Ухвала
від 31.10.2018 по справі 307/3279/18
ТЯЧІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 307/3279/18

Провадження № 2/307/1635/18

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

31 жовтня 2018 року м. Тячів

Суддя Тячівського районного суду Закарпатської області Сойма М.М., ознайомившись з позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 сільської ради, де третя особа, що не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: Головне управління Держгеокадастру у Закарпатській області про визнання права на спадкування,

В С Т А Н О В И Л А:

ОСОБА_1 звернулася до суду з вищевказаним позовом.

Форма і зміст поданої заяви відповідає вимогам ст.ст. 175 , 177 ЦПК України . До заяви додано її копії та копії всіх документів, що додаються до неї. Підстави для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні.

Вказану позовну заяву слід прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі.

Справу розглянути в порядку загального позовного провадження.

Клопотань до позовної заяви не долучалось.

В постанові Пленуму ВСУ України від 30 травня 2008 року за № 7 Про судову практику у справах про спадкування судам роз яснено, що спадкові відносини регулюються Цивільним кодексом України (далі - ЦК), законами України від 2 вересня 1993 року N 3425-XII "Про нотаріат". Свідоцтво про право на спадщину видається за письмовою заявою спадкоємців, які прийняли спадщину в порядку, установленому цивільним законодавством. За наявності умов для одержання в нотаріальній конторі свідоцтва про право на спадщину вимоги про визнання права на спадщину судовому розглядові не підлягають. У разі відмови нотаріуса в оформленні права на спадщину особа може звернутися до суду за правилами позовного провадження.

Позаяк позивачем заявлено вимоги про визнання права на спадкування, то при відкритті провадження до участі у справі слід залучити третю особу, що не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору Тячівську державну нотаріальну контору.

На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 19 , 175 , 177 , 187 ЦПК України ,

П О С Т А Н О В Л Я Ю:

Відкрити провадження у цивільній справі за позовомКулій ОСОБА_3 до ОСОБА_2 сільської ради, де треті особи, що не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору: Головне управління Держгеокадастру у Закарпатській області та Тячівська державна нотаріальна контора про визнання права на спадкування.

Справу розглядати у порядку загального позовного провадження у приміщенні Тячівського районного суду Закарпатської області по вул. Незалежності 120 в м. Тячів.

Підготовче судове засідання призначити на 13 год. 00 хв. 22 листопада 2018 р.

Визначити відповідачу п'ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України , і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову.

Відповідно до вимог ст. 178 ч. 4 ЦПК України , одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копія відзиву та доданих до нього документів відповідач зобов'язаний надіслати іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ст. 178 ч. 8 ЦПК України ).

Визначити третій особі Тячівській державній нотаріальній конторі, яку було залучено при відкритті провадження у справі п'ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для надання пояснень на позовну заяву.

Копію ухвали про відкриття провадження у справі разом з копією позовної заяви та копіями доданих до неї матеріалів надіслати відповідачу ОСОБА_2 сільській раді та третій особі, що не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: Головному управлінню Держгеокадастру у Закарпатській області.

Позивач не пізніше двох днів з дня вручення копії ухвали про відкриття провадження у справі повинен направити третій особі Тячівській державній нотаріальній конторі копії позовної заяви з додатками, а докази такого направлення надати суду до початку підготовчого засідання.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: http://court.gov.ua/sud0711/ .

Ухвала може бути оскаржена у зв'язку з порушенням правил підсудності протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення шляхом подачі апеляційної скарги через Тячівський районний суд Закарпатської області.

Суддя Тячівського

районного суду Закарпатської області: ОСОБА_4

СудТячівський районний суд Закарпатської області
Дата ухвалення рішення31.10.2018
Оприлюднено19.11.2018
Номер документу77887745
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —307/3279/18

Рішення від 30.11.2018

Цивільне

Тячівський районний суд Закарпатської області

Сойма М. М.

Рішення від 30.11.2018

Цивільне

Тячівський районний суд Закарпатської області

Сойма М. М.

Ухвала від 31.10.2018

Цивільне

Тячівський районний суд Закарпатської області

Сойма М. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні