Ухвала
від 18.10.2018 по справі 506/537/18
КРАСНООКНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Красноокнянський районний суд Одеської області

Справа № 506/537/18

Провадження № 2/506/302/18

У Х В А Л А

про відкладення розгляду справи

18.10.2018 року с.м.т. Окни

Красноокнянський районний суд Одеської області в складі

головуючого судді ЧЕБОТАРЕНКО О.Л.

секретаря НЕЧИТАЙЛО Є.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в с.м.т. Окни цивільну справу за позовом

Товариства з обмеженою відповідальністю "Бадваси" до ОСОБА_1 про стягнення грошової заборгованості за поставлений товар, -

В С Т А Н О В И В :

В провадженні Красноокнянського районного суду Одеської області перебуває зазначена цивільна справа.

Представник позивача в судове засідання не з'явився, однак від нього до суду надійшла заява, про проведення розгляду справи у його відсутність. Позовні вимоги підтримує в повному обсязі та просив суд їх задовольнити.

Відповідач в судове засідання не з'явився, однак від нього до суду надійшла заява про відкладення розгляду справи, так як він має намір вирішити даний спір у позасудовому порядку.

п. 2 ч. 2 ст.223 ЦПК України встановлено, що суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку у випадку першої неявки в судове засідання учасника справи, якого повідомлено про дату, час і місце судового засідання, якщо він повідомив про причини неявки, які судом визнано поважними.

З урахуванням вищевикладеного, так як це перша неявка відповідача в судове засідання, відповідач повідомив суд про причини своєї неявки, які суд вважає за можливе визнати поважними, тому суд приходить до висновку про необхідність задоволення клопотання відповідача та відкладення розгляду справи.

Керуючись ст. 223, 240, 260 ЦПК України, -

П О С Т А Н О В И В :

Розгляд справи за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Бадваси" до ОСОБА_1 про стягнення грошової заборгованості за поставлений товар - відкласти до 09.11.2018 року до 13.00 год.

В судове засідання викликати сторін.

Ухвала окремо від рішення оскарженню не підлягає.

Суддя ОСОБА_2

СудКрасноокнянський районний суд Одеської області
Дата ухвалення рішення18.10.2018
Оприлюднено22.10.2018
Номер документу77237637
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —506/537/18

Ухвала від 12.03.2021

Цивільне

Красноокнянський районний суд Одеської області

Чеботаренко О. Л.

Рішення від 09.11.2018

Цивільне

Красноокнянський районний суд Одеської області

Чеботаренко О. Л.

Ухвала від 18.10.2018

Цивільне

Красноокнянський районний суд Одеської області

Чеботаренко О. Л.

Ухвала від 20.09.2018

Цивільне

Красноокнянський районний суд Одеської області

Чеботаренко О. Л.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні