СХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
проспект Незалежності, 13, місто Харків, 61058
УХВАЛА
08.11.2018 Справа № 978/1981/18
Суддя Бородіна Л.І.,
за участю секретаря судового засідання Казакової О.В.,
за участю представників сторін:
від позивача - Шейка Р.В. - адвокат (свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю від 15.06.2012 НОМЕР_1) на підставі ордера від 08.11.2018 №058266;
від відповідача - не з'явився;
від 3-ї особи - не з'явився;
розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю Сервіс-Т , м. Полтава,
про видачу наказу на примусове виконання рішення Постійно діючого Третейського суду при Всеукраїнській громадській організації Український правовий союз , м. Полтава, від 17.09.2018
у справі №1/288,
за позовом: ТОВ Сервіс-Т , м. Полтава,
до відповідача: ТОВ Родина Агро , м. Київ,
за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог, ТОВ АГРОХІМРЕСУРС ВС , м. Київ,
про стягнення коштів,
ВСТАНОВИЛА:
23.08.2018 ТОВ Сервіс-Т звернулось до Постійно діючого Третейського суду при Всеукраїнській громадській організації Український правовий союз з позовом до ТОВ Родина Агро про стягнення 320000грн неповернутої безвідсоткової поворотної допомоги (а.2-5 третейської справи).
Рішенням Постійно діючого Третейського суду при Всеукраїнській громадській організації Український правовий союз від 17.09.2018 у справі №1/288 (у складі третейського судді Сліпченка Ю.А.) позовні вимоги ТОВ СЕРВІС-Т задоволено повністю; стягнуто з ТОВ Родина Агро на користь ТОВ СЕРВІС-Т суму неповернутої безвідсоткової поворотної фінансової допомоги у розмірі 320000грн та 4480грн витрат, пов'язаних з вирішенням спору третейським судом.
27.09.2018 ТОВ Сервіс-Т звернулось до Харківського апеляційного господарського суду з заявою про видачу наказу на примусове виконання рішення Постійно діючого Третейського суду при Всеукраїнській громадській організації Український правовий союз від 17.09.2018 у справі №1/288 про стягнення з ТОВ РОДИНА АГРО на користь ТОВ СЕРВІС-Т суми неповернутої безвідсоткової поворотної фінансової допомоги у розмірі 320000грн та витрат, пов'язаних з вирішенням спору третейським судом у розмірі 4480грн.
Ухвалою Харківського апеляційного господарського суду від 19.10.2018 у даній справі прийнято до розгляду заяву ТОВ Сервіс-Т про видачу наказу на примусове виконання рішення Постійно діючого Третейського суду при Всеукраїнській громадській організації Український правовий союз від 17.09.2018 та призначено до розгляду; витребувано у Постійно діючого Третейського суду при Всеукраїнській громадській організації Український правовий союз справу №1/288; належним чином засвідчені копії свідоцтва про реєстрацію, Положення та Регламенту Постійно діючого Третейського суду при Всеукраїнській громадській організації Український правовий союз ; документи на підтвердження обставин щодо визначення кількісного та персонального складу суду для розгляду третейської справи №1/288; зобов'язано ТОВ Сервіс-Т надати для огляду в судовому засіданні оригінали всіх документів, які надавалися на розгляд третейського суду; зобов'язано учасників провадження у справі за заявою про видачу наказу на примусове виконання рішення третейського суду надати суду письмові пояснення про таке: чи не визнавалась третейська угода у даній справі недійсною; чи не скасоване рішення третейського суду у справі №1/288 компетентним судом; чи є у провадженні інших судів заяви про оскарження чи скасування рішення третейського суду (а.с.2-6).
22.10.2018 вказана ухвала надіслана сторонам за їх юридичними адресами, визначеними в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, про що свідчить відтиск штампу на звороті ухвали Східного апеляційного господарського суду від 19.10.2018, та отримана ТОВ Сервіс-Т і ТОВ Агрохімресурс ВС . Проте, відповідач - ТОВ Родина Агро ухвалу не отримав, хоча 26.10.2018 поштове відправлення було доставлено для вручення відповідачеві до відділення поштового зв'язку, про що свідчать відомості, розміщені на офіційному веб-сайті ПАТ Укрпошта .
Зважаючи на неявку в судове засідання представників відповідача та третьої особи і відсутність доказів повідомлення відповідача про час та місце розгляду справи, суддя дійшов висновку про неможливість розгляду заяви про видачу наказу на примусове виконання рішення третейського суду в даному судовому засіданні та вирішив з метою дотримання основних засад господарського судочинства, визначених ст.2 ГПК України, повного, всебічного та об'єктивного розгляду справи та встановлення об'єктивної істини, відкласти розгляд справи, про що повідомити сторони шляхом надіслання їм копій ухвали суду за їх юридичними адресами, визначеними у ЄДРПОУ, та розміщення повідомлення на офіційному веб-сайті Східного апеляційного господарського суду.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 42, 120, 234, 202 ГПК України, Східний апеляційний господарський суд
УХВАЛИВ:
1. Відкласти розгляд справи на 19 листопада 2018 року о 12:15 12год. 15хв., про що повідомити учасників справи.
2.Розгляд апеляційної скарги відбудеться у приміщенні Східного апеляційного господарського суду за адресою: м. Харків, проспект Незалежності, 13, 1-й поверх, в залі судового засідання №117.
3. Зобов'язати Постійно діючий Третейський суд при Всеукраїнській громадській організації Український правовий союз надати список третейських суддів третейського суду.
4. Визначити, що участь представників сторін не є обов'язковою.
5. Інформацію по справі, що розглядається, можна отримати за веб-адресою www.eag.court.gov.ua , а також на офіційному порталі Судової влади України.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не підлягає оскарженню.
Суддя Л.І. Бородіна
Суд | Східний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 08.11.2018 |
Оприлюднено | 09.11.2018 |
Номер документу | 77718321 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Східний апеляційний господарський суд
Бородіна Лариса Іванівна
Господарське
Східний апеляційний господарський суд
Бородіна Лариса Іванівна
Господарське
Східний апеляційний господарський суд
Бородіна Лариса Іванівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні