Ухвала
від 02.11.2018 по справі 520/13363/18
КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ОДЕСИ

Справа № 520/13363/18

Провадження № 1-кс/520/6372/18

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

02.11.2018 року

Слідчий суддяКиївського районногосуду м.Одеси ОСОБА_1 ,при секретарі ОСОБА_2 ,розглянувши усудовому засіданніклопотання захисника ОСОБА_3 ,що дієв інтересахпідозрюваного ОСОБА_4 , продозвіл натимчасовий доступдо інформації,яка містятьохоронювану закономтаємницю,

ВСТАНОВИВ:

Як вбачається з клопотання захисника, слідчим управлінням ГУНП в Одеській області проводиться досудове розслідування у кримінальному проваджені внесеного до ЄРДР за № 12018160000000548, від 24.07.2018 року , за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України за фактом вимагання службовою особою неправомірної вигоди.

Адвокатом ОСОБА_3 здійснюється захист ОСОБА_4 .

Відповідно до ч.3ст.42 КПК України, підозрюваний має право збирати і подавати слідчому, прокурору, слідчому судді докази, ознайомлюватися з матеріалами досудового розслідування в порядку, передбаченому статтею 221 цього Кодексу, одержувати копії процесуальних документів та письмові повідомлення, та інші права.

Згідно ч.4ст.46 КПК України захисник користується процесуальними правами підозрюваного, обвинуваченого, захист якого він здійснює.

Відповідно до змісту повідомлення про підозру від 19.09.2018 року, яке вручене ОСОБА_4 , який є головою ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_4 вступив у зговір з ОСОБА_5 , який працюює на посаді землевпорядника ІНФОРМАЦІЯ_1 вступив з метою отримання неправомірної вигоди від директора приватного підприємства " ОСОБА_6 " ОСОБА_7 , який бажав укласти угоди оренди земельної ділянки для встановлення автозаправки газом автомобілів на території смт. Миколаївка.

19.09.2018 року о 13-30 ОСОБА_7 знаходячись поблизу будівлі АДРЕСА_1 зустрівся із ОСОБА_4 та ОСОБА_5 , де отримав договір оренди цілісного майнового комплексу державного підприємства про передачу в платне користування твердого покриття без зазначення адреси, акт прийому передачі об`єкта оренди площею 0,08 га, розташованого за адресою: АДРЕСА_2 , та передав неправомірну винагороду в сумі 1 000 доларів США ОСОБА_4 та ОСОБА_8 він одержав неправомірну вигоду в сумі 8000 грн., за вчинення в інтересах ОСОБА_9 з використанням службового становища дій пов`язаних з укладенням договору про продаж дров, тобто вчинив злочин передбачений ч.1ст.368 КК України.

Як свідчать матеріали кримінального провадження всі дії пов`язані з вчиненням кримінального правопорушення нібито координувалися шляхом здійснення телефонних переговорів між ОСОБА_4 , ОСОБА_5 та ОСОБА_7 ..

Під час переговорів ОСОБА_4 , ОСОБА_5 та ОСОБА_7 користувалися наступними номерами стільникового зв`язку ПраТ « ІНФОРМАЦІЯ_2 »: ОСОБА_4 - НОМЕР_1 ; ОСОБА_5 - НОМЕР_2 ; ОСОБА_7 НОМЕР_3 .

Згідно ч. 1 ст. 160 КПК України, сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів.

Так, відповідно до п. 6 ч. 2 ст. 160 КПК України, вбачається можливість використання як доказів відомостей, що містяться в речах і документах, та неможливість іншими способами встановити обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів, окрім як у випадку подання клопотання про тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.

З огляду на наявність достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення такої інформації, розгляд даного клопотання необхідно проводити без виклику особи, у володінні якої знаходиться інформація, відповідно до ч. 2 ст. 163 КПК України.

На підставі вищевикладеного, інформація, яка знаходиться у оператора телекомунікації оператора мобільного зв`язку « ІНФОРМАЦІЯ_2 » - ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », про зв`язок, абонентів, надання телекомунікаційних послуг, у тому числі отримання послуг, їх тривалості, маршрутів передавання тощо, сама по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження 12018160000000548від 24.07.2018 року, у зв`язку з яким подається клопотання, має суттєве значення для встановлення важливих обставин у даному кримінальному провадженні, зокрема встановлення чи дійсно між зазначеними особами проводились телефонні розмови, хто кому саме дзвонив, та який проміжок часу велися розмови, та де саме під час розмов знаходились абоненти в цілях, усунення неповноти досудового слідства та з метою повного і всебічного дослідження обставин та збору доказів необхідно отримати можливість доступу до речей і документів, що містять охоронювану законом таємницю із можливістю вилучення та знаходяться в оператора мобільного зв`язку « ІНФОРМАЦІЯ_2 » - ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », яке розташоване за адресою: АДРЕСА_3 , а саме: роздруківки з деталізацією вхідних та вихідних дзвінків абонентів номерів НОМЕР_1 ; НОМЕР_2 ; та НОМЕР_3 за період часу з 00:00 годин 01.05.2018 року до 00:00 годин 19.09.2018 року із зазначенням місця знаходження абонентів вхідних та вихідних дзвінків, які надходили за цей період часу до вказаного абонента, що може виступати доказами по даному провадженню і має суттєве значення для розгляду кримінального провадження.

Захисник ОСОБА_3 , що діє в інтересах підозрюваного ОСОБА_4 , просив суд розглянути клопотання без його участі, вимоги викладені у клопотанні підтримує в повному обсязі та просить задовольнити.

Згідно ст.159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку).

У відповідності ст. 163 КПК України, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

Дослідивши клопотання та додані до нього матеріали, беручи до уваги вищевикладене та враховуючи, що вказана інформація як сама по собі, так і в сукупності з іншими речами та документами кримінального провадження має суттєве значення для встановлення обставин у кримінальному провадженні, в подальшому може бути використана в якості доказів по кримінальному провадженню, слідчий суддя приходить до переконання, що клопотання захисника є обґрунтованим та таким, що підлягає задоволенню в повному обсязі.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.93, 156-160, 163-166, 309, 369-372, КПК України, слідчий суддя,

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання захисника ОСОБА_3 , що діє в інтересах підозрюваного ОСОБА_4 , про дозвіл на тимчасовий доступ до інформації, яка містять охоронювану законом таємницю задовольнити.

Надати адвокату ОСОБА_3 (свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № 1858) тимчасовий доступ з можливістю вилучення документів в паперовому або електронному вигляді, що знаходяться в оператора мобільного зв`язку « ІНФОРМАЦІЯ_2 » - ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (ідентифікаційний код НОМЕР_4 ), яке розташоване за адресою: АДРЕСА_4 , та містять інформацію про з`єднання абонентів мобільного зв`язку « ІНФОРМАЦІЯ_2 » абонентів номерів НОМЕР_1 ; НОМЕР_2 ; та НОМЕР_3 за період часу з 00:00 годин 01.05.2018 року до 00:00 годин 19.09.2018 року і забезпечити тимчасовий доступ й можливість вилучення адвокатом ОСОБА_3 (свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № 1858), на паперовому та електронному носії:

1) Адреси розташування та номери базових станцій, які забезпечували зв`язок.

2) Типи з`єднань (вхідні, вихідні дзвінки, SMS, MMS, GPRS, переадресація).

3) Дата, час та тривалість з`єднання.

4) Ідентифікаційні ознаки кінцевого обладнання (абонента А) (абонентський, серійний, ІМSI номери сім-картки, ІМЕІ).

5) Ідентифікаційні ознаки терміналу, з яким відбувався сеанс зв`язку (абонент Б), з`єднання нульової тривалості.

Строк дій ухвали слідчого судді не може перевищувати 1 (одного) місяця з дня постановлення ухвали.

Ухвала слідчого судді про тимчасовий доступ до речей і документів набирає законної сили з моменту її оголошення. Ухвала є обов`язковою для осіб, які беруть участь у кримінальному провадженні, а також для всіх фізичних та юридичних осіб, органів державної влади та місцевого самоврядування, їх службових осіб і підлягає виконанню на всій території України.

Ухвала слідчого судді оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_1

СудКиївський районний суд м. Одеси
Дата ухвалення рішення02.11.2018
Оприлюднено02.03.2023
Номер документу77809991
СудочинствоКримінальне

Судовий реєстр по справі —520/13363/18

Ухвала від 11.12.2018

Кримінальне

Київський районний суд м. Одеси

Іванчук В. М.

Ухвала від 23.11.2018

Кримінальне

Київський районний суд м. Одеси

Іванчук В. М.

Ухвала від 02.11.2018

Кримінальне

Київський районний суд м. Одеси

Іванчук В. М.

Ухвала від 27.09.2018

Кримінальне

Київський районний суд м. Одеси

Іванчук В. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні