саме проведення опису майна і передачу його на зберігання спадкоємцям або іншим особам, посилаючись на наступне.

13 січня 2018 року помер її батько ОСОБА_6 Після його смерті відкрилася спадщина, яку вона прийняла шляхом подачі 19.01.2018 відповідної заяви до Близнюківської районної державної нотаріальної контори Харківської області, де було заведено спадкову справу №6/2018.

Крім неї заяви про прийняття спадщини до нотаріальної контори подано від імені ОСОБА_3 та ОСОБА_6.

До складу спадкового майна входять: житловий будинок загальною площею 55,9 кв.м., що знаходиться за адресою: вул. Центральна буд.28, с.Семенівка Близнюківського району Харківської області, земельна ділянка для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим номером: 6320686001:01:000:0096, загальною площею 0,25 га., що розташована за цією ж адресою, земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з кадастровим номером 6320686000:01:001:0018, яка розташована на території Семенівської сільської ради Близнюківського району Харківської області, земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з кадастровим номером 6320686000:01:002:0195, що розташована на території Семенівської сільської ради Близнюківського району Харківської області, майно та товари домашнього вжитку, які не потребують державної реєстрації, що знаходяться за адресою: вул. Центральна буд.28, с.Семенівка Близнюківського району Харківської області.

Вважає, що до складу спадкового майна можливо також входить сільськогосподарська техніка: трактори МТЗ, плуги, преспідбирач, роторна коса, культиватор, сіялка, сіно перекидач, диски тракторні, мотоблок, мотопомпа та інший господарський інвентар, а також побутова техніка, меблі, свійські тварини: корови, свині, бички.

У лютому 2018 року їй стало відомо, що з подвір'я її батька, яке розташоване за адресою: вул. Центральна буд.28, с.Семенівка Близнюківського району Харківської області почали зникати речі, а саме: преспідбирач, роторна коса, сіно-перекидач, два плуги, бензинова мотокосарка. У зв'язку з цим її представником ОСОБА_2 було подано заяву до чергової частини Близнюківського ВП Лозівського ВПГУНП в Харківській області про вчинення злочину ОСОБА_3

Крім того, побоюючись про можливість знищення чи продажу іншого спадкового майна, вона через свого представника ОСОБА_2, звернулася до Семенівської сільської ради Близнюківського району Харківської області із заявою про охорону спадкового майна. У зв'язку із протидією відповідача ОСОБА_3, опис спадкового майна та призначення для нього охоронця здійснено не було. Секретарем виконавчого комітету сільської ради ОСОБА_7, в присутності начальника Служби у справах дітей Близнюківської РДА ОСОБА_4, свідків ОСОБА_8, ОСОБА_9, та за присутності ОСОБА_3, 06.03.2018 було складено акт про неможливість проведення опису майна.

Вказує, що на даний час вона обмежена в доступі до будинку батька і не може контролювати збереження спадкового майна, вважає дії відповідачки щодо перешкоджання здійснення заходів по охороні спадкового майна незаконними та такими, що порушують її права.

16.04.2018 позовна заява з додатками надійшла до суду, цього ж дня відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями розподілена судді Морозу О.І.

З метою отримання відомостей про місце реєстрації відповідачів, 17.04.2018 та повторно 30.05.2018 було направлено запити до Відділу обліку та моніторингу інформації про реєстрацію їх місця проживання. 30.05.2018 надійшла інформація про зареєстроване місце проживання відповідачів.

31 травня 2018 року, ухвалою суду, позовну заяву прийнято до розгляду та відкрите провадження у справі. Підготовче судове засідання призначено на 27 червня 2018 року.

У підготовчому судовому засіданні 27.06. 2018 вирішені клопотання сторін про виклик свідків, долучення письмових доказів. Підготовче судове засідання закрите, справа призначена до розгляду по суті на 06.07. 2018.

У зв'язку із неявкою учасників справи у судові засідання з поважних причин, інших клопотань сторін, розгляд справи відкладався.

Відповідачем по справі ОСОБА_3 надано відзив на позовну заяву(а.с.43-45) . У відзиві позивач просить у задоволенні позову відмовити, посилаючись на те, що позивачем не надано достатніх та допустимих доказів для його задоволення. Зазначено, що охорона спадкового майна триває до прийняття спадщини спадкоємцями, а якщо її не прийнято - до закінчення строку, установленого цивільним законодавством України.

У судовому засіданні позивач ОСОБА_1 та її представник ОСОБА_2 на задоволенні позову наполягали, посилаючись на обставини вказані у позовній заяві. Пояснили що спір в добровільному порядку вирішити не вдається. Частина спадкового майна уже відсутня, наприклад преспідбирач. Без проведення опису майна неможливо встановити склад спадкового майнам та оформити спадщину.

Відповідач ОСОБА_3 від свого імені та як законний представник неповнолітнього ОСОБА_6, проти задоволення позову заперечувала. Пояснила, що із ОСОБА_6 до його смерті вони разом прожили 12 років. У них народився син - ОСОБА_6 Вона до ОСОБА_6 в с. Семенівка переїхала маючи своє певне майно. Господарство вели разом. Мали три корови, свиней тощо. Обробляли до 22 гектарів землі. Власної техніки у них не було. Домовлялися про обробіток землі з другими господарями. Аліменти на утримання дочки - позивачки, ОСОБА_6 сплачував. Його похорони вона здійснила за власний кошт. Оскільки на похорони мала великі витрати, продала придбаний ними раніше преспідбирач Киргистан . Вважає неправильним щоб сторонні люди описували її майно.

Представник третьої особи - Близнюківської районної державної адміністрації Харківської області як органу опіки та піклування ОСОБА_4, вирішення спору залишила на розсуд суду, пояснюючи, що склад майна можна встановити шляхом вивчення відповідних загальнодоступних державних реєстрів.

Представник третьої особи - Семенівської сільської ради Близнюківського району Харківської області ОСОБА_5 пояснив, що секретарю сільської ради не вдалося провести опис майна у ОСОБА_3 оскільки вона цьому протидіяла. Сім'ю ОСОБА_3 та покійного ОСОБА_6 знає як добрих господарів, що мали корів, биків тощо. Бачив коло їх подвір'я трактор, культиватор іншу техніку але не знає чия вона. Знає, що в цій сім'ї був легковий автомобіль марки ВАЗ 2104. ОСОБА_6 обробляв 22 гектари землі. Зазначив, що сільська рада має повноваження проводити опис майна але в цьому випадку проведення опису вважає недоцільним.

Свідок ОСОБА_10 - мати відповідачки, повідомила суду, що частина майна яке є зараз у ОСОБА_3 було нею їй передано як дочці. Це домашні предмети. Про наявність у ОСОБА_6 техніки їй нічого не відомо.

Вислухавши пояснення учасників справи, показання свідка, всебічно, повно, об'єктивно та безпосередньо дослідивши наявні у справі докази у їх сукупності, які є належними, допустимими і достовірними, суд приходить до висновку про необхідність позов задовольнити, виходячи із наступного.

Судом встановлені такі факти та відповідні їм правовідносини.

Сторони є громадянами України, про що свідчать надані ними у судове засідання паспорти(а.с.7, 54,55).

Свідоцтвом про народження 1-ВЛ №117848 підтверджено, що батьком позивачки ОСОБА_1 був ОСОБА_6О.(а.с.8).

Учасниками справи не заперечувалося що у ОСОБА_6 також був син ОСОБА_6 ІНФОРМАЦІЯ_1, що також підтверджено свідоцтвом про народження 1-ВЛ №115414. Проживає разом із матір'ю - ОСОБА_3 (а.с.11).

Як вбачається із свідоцтва про смерть 1-ВЛ №610423, ОСОБА_6, 17.12. ІНФОРМАЦІЯ_2, помер 13 січня 2018 року в с. Семенівка Близнюківського району Харківської області(а.с.9).

Із листа від 16.02. 2018 №152/02-14 Близнюківської державної нотаріальної контори Харківської області вбачається, що після смерті ОСОБА_6 заяви про прийняття спадщини подано ОСОБА_1, ОСОБА_3 та останньою від імені малолітнього ОСОБА_6. Заведена спадкова справа №6/2018(а.с.10).

ОСОБА_11 з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно… вбачається що у власності ОСОБА_6 були житловий будинок, площею 55,9 кв.м, земельні ділянки площею 0,25 га та 7,931 га (а.с.13-15).

Із довідки Близнюківського ВП Лозівського ВП ГУНП в Харківській області від 05.03. 2018 вбачається, що була розглянута заява ОСОБА_2 про те, що співмешканка померлого ОСОБА_6 ОСОБА_3 здійснила крадіжку належної ОСОБА_6 сільгосптехніки. ОСОБА_3 пояснила, що в кінці січня 2018 року вона лише продала преспідбирач. Розгляд звернення припинено(а.с.16).

Секретарем Виконавчого комітету Семенівської сільської ради Близнюківського району Харківської області ОСОБА_12 06 березня 2018 року було складено акт про те, що їй, як особі уповноваженій на здійснення нотаріальних дій щодо охорони спадкового майна, було в здійснення опису майна померлого ОСОБА_6 за останнім його місцем проживання ОСОБА_3 відмовлено. ОСОБА_3 пояснила свої дії тим що це майно не належить на праві приватної власності померлому ОСОБА_6 Підписати цей акт ОСОБА_3 відмовилася. При вчиненні цих дій були присутні начальник Служби у справах дітей Близнюківської районної державної адміністрації Харківської області ОСОБА_4, свідки ОСОБА_8, ОСОБА_9, зацікавлена особа ОСОБА_2 якими цей акт і був підписаний разом із ОСОБА_12 (а.с.17,18).

Крім того, на ім'я Семенівського сільського голови ОСОБА_5 ОСОБА_3 26.03. 2018 було подано письмову заяву в якій вона підтвердила своє заперечення щодо опису майна, вказавши що діє в інтересах свого малолітнього сина(а.с.19).

Згідно ст. 60 ЗУ Про нотаріат нотаріус або в сільських населених пунктах - посадова особа органу місцевого самоврядування, уповноважена на вчинення нотаріальних дій, за місцем відкриття спадщини за заявою спадкоємців або за повідомленням підприємств, установ, організацій, громадян, або на підставі рішення суду про оголошення фізичної особи померлою чи за своєю власною ініціативою вживає заходів до охорони спадкового майна, коли це потрібно в інтересах спадкоємців, відказоодержувачів, кредиторів або держави. Ці заходи вживаються ними безпосередньо або шляхом доручення нотаріусам чи посадовим особам органів місцевого самоврядування за місцезнаходженням майна.

За заявою спадкоємців або за повідомленням громадян, підприємств, установ, організацій заходи щодо охорони спадкового майна можуть вживатися нотаріусами або посадовими особами органів місцевого самоврядування, які вчиняють нотаріальні дії, за місцезнаходженням цього майна з повідомленням про вжиті заходи нотаріуса або посадової особи органу місцевого самоврядування, яка вчиняє нотаріальні дії, за місцем відкриття спадщини.

За приписами ст. 61 ЗУ Про нотаріат для охорони спадкового майна нотаріуси та посадові особи органів місцевого самоврядування провадять опис майна і передають його на зберігання спадкоємцям або іншим особам.

Відповідно до статті 65 цього Закону охорона спадкового майна триває до прийняття спадщини всіма спадкоємцями, а якщо її не прийнято - до закінчення строку, встановленого цивільним законодавством України для прийняття спадщини.

Про припинення охорони спадкового майна нотаріус або в сільських населених пунктах - посадова особа органу місцевого самоврядування, уповноважена на вчинення нотаріальних дій, за місцем відкриття спадщини попередньо повідомляє спадкоємців, а в разі переходу майна за правом спадкоємства до держави - відповідні фінансові органи.

Відповідно до статті 1283 ЦК України охорона спадкового майна здійснюється в інтересах спадкоємців, відказоодержувачів та кредиторів спадкодавця з метою збереження його до прийняття спадщини спадкоємцями або набрання законної сили рішенням суду про визнання спадщини відумерлою .

Нотаріус або в сільських населених пунктах - уповноважена на це посадова особа відповідного органу місцевого самоврядування за місцем відкриття спадщини за заявою спадкоємців або за повідомленням підприємств, установ, організацій, громадян, або на підставі рішення суду про оголошення фізичної особи померлою чи за своєю власною ініціативою вживає заходів до охорони спадкового майна.

Охорона спадкового майна триває до закінчення строку, встановленого для прийняття спадщини, або набрання законної сили рішенням суду про визнання спадщини відумерлою.

Згідно пункту 1.1 глави 9 Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України 22 лютого 2012 року № 296/5 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 лютого 2012 року за № 282/20595 охорона спадкового майна здійснюється в інтересах спадкоємців, відказоодержувачів та кредиторів спадкодавця з метою збереження його до прийняття спадщини спадкоємцями. Охорона спадкового майна триває до закінчення строку, встановленого для прийняття спадщини.

Таким чином проведення опису спадкового майна з метою його охорони, порядок його проведення, осіб які мають право вчиняти зазначені дії, визначено нормами Закону України Про нотаріат , Цивільного Кодексу України, наказом Мінюсту України.

Судом встановлено і не заперечується учасниками справи.

В шестимісячний строк з часу відкриття спадщини - в січні 2018 року позивачка та відповідачі звернулися до нотаріальної контори із заявами про прийняття спадщини після смерті ОСОБА_6 Позивач ОСОБА_1 із спадкодавцем на час його смерті разом не проживали. Про наявність у спадкодавця такого майна як будинок, земельні длянки їй було відомо. Разом із тим вона вважає, що у ОСОБА_6 було і інше майно яке має входити до складу спадщини. Зокрема сільськогосподарська техніка, домашні речі, худоба. В березні 2018 року за її довіреністю ОСОБА_2 звернувся із відповідною заявою про вчинення опису майна з метою його встановлення та збереження.

Відповідач ОСОБА_3 у судовому засіданні підтвердила, що разом із ОСОБА_6 вони прожили 12 років, спільно вели господарство, обробляли 22 га землі. Вона не заперечувала, що ними спільно нажите певне майно.

Отже посилання відповідачки про те, що у померлого ОСОБА_6 не було майна на праві приватної власності спростовується її ж показами. Так зокрема вона повідомила суду, що преспідбирач, який був придбаний під час їх спільного проживання з ОСОБА_6 після його смерті був нею проданий. З яких причин вона його продала правового значення в межах цієї цивільної справи не має. Наявність в домоволодінні окремого майна, яке вона мала ще до переїзду до ОСОБА_6 в с. Семенівка, а також майна її сина (зі слів ОСОБА_3 та показів ОСОБА_10К.), цих висновків суду не спростовує.

Про наявність у ОСОБА_6 під час його спільного проживання з ОСОБА_3 певного майна підтвердив у судовому засіданні і Семенівський сільський голова ОСОБА_5 Зокрема він сказав, що бачив сільськогосподарську техніку, автомобіль марки ВАЗ 2104.

Також суд не бере до уваги твердження відповідача ОСОБА_3, що відмовляючи в проведенні опису майна вона діє в інтересах свого малолітнього сина - ОСОБА_6

Як встановлено судом, спадкодавець ОСОБА_6 мав двох дітей - малолітнього ОСОБА_6 та ОСОБА_1

За загальними положеннями про спадкування, право на спадщину виникає в день відкриття спадщини, спадщина відкривається внаслідок смерті особи або оголошення її померлою, для прийняття спадщини встановлюється строк у шість місяців, який починається з часу відкриття спадщини (статті 1220 , 1222 , 1270 ЦК України ).

Спадкоємець за заповітом чи за законом має право прийняти спадщину або не прийняти її (ч. 1 ст. 1268 ЦК України ).

Відповідно до ч.1 ст. 1216 ЦК України спадкуванням є перехід прав та обов'язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця, до інших осіб (спадкоємців).

Відповідно до ч.1 ст. 1218 ЦК України до складу спадщини входять усі права та обов'язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті.

ОСОБА_6 та ОСОБА_1, як спадкоємці першої черги, відповідно до ч.1 ст. 1261 ЦК України, мають рівні права.

Крім того суд вважає, що проведення такого опису буде і в інтересах малолітнього ОСОБА_6 оскільки дозволить виявити повний обсяг спадкової маси. Без проведення такого опису це встановити неможливо у зв'язки у протидією ОСОБА_3

Стаття 15 ЦК України передбачає право кожної особи на захист свого цивільного права в разі його порушення, невизнання або оспорювання, а також на захист свого інтересу, який не суперечить загальним засадам цивільного законодавства. Отже, указана норма визначає об'єктом захисту порушене, невизнане або оспорюване право чи цивільний інтерес. Порушення права пов'язане з позбавленням його володільця можливості здійснити (реалізувати) своє право повністю або частково. При оспорюванні або невизнанні права виникає невизначеність у праві, викликана поведінкою іншої особи.

Таким чином, порушення, невизнання або оспорювання суб'єктивного права є підставою для звернення особи до суду за захистом цього права із застосуванням відповідного способу захисту.

Особа, права якої порушено, може скористатися не будь-яким, а конкретним способом захисту свого права. Під способами захисту суб'єктивних цивільних прав розуміють закріплені законом матеріально-правові заходи примусового характеру, за допомогою яких проводиться поновлення (визнання) порушених (оспорюваних) прав та вплив на порушника.

Загальний перелік таких способів захисту цивільних прав та інтересів визначений у ст. 16 ЦК України.

Відповідно до статті 12 ЦПК України , кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Відповідно статті 13 ЦПК України , суд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього Кодексу , в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих сторонами та іншими учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках.

Відповідно до частини 1 статті 76 ЦПК України доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.

Згідно частини 2 статті 78 ЦПК України обставини справи, які за законом мають бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися іншими засобами доказування.

Відповідно до ст. 81 ЦПК України кожна сторона зобов'язана довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом. Докази подаються сторонами та іншими учасниками справи. Доказування не може ґрунтуватись на припущеннях.

Відповідно до ст.ст. 80 , 89 ЦПК України достатніми є докази, які у своїй сукупності дають змогу дійти висновку про наявність або відсутність обставин справи, які входять до предмета доказування. Питання про достатність доказів для встановлення обставин, що мають значення для справи, суд вирішує відповідно до свого внутрішнього переконання. Суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об'єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів. Жодні докази не мають для суду заздалегідь встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності. Суд надає оцінку як зібраним у справі доказам в цілому, так і кожному доказу (групі однотипних доказів), який міститься у справі, мотивує відхилення або врахування кожного доказу (групи доказів).

Приймаючи до уваги викладене, оцінивши всі обставини справи та надані докази як окремо, так і в сукупності, суд дійшов висновку, що позивачем позовні вимоги доведені.

Діючи протиправно, ОСОБА_3 унеможливлює проведення опису майна спадкодавця ОСОБА_6 чим порушує законні права спадкоємця ОСОБА_1 на встановлення цього майна.

При поданні позову судовий збір позивачем сплачений. Відповідно до ч.1 ст. 141 ЦПК України судовий збір покладається на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог.

Таким чином із ОСОБА_3 на користь ОСОБА_1 підлягають стягненню понесені витрати по сплату судового збору у сумі 704 грн. 80 коп.

Інших судових витрат по справі немає.

А тому, керуючись ст.ст.15, 1216,1218,1220,1222, 1270,1283 ЦК України, ст..ст. 60,61,65 Закону України Про нотаріат , ст.ст.4, 5, 7, 12,13, 76-83,90, 97, 133, 141, 258, 259, 265, 268, 351, 354 ЦПК України, суд,-

В И Р І Ш И В:

Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_3, ОСОБА_6 про зобов'язання ОСОБА_3 вчинити певні дії, треті особи: Близнюківська районна державна адміністрація Харківської області як орган опіки та піклування, Семенівська сільська рада Близнюківського району Харківської області, задовольнити.

Зобов'язати ОСОБА_3, від себе та від її малолітнього сина ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_3, допустити уповноважену посадову особу Семенівської сільської ради Близнюківського району Харківської області до спадкового майна, померлого 13 січня 2018 року ОСОБА_6 за адресою: вулиця Центральна, буд. № 28 села Семенівка Близнюківського району Харківської області для вжиття заходів до охорони спадкового майна - проведення опису майна і передачі його на зберігання спадкоємцям або іншим особам.

Стягнути із ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_4, зареєстрованої за адресою: 64810, вул. Центральна буд. 28 с. Семенівка Близнюківського району Харківської області, ідентифікаційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1, понесені витрати по сплату судового збору у сумі 704 (сімсот чотири гривні) 80 коп. на користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_5, зареєстрованої за адресою: 64814 вул. Заводська буд.62,с. Новонадеждине Близнюківського району Харківської області, ідентифікаційний номер НОМЕР_2.

Рішення суду може бути оскаржене в апеляційному порядку шляхом подачі апеляційної скарги на рішення суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручене у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження рішення суду якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 Цивільного процесуального кодексу України.

Апеляційна скарга подається до Харківського апеляційного суду через Близнюківський районний суд Харківської області.

Рішення набирає законної сили, якщо протягом строків, встановлених цим Кодексом, не подані апеляційна скарга, або якщо рішення залишено в силі за результатами апеляційного розгляду справи.

Повне рішення суду складене 11 жовтня 2018 року.

Учасники справи:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_5, зареєстрована за адресою: 64814 вул. Заводська буд.62,с. Новонадеждине Близнюківського району Харківської області, ідентифікаційний номер НОМЕР_3.

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_6, зареєстрований за адресою: 64895, с. Серафимівка Близнюківського району Харківської області, ідентифікаційний номер НОМЕР_4.

ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_4, зареєстрована за адресою: 64810, вул. Центральна буд. 28 с. Семенівка Близнюківського району Харківської області, ідентифікаційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1.

ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_3, зареєстрований за адресою: 64810, вул. Центральна буд. 28 с. Семенівка Близнюківського району Харківської області. Свідоцтво про народження сері 1-ВЛ №115414.

Близнюківська районна державна адміністрація Харківської області як орган опіки та піклування, вул. Незалежності, 39 смт. Близнюки Харківської області, ЄДРПОУ 04059533.

Семенівська сільська рада Близнюківського району Харківської області, вул. Центральна, 46, с. Семенівка Близнюківського району Харківської області, ЄДРПОУ 04400127.

Суддя О.І. Мороз

СудБлизнюківський районний суд Харківської області
Дата ухвалення рішення11.10.2018
Оприлюднено12.10.2018
Номер документу77059535
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —612/232/18

Рішення від 11.10.2018

Цивільне

Близнюківський районний суд Харківської області

Мороз О. І.

Рішення від 03.10.2018

Цивільне

Близнюківський районний суд Харківської області

Мороз О. І.

Ухвала від 27.06.2018

Цивільне

Близнюківський районний суд Харківської області

Мороз О. І.

Ухвала від 31.05.2018

Цивільне

Близнюківський районний суд Харківської області

Мороз О. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні