ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
про залишення позовної заяви без руху
12.10.2018 р. Справа № 2/247-13/294
Суддя Господарський суд Львівської області ОСОБА_1, розглянувши заяву Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області №06-68-2440 від 20.09.2018 про заміну сторони у виконавчому провадженні у справі
за позовом: Прокуратури м. Червонограда в інтересах держави в особі Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Червонограді, м. Червоноград Львівської області,
до відповідача: Державного підприємства «Львіввугілля» , м. Сокаль Львівської області
про: стягнення 2 788 грн. 80 коп.
ВСТАНОВИВ:
На адресу Господарського суду Львівської області 10.10.2018 надійшла заява Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області про заміну сторони у виконавчому провадженні у справі за позовом Прокуратури м. Червонограда в інтересах держави в особі Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Червонограді до Державного підприємства «Львіввугілля» , м. Сокаль Львівської області про стягнення 2 788 грн. 80 коп.
Оглянувши матеріали заяви, суд вбачає підстави для залишення заяви без руху з огляду на таке.
Відповідно до статті 334 ГПК України у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження суд замінює таку сторону її правонаступником.
Суд звертає увагу заявника, що заява має відповідати загальним вимогам щодо змісту та форми позовної заяви, передбачених нормами ГПК України.
Згідно із ч. 1 ст. 172 ГПК України, позивач, особа, яка звертається з позовом в інтересах іншої особи, зобов'язані до подання позовної заяви надіслати учасникам справи її копії та копії доданих до неї документів листом з описом вкладення.
Частиною 1 ст. 164 ГПК України визначено, що до позовної заяви додаються документи, які підтверджують: 1) відправлення іншим учасникам справи копії позовної заяви і доданих до неї документів; 2) сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі, або документи, які підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.
Як вбачається із матеріалів заяви, до неї не додано доказів надіслання (опису вкладення у цінний лист та поштової квитанції) прокурору, відповідачу та державному виконавцю копії поданої суду заяви з додатками .
Частиною 2 ст. 164 ГПК України передбачено, що позивач зобов'язаний додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги.
Відповідно до частин 1-5 статті 91 Господарського процесуального кодексу України письмовими доказами є документи (крім електронних документів), які містять дані про обставини, що мають значення для правильного вирішення спору. Письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії, якщо інше не передбачено цим Кодексом. Якщо для вирішення спору має значення лише частина документа, подається засвідчений витяг з нього. Учасники справи мають право подавати письмові докази в електронних копіях, посвідчених електронним цифровим підписом, прирівняним до власноручного підпису відповідно до закону. Електронна копія письмового доказу не вважається електронним доказом. Копії документів вважаються засвідченими належним чином, якщо їх засвідчено в порядку, встановленому чинним законодавством. Учасник справи, який подає письмові докази в копіях (електронних копіях), повинен зазначити про наявність у нього або іншої особи оригіналу письмового доказу. Учасник справи підтверджує відповідність копії письмового доказу оригіналу, який заходиться у нього, своїм підписом із зазначенням дати такого засвідчення.
Порядок засвідчення копій документів передбачений пунктом 5.27 Національного стандарту України "Державна уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлення документів. ДСТУ 4163-2003", затвердженого наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 07.04.2003 № 55. Згідно з вказаним стандартом відмітку про засвідчення копії документа складають зі слів "Згідно з оригіналом", назви посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії.
Як вбачається з матеріалів, поданих на розгляд суду, долучено документи у неналежно засвідчених копіях, оскільки відповідно до вимог п.5 ст. 91 ГПК України не містять вказівки на дату засвідчення .
Відповідно до п.2 ч.3 ст.162 Господарського процесуального кодексу України, позовна заява повинна містити повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові - для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб); поштовий індекс; ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості відомі позивачу), вказівку на статус фізичної особи - підприємця (для фізичних осіб - підприємців); відомі номери засобів зв'язку, офіційної електронної адреси та адреси електронної пошти.
Як вбачається із матеріалів заяви, заявником не дотримано вимог п.2 ч.3 ст.162 Господарського процесуального кодексу України, зокрема щодо не зазначено заявником повних найменувань, поштових індексів, ідентифікаційних кодів в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України учасників справи №2/247-13/294.
Відповідно до ч. 1 ст. 174 ГПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без дотримання вимог, викладених у статтях 162, 164, 172 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.162, ст.164, ст.172, ст.174, ст.234, ст.235, ст.334 Господарського процесуального кодексу України, суд -
УХВАЛИВ:
Заяву№06-08-2440 від 20.09.2018р. (вх.№2657/18 від 10.10.2018р.) Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області про заміну стягувача у виконавчому провадженні у справі №2/247-13/294 залишити без руху .
Надати Управлінню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області 10-денний строк з дня вручення ухвали суду про залишення заяви без руху для усунення таких недоліків:
· Надати суду докази надіслання копії заяви із належними копіями відповідних документів прокурору, відповідачу та державному виконавцю.
· Надати належні докази до матеріалів справи оформлені відповідно до вимог ст. 91 ГПК України та в порядку встановленому чинним законодавством.
· Письмово зазначити повні найменування, поштові індекси, ідентифікаційні коди в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України учасників справи №2/247-13/294.
У разі невиконання цієї ухвали у встановлений судом строк, заява вважається неподаною і підлягає поверненню заявнику зі всіма доданими до неї документами.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не підлягає оскарженню.
Суддя Козак І.Б.
Суд | Господарський суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 12.10.2018 |
Оприлюднено | 12.10.2018 |
Номер документу | 77073833 |
Судочинство | Господарське |
Адміністративне
Львівський окружний адміністративний суд
Брильовський Роман Михайлович
Господарське
Господарський суд Львівської області
Козак І.Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні