8158-2007
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ
Автономна Республіка Крим, 95003, м.Сімферополь, вул.Р.Люксембург/Речна, 29/11, к.
РІШЕННЯ
Іменем України
25.06.2007Справа №2-20/8158-2007
За позовом: Підприємства «Аванті» товариства з обмеженою відповідальністю, 65012, м. Одеса, вул. Єкатерининська 85\14
До відповідача: Фонду майна АРК, м. Сімферополь, вул. Севастопольська, 17,
Третя особа без самостійних вимог на предмет спору : Міністерство охорони здоров'я України, м. Київ, вул. Грушевського 7
Про спонукання до укладення договору оренди
Суддя Луцяк М. І.
ПРЕДСТАВНИКИ:
Від позивача : Кройтор І. В., дов-ть від 12.06.07 р.
Від відповідача : Іскра Ю. Ю., дов. від 28.12.2006 р. № 01/3632
Від третьої особи : не з'являвся
Обставини справи:
Підприємство «Аванті» товариство з обмеженою відповідальністю звернулося у господарський суд Автономної Республіки Крим з позовом до Фонду майна АР Крим та просило спонукати відповідача укласти з підприємством договір оренди нерухомого державного майна – вбиральні літ. Н, загальною площею 23,2 кв. м., кухні літ. Б1, загальною площею 66,3 кв. м. , навісів літ. С, літ. В1, споруд на ділянці - каналізаційна станція № 50 та басейн № 49 (надалі майно), розташованого за адресою м. Ялта, с.м.т. Сімеїз, вул. Володимира Луговського 2 на умовах, що запропоновано позивачем.
Позовні вимоги обґрунтовані тим, що позивач у відповідності до Закону України “Про оренду державного та комунального майна” звертався до відповідача із заявою щодо оренди майна, з наданням відповідної документації. Орган управління майном – Міністерство охорони здоров'я України відповіді щодо оренди не надавав, що згідно ст. 9 закону про оренду має розглядатися як згода на укладання договору. За таких обставин та з огляду на те, що заяв від інших осіб не надходило, відповідачем мав бути укладений договір оренди, але той відмовився від цього з посиланням на норми закону про державний бюджет.
Відповідачем позовні вимоги не визнавались, робилися посилання на ст. 118 Закону України «Про державний бюджет України на 2007 рік», яка передбачає передачу в оренду державного майна виключно на конкурсних умовах, також зазначалися заперечення щодо стягнення судових витрат.
Від Міністерство охорони здоров'я надсилалась телеграма з клопотанням про відкладення розгляду справи та зобов'язання позивача надіслати копію позовної заяви із додатками. Оскільки у справі є наявним фіскальний чек та опис вкладення до цінного письма, які підтверджують направлення позову міністерству суд не вбачає підстав для відкладення справи, зобов'язання позивача здійснити розсилку матеріалів.
Розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення представників сторін, -
УСТАНОВИВ:
25 листопада 2005 року підприємство «Аванті» товариство з обмеженою відповідальністю звернулося до Фонду майна Автономної Республіки Крим, який реалізує державну політику у сфері приватизації майна, що знаходиться у загальнодержавної власності, власності Автономної Республіки Крим, комунальній власності, і здійснює функції орендодавця відносно вказаного майна, з заявою про бажання укласти договір оренди державного майна - вбиральні літ. Н, загальною площею 23,2 м2, кухні літ. Б1, загальною площею 66,3 м2, навісів літ. С, літ. В1, споруд на ділянці - каналізаційної станції № 50 та басейну № 49, розташованих за адресою м. Ялта, с.м.т. Сімеїз, вул. Володимира Луговського, 2. До заяви було додано проект договору оренди, а також документи, визначені Фондом державного майна України.
Відповідно до ч. 2 ст. 9 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, у разі надходження до орендодавця заяви про оренду цілісного майнового комплексу підприємства, його структурного підрозділу, нерухомого майна, а також майна, що не увійшло до статутних фондів господарських товариств, створених у процесі приватизації (корпоратизації), орендодавець у п'ятиденний термін після дати реєстрації заяви надсилає копії матеріалів органу, уповноваженому управляти відповідним майном.
Згідно абз. 1, 4 ч. 3 ст. 9 Закону України “Про оренду державного та комунального майна” орган, уповноважений управляти державним майном, розглядає представлені йому матеріали і впродовж п'ятнадцяти днів, після їх надходження, надсилає орендодавцеві висновки про умови договору оренди або про відмову в укладанні договору оренди.
2 грудня 2005 року Фонд майна Автономної Республіки Крим звернувся з листом до Міністерства охорони здоров`я України, як це передбачено ч. 2 ст. 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», з проханням розглянути надіслані матеріали та надати висновки про умови договору оренди визначеного нерухомого майна у встановлені зазначеною статтею строки.
Відповіді від органу управління державним майном, в передбачені ч. 3 ст. 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» строки, орендодавець не отримав, а тому згідно тієї ж статті закону укладення договору оренди вважається з цим органом погодженим.
Відповідно до ч. 4 ст. 9 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, орендодавець, впродовж п'яти днів, після закінчення терміну узгодження умов договору оренди з органом, уповноваженим управляти державним майном, і органом Антимонопольного комітету України, а у випадках, коли заява про оренду майна на вимагає узгодження (відносно оренди окремо визначеного майна, окрім нерухомого), впродовж п'ятнадцяти днів після дати її реєстрації дає згоду або відмовляє в укладенні договору оренди майна і повідомляє про це заявника.
Проте 28 грудня 2005 року Фонд майна Автономної Республіки Крим надіслав на адресу підприємства листа в якому вказав, що дані звіту про оцінку вартості державного майна не можуть бути використані для розрахунку орендної плати та запропонував надати фонду повторний звіт.
5 червня 2007 року товариство надало Фонду звіт про вартість об'єкту оренди та проект договору оренди позначеного об'єкту у відповідності до вимог закону «Про оренду державного та комунального майна» строком на десять років для використання під культурно-оздоровчий комплекс з харчуванням.
12 червня 2007 року Фонд майна Автономної Республіки Крим направив на адресу товариства листа, яким відмовив в укладанні договору оренді з тих підстав, що ст. 118 Закону України «Про державний бюджет України на 2007 рік» передбачає передачу державного майна в оренду виключно на конкурсних умовах.
Згідно п. 8 ст. 9 Закону України “Про оренду державного та комунального майна” у разі відмови в укладанні договору оренди, а також неотримання відповіді у встановлений термін заінтересовані особи мають право звернутися за захистом своїх інтересів до суду.
Суд не може погодитися із доводами щодо необхідності конкурсу за наступним.
З заявою про укладення договору оренди, як це передбачено ч. 1 ст. 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», підприємство «Аванті» товариство з обмеженою відповідальністю звернулося у листопаді 2005 року коли таких вимог Закон України «Про бюджет України на 2005 рік» не передбачав.
Частиною 7 ст. 9 Закону України “Про оренду державного та комунального майна” встановлено, що за наявності заяв про оренду цілісного майнового комплексу підприємства, його структурного підрозділу (за умови відсутності заяви господарського товариства, створеного членами трудового колективу підприємства, його структурного підрозділу) або заяв про оренду нерухомого майна (за умови відсутності заяви бюджетної установи, організації) від двох або більше фізичних чи юридичних осіб орендар визначається орендодавцем на конкурсних засадах.
З матеріалів справи суд не вбачає наявності, подання одночасно заяв декількох осіб заінтересованих в укладенні договору оренду , що надавало б підстави для оголошення відповідного конкурсу згідно положень закону „Про оренду державного та комунального майна”.
Доказів звернення до орендодавця інших осіб, отримання ними відповідних погоджень суд не вбачає.
Наявності підстав для відмови у передачі об'єкту в оренду, визначених ч. 4 ст. 9 закону про оренду не доведено, отже згідно із ст. 20 ГК України, ст. 16 Цивільного кодексу позивач має право вимагати укладення договору.
За викладених обставин, суд вважає, що позовні вимоги позивача стосовно укладення договору на цей час є обґрунтованими, запропонована редакція відповідає вимогам закону про оренду, містить відповідні істотні умови.
Частиною 2 ст. 12 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» передбачено, що у разі передачі спору на розгляд суду, арбітражного суду договір оренди вважається укладеним з моменту набрання чинності рішення суду, арбітражного суду про укладення договору оренди і на умовах, зазначених у ньому.
Щодо судових витрат, то з огляду на статус відповідача як державного органу приватизації, суд вважає за можливе залишити судові витрати за позивачем .
На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 49, 82-84 Господарського процесуального кодексу України, суд -
ВИРІШИВ:
1. Позов задовольнити.
2. Спонукати Фонд майна Автономної Республіки Крим (м. Сімферополь, вул. Севастопольська 17, код ЄДРПОУ 00036860) укласти з Підприємством «Аванті» товариством з обмеженою відповідальністю (65012, м. Одеса, вул. Єкатерининська 85\14, код ЄДРПОУ 22450904 ) договір оренди нерухомого державного майна - вбиральні літ. Н, загальною площею 23,2 кв. м., кухні літ. Б1, загальною площею 66,3 кв. м. , навісів літ. С, літ. В1, споруд на ділянці - каналізаційна станція № 50 та басейн № 49 (надалі майно), розташованого за адресою м. Ялта, с.м.т. Сімеїз, вул. Володимира Луговського 2 на наступних умовах:
ДОГОВІР ОРЕНДИ
державного нерухомого майна
м. Сімферополь
Фонд майна Автономної Республіки Крим (надалі - Орендодавець) , з однієї сторони, та підприємство «Аванті», товариство з обмеженою відповідальністю (надалі Орендар) в особі директора Балановської Ольги Михайлівни, яка діє на підставі Статуту та Свідоцтва про державну реєстрацію, зареєстрованого виконавчим комітетом Одеської міської Ради від 23.10.95 за № 1 556 120 0000 002821, з другої сторони, уклали цей договір про нижчевикладене.
1. Предмет договору
1.1. Орендодавець передає державне нерухоме майно : вбиральню літ. Н, загальною площею 23,2 м2, кухню літ. Б1, загальною площею 66,3 м2, навіси літ. С, літ. В1, споруди на ділянці - каналізаційну станцію № 50 та басейн № 49 (надалі майно), розташоване за адресою м. Ялта, с.м.т. Сімеїз, вул. Володимира Луговського, 2, а орендар приймає вказане майно у строкове платне користування за актом приймання – передачі (додаток № 1).
Майно передається в оренду з метою використання під культурно-оздоровчий комплекс з харчуванням.
1.2.Орендодавець передає майно орендарю на підставі акту приймання-передачі майна зазначеного в п. 1.1 (додаток 1).
1.3. Ринкова вартість об'єкта визначена згідно з висновком суб'єкта оціночної діяльності про вартість об'єкта (додаток 2), складеним на підставі вимог Методики оцінки вартості об'єктів оренди, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 10.08.95 № 629 (зі змінами і доповненнями), та за станом на 31 травня 2007 року і складає 463 726 (чотириста шістдесят три тисячі сімсот двадцять шість ) грн.
2. Умови передачі і повернення орендованого Майна
2.1. Орендар вступає в строкове платне користування майном на строк, зазначений у цьому договорі, з дати підписання сторонами цього договору та акту приймання-передачі майна.
2.2. Передача майна в оренду не тягне за собою виникнення у орендаря права власності на це майно. Власником цього майна залишається держава, а орендар користується ним протягом строку оренди.
2.3. Передача майна в оренду здійснюється за ринковою вартістю, визначеною у звіті про незалежну оцінку.
2.4. Орендоване майно за ринковою вартістю включається до балансу орендаря із зазначенням, що це майно є орендованим.
2.5. У разі припинення дії цього договору орендоване майно повертається орендарем орендодавцю. Орендар повертає майно відповідно до порядку, встановленому при передачі майна орендарю за цим договором.
Майно вважається повернутим з моменту підписання сторонами акта приймання-передачі.
2.6. У разі зміни юридичної адреси або реквізитів сторона, у якої сталися такі зміни, повідомляє про це іншу сторону у 3-денний термін.
3. Орендна плата
3.1. Орендна плата визначається на підставі Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду державного майна, затвердженої Кабінетом Міністрів України від 04.10.95 № 786 (зі змінами і доповненнями). Орендна плата за базовий місяць оренди травень 2007 року складає 5796,57 грн, у тому числі: до Державного бюджету 50%, що складає 2898,28 грн.; до санаторію «Піонер» 50 %, що складає 2898,28 грн. (додаток 3).
Нарахування ПДВ на суму орендної плати здійснюється в порядку, визначеному чинним законодавством.
3.2. Орендна плата за перший місяць оренди червень 2007 року визначається шляхом коригування орендної плати за базовий місяць травень 2007 року на індекс інфляції за червень 2007 року.
3.3. Сума орендної плати за кожний наступний місяць визначається орендарем самостійно шляхом коригування розміру орендної плати за попередній місяць на індекс інфляції за наступний місяць, встановлений Мінстатом України.
3.4. Розмір орендної плати переглядається на вимогу однієї із сторін у разі зміни Методики її розрахунку та в інших випадках, передбачених законодавством України.
3.5. Оплата орендних платежів перераховується орендарем щомісяця, не пізніше 12 числа місяця, наступного за звітним:
3.5.1. у розмірі 50 % - до Державного бюджету України. Код платежу 222080300, банк отримувача – Головне управління Державного казначейства в Автономній Республіці Крим м. Сімферополь, код ЄДРПОУ 34740850, МФО 824026, р/р 31112094700039.
3.5.2. у розмірі 50 % та ПДВ на повну суму платежу санаторію «Піонер» – розрахунковий рахунок 35227003000088, банк отримувача УДК в АРК м. Сімферополь, код ЄДРПОУ 01995806 , МФО 824026 ,
3.6. Наднормативна сума орендної плати, що надійшла до Державного бюджету та санаторію «Піонер», підлягає зарахуванню у рахунок наступних платежів.
3.7. Орендна плата, перерахована несвоєчасно чи не в повному обсязі, підлягає індексації і стягується до бюджету і санаторію «Піонер» у визначеному п. 3.5 співвідношенні, відповідно до чинного законодавства, з урахуванням пені у розмірі подвійної облікової ставки НБУ на дату нарахування пені від суми заборгованості за кожний день прострочення, включаючи день оплати.
3.8. В орендну плату не включаються: оплата комунальних послуг, а також витрати на утримання орендованого майна.
4. Використання амортизаційних відрахувань
4.1. Амортизаційні відрахування на орендоване майно нараховуються і залишаються в розпорядженні орендаря, використовуються ним на повне відновлення орендованого майна.
4.2. Поліпшення орендованого майна, здійснені за рахунок амортизаційних відрахувань, є власністю держави.
5. Обов'язки Орендаря
Орендар зобов'язується:
5.1. Використовувати орендоване майно відповідно до його призначення та умов цього договору.
5.2. Своєчасно здійснювати капітальний, поточний та інший види ремонтів орендованого майна.
5.3. Своєчасно та у повному обсязі сплачувати орендну плату.
5.4. Забезпечувати збереження орендованого майна, запобігати його пошкодженню і псуванню, утримувати орендоване майно в порядку, передбаченому санітарними нормами, тримати в належному стані прилеглу до об'єкта територію.
5.5. Протягом місяця після укладення цього договору застрахувати орендоване майно на свою користь на весь строк його дії і на суму не меншу його ринкової вартості, зазначену в п. 1.3 договору.
В п'ятиденний строк з моменту одержання договору страхування надати орендодавцю і санаторію «Піонер» завірену печаткою орендаря копію договору страхування і копію платіжного доручення страхового внеску.
Ризик випадкової загибелі або пошкодження об'єкта оренди несе орендар.
5.6. Виконувати всі необхідні заходи для забезпечення пожежної безпеки об'єкта оренди.
5.7. Вчасно та у повному обсязі робити розрахунки з бюджетом і санаторієм «Піонер» з орендної плати.
5.8. Щомісяця, до 12 числа надавати орендодавцю (за факсом (0652) 550-734 та санаторію «Піонер» копії платіжних документів про сплату оренди.
Відповідальність за достовірність наданої інформації покладається на орендаря.
5.9. Укласти з санаторієм «Піонер» договір про відшкодування йому витрат на утримання орендованого майна, надання комунальних послуг орендарю в місячний термін після укладення договору оренди.
5.10. У разі припинення дії або розірвання договору повернути орендоване майно орендодавцю в належному стані, не гіршому, ніж на момент передачі його в оренду, з урахуванням фізичного зносу.
У разі погіршення стану чи втрати (повної або часткової) орендованого майна з вини орендаря компенсувати орендодавцю заподіяні збитки.
У разі закінчення (припинення) дії цього договору орендар сплачує до Державного бюджету і санаторію «Піонер» орендну плату до фактичної передачі майна згідно з актом приймання-передачі, який надається Орендодавцю у 10-денний термін після підписання.
Невикористаний залишок амортизаційних відрахувань на повне відновлення орендованого майна, визначений на підставі довідки орендаря, підлягає перерахуванню до державного бюджету.
Відповідальність за достовірність наданої інформації покладається на орендаря
5.11. Нести повну відповідальність за дотримання правопорядку, правил експлуатації інженерних мереж, пожежної безпеки та санітарного стану в орендованому майні.
5.12. Забезпечити доступ до орендованого майна представників санаторію «Піонер», відповідальних за дотримання режиму, правил пожежної безпеки, за роботу виробничо-технічних служб і охорони праці.
5.13. Забезпечити доступ на орендоване майно представників Орендодавця для необхідного огляду та перевірки використання орендованого майна відповідно до умов цього договору.
5.14. На вимогу Орендодавця проводити звіряння взаєморозрахунків по орендних платежах і оформляти відповідні акти звіряння.
5.15. З метою забезпечення виконання зобов'язань орендар вносить завдаток у розмірі орендної плати за три останніх місяці в сумі грн.
5.16. Завдаток перераховується до державного бюджету і санаторію «Піонер» у співвідношенні, визначеному в пункті 3.5. цього договору, протягом 30 днів з моменту підписання договору.
У цей же термін орендар надає орендодавцю і санаторію «Піонер» копії платіжних документів з відміткою банку про сплату.
По закінченні основного строку дії договору оренди здійснюється перерахунок орендної плати за три останні місяці з урахуванням індексу інфляції і внесеного орендарем завдатку.
У разі дострокового припинення договору оренди з вини орендаря задаток не повертається.
6. Права Орендаря
Орендар має право:
6.1. Використовувати орендоване майно відповідно до його призначення та умов цього договору.
6.2. Самостійно розподіляти доходи, отримані в результаті використання орендованого майна, створювати спеціальні фонди.
6.3. Самостійно здійснювати господарську діяльність у межах, визначених чинним законодавством України і цим договором.
6.4. З письмового дозволу орендодавця вносити зміни до складу орендованого майна, проводити його реконструкцію, технічне переозброєння, що зумовлює підвищення його вартості.
6.5. Передавати майно в суборенду третім особам та надавати інше право користування ним тільки за письмовою згодою орендодавця.
6.6. Викупити об'єкт оренди відповідно до чинного законодавства.
6.7. Орендар має переважне право, за інших рівних умов, після закінчення терміну договору оренди, на продовження договору оренди на новий термін, якщо він належним чином виконував свої обов'язки.
7. Обов'язки Орендодавця
Орендодавець зобов'язується:
7.1. Передати орендарю в оренду державне майно згідно з п. 1.1 цього договору.
Акт приймання - передачі майна підписується одночасно з цим договором.
7.2. Не чинити дій, які б перешкоджали орендарю користуватися орендованим Майном на умовах цього договору.
7.3. У випадку реорганізації орендаря до припинення чинності цього договору, переукласти цей договір на тих самих умовах з одним із правонаступників, якщо останній згоден стати орендарем.
7.4. У разі припинення дії (чинності) цього договору компенсувати орендарю вартість зроблених ним за рахунок власних коштів за згодою орендодавця невідокремлюваних поліпшень орендованого майна в межах збільшення у результаті цих поліпшень вартості орендованого майна, визначеної у встановленому законодавством порядку, яке відбулося в результаті таких поліпшень.
8. Права Орендодавця
Орендодавець має право:
8.1. Контролювати наявність, стан, напрямки та ефективність використання переданого в оренду майна.
8.2. Виступати з ініціативою щодо внесення змін до цього договору або його розірвання у разі погіршення стану орендованого майна внаслідок його неналежного використання орендарем.
8.3. Здійснювати контроль за станом майна, переданого в оренду, шляхом візуального обстеження із складанням акта обстеження.
8.4. Орендодавець не відповідає за зобов'язаннями орендаря.
9. Відповідальність і вирішення спорів за договором
9.1. За невиконання або неналежне виконання зобов'язань за цим договором сторони несуть відповідальність згідно з чинним законодавством України.
9.2. Спори, що виникають за цим договором оренди або у зв'язку з ним, не вирішені шляхом переговорів, вирішуються у судовому порядку.
9.3. У разі банкрутства орендаря він відповідає за свої борги майном, що належить йому на праві власності, відповідно до законодавства України.
9.4. У випадку не внесення орендарем орендної плати протягом трьох місяців договір вважається розірваним з моменту отримання орендарем листа орендодавця про відмову.
Повернення майна здійснюється відповідно до п. 2.5 цього договору.
10. Строк чинності, умови зміни та розірвання договору
10.1. Цей договір укладено на десять років, перебіг строку якого починається з часу підписання акту приймання-передачі майна в оренду.
10.2. Умови цього договору зберігають силу протягом усього терміну дії, а також у випадках, коли після його укладення, законодавством встановлено правила, що погіршують становище орендаря, а в частині зобов'язань орендаря щодо орендної плати – до виконання зобов'язань .
10.3. Зміни і доповнення, або розірвання договору допускаються за взаємною згодою сторін.
Зміни і доповнення, що пропонується внести, розглядаються сторонами протягом 20 днів і оформляються додатковими угодами до договору оренди.
Однобічне відмовлення від виконання договору і додаткових угод до нього не допускається.
10.4. Договір може бути розірвано за погодженням сторін.
За ініціативою однієї із сторін цей договір може бути розірвано за рішенням Господарського суду у разі невиконання другою стороною зобов'язань за цим договором і в інших випадках, передбачених чинним законодавством України.
10.5. У разі припинення або розірвання договору, орендар вправі залишити за собою проведені ним поліпшення орендованого майна, здійснені за рахунок власних коштів, якщо вони можуть бути відокремлені від майна без заподіяння йому шкоди.
Якщо орендар за рахунок власних коштів здійснив за згодою орендодавця поліпшення орендованого майна, які неможливо відокремити від майна без заподіяння йому шкоди, орендодавець зобов'язаний компенсувати йому зазначені кошти за цінами, діючими на час припинення договору;
10.6. У разі відсутності заяви однієї із сторін договору протягом одного місяця після закінчення терміну його дії, про припинення дії або зміни умов цього договору, договір вважається продовженим, на той самий строк і на тих самих умовах, які були передбачені цим договором.
10.7. Реорганізація орендодавця чи орендаря або перехід права власності на орендоване майно третім особам не визнається підставою для зміни або припинення чинності цього договору і він зберігає свою чинність для нового власника орендованого майна (його правонаступників), за винятком приватизації орендованого майна орендарем.
10.8. Чинність договору припиняється у разі:
- приватизації орендованого майна за участю орендаря;
- закінчення строку дії;
- загибелі об'єкта оренди;
- дострокового розірвання договору за взаємною згодою сторін або за рішенням Господарського суду;
- банкрутства орендаря;
- в інших випадках, передбачених чинним законодавством України.
10.9. Взаємовідносини сторін, не врегульовані цим договором, регулюються чинним законодавством України.
10.10. Усі зміни та доповнення, внесені до цього договору, вважаються дійсними у разі, якщо вони здійснені в письмовій формі та підписані обома сторонами.
10.11. Договір укладено у двох примірниках, кожен з яких має однакову юридичну силу та знаходяться у орендодавця та орендаря.
Юридичні адреси сторін:
Орендодавець: Фонд майна Автономної Республіки Крим, 95015, м. Сімферополь, вул. Севастопольська, 17, код ЄДРПОУ 00036860.
Орендар: підприємство «Аванті» товариство з обмеженою відповідальністю 65012, м. Одеса, вул. Єкатерининська, 85/14, розрахунковий рахунок 26005227034001 в Юж. ГРУ «Приватбанк», МФО 328704, код ОКПО 22450904
Додатки
Додатки до цього договору є його невід'ємною і складовою частиною. До цього договору додаються:
- акт приймання-передачі орендованого Майна (додаток 1);
- висновок суб'єкта оціночної діяльності про ринкову вартість Майна, що передається в оренду (додаток 2);
- розрахунок орендної плати (додаток 3);
Орендодавець Орендар
Суддя Господарського суду
Автономної Республіки Крим Луцяк М.І.
Суд | Господарський суд Автономної Республіки Крим |
Дата ухвалення рішення | 25.06.2007 |
Оприлюднено | 20.08.2007 |
Номер документу | 771901 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Автономної Республіки Крим
Луцяк М.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні