Справа № 761/17846/18
Провадження № 2/761/5668/2018
У Х В А Л А
Іменем України
04 жовтня 2018 року Шевченківський районний суд м. Києва в складі:
головуючого судді Притули Н.Г.
при секретарі: Припутневич В.І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Громадської організації Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка , третя особа - ОСОБА_3 про поновлення на роботі, стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу,-
В С Т А Н О В И В:
14.09.2018 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Громадської організації Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка , третя особа - ОСОБА_3 про поновлення на роботі, стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу, проголошено рішення суду, за яким позовні вимоги задоволено, а саме: поновлено ОСОБА_1 на посаді головного бухгалтера Громадської організації Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка з 21 грудня 2017 року; стягнуто з Громадської організації Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка на користь ОСОБА_1 середній заробіток за час вимушеного прогулу в сумі 41 455 гривень 96 копійок (сума без відрахування обов'язкових податків та платежів) та стягнуто з Громадської організації Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка на користь держави судовий збір в розмірі 414,55 грн.
Разом з тим, як вбачається, судом в резолютивній частині рішення суду помилково не було вказано, що суд, в даному випадку враховуючи предмет та підстави спору, допускає його негайне виконання, як це встановлено положеннями ЦПК України.
За ініціативою суду було призначено судове засідання для вирішення питання виправлення описки в рішенні суду.
Відповідно до ч.1 ст.269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Сторони в судове засідання не з'явилися, хоча належним чином повідомлялись про час та місце слухання. Тому суд продовжив розгляд справи у відсутність сторін, що не з'явились в судове засідання, оскільки відповідно до положень ЦПК України їх неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Суд, вивчивши матеріали справи приходить до висновку про виправлення описки в рішенні суду з власної ініціативи з наступних підстав.
Статтею 430 ч.1 ЦПК України визначено, що суд допускає негайне виконання рішень у справах, зокрема про присудження працівникові виплати заробітної плати, але не більше ніж за один місяць та поновлення на роботі незаконно звільненого або переведеного на іншу роботу працівника.
Так, з резолютивної частини рішення суду від 14.09.2018 року, вбачається, що даний спір виник з приводу трудових правовідносин, зокрема щодо поновлення на роботі та стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу, проте судом в резолютивній частині даного рішення помилково не зазначено, що останнє підлягає негайному виконанню в частині поновлення позивача на роботі та стягнення на її користь заробітної плати за один місяць.
Таким чином, аналізуючи положення ст. 430 ЦПК України суд вважає, що в даному випадку необхідно допустити негайне виконання рішення суду в частині поновлення ОСОБА_1 на роботі, а також стягнення на її користь заробітної плати за один місяць, а тому суд вважає за необхідне зазначити це в тексті рішення суду та виправити описку.
На підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст. 265,269, 430 ЦПК України, суд
У Х В А Л И В:
Виправити описку в резолютивній частині рішення Шевченківського районного суду м. Києва від 14.09.2018 року, зазначивши в тексті про його негайне виконання та виклавши у наступній редакції: Допустити негайне виконання рішення суду в частині поновлення ОСОБА_1 на роботі та стягнення середнього заробітку за один місяць. .
На ухвалу суду може бути подано апеляційну скаргу безпосередньо до Київського апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня отримання її копії.
У відповідності до п.15.5 Перехідних положень ЦПК України, до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні скарги подаються учасниками справи через Шевченківський районний суд міста Києва.
Ухвали, що постановлені судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирають законної сили з моменту їх підписання суддею (суддями).
Суддя: Н.Г.Притула
Суд | Шевченківський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 04.10.2018 |
Оприлюднено | 25.10.2018 |
Номер документу | 77355694 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Шевченківський районний суд міста Києва
Притула Н. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні