Україна
Донецький окружний адміністративний суд
У Х В А Л А
05 листопада 2018 р. Справа №0540/8232/18-а
приміщення суду за адресою: 84122, м.Слов'янськ, вул. Добровольського, 1
Суддя Донецького окружного адміністративного суду Галатіна О.О., розглянувши в порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Костянтинівсько-Дружківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області, третьої особи Відокремленого підрозділу «Шахта імені Скочинського» Державного підприємства «Донецька вугільна енергетична компанія» про визнання протиправними дії та зобов'язати вчинити певні дії, суд -
В С Т А Н О В И В:
05 вересня 2018 року на адресу Донецького окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов ОСОБА_1 до Костянтинівсько-Дружківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області, третьої особи Відокремленого підрозділу «Шахта імені Скочинського» Державного підприємства «Донецька вугільна енергетична компанія» про визнання протиправними дії та зобов'язати вчинити певні дії.
02 листопада 2018 року позивач засобами поштового зв'язку направив до суду заяву про збільшення позовних вимог.
Суд, розглянувши заяву позивача про збільшення позовних вимог вважає, що вона підлягає поверненню, з наступних підстав.
Згідно зі ст. 166 КАС України, при розгляді справи судом учасники справи викладають свої вимоги, заперечення, аргументи, пояснення, міркування тощо щодо процесуальних питань у заявах та клопотаннях, а також запереченнях проти заяв і клопотань. Заяви, клопотання і заперечення подаються в письмовій або усній формі. У випадках, визначених цим Кодексом, заяви і клопотання подаються тільки в письмовій формі. Заяви, клопотання і заперечення подаються та розглядаються в порядку, встановленому цим Кодексом. У випадках, коли цим Кодексом такий порядок не встановлений, він встановлюється судом.
У статті 47 КАС України зазначено, що позивач має право змінити предмет або підстави позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог шляхом подання письмової заяви до закінчення підготовчого засідання або не пізніше ніж за п'ять днів до першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження.
Відповідно до ч.7 ст. 47 КАС України, у разі подання заяви про зміну позовних вимог до суду подаються докази направлення копії такої заяви та доданих до неї документів іншим учасникам справи. У разі неподання таких доказів суд не приймає до розгляду та повертає заявнику відповідну заяву, про що зазначає у судовому рішенні.
В матеріалах справи відсутні докази направлення позивачем заяви про збільшення позовних вимог всім учасникам справи, а саме відповідачу. До того ж, заяву про збільшення позовних вимог відправлено після першого судового засідання.
Таким чином, суд вважає за необхідне повернути заяву про збільшення позовних вимог позивачу.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 47, 161, 162, 166, 167 КАС України, суд, -
У Х В А Л И В:
Заяву позивача від 30 жовтня 2018 року про збільшення позовних вимог по адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Костянтинівсько-Дружківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області, третьої особи Відокремленого підрозділу «Шахта імені Скочинського» Державного підприємства «Донецька вугільна енергетична компанія» про визнання протиправними дії та зобов'язати вчинити певні дії - повернути позивачу.
Ухвалу складено та підписано 05 листопада 2018 року.
Ухвала може бути оскаржена.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Відповідно до п. 15.5 Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України, до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди, а матеріали справ витребовуються та надсилаються судами за правилами, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу.
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено цим Кодексом адміністративного судочинства України. Ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту її підписання суддею (суддями).
Суддя Галатіна О.О.
Суд | Донецький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 05.11.2018 |
Оприлюднено | 07.11.2018 |
Номер документу | 77657489 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Перший апеляційний адміністративний суд
Міронова Галина Михайлівна
Адміністративне
Перший апеляційний адміністративний суд
Міронова Галина Михайлівна
Адміністративне
Донецький окружний адміністративний суд
Галатіна О.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні