ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Пирогова, 29, м. Вінниця, 21018, тел./факс (0432)55-80-00, (0432)55-80-06 ел.пошта : inbox@vn.arbitr.gov.ua
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
РІШЕННЯ
"22" жовтня 2018 р. Cправа № 902/303/18
Господарський суд Вінницької області у складі судді Нешик О.С., секретар судового засідання Резніченко Ю.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду матеріали справи
за позовом керівника Немирівської місцевої прокуратури Вінницької області в інтересах держави в особі:
Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області, м.Вінниця
Немирівської районної ради Вінницької області
комунального закладу "Юрковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Немирівської районної ради Вінницької області", с.Юрківці Немирівського району Вінницької області
Юрковецької сільської ради Немирівського району Вінницької області
про визнання недійсним договору
за участю:
прокурора Ігнатова Р.Г., сл.посвідчення №049393 від 26.02.2018;
позивача 1 (Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області) ОСОБА_1., довіреність №06-14/75 від 06.03.2018;
позивача 2 (КЗ "Юрковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Немирівської районної ради Вінницької області") правом участі в судовому засіданні не скористався;
представник позивача 3 Юрковецької сільської ради Немирівського району Вінницької області правом участі в судовому засіданні не скористався;
відповідача правом участі в судовому засіданні не скористався
В С Т А Н О В И В :
В провадженні Господарського суду Вінницької області перебуває справа №902/303/18 за позовом керівника Немирівської місцевої прокуратури Вінницької області подана в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області, Немирівської районної ради Вінницької області, комунального закладу "Юрковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Немирівської районної ради Вінницької області" та Юрковецької сільської ради Немирівського району Вінницької області до товариства з обмеженою відповідальністю "Юрковецьке", с.Юрківці Немирівського району Вінницької області про визнання недійсним договору без номеру та дати укладення, терміном на 4 роки, який дійсний до 04.01.2022, про співпрацю при використанні земельної ділянки площею 17,4211 га вартістю 420040,14 грн, укладений між комунальним закладом "Юрковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Немирівської районної ради Вінницької області" та ТОВ "Юрковецьке", застосування наслідків недійсності договору шляхом зобов'язання ТОВ "Юрковецьке" (код ЄДРПОУ 34508614) повернути займану ним земельну ділянку державної форми власності загальною площею 17,4211 га, яка розміщена на території Юрковецької сільської ради Немирівського району Вінницької області, Комунальному закладу "Юрковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Немирівської районної ради Вінницької області" (код ЄДРПОУ 26227847), шляхом підписання акту-приймання передачі.
Ухвалою суду від 19.06.2018 постановлено справу №902/303/18 розглядати за правилами загального позовного провадження, призначено підготовче засідання у справі №902/303/18. В ході розгляду справи судом прийнято заяву керівника Немирівської місцевої прокуратури №60-3765 від 04.07.2018 до розгляду та постановлено подальший розгляд справи здійснювати з урахуванням зазначеної заяви, продовжено строк проведення підготовчого провадження у справі №902/303/17 на тридцять днів, оголошено перерву у підготовчому засіданні у справі №902/303/18 до 13.09.2018.
Ухвалою суду від 13.09.2018 постановлено закрити підготовче провадження у справі №902/303/18, призначити справу №902/303/18 до розгляду по суті на 16.10.2018.
Під час розгляду справи по суті, суд, сприяючи учасникам справи в реалізації ними прав, визначених господарським процесуальним законодавством України, за клопотанням представника відповідача, неодноразово оголошував перерву, востаннє до 22.10.2018, про що учасники справи повідомлені під розпис.
На визначену судом дату (22.10.2018) у судове засідання з'явились прокурор та представник Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області, решта учасників справи у судове засідання не з'явились.
З огляду на вищезазначене, суд приходить висновку, що сторони належним чином повідомлені про дане судове засідання. Неявка останніх є підставою до розгляду справи за їх відсутністю, що передбачено п.1 ч.3 ст.202 ГПК України.
Відповідно до частини дев'ятої статті 165 Господарського процесуального кодексу України у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Розглянувши подані документи і матеріали, з'ясувавши фактичні обставини на яких ґрунтується позов, оцінивши докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті судом встановлено наступне.
Відповідно до рішення 15 сесії 23 скликання Немирівської районної ради народних депутатів Вінницької області від 21.12.2001 Юрковецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької області видано державний акт на право постійного користування земельною ділянкою серія ІІ-ВН № 001069 від 28.12.2001, зареєстрований в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею за №242, згідно якого в постійне користування передано 17.4211 га землі для ведення сільського господарства.
Рішенням Конституційного Суду України від 22.09.2005 №5-рп/2005 у справі за конституційним поданням 51 народного депутата України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень статті 92, пункту 6 розділу X Перехідні положення Земельного кодексу України (справа про постійне користування земельними ділянками) визначено, що "... суб'єктивне право постійного користування земельною ділянкою суттєво відрізняється від суб'єктивного права власності на землю та суб'єктивного права оренди. ... власники землі та орендарі поряд із повноваженнями щодо володіння та користування наділяються і повноваженнями щодо розпорядження земельними ділянками (орендарі - в частині передачі земель у суборенду за згодою власника), а постійні користувачі такої можливості позбавлені...".
У відповідності до пункту 1.1., 1.4., 1.5. розділу І Статуту Юрковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької області, затвердженого рішенням виконкому Юрковецької сільської ради №10 від 18.03.2001 (далі - Статут), комунальний заклад "Юрковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької області" є об'єктом спільної власності територіальних громад Немирівського району, управління яким здійснює Немирівська районна рада (орган управління майном). Заклад є юридичною особою, має самостійний баланс, печатку, штамп, ідентифікаційний код.
Згідно з пунктом 2.7. розділу ІІ Статуту навчальний заклад має право зокрема бути власником і розпорядником рухомого і нерухомого майна згідно з законодавством України та власним статутом.
Відповідно до пунктів 6.1.-6.2. розділу VI Статуту матеріально-технічна база навчального закладу становлять основні фонди та оборотні кошти та інші цінності (будівлі, споруди, комунікації, обладнання, транспортні засоби, службове житло), вартість яких відображено у балансі навчального закладу. Майно, що закріплене за Закладом є спільною власністю територіальних громад Немирівського району, управління яким здійснює Орган управління майном.
Між Комунальним закладом "Юрковецька ОСОБА_2 ступенів" (Сторона 1, Позивач 3) та Товариством з обмеженою відповідальністю "Юрковецьке" (Сторона 2, Відповідач) укладено договір про співпрацю при використанні земельної ділянки без номеру та дати укладення.
Відповідно до умов п. 1.1. та п. 1.2. Договору сторони домовилися про організацію обробітку земельної ділянки площею 17,4211 га терміном на 4 роки та вирощуванню на ній сільськогосподарських культур (продукції), що перебувають у власності комунального закладу Юрковецької ОСОБА_2 ступенів Немирівського району Вінницької області.
Згідно з п.п. 1.4., 1.5. Договору отримана сільськогосподарська продукція є власністю Сторони 2. За використання земельної ділянки 17,4211 га Сторона 2 надає фінансову допомогу Стороні 1 в розмірі 10% від грошової оцінки земельної ділянки (за 1 га 2411 грн) станом на 01 січня поточного року, враховуючи коефіцієнт індексації.
Також згідно умов зазначеного Договору (п.п. 2.1., 2.2., 2.3.1.) для досягнення цілей за даним Договором, Сторона 2 зобов'язується наявною сільськогосподарською технікою, обробляти земельну ділянку, яка належить на праві власності Стороні 1 та надавати іншу допомогу по вирощуванню на ній сільськогосподарських культур (продукції) та її збору, виконувати сільськогосподарські роботи по обробітку земельної ділянки, яка належать на праві власності Стороні 1.
Договір є дійсним до 04 січня 2022 року (п.5.1. Договору).
12.10.2018 між сторонами підписано Додаткову угоду до договору про співпрацю при використанні земельної ділянки, якою основний договір розірваний.
Вирішуючи спір в частині позовних вимог про визнання недійсним правочину (договору), досліджуючи питання на предмет відповідності його умов вимогам чинного на момент укладення цього договору законодавства, суд дійшов до наступних висновків.
Згідно статті 11 Цивільного кодексу України цивільні права та обов'язки виникають із дій осіб, що передбачені актами цивільного законодавства, а також із дій осіб, що не передбачені цими актами, але за аналогією породжують цивільні права та обов'язки; підставами виникнення цивільних прав та обов'язків, зокрема, є договори та інші правочини.
Відповідно до пункту 1 статті 202 Цивільного кодексу України правочином є дія особи, спрямована на набуття, зміну припинення цивільних прав та обов'язків. Дво- чи багатостороннім правочином є погоджена дія двох або більше сторін (частина четверта статті 202 Цивільного кодексу України).
Статтею 203 Цивільного кодексу України встановлені загальні вимоги, додержання яких є необхідним для чинності правочину. Зокрема: 1) зміст правочину не може суперечити цьому Кодексу, іншим актам цивільного законодавства, а також інтересам держави і суспільства, його моральним засадам; 2) особа, яка вчиняє правочин, повинна мати необхідний обсяг цивільної дієздатності; 3) волевиявлення учасника правочину має бути вільним і відповідати його внутрішній волі; 4) правочин має вчинятися у формі, встановленій законом; 5) правочин має бути спрямований на реальне настання правових наслідків, що обумовлені ним.
Загальні підстави недійсності правочину встановлені статтею 215 Цивільного кодексу України. Так, згідно із частиною першою статті 215 ЦК України підставою недійсності правочину є недодержання в момент вчинення правочину стороною (сторонами) вимог, які встановлені частинами першою - третьою, п'ятою та шостою статті 203 цього Кодексу.
Частиною третьою статті 215 Цивільного кодексу України визначено, що якщо недійсність правочину прямо не встановлена законом, але одна із сторін або інша заінтересована особа заперечує його дійсність на підставах, встановлених законом, такий правочин може бути визнаний судом недійсним (оспорюваний правочин).
Звертаючись з даним позовом до суду прокурор в обґрунтування своїх вимог вказує, що укладений між Комунальним закладом "Юрковецька ОСОБА_2 ступенів" та Товариством з обмеженою відповідальністю "Юрковецьке" договір є удаваним, оскільки фактично був вчинений договір оренди земельної ділянки.
Відповідно до статті 235 Цивільного кодексу України удаваним є правочин, який вчинено сторонами для приховання іншого правочину, який вони насправді вчинили. Якщо буде встановлено, що правочин був вчинений сторонами для приховання іншого правочину, який вони насправді вчинили, відносини сторін регулюються правилами щодо правочину, який сторони насправді вчинили .
За удаваним правочином сторони умисно оформляють один правочин, але між ними насправді встановлюються інші правовідносини, за удаваним правочином права та обов'язки сторін виникають, але не ті, що випливають зі змісту правочину.
Встановивши у розгляді справи, що певний правочин вчинено з метою приховати інший правочин (удаваний правочин), господарський суд на підставі частини другої статті 235 Цивільного кодексу України має виходити з того, що сторонами вчинено саме той правочин, який вони мали на увазі, і розглянути справу по суті із застосуванням правил, що регулюють цей останній правочин . Якщо він суперечить закону, господарський суд має прийняти рішення про визнання його недійсним із застосуванням, за необхідності, відповідних правових наслідків (п.3.11 постанови Пленуму Вищого господарського суду України "Про деякі питання визнання правочинів (господарських договорів) недійсними" №11 від 29.05.2013).
Як слідує з матеріалів справи, між Позивачем3 та Відповідачем було укладено договір про співпрацю.
Згідно статті 1130 Цивільного кодексу України за договором про спільну діяльність сторони (учасники) зобов'язуються спільно діяти без створення юридичної особи для досягнення певної мети, що не суперечить законові. Основними елементами договору про спільну діяльність є об'єднання вкладів учасників (майна, майнових прав тощо) для здійснення спільної діяльності і такі частки мають бути визначеними, обов'язки сторін у таких правовідносинах не мають зустрічного характеру, а кожен учасник діє не для досягнення власних цілей, а у загальному інтересі . Сторони отримують блага в результаті спільної діяльності, а не від іншої сторони за договором, спільна діяльність учасників чітко скоординована.
Всупереч зазначеним положенням статті 1130 Цивільного кодексу України спірний Договір не містить умов про спільні діяння, об'єднання вкладів учасників (майна, майнових прав тощо), досягнення загальних інтересів, в зв'язку з чим він за своєю юридичною природою не може вважатись договором про спільну діяльність.
В той же час за нормою статті 13 Закону України "Про оренду землі" договір оренди землі - це договір, за яким орендодавець зобов'язаний за плату передати орендареві земельну ділянку у володіння і користування на певний строк, а орендар зобов'язаний використовувати земельну ділянку відповідно до умов договору та вимог земельного законодавства.
Тобто, при оренді землі здійснюється обробіток ґрунту, що становить собою користування земельною ділянкою, внаслідок якого вирощується товарна сільськогосподарська продукція.
З огляду на вказане, правовими наслідками договору оренди землі є для однієї сторони (орендодавця) отримання плати за надане в користування майно (земельну ділянку), а для іншої (орендаря) - використання майна (земельної ділянки).
За умовами оспорюваного договору сторони домовились про організацію обробітку земельної ділянки площею 17,4211 га терміном на 4 роки та вирощування на ній сільськогосподарських культур (продукції), що перебувають у власності комунального закладу Юрковецької ОСОБА_2 ступенів Немирівського району Вінницької області.
Як встановлено пунктами п.п. 1.4., 1.5. Договору отримана сільськогосподарська продукція є власністю Сторони 2. За використання земельної ділянки площею 17,4211 га Сторона 2 надає фінансову допомогу Стороні 1 в розмірі 10% від грошової оцінки земельної ділянки (за 1 га 2411 грн) станом на 01 січня поточного року, враховуючи коефіцієнт індексації.
Також згідно умов зазначеного Договору (п.п.2.1., 2.2., 2.3.1.) для досягнення цілей за даним Договором, Сторона 2 зобов'язується наявною сільськогосподарською технікою, обробляти земельну ділянку, яка належить на праві власності Стороні 1 та надавати іншу допомогу по вирощуванню на ній сільськогосподарських культур (продукції) та її збору, виконувати сільськогосподарські роботи по обробітку земельної ділянки, яка належать на праві власності Стороні 1.
Таким чином, за змістом зазначеного Договору між сторонами фактично склалися правовідносини з оренди землі, оскільки з умов оспорюваного договору слідує, що Позивач3 фактично передав Відповідачу на платній основі земельну ділянку, що перебуває у постійному користуванні Позивача3. Тому положення оспорюваного договору повинні відповідати законодавству, що регулює правовідносини у сфері оренди землі.
Відносини, пов'язані з орендою землі, регулюються Земельним кодексом України, Цивільним кодексом України, Законом України "Про оренду землі" та іншими нормативно-правовими актами.
Статтею 6 Закону України "Про оренду землі" встановлено, що орендарі набувають права оренди земельної ділянки на підставах і в порядку, передбачених Земельним кодексом України, Цивільним кодексом України, цим та іншими законами України і договором оренди землі.
Згідно із частиною першою статті 78 Земельного кодексу України право власності на землю - це право володіти, користуватися і розпоряджатися земельними ділянками.
Частиною першою статті 92 Земельного кодексу України передбачено, що право постійного користування земельною ділянкою - це право володіння і користування земельною ділянкою, яка перебуває у державній або комунальній власності, без встановлення строку.
Відповідно до статті 4 Закону України Про оренду землі орендодавцями земельних ділянок є громадяни та юридичні особи, у власності яких перебувають земельні ділянки, або уповноважені ними особи. Орендодавцями земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності, є сільські, селищні, міські ради в межах повноважень, визначених законом. Орендодавцями земельних ділянок, що перебувають у спільній власності територіальних громад, є районні, обласні ради та Верховна Рада Автономної Республіки Крим у межах повноважень, визначених законом. Орендодавцями земельних ділянок, що перебувають у державній власності, є органи виконавчої влади, які відповідно до закону передають земельні ділянки у власність або користування.
Відповідно до частини другої статті 16 Закону України "Про оренду землі" укладення договору оренди земельної ділянки із земель державної або комунальної власності здійснюється на підставі рішення відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування - орендодавця, прийнятого у порядку, передбаченому Земельним кодексом України, або за результатами аукціону.
Статтею 124 Земельного кодексу України визначено, що передача в оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності, здійснюється на підставі рішення відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування згідно з їх повноваженнями, визначеними статтею 122 цього Кодексу, чи договору купівлі-продажу права оренди земельної ділянки (у разі продажу права оренди) шляхом укладення договору оренди земельної ділянки чи договору купівлі-продажу права оренди земельної ділянки.
Передача в оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності, здійснюється за результатами проведення земельних торгів, крім випадків, встановлених частинами другою, третьою статті 134 цього Кодексу.
Таким чином, земельним законодавством не передбачено право постійного користувача розпоряджатись земельною ділянкою шляхом передачі її іншим особам у платне користування.
Отже, сторонами не був дотриманий встановлений нормами земельного законодавства порядок щодо передачі в оренду спірної земельної ділянки.
Враховуючи вищевикладене, а також те, що нормами спеціального земельного законодавства визначений особливий порядок передачі в оренду земель, який у даному випадку дотриманий сторонами не був, та зважаючи на те, що зміст спірного правочину не відповідає вимогам статей 4, 16 Закону України "Про оренду землі", нормам Земельного кодексу України, суд вважає за необхідне позов задовольнити частково та визнати недійсним договір, укладений між Комунальним закладом "Юрковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Немирівської районної ради Вінницької області" та ТОВ "Юрковецьке" про співпрацю при використанні земельної ділянки площею 17,4211 га.
Також судом враховується, що чинне цивільне і господарське законодавство не містить однозначного нормативного припису щодо заборони визнання недійсними припинених правочинів, в зв'язку з чим суд виходив з того, що припинення договору з будь-яких підстав не може бути перешкодою для визнання такого договору недійсним при наявності для цього визначених законом підстав.
Стосовно вимоги про застосування наслідків недійсності договору шляхом зобов'язання ТОВ "Юрковецьке" (код ЄДРПОУ 34508614) повернути займану ним земельну ділянку державної форми власності загальною площею 17,4211 га, яка розміщена на території Юрковецької сільської ради Немирівського району Вінницької області, Комунальному закладу "Юрковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Немирівської районної ради Вінницької області" (код ЄДРПОУ 26227847), шляхом підписання акту-приймання передачі суд зауважує, що 22.10.2018 представником відповідача подано до суду копію акту повернення земельної ділянки від 12.10.2018.
Згідно умов поданого до суду акту повернення земельної ділянки від 12.10.2018 ТОВ "Юрковецьке" передало Юрковецькій ОСОБА_2 ступенів земельну ділянку розміром 17.4211 га (кадастровий номер 0523089200010010446).
Відповідно до п.2 ч.1 ст.231 ГПК України, господарський суд закриває провадження у справі, якщо відсутній предмет спору.
Господарський суд закриває провадження у справі у зв'язку з відсутністю предмета спору, зокрема, в тому випадку, коли спір врегульовано самими сторонами шляхом перерахування боргу (передачі майна чи усунення перешкод у користуванні ним) після звернення позивача з позовом за умови подання доказів такого врегулювання.
За вказаних обставин, враховуючи, що під час розгляду справи в суді відповідач передав позивачу 3 земельну ділянку розміром 17,4211 га (кадастровий номер 0523089200010010446), що підтверджується наданими до суду доказами, провадження у справі в частині про застосування наслідків недійсності договору шляхом зобов'язання ТОВ "Юрковецьке" (код ЄДРПОУ 34508614) повернути займану ним земельну ділянку державної форми власності загальною площею 17,4211 га, яка розміщена на території Юрковецької сільської ради Немирівського району Вінницької області, Комунальному закладу "Юрковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Немирівської районної ради Вінницької області" (код ЄДРПОУ 26227847), шляхом підписання акту-приймання передачі необхідно закрити за відсутністю предмету спору відповідно до п.2 ч.1 ст.231 ГПК України.
За таких обставин, позовні вимоги підлягають частковому задоволенню з покладенням на відповідача судових витрат зі сплати судового збору за правилами п.2 ч.4 ст.129, ч.3 ст.130 ГПК України.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 7, 8, 13, 14, 15, 18, 42, 45, 46, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 86, 91, 123, 129, 130, 231, 232, 233, 236, 237, 238, 240, 241, 242, 326, 327 Господарського процесуального кодексу України, суд -
ВИРІШИВ:
1. Позов задовольнити частково.
2. Визнати недійсним договір про співпрацю при використанні земельної ділянки, площею 17,4211 га, підписаний між Комунальним закладом "Юрковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Немирівської районної ради Вінницької області" та Товариством з обмеженою відповідальністю "Юрковецьке" зі строком дії до 04.01.2022.
3. Закрити провадження у справі в частині застосування наслідків недійсності договору шляхом зобов'язання ТОВ "Юрковецьке" (код ЄДРПОУ 34508614) повернути займану ним земельну ділянку державної форми власності загальною площею 17,4211 га, яка розміщена на території Юрковецької сільської ради Немирівського району Вінницької області, Комунальному закладу "Юрковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Немирівської районної ради Вінницької області" (код ЄДРПОУ 26227847), шляхом підписання акту-приймання передачі.
4. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Юрковецьке" (22863, Вінницька область, Немирівський район, с.Юрківці, код юридичної особи 34508614) на користь Прокуратури Вінницької області (24400, 21050 м.Вінниця, вул.Монастирська, 33, код юридичної особи 03527891; р/р 35214005002983, МФО 820172, Державна казначейська служба України м. Київ) 3524,00 відшкодування витрат зі сплати судового збору.
5. Видати наказ після набрання рішенням законної сили.
6. Примірник повного судового рішення надіслати учасникам справи рекомендованим листом з повідомленням про вручення поштового відправлення.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду (ч. 1,2 ст. 241 ГПК України). Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів з дня його проголошення. Якщо у судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або у разі розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення. Апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції (ст.ст. 256, 257 ГПК України). Відповідно до п. 17.5 Перехідних положень ГПК України, до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди, а матеріали справ витребовуються та надсилаються судами за правилами, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу.
Повне рішення складено 05 листопада 2018 р.
Суддя Нешик О.С.
віддрук. прим.:
1 - до справи;
2 - прокуратурі Вінницької області (вул.Монастирська, 33, м.Вінниця, 21050);
3 - керівнику Немирівської місцевої прокуратури Вінницької області, (22800, Вінницька область, м.Немирів, вул.Шевченка, 23),
4 - Головному управлінню Держгеокадастру у Вінницькій області (21000, м.Вінниця, вул.Келецька, 63);
5 - Немирівській районній раді Вінницької області (22800, Вінницька область, м.Немирів, вул.Горького, 84);
6 - Комунальному закладу "Юрковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Немирівської районної ради Вінницької області" (22863, Вінницька область, Немирівський район, с.Юрківці, вул.Центральна, 8);
7 - Юрковецькій сільській раді Немирівського району Вінницької області (22863, Вінницька область, Немирівський район, с.Юрківці, вул.Центральна, 1а);
8 - відповідачу - ТОВ "Юрковецьке" (22863, Вінницька область, Немирівський район, с.Юрківці)
Суд | Господарський суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 22.10.2018 |
Оприлюднено | 15.11.2018 |
Номер документу | 77818593 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Вінницької області
Нешик О.С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні