ОВІДІОПОЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА

Справа № 509/5221/18

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

12 листопада 2018 року Овідіопольський районний суд Одеської області у складі:

слідчого судді Кочко В.К.,

при секретарі Савченко М.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Овідіополь Одеської області клопотання слідчого Авангардівського ВП Овідіопольського ВП ГУНП в Одеській області Морозова Ю.В.

ВСТАНОВИВ:

12 листопада 2018 року до слідчого судді звернувся слідчий з клопотанням з якого вбачається, що у провадженні СВ Авангардівського ВП Овідіопольського ВП ГУНП в Одеській області знаходиться кримінальне провадження №12018161380000040 за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст.388 КК України.

Під час досудового розслідування встановлено, що 06.11.2018 до чергової частини Авангардівського ВП Овідіопольського ВП ГУНП в Одеській області надійшло повідомлення від чергового Овідіопольського ВП ГУНП в Одеській області Грищенка В. про те, 06.11.2018 року надійшло телефонне повідомлення детектива НАБУ про те, що під час здійснення досудового розслідування кримінального провадження №42017000000004293 встановлено, що речові докази які були передані на відповідальне зберігання на територію складського приміщення розташованого за адресою: Одеська обл., Овідіопольський р-н., смт. Авангард, вул. Ангарська буд. № 18-Б, відсутні за вказаною адресою. (ЖЄО № 1463 від 06.11.2018)

В ході досудового розслідування було встановлено що речові докази у вигляді тютюнових виробів відповідно до договору про зберігання тимчасово вилученого майна та речових доказів № 308 від 14.08.2018 укладеного між ГУНП в Одеській області та ТОВ АГАТ 2016 було передано ТОВ АГАТ 2016 згідно актів прийому передачі речових доказів які були засвідчені підписом керівника ТОВ АГАТ 2016 в особі ОСОБА_3

Далі в ході досудового розслідування встановлено що передача речових доказів у вигляді тютюнових виробів була здійснена за адресою: м. Одеса, вул. Генерала Цветаєва 3/5. Відвантаженням речових доказів у вигляді тютюнових виробів керував особисто керівник ТОВ АГАТ 2016 ОСОБА_3 який на той час користувався мобільним телефоном з номером НОМЕР_1.

У зв'язку з вищезазначеним, виникла необхідність у проведенні виїмки інформації, яка знаходиться у оператора та провайдера телекомунікацій, про зв'язок, абонента, надання телекомунікаційних послуг, та знятті інформації з каналів зв'язку телефонної компанії ТОВ Лайфселл , ЄДРПОУ 22859846, юридичною адресою якого є м. Київ вул. Солом'янська, 11-А, за період часу з 15.08.2018 до дати виконання ухвали, по наступним номерам абонентів: НОМЕР_1.

Володільцем вказаних відомостей є оператор мобільного зв'язку ТОВ Лайфселл , ЄДРПОУ 22859846, юридичною адресою якого є м. Київ вул. Солом'янська, 11-А.

Особи, у володінні яких знаходяться речі, в судове засідання не викликались згідно з вимогами ч. 2 ст.163 КПК України.

Частиною 1 статті 159 КПК України передбачено, що тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку).

Частина 2 ст. 159 КПК України передбачає здійснення тимчасового доступу до речей і документів на підставі ухвали слідчого судді, суду.

Враховуючи, вищевикладене слідчий суддя вважає, що клопотання слідчого є обґрунтованим та таким, що підлягає задоволенню.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 159-164 КПК України

УХВАЛИВ:

Клопотання слідчого про тимчасовий доступ до речей і документів - задовольнити.

Зобов'язати ТОВ Лайфселл , ЄДРПОУ 22859846, юридичною адресою якого є м. Київ вул. Солом'янська, 11-А, надати тимчасовий доступ слідчому СВ Авангардівського ВП Овідіопольського ВП ГУНП в Одеській області Морозову Юрію Володимировичу, слідчим слідчої групи, оперуповноваженому ВКП Подільського УП ГУНП в м. Києві Вагнеру Сергію Анатолійовичу, до наступної інформації з можливістю вилучення на паперовому та електронному носії інформації:

-Ідентифікаційні ознаки кінцевого обладнання телекомунікацій з абонентським номером : НОМЕР_1.

-Адреси розташування та номери базових станцій; дата, час та тривалість з'єднань; ідентифікаційні ознаки терміналу, з яким відбувався сеанс зв'язку (абонентський номер SIM-картки, IMEI, MAC-адреса, IP-адреса); типи з'єднань (вхідні, вихідні з'єднання, SMS, MMS, GPRS, вихід до мережі Інтернет, переадресація, тощо) абонентів мобільного зв'язку : НОМЕР_1 за період з 15.08.2018 до часу фактичного виконання ухвали володільцем інформації.

Строк дії ухвали суду складає до 12 грудня 2018 року.

Копію ухвали направити зацікавленим особам.

У разі не виконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів, слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів, має право постановити ухвалу про проведення обшуку з метою відшукання та вилучення зазначених речей та документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя В. К. Кочко

Зареєстровано 13.11.2018
Оприлюднено 13.11.2018
Дата набрання законної сили 12.11.2018

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону