ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/52268/18-к

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

26 жовтня 2018 року

слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва: Григоренко І.В.,

при секретарі: Василевській А.С.,

за участю:

прокурора: не з'явився,

представник власника майна: не з'явився,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві клопотання Прокурора першого відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих Головного слідчого управління Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях підслідних Державному бюро розслідувань Генеральної прокуратури України Мазурка Богдана Юрійовича про арешт майна у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 25.07.2016 року за № 42016000000001917 за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 28 ч. 5 ст. 191, ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366, ч. 3 ст. 358 КК України, -

В С Т А Н О В И В :

Прокурор першого відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих Головного слідчого управління Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях підслідних Державному бюро розслідувань Генеральної прокуратури України Мазурок Б.Ю. звернувся до слідчого судді з клопотанням про накладення арешту на майно, вилучене під час проведення обшуку за місцем реєстрації та фактичного місцезнаходження ТОВ НВК Горизонт за адресою: м. Київ, вул. Харківське Шосе, 201-203, 5 поверх та перелічене в протоколі обшуку від 18.10.2018 року, з метою забезпечення збереження речових доказів.

В обґрунтування клопотання прокурор зазначає, що П'ятим відділом з розслідування кримінальних проваджень управління з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 25.07.2016 року за № 42016000000001917 за фактом вчинення службовими особами ПАТ Укртрансгаз та інших суб'єктів господарювання кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 28 ч. 5 ст. 191, ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366, ч. 3 ст. 358 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що реалізуючи механізм протиправного заволодіння коштами ПАТ Укртрансгаз засновником ТОВ НВП Горизонт , за попередньою домовленістю з невстановленими досудовим розслідуванням особами, у тому числі службовими особами ПАТ Укртрансгаз та НАК Нафтогаз України , організовано схему перерахування коштів з підконтрольного ТОВ НВП Горизонт на ряд транзитних підприємств за фіктивними угодами щодо виконання субпідрядних інженерно-геодезичних робіт, а саме: ТОВ Будінвест (ЄДРПОУ 31244518), ТОВ Монтажно-ремонтне бюро (ЄДРПОУ 39544725), ТОВ Юніверсал Білд (ЄДРПОУ 39388554), ТОВ Гудтехнолоджи (ЄДРПОУ 39449909), ТОВ Мілбуд (ЄДРПОУ 40263871), ТОВ Грізлі Груп (ЄДРПОУ 39519725), ТОВ АМГ Альянс (ЄДРПОУ 40036320), ТОВ НЖК Буд (ЄДРПОУ 40668348), ТОВ Вестерн ЮСТ (код ЄДРПОУ 40307693), ТОВ Марконі.ЛТД (ЄДРПОУ 40943402). В подальшому, грошові кошти з вказаних комерційних структур з метою обготівкування перераховано на ряд комерційних структур з ознаками фіктивності по фіктивним угодам оренди, купівлі паливно-мастильних та будівельних матеріалів, виконання будівельних та ремонтних робіт тощо.

18.10.2018 року, на підставі ухвали слідчого судді Печерського районного суду м. Києва від 24.09.2018 року, проведено обшук за місцем реєстрації та фактичного місцезнаходження ТОВ НВК Горизонт за адресою: м. Київ, вул. Харківське Шосе, 201-203, 5 поверх, під час якого виявлено та вилучено речі та документи, згідно протоколу обшуку від 18.10.2018 року.

Прокурор вказує, що вилучене під час обшуку майно має доказове значення у кримінальному провадженні, оскільки містить відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, а тому має ознаки речових доказів та, згідно вимог п. 1 ч. 2 ст. 170 КПК України, є підставою для накладення арешту, у зв'язку з чим просить клопотання задовольнити.

В судове засідання прокурор не з'явився, подав заяву про розгляд клопотання у його відсутність, в якій підтримав вимоги клопотання з викладених у ньому підстав, просив їх задовольнити.

Представник власника майна в судове засідання з'явився, про день, час, місце розгляду клопотання повідомлений належним чином, подав заяву, в якій вирішення питання про арешт майна поклав на розсуд суду.

Оскільки, згідно ч. 1 ст. 172 КПК України, неприбуття прокурора та власника майна в судове засідання не перешкоджає розгляду клопотання, слідчий суддя визнав можливим розглянути клопотання за відсутності учасників судового процесу.

Згідно ч. 4 ст. 107 КПК України, під час розгляду клопотання фіксування судового процесу за допомогою технічних засобів не здійснювалось.

Дослідивши клопотання та додані до нього матеріали, слідчий суддя дійшов висновку, що клопотання є обґрунтованим та підлягає задоволенню, зважаючи на наступне.

Слідчим суддею встановлено, що П'ятим відділом з розслідування кримінальних проваджень управління з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 25.07.2016 року за № 42016000000001917 за фактом вчинення службовими особами ПАТ Укртрансгаз та інших суб'єктів господарювання кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 28 ч. 5 ст. 191, ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366, ч. 3 ст. 358 КК України.

В рамках здійснення досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні 18.10.2018 року, на підставі ухвали слідчого судді Печерського районного суду м. Києва від 24.09.2018 року, Слідчим в особливо важливих справах п'ятого відділу з розслідування кримінальних проваджень управління з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Анісімовим В.О. проведено обшук за місцем реєстрації та фактичного місцезнаходження ТОВ НВК Горизонт за адресою: м. Київ, вул. Харківське Шосе, 201-203, 5 поверх, під час якого виявлено та вилучено речі та документи, згідно протоколу обшуку від 18.10.2018 року.

Постановою Слідчого в особливо важливих справах п'ятого відділу з розслідування кримінальних проваджень управління з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Анісімова В.О. про залучення до кримінального провадження речових доказів від 19.10.2018 року вилучені під час проведення обшуку за місцем реєстрації та фактичного місцезнаходження ТОВ НВК Горизонт за адресою: м. Київ, вул. Харківське Шосе, 201-203, 5 поверх речі та документи визнано речовими доказами у кримінальному провадженні № 42016000000001917 від 25.07.2016 року.

Як визначено у ч. 1 ст. 170 КПК України, арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом злочину, підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна. Арешт майна скасовується у встановленому цим Кодексом порядку. Завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження.

Згідно п. 1 ч. 2 ст. 170 КПК України, арешт майна допускається з метою забезпечення, зокрема, збереження речових доказів.

Відповідно до ч. 3 ст. 170 КПК України, у випадку, передбаченому пунктом 1 частини другої цієї статті, арешт накладається на майно будь-якої фізичної або юридичної особи за наявності достатніх підстав вважати, що воно відповідає критеріям, зазначеним у статті 98 цього Кодексу.

Частиною 5 статті 170 КПК України визначено, що клопотання слідчого, прокурора про арешт тимчасово вилученого майна повинно бути подано не пізніше наступного робочого дня після вилучення майна, інакше майно має бути негайно повернуто особі, у якої його було вилучено.

Як визначено у ст. 98 КПК України, речовими доказами є матеріальні об'єкти, які були знаряддям вчинення кримінального правопорушення, зберегли на собі його сліди або містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, в тому числі предмети, що були об'єктом кримінально протиправних дій, гроші, цінності та інші речі, набуті кримінально протиправним шляхом або отримані юридичною особою внаслідок вчинення кримінального правопорушення.

Відповідно до ч. 10 ст. 170 КПК України, арешт може бути накладений у встановленому цим Кодексом порядку на рухоме чи нерухоме майно, гроші у будь-якій валюті готівкою або у безготівковій формі, в тому числі кошти та цінності, що знаходяться на банківських рахунках чи на зберіганні у банках або інших фінансових установах, видаткові операції, цінні папери, майнові, корпоративні права, щодо яких ухвалою чи рішенням слідчого судді, суду визначено необхідність арешту майна.

Частиною 11 ст. 170 КПК України визначено, що заборона або обмеження користування, розпорядження майном можуть бути застосовані лише у разі, коли існують обставини, які підтверджують, що їх незастосування призведе до приховування, пошкодження, псування, зникнення, втрати, знищення, використання, перетворення, пересування, передачі майна.

Враховуючи, що вилучені під час проведення обшуку за місцем реєстрації та фактичного місцезнаходження ТОВ НВК Горизонт за адресою: м. Київ, вул. Харківське Шосе, 201-203, 5 поверх речі та документи відповідають критеріям, визначеним у ст. 98 КПК України, та постановою слідчого від 19.10.2018 року визнані речовими доказами у кримінальному провадженні № 42016000000001917 від 25.07.2016 року, слідчий суддя вважає за необхідне, з метою забезпечення збереження речових доказів, накласти арешт на вилучене майно.

За таких обставин, клопотання прокурора про арешт майна є обґрунтованим та підлягає задоволенню.

При цьому, слідчий суддя роз'яснює, що згідно ст. 174 КПК України, підозрюваний, обвинувачений, їх захисник, законний представник, інший власник або володілець майна, представник юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, які не були присутні при розгляді питання про арешт майна, мають право заявити клопотання про скасування арешту майна повністю або частково. Таке клопотання під час досудового розслідування розглядається слідчим суддею, а під час судового провадження - судом. Арешт майна також може бути скасовано повністю чи частково ухвалою слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження за клопотанням підозрюваного, обвинуваченого, їх захисника чи законного представника, іншого власника або володільця майна, представника юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, якщо вони доведуть, що в подальшому застосуванні цього заходу відпала потреба або арешт накладено необґрунтовано.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 98, 107, 170, 172, 173, 174, 309, 372, 392, 532 Кримінального процесуального кодексу України, -

У Х В А Л И В :

Клопотання Прокурора першого відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих Головного слідчого управління Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях підслідних Державному бюро розслідувань Генеральної прокуратури України Мазурка Богдана Юрійовича про арешт у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 25.07.2016 року за № 42016000000001917 за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 28 ч. 5 ст. 191, ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366, ч. 3 ст. 358 КК України, - задовольнити.

Накласти арешт на вилучене під час проведення обшуку 18.10.2018 року за місцем реєстрації та фактичного місцезнаходження Товариства з обмеженою відповідальністю НВК Горизонт за адресою: м. Київ, вул. Харківське Шосе, 201-203, 5 поверх майно, а саме:

1. блокнот із зеленою обкладинкою, що містить напис ПАТ ТРАНСГАЗ 2016 р. ;

2. оптичний диск TDK DVD+R120 4,7 GB, на якому виявлена в електронному вигляді документація стосовно ТОВ НВП Горизонт та ТОВ Земельне агенство;

3. флеш-накопичувач, чорного кольору Transcend JF V30/1Gb, на якому виявлена в електронному вигляді файли та папки з назвами ТОВ НВП Горизонт та ТОВ Земельне агенство ;

4. печатку чорного кольору з написом ТОВ НВП ГОРИЗОНТ м. Київ 586-43-60 Харківське ш.201-203 та лист паперу формату А4 на якому виконано відтиски даною печаткою;

5. печатку чорного кольору з написом НВП ГОРИЗОНТ , ідентифікаційний код 35426428 Товариство з обмеженою відповідальністю м. Київ та лист паперу формату А4, на якому виконано відтиски даною печаткою;

6. Печатка чорного кольору з написом ТОВ НВП ГОРИЗОНТ м. Київ 586-43-60 Харківське ш.201-203 та лист паперу формату А4 на якому виконано відтиски даною печаткою.

7. печатку синього кольору з написом ОСОБА_5 реєстраційний номер НОМЕР_1 Фізична особа-підприємець Україна м. Київ та лист паперу формату А4 на якому виконано відтиски даною печаткою;

8. печатку синього кольору з написом ОСОБА_5 реєстраційний номер НОМЕР_1 Кваліфікаційний сертифікат №000953 Сертифікований інженер-землевпорядник Україна та лист паперу формату А4, на якому виконано відтиски даною печаткою;

9. печатку чорного кольору із зображенням особистого підпису особи (факсиміле) та лист паперу формату А4, на якому виконано відтиски даною печаткою;

10. печатку чорного кольору із зображенням особистого підпису особи (факсиміле) та лист паперу формату А4, на якому виконано відтиски даною печаткою;

11. печатку сірого кольору із зображенням особистого підпису (факсиміле) та лист паперу формату А4, на якому виконано відтиски даною печаткою;

12. копію звіту про виконання договорів укладених з ТОВ НВП Горизонт на 1 арк.;

13. копію рішення про відмову у внесенні відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру від 30.03.2016 на 1 арк.;

14. копію рішення про відмову у внесенні відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру від 30.03.2016 на 1 арк.;

15. оригінал клопотання про затвердження проекту землеустрою на 1 арк.;

16. оригінал листа ТОВ НВП Горизонт на адресу ПАТ Укртрансгаз №509 від 30.11.2016 року;

17. оригінал листа ТОВ НВП Горизонт на адресу ПАТ Укртрансгаз №510 від 30.11.2016 на 1 арк. з додатком - перелік земельних ділянок на території Харківської області на 16 арк.;

18. оригінал виписки координат та висот пунктів ДГМ із банку геодезичних даних (дійсна до 04 січня 2018 року) на 1 арк.;

19. копію ліцензії №342024 завіреної печаткою ТОВ Інститут земельних відносин та інвестиційних проектів на 1 арк.;

20. копію наказу №38 від 01.11.2011 про прийом на роботу ОСОБА_6 на 1 арк.;

21. оригінал довіреності від 12.05.2015 (вих №151 від 12.05.2015);

22. оригінал протоколу №1 загальних зборів ТОВ НВП Горизонт від 15.01.2016 про вихід зі складу учасників Товариства ОСОБА_7 та перехід її частки до ОСОБА_8 із включенням останньої до складу учасників, підписаний учасниками - ОСОБА_9 та ОСОБА_7 на 3 арк.;

23. оригінал книги з написом Книга реєстрації наказів ТОВ Земельне агенство код 35944650;

24. оригінал наказу ТОВ Земельне агенство №1 від 04.01.2016 про затвердження штатного розкладу на 2016 рік на 1 арк.;

25. оригінал штатного розкладу на 2016 рік ТОВ Земельне агенство на 1 арк.;

26. оригінал наказу №13 про прийняття на роботу ОСОБА_10 до ТОВ Земельне агенство на 1 арк.;

27. оригінал заяви ОСОБА_10 до ТОВ Земельне агенство про застосування податкової пільги на1 арк.;

28. оригінал наказу №12 про прийняття на роботу ОСОБА_11 до ТОВ Земельне агенство на 1 арк.;

29. оригінал заяви ОСОБА_11 до ТОВ Земельне агенство про застосування податкової пільги на1 арк.;

30. оригінал заяви ОСОБА_11 до ТОВ Земельне агенство про прийняття на роботу з 28.10.2015 на 1 арк.;

31. копію паспорту ОСОБА_11 на 4 арк.;

32. оригінал наказу №11 від 27.10.2015 про прийняття на роботу ОСОБА_12 до ТОВ Земельне агенство на 1 арк.;

33. оригінал заяви ОСОБА_12 до ТОВ Земельне агенство про застосування податкової пільги на1 арк.;

34. оригінал наказу №10 від 27.10.2015 про прийняття на роботу ОСОБА_13 до ТОВ Земельне агенство на 1 арк.;

35. оригінал заяви ОСОБА_13 до ТОВ Земельне агенство про застосування податкової пільги на1 арк.;

36. оригінал заяви ОСОБА_13 до ТОВ Земельне агенство про прийняття на роботу з 28.10.2015 на 1 арк.;

37. копію паспорту ОСОБА_13 на 1-му арк.;

38. оригінал наказу № 9 від 27.10.2015 року про прийняття на роботу ОСОБА_14 до ТОВ Земельне агенство на 1 арк.;

39. оригінал заяви ОСОБА_14 до ТОВ Земельне агенство про прийняття на роботу на 1 арк.;

40. копію паспорту ОСОБА_14 на 1 арк.;

41. оригінал наказу № 8 від 27.10.2015 року про прийняття на роботу ОСОБА_15 до ТОВ Земельне агенство на 1 арк.;

42. оригінал заяви ОСОБА_15 до ТОВ Земельне агенство про прийняття на роботу з 28.10.2015 на 1 арк.;

43. копію паспорту ОСОБА_15 на 1 арк.;

44. оригінал заяви ОСОБА_15 до ТОВ Земельне агенство про прийняття на роботу на 1 арк.;

45. папку сірого кольору з написом ТОВ Земельне агенство код 35944650 Зар.плата 2016 р. , в якій знаходяться розрахунково-платіжні відомості на 18 арк.;

46. папку сірого кольору з написом ТОВ НВП Горизонт код 35426428 ОСОБА_13 , в якій знаходяться документи щодо працевлаштування останнього у ТОВ НВП Горизонт всього на 10 арк.;

47. папку сірого кольору з написом ТОВ НВП Горизонт ОСОБА_16 звільнений , в якій знаходяться документи щодо працевлаштування останнього у ТОВ НВП Горизонт всього на 13 арк.;

48. папку сірого кольору з написом ТОВ НВП Горизонт код 35426428 ОСОБА_17 звільнений , в якій знаходяться документи щодо працевлаштування останнього у ТОВ НВП Горизонт всього на 9 арк.;

49. папку сірого кольору з написом ТОВ НВК Горизонт код 32732649 ОСОБА_18 звільнений , в якій знаходяться документи щодо працевлаштування останнього у ТОВ НВК Горизонт всього на 11 арк.;

50. папку сірого кольору з написом ТОВ НВК Горизонт код 32732649 ОСОБА_17 звільнений , в якій знаходяться документи щодо працевлаштування останнього у ТОВ НВК Горизонт всього на 9 арк.;

51. папку сірого кольору з написом ТОВ НВП Горизонт код 35426428 ОСОБА_15 інженер-землевпорядник звільнений , в якій знаходяться документи щодо працевлаштування останнього у ТОВ НВП Горизонт всього на 11 арк.;

52. папку сірого кольору з написом ТОВ НВП Горизонт код 35426428 ОСОБА_14 звільнений , в якій знаходяться документи щодо працевлаштування останнього у ТОВ НВП Горизонт всього на 8 арк.;

53. папку сірого кольору з написом ТОВ НВП Горизонт код 35426428 ОСОБА_19 технік , в якій знаходяться документи щодо працевлаштування останнього у ТОВ НВП Горизонт всього на 8 арк.;

54. папку сірого кольору з написом ТОВ НВП Горизонт код 35426428 ОСОБА_20 , в якій знаходяться документи щодо працевлаштування останньої у ТОВ НВП Горизонт всього на 13 арк.;

55. папку сірого кольору з написом ТОВ НВП Горизонт код 35426428 ОСОБА_21 , в якій знаходяться документи щодо працевлаштування останньої у ТОВ НВП Горизонт всього на 16 арк.;

56. папку сірого кольору з написом ТОВ НВП ОСОБА_44 технік-землевпорядник , в якій знаходяться документи щодо працевлаштування останнього у ТОВ НВП Горизонт всього на 8 арк.;

57. папку сірого кольору з написом ТОВ НВП Горизонт код 35426428 ОСОБА_6 , в якій знаходяться документи щодо працевлаштування останньої у ТОВ НВП Горизонт всього на 17 арк.;

58. папку сірого кольору з написом ТОВ НВП Горизонт код 35426428 ОСОБА_22 , в якій знаходяться документи щодо працевлаштування останньої у ТОВ НВП Горизонт всього на 13 арк.;

59. папку сірого кольору з написом ТОВ НВП Горизонт код 35426428 ОСОБА_23 , в якій знаходяться документи щодо працевлаштування останнього у ТОВ НВП Горизонт всього на 13 арк.;

60. папку сірого кольору з написом ТОВ НВП Горизонт код 35426428 ОСОБА_24 , в якій знаходяться документи щодо працевлаштування останньої у ТОВ НВП Горизонт всього на 14 арк.;

61. папку сірого кольору з написом ТОВ НВП Горизонт код 35426428 ОСОБА_25 інженер-землевпорядник , в якій знаходяться документи щодо працевлаштування останньої у ТОВ НВП Горизонт всього на 17 арк.;

62. папку сірого кольору з написом ТОВ НВП Горизонт код 35426428 ОСОБА_26 інженер-землевпорядник , в якій знаходяться документи щодо працевлаштування останньої у ТОВ НВП Горизонт всього на 11 арк.;

63. папку сірого кольору з написом ТОВ НВП Горизонт код 35426428 ОСОБА_27 інженер-землевпорядник , в якій знаходяться документи щодо працевлаштування останнього у ТОВ НВП Горизонт всього на 12 арк.;

64. папку сірого кольору з написом ТОВ НВП Горизонт код 35426428 ОСОБА_28 , в якій знаходяться документи щодо працевлаштування останньої у ТОВ НВП Горизонт всього на 19 арк.;

65. папку сірого кольору з написом ТОВ НВП Горизонт ОСОБА_29 звільнений , в якій знаходяться документи щодо працевлаштування останнього у ТОВ НВП Горизонт всього на 19 арк.;

66. папку сірого кольору з написом ТОВ НВП Горизонт код 35426428 ОСОБА_30 , в якій знаходяться документи щодо працевлаштування останньої у ТОВ НВП Горизонт всього на 17 арк.;

67. оригінал довідки ТОВ НВК Горизонт вих №25 від 12.09.2018 на 1 арк.;

68. копію наказу про прийняття на роботу ОСОБА_20 до ТОВ НВК Горизонт з 15.08.2017 на 1 арк.;

69. копію наказу про прийняття на роботу ОСОБА_5 до ТОВ НВК Горизонт з 15.08.2017 на 1 арк.;

70. копію наказу про прийняття на роботу ОСОБА_23 до ТОВ НВК Горизонт з 15.09.2017 на 1 арк.;

71. копію наказу про прийняття на роботу ОСОБА_17 до ТОВ НВК Горизонт з 19.02.2016 на 1 арк.;

72. копію свідоцтва про підвищення кваліфікації інженера-землевпорядника №0038 ОСОБА_5 на 1 арк.;

73. аркуші паперу формату А4 з чорновими записами щодо визначення виконавців робіт по адміністративно-територіальним одиницям на 3 арк.;

74. копію наказу про виконання обовязків на посаді директора ТОВ Земельне Агенство з 06.10.2015 року №7-к на 1 арк.;

75. оригінал наказу директора ТОВ НВП Горизонт ОСОБА_17 №20 від 03.11.2014 року про встановлення на підприємстві 8-ми годинного робочого дня з наявними підписами співробітників ОСОБА_31, ОСОБА_28, ОСОБА_6, ОСОБА_32, ОСОБА_23, ОСОБА_15, ОСОБА_13, ОСОБА_14, ОСОБА_33, ОСОБА_34, ОСОБА_27, ОСОБА_35, ОСОБА_36, ОСОБА_24, ОСОБА_21, ОСОБА_20 на 1-му арк.;

76. оригінал наказу директора ТОВ НВП Горизонт ОСОБА_31 №15 від 18.09.2015 про визначення розміру заробітної плати працівників підприємства на 1 арк.;

77. оригінал штатного розпису №2 на 2015 рік ТОВ НВП Горизонт на 2 арк.;

78. оригінал наказу директора ТОВ НВП Горизонт ОСОБА_31 №1 від 04.01.2016 про затвердження штатного розкладу підприємства на 1 арк.;

79. оригінал штатного розпису на 2016 рік ТОВ НВК Горизонт на 1 арк.;

80. оригінал наказу про прийняття на роботу ОСОБА_17 до ТОВ НВК Горизонт з 19.02.2016 на 1 арк.;

81. оригінал наказу від 15.02.2016 про звільнення ОСОБА_18 з 15.02.2016 на 1 арк.;

82. копія протоколу №2 загальних зборів учасників ТОВ Земельне агенство від 05.10.2015 на 1 арк.;

83. копію свідоцтва про повірку робочого засобу вимірювальної техніки № 8341 від 16.11.2016 на 1 арк.;

84. копію першого аркушу листа Антимонопольного комітету України від 19.07.2017 № 02-05/2476 на 1 арк.;

85. копію акту прийомки-передачі межових знаків на зберігання від 08.11.2016 на 1 арк.;

86. копію виписки координат та висот пунктів ДГМ із Банку геодезичних даних Науково дослідного інституту геодезії і картографії за рахунком № К3454 від 09.08.2017 року на 1-му арк.;

87. копію виписки координат та висот пунктів ДГМ із Банку геодезичних даних Науково дослідного інституту геодезії і картографії за рахунком № К3163 від 05.09.2018 року на 1 арк.;

88. оригінал листа Полтавської обласної державної адміністрації на адресу ПАТ Укртрансгаз від 06.04.2017 року № 401/01-37 на 1 арк.;

89. оригінал листа Полтавської обласної державної адміністрації на адресу ПАТ Укртрансгаз від 05.04.2017 року № 400/01-37 на 1 арк.;

90. оригінал листа Полтавської обласної державної адміністрації на адресу ПАТ Укртрансгаз від 06.04.2017 року № 399/01-37 на 1 арк.;

91. оригінал листа Полтавської обласної державної адміністрації на адресу ПАТ Укртрансгаз від 07.04.2017 року № 398/01-37 на 1 арк.;

92. оригінал листа Полтавської обласної державної адміністрації на адресу ПАТ Укртрансгаз від 07.04.2017 року № 397/01-37 на 1 арк.;

93. оригінал листа Полтавської обласної державної адміністрації на адресу ПАТ Укртрансгаз від 07.04.2017 року № 396/01-37 на 1 арк.;

94. оригінал листа Полтавської обласної державної адміністрації на адресу ПАТ Укртрансгаз від 05.04.2017 року № 402/01-37 на 1 арк.;

95. оригінал листа Полтавської обласної державної адміністрації на адресу ПАТ Укртрансгаз від 07.04.2017 року № 406/01-37 на 1 арк.;

96. оригінал листа Полтавської обласної державної адміністрації на адресу ПАТ Укртрансгаз від 07.04.2017 року № 410/01-37 на 1 арк.;

97. оригінал листа Полтавської обласної державної адміністрації на адресу ПАТ Укртрансгаз від 07.04.2017 року № 411/01-37 на 1 арк.;

98. копію договору купівлі-продажу частки в статутному капіталі (корпоративних прав) ТОВ НВП Горизонт від 06.09.2017 року на 1 арк.;

99. оригінал рішення про відмову у внесенні відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру від 30.08.2013 року № РВ-5300043782013 на 4 арк.;

100. оригінал рішення про відмову у внесенні відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру від 30.08.2013 року № РВ-5300043792013 на 4 арк.;

101. оригінал рішення про відмову у внесенні відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру від 05.07.2013 року № РВ-5300035712013 на 2 арк.;

102. оригінал рішення про відмову у внесенні відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру від 05.07.2013 року № РВ-5300035702013 на 2 арк.;

103. копію клопотання ПАТ Укртрансгаз на адресу голови Харківської ОДА від 13.12.2016 року № 16897/14-002 на 2 арк.;

104. оригінал клопотання ПАТ Укртрансгаз на адресу голови Харківської ОДА від 17.02.2017 року № 1531/14-002 на 2 арк.;

105. оригінал клопотання ПАТ Укртрансгаз на адресу голови Харківської ОДА від 17.02.2017 року № 1530/14-002 на 69 арк.;

106. оригінал вимоги Антимонопольного комітету України на адресу ТОВ Вакула Плюс від 15.11.2017 року № 02-05-3778 на 4 арк.;

107. оригінал листа ТОВ Вакула плюс на адресу ПАТ Укртрансгаз від 05.12.2017 року № 15/12 на 1 арк.;

108. оригінал листа ПАТ Укртрансгаз на адресу ТОВ Вакула Плюс від 09.02.2018 року № 1001вих18-709 на 4 арк.;

109. оригінал договору оренди рухомого майна між ОСОБА_9 та ТОВ НВП Горизонт від 09.01.2014 року на 3 арк.;

110. оригінал акту прийому-передачі рухомого майна до договору оренди рухомого майна між ОСОБА_9 та ТОВ НВП Горизонт від 09.01.2014 року на 1 арк.;

111. оригінали актів здачі-прийняття робіт (надання послуг) по договору оренди рухомого майна між ОСОБА_9 та ТОВ НВП Горизонт від 09.01.2014 року на 24 арк.;

112. оригінал договору оренди рухомого майна між ОСОБА_21 та ТОВ НВП Горизонт від 17.01.2014 року на 3 арк.;

113. оригінал акту прийому-передачі рухомого майна до договору оренди рухомого майна між ОСОБА_21 та ТОВ НВП Горизонт від 17.01.2014 року на 1 арк.;

114. оригінали актів здачі-прийняття робіт (надання послуг) по договору оренди рухомого майна між ОСОБА_21 та ТОВ НВП Горизонт від 17.01.2014 на 24 арк.;

115. оригінал листа ТОВ НВП Горизонт на адресу ПАТ Укртрансгаз від 30.11.2016 № 508 на 20 арк.;

116. оригінал листа ПАТ Укртрансгаз на адресу ТОВ Вакула Плюс від 09.11.2017 року № 1001вих-17-5747 на 11 арк.;

117. оригінал листа ПАТ Укртрансгаз на адресу ТОВ Вакула Плюс від 20.10.2017 року № 1001вих-17-5246 на 29 арк.;

118. оригінал листа ПАТ Укртрансгаз на адресу ТОВ НВП Горизонт від 23.05.2017 року № 1001вих-17-593/1001.22 на 63 арк.;

119. оригінал листа ПАТ Укртрансгаз на адресу ТОВ НВП Горизонт від 19.08.2017 року № 1001вих-17-3798 на 11 арк.;

120. трудову книжку НОМЕР_2 на імя ОСОБА_17;

121. аркуш паперу формату А4 з чорновими записами та переліком осіб з їх контактним мобільними телефонами на 1 арк.;

122. візитну картку ТОВ ПВП Проект на ім'я ОСОБА_37 1 шт.;

123. книгу реєстрації трудових книжок ТОВ Земельне агенство код 35944650;

124. оригінал протоколу №20/02/18 загальних зборів ТОВ Земельне агенство від 20.02.2018 року на 1 арк.;

125. оригінал виписки з реєстру по ТОВ Земельне агенство на 1 арк.;

126. оригінал витягу з реєстру по ТОВ Земельне агенство на 3 арк.;

127. оригінал опису документів по ТОВ Земельне агенство на 2 арк.;

128. оригінал Статуту ТОВ Земельне агенство , затвердженого протоколом №20/02/18 загальних зборів учасників ТОВ Земельне агенство від 20.02.2018 року на 10 арк.;

129. оригінал договору купівлі-продажу частки в статуті ТОВ Земельне агенство від 20.02.2018 року на 1 арк.;

130. оригінал довіреності від 19.02.2018 року, якою уповноважено ОСОБА_38 розпоряджатися часткою ОСОБА_39 у статутному капіталі ТОВ Земельне агенство на 1 арк.;

131. оригінал Статуту ТОВ Земельне агенство , затвердженого протоколом №4 загальних зборів учасників ТОВ Земельне агенство від 19.10.2015 року на 19 арк.;

132. оригінал Статуту ТОВ Земельне агенство , затвердженого протоколом №1 загальних зборів учасників ТОВ Земельне агенство від 18.04.2008 року на 12 арк.;

133. оригінал Статуту ТОВ Земельне агенство , затвердженого протоколом №1 загальних зборів учасників ТОВ Земельне агенство від 05.10.2015 року на 12 арк.;

134. оригінал протоколу №2 загальних зборівТОВ Земельне агенство від 02.10.2015 року на 2 арк.;

135. оригінал довідки №01309/2229 від 13.10.2015 року, виданої ПАТ Комерційний банк Преміум щодо відсутності заборгованості за кредитами на 1 арк.;

136. оригінал довідки №3079/21 від 22.10.2015 року, виданої ПАТ АгрікольБанк щодо відкриття рахунку для ТОВ Земельне агенство на 1 арк.;

137. оригінал договору суборенди від 01.07.2012 року, згідно якого ТОВ НВП Горизонт передало в оренду ТОВ Земельне агенство приміщення за адресою: 02121, м. Київ, вул. Харківське шосе 201/203 на 7 арк.;

138. оригінал акту від 03.04.2012 року приймання-передачі приміщення згідно договору суборенди №03/04 від 03.04.2012 рокуна 1 арк.;

139. оригінал договору суборенди №03/04 від 03.04.2012 року, згідно якого ТОВ НВП Горизонт передало в оренду ТОВ Земельне агенство приміщення за адресою: 02121, м. Київ, вул. Харківське шосе 201/203 на 7 арк.;

140. оригінал акту від 03.04.2012 року приймання-передачі приміщення згідно договору суборенди №03/04 від 03.04.2012 року на 1 арк.;

141. оригінал додаткової угоди від 02.04.2012 року до договору оренди офісу від 02.06.2008 року на 1 арк.;

142. оригінал акту від 02.04.2012 року приймання-передачі (повернення) згідно договору оренди від 02.06.2008 року на 1 арк.;

143. оригінал договору оренди офісу від 02.06.2008 року між ОСОБА_21, ОСОБА_9 та ТОВ Земельне агентство на 5 арк.;

144. оригінал договору купівлі продажу частки в статутному капіталі ТОВ НВП Горизонт від 06.09.2017 року на 1 арк.;

145. оригінал Статуту ТОВ НВП Горизонт , затвердженого протоколом №1 загальних зборів учасників від 15.01.2016 року на 12 арк.;

146. оригінал протоколу №17/03 загальних зборів учасників ТОВ НВП Горизон від 16.01.2017 року на 2 арк.;

147. Оригінал наказу №14 від 16.01.2017 про призначення ОСОБА_23 на посаду директора ТОВ НВП Горизонт на 1 арк.

148. оригінал Статуту ТОВ НВП Горизонт , затвердженого протоколом №1 загальних зборів учасників від 21.09.2007 року на 12 арк.;

149. оригінал протоколу №17/02 загальних зборів учасників ТОВ НВП Горизонт від 17.02.2016 року на 1 арк.;

150. оригінал наказу №5 від 18.02.2016 року про виконання обовязків на посаді директора ОСОБА_18 на 1 арк.;

151. оригінал змін до статуту ТОВ НВП Горизонт (додаток №1 до статуту ТОВ НВП Горизонт) на 3 арк.;

152. оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування під існуючими об'єктами трубопровідного транспорту ДК Укртрансгаз НАК Нафтогаз України на території Красятицької селищної ради Поліського району Київської області, прим.№1, на 49 арк.;

153. оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування під існуючими об'єктами трубопровідного транспорту ДК Укртрансгаз НАК Нафтогаз України на території Фастівського району Київської області, прим.№1 на 102 арк.;

154. оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування під існуючими об'єктами трубопровідного транспорту ДК Укртрансгаз НАК Нафтогаз України на території Сквирського району Київської області, прим.№2 на 74 арк.;

155. оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування під існуючими об'єктами трубопровідного транспорту ДК Укртрансгаз НАК Нафтогаз України на території Сквирського району Київської області, прим.№1 на 79 арк.;

156. оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування під існуючими об'єктами трубопровідного транспорту ДК Укртрансгаз НАК Нафтогаз України на території Обухівського району Київської області, прим.№1 на 50 арк.;

157. оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування під існуючими об'єктами трубопровідного транспорту ДК Укртрансгаз НАК Нафтогаз України на території Іванківського району Київської області, прим.№1 на 75 арк.;

158. оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування під існуючими об'єктами трубопровідного транспорту ДК Укртрансгаз НАК Нафтогаз України на території Сквирського району Київської області, прим.№3 на 75 арк.;

159. оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування під існуючими об'єктами трубопровідного транспорту ДК Укртрансгаз НАК Нафтогаз України на території Києво-Святошинського району Київської області, прим.№1 на 170 арк.;

160. оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування під існуючими об'єктами трубопровідного транспорту ДК Укртрансгаз НАК Нафтогаз України на території Бориспільського району Київської області, прим.№1 на 57 арк.;

161. оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування під існуючими об'єктами трубопровідного транспорту ДК Укртрансгаз НАК Нафтогаз України на території Білоцерківського району Київської області, прим.№1 на 54 арк.;

162. оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування під існуючими об'єктами трубопровідного транспорту ДК Укртрансгаз НАК Нафтогаз України на території Макарівського району Київської області, прим.№1 на 74 арк.;

163. оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування під існуючими об'єктами трубопровідного транспорту ДК Укртрансгаз НАК Нафтогаз України на території Броварського району Київської області, прим.№1 на 94 арк.;

164. оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування під існуючими об'єктами трубопровідного транспорту ДК Укртрансгаз НАК Нафтогаз України на території Красятицької селищної ради Поліського району Київської області, прим.№2, на 42 арк.;

165. оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування під існуючими об'єктами трубопровідного транспорту ДК Укртрансгаз НАК Нафтогаз України на території Іванківського району Київської області, прим.№2 на 76 арк.;

166. оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування під існуючими об'єктами трубопровідного транспорту ДК Укртрансгаз НАК Нафтогаз України на території Макарівського району Київської області, прим.№2 на 69 арк.;

167. оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування під існуючими об'єктами трубопровідного транспорту ДК Укртрансгаз НАК Нафтогаз України на території Білоцерківського району Київської області, прим.№2 на 50 арк.;

168. оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування під існуючими об'єктами трубопровідного транспорту ДК Укртрансгаз НАК Нафтогаз України на території Бородянського району Київської області, прим.№2 на 62 арк.;

169. оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування під існуючими об'єктами трубопровідного транспорту ДК Укртрансгаз НАК Нафтогаз України на території Фастівського району Київської області, прим.№2 на 97 арк.;

170. оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування під існуючими об'єктами трубопровідного транспорту ДК Укртрансгаз НАК Нафтогаз України на території Обухівського району Київської області, прим.№2 на 45 арк.;

171. оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування під існуючими об'єктами трубопровідного транспорту ДК Укртрансгаз НАК Нафтогаз України на території Броварського району Київської області, прим.№2 на 89 арк.;

172. оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування під існуючими об'єктами трубопровідного транспорту ДК Укртрансгаз НАК Нафтогаз України на території Бориспільського району Київської області, прим.№2 на 53 арк.;

173. оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування під існуючими об'єктами трубопровідного транспорту ДК Укртрансгаз НАК Нафтогаз України на території Бородянського району Київської області, прим.№1 на 69 арк.;

174. оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування під існуючими об'єктами трубопровідного транспорту ДК Укртрансгаз НАК Нафтогаз України на території Києво-Святошинського району Київської області, прим.№2 на 164 арк.;

175. оригінал акту приймання-передачі документів ТОВ Вакула Плюс від 23.02.2018 на 15 арк.;

176. оригінал протоколу зборів учасників ТОВ Вакула Плюс від 23.02.2018 року на 3 арк.;

177. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб (крановий вузол) ПАТ Укртрансгаз на території Дідушицької сільської ради Стрийського району Львівської області, на 17 арк.;

178. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПАТ Укртрансгаз для виробничих потреб (крановий вузол, свіча) в межах с.Колотії на території Решетилівської селищної ради Решетилівського району Полтавської області, на 16 арк.;

179. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб (площадка ПЗГ Дідушичі з під'їзною дорогою) ПАТ Укртрансгаз на території Дідушицької сільської ради Стрийського району Львівської області, на 17 арк.;

180. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб (площадка ПЗГ Довге з підїзною дорогою) ПАТ Укртрансгаз на території Станківської сільської ради Стрийського району Львівської області, на 17 арк.;

181. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб ПАТ Укртрансгаз на території Базарської сільської ради Чортківського району Тернопільської області, на 17 арк.;

182. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб ПАТ Укртрансгаз на території Палашівської сільської ради Чортківського району Тернопільської області, на 26 арк.;

183. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПАТ Укртрансгаз для транспортування газу та обслуговування газопроводу на території Передмістянської сільської ради Бучацького району Тернопільської області, на 26 арк.;

184. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб (будинок оператора) ПАТ Укртрансгаз на території Стрілківської сільської ради Стрийського району Львівської області, на 17 арк.;

185. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб (крановий вузол) ПАТ Укртрансгаз на території Стрілківської сільської ради Стрийського району Львівської області, на 17 арк.;

186. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб (крановий вузол) ПАТ Укртрансгаз на території Стрілківської сільської ради Стрийського району Львівської області, на 17 арк.;

187. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб (крановий вузол) ПАТ Укртрансгаз на території Дідушицької сільської ради Стрийського району Львівської області, на 17 арк.;

188. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб (крановий вузол) ПАТ Укртрансгаз на території Дідушицької сільської ради Стрийського району Львівської області, на 17 арк.;

189. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб (крановий вузол) ПАТ Укртрансгаз на території Дідушицької сільської ради Стрийського району Львівської області, на 17 арк.;

190. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб (крановий вузол) ПАТ Укртрансгаз на території Дідушицької сільської ради Стрийського району Львівської області, на 17 арк.;

191. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб (крановий вузол) ПАТ Укртрансгаз на території Станківської сільської ради Стрийського району Львівської області, на 17 арк.;

192. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб (крановий вузол) ПАТ Укртрансгаз на території Ходовицької сільської ради Стрийського району Львівської області, на 17 арк.;

193. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб (крановий вузол) ПАТ Укртрансгаз на території Ходовицької сільської ради Стрийського району Львівської області, на 17 арк.;

194. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб (крановий вузол) ПАТ Укртрансгаз на території Ходовицької сільської ради Стрийського району Львівської області, на 17 арк.;

195. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб (крановий вузол) ПАТ Укртрансгаз на території Ходовицької сільської ради Стрийського району Львівської області, на 17 арк.;

196. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб (крановий вузол) ПАТ Укртрансгаз на території Ходовицької сільської ради Стрийського району Львівської області, на 17 арк.;

197. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб (крановий вузол) ПАТ Укртрансгаз на території Ходовицької сільської ради Стрийського району Львівської області, на 17 арк.;

198. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб (крановий вузол) ПАТ Укртрансгаз на території Ходовицької сільської ради Стрийського району Львівської області, на 17 арк.;

199. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб (ПЗГ Ходовичі з підїзною дорогою) ПАТ Укртрансгаз на території Ходовицької сільської ради Стрийського району Львівської області, на 17 арк.;

200. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб (крановий вузол) ПАТ Укртрансгаз на території Ходовицької сільської ради Стрийського району Львівської області, на 17 арк.;

201. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб (крановий вузол) ПАТ Укртрансгаз на території Ходовицької сільської ради Стрийського району Львівської області, на 17 арк.;

202. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб (крановий вузол) ПАТ Укртрансгаз на території Ходовицької сільської ради Стрийського району Львівської області, на 17 арк.;

203. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб (крановий вузол) ПАТ Укртрансгаз на території Ходовицької сільської ради Стрийського району Львівської області, на 17 арк.;

204. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб (аварійний запас труб) ПАТ Укртрансгаз на території Ходовицької сільської ради Стрийського району Львівської області, на 17 арк.;

205. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб (крановий вузол) ПАТ Укртрансгаз на території Стрілківської сільської ради Стрийського району Львівської області, на 17 арк.;

206. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб (крановий вузол) ПАТ Укртрансгаз на території Стрілківської сільської ради Стрийського району Львівської області, на 17 арк.;

207. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб (крановий вузол) ПАТ Укртрансгаз на території Стрілківської сільської ради Стрийського району Львівської області, на 17 арк.;

208. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб (крановий вузол) ПАТ Укртрансгаз на території Стрілківської сільської ради Стрийського району Львівської області, на 17 арк.;

209. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб (крановий вузол) ПАТ Укртрансгаз на території Стрілківської сільської ради Стрийського району Львівської області, на 17 арк.;

210. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб (аварійний запас труб) ПАТ Укртрансгаз на території Стрілківської сільської ради Стрийського району Львівської області, на 17 арк.;

211. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПАТ Укртрансгаз для транспортування газу та обслуговування газопроводу на території Передмістянської сільської ради Бучацького району Тернопільської області, на 56 арк.;

212. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб (крановий вузол) ПАТ Укртрансгаз на території Станківської сільської ради Стрийського району Львівської області, на 21 арк.;

213. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб (крановий вузол) ПАТ Укртрансгаз на території Станківської сільської ради Стрийського району Львівської області, на 17 арк.;

214. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб (будинок оператора) ПАТ Укртрансгаз на території Станківської сільської ради Стрийського району Львівської області, на 21 арк.;

215. Оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб (крановий вузол) ПАТ Укртрансгаз на території Станківської сільської ради Стрийського району Львівської області, на 17 арк.

216. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб (будинок оператора) ПАТ Укртрансгаз на території Дідушицької сільської ради Стрийського району Львівської області, на 17 арк.;

217. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб (крановий вузол) ПАТ Укртрансгаз на території Підгірцівської сільської ради Стрийського району Львівської області, на 17 арк.;

218. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб (крановий вузол) ПАТ Укртрансгаз на території Підгірцівської сільської ради Стрийського району Львівської області, на 17 арк.;

219. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб (крановий вузол) ПАТ Укртрансгаз на території Підгірцівської сільської ради Стрийського району Львівської області, на 17 арк.;

220. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб (крановий вузол) ПАТ Укртрансгаз на території Підгірцівської сільської ради Стрийського району Львівської області, на 17 арк.;

221. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб (крановий вузол) ПАТ Укртрансгаз на території Підгірцівської сільської ради Стрийського району Львівської області, на 17 арк.;

222. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва газорозподільної станції та будинку операторів на території Зарожанської сільської ради Хотинського району Чернівецької області, на 22 арк.

223. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва газопроводу на території Романковецької сільської ради Сокирянського району Чернівецької області, на 20 арк.;

224. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва вузла заміру на газопроводі Ананьїв-Чернівці-Богородчани на території Гвіздовецької сільської ради Сокирянського району Чернівецької області, на 16 арк.;

225. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва газопроводу на території Ломачинської сільської ради Сокирянського району Чернівецької області, на 16 арк.;

226. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва будинків операторів на території Олексіївської сільської ради Сокирянського району Чернівецької області, на 19 арк.;

227. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для обслуговування об'єктів трубопровідного транспорту ПАТ Укртрансгаз ГРС-Буцин, с.Буцин, Буцинська сільська рада Старовижівського району Волинської області, на 19 арк.;

228. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для обслуговування об'єктів трубопровідного транспорту ПАТ Укртрансгаз ГРС-Буцин, с.Буцин, Буцинська сільська рада Старовижівського району Волинської області, на 19 арк.;

229. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для обслуговування об'єктів трубопровідного транспорту ПАТ Укртрансгаз крановий вузол О-Б, с.Буцин, Буцинська сільська рада Старовижівського району Волинської області, на 19 арк.;

230. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для обслуговування об'єктів трубопровідного транспорту ПАТ Укртрансгаз крановий вузол О-Б, с.Буцин, Буцинська сільська рада Старовижівського району Волинської області, на 19 арк.;

231. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для обслуговування об'єктів трубопровідного транспорту ПАТ Укртрансгаз крановий вузол О-Бу, с.Буцин, Буцинська сільська рада Старовижівського району Волинської області, на 20 арк.;

232. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для обслуговування об'єктів трубопровідного транспорту ПАТ Укртрансгаз крановий вузол О-Бу, с.Буцин, Буцинська сільська рада Старовижівського району Волинської області, на 20 арк.;

233. оригінал технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок ПАТ Укртрансгаз для розміщення та експлуатації об'єктів трубопровідного транспорту (газопровід-відвод до м.Білопілля) на території Білопільської міської ради Сумської області, на 11 арк.;

234. оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування під існуючими об'єктами трубопровідного транспорту ДК Укртрансгаз НАК Нафтогаз України на території Васильківського району Київської області, прим.№1 на 73 арк.;

235. копію проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.ОСОБА_40 для колективного садівництва на території СТ Рябина , діл.НОМЕР_3 Старобезрадичівської сільської ради Обухівського району Київської області, на 41 арк.;

236. копію проекту землеустрою, на 13 арк.;

237. оригінали платіжних доручень щодо перерахування коштів з ТОВ Н В П Горизонт на ТОВ Юніверсал Білд , на 14 арк.;

238. копію свідоцтв про повірку робочих засобів вимірювальної техніки за №№7825, 7826, 7827, 7828, 7829, на 10 арк.;

239. оригінал листа ПАТ Укртрансгаз №1001вих-18-1710 від 16.04.2018 року на 1 арк.;

240. оригінал листа ПАТ Укртрансгаз №612/14-002 від 21.01.2016 з додатками, на 11 арк.;

241. оригінали рішень про відмову у внесенні відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру, на 180 арк.;

242. оригінал листа ПАТ Укртрансгаз №13146/14-002 від 24.12.2014 року з додатками на 4 арк.;

243. оригінал листа ПАТ Укртрансгаз №882/14-002 від 28.01.2015 року з додатками на 6 арк.;

244. оригінал листа ПАТ Укртрансгаз №13038/14-002 від 23.12.2014 рокуна 1 арк.;

245. оригінал листа ПАТ Укртрансгаз №318/14-002 від 14.01.2016 рокуна 1 арк.;

246. оригінал листа ПАТ Укртрансгаз №7612/14-007 від 06.08.2012 року на 1 арк.;

247. оригінал листа ПАТ Укртрансгаз №8790/14-007 від 13.09.2012 рокуна 1 арк.;

248. оригінал листа ПАТ Укртрансгаз №8635/14-007 від 06.09.2012 року на 1 арк.;

249. оригінал листа ПАТ Укртрансгаз №9549/14-007 від 05.10.2012 року на 1 арк.;

250. оригінал листа ПАТ Укртрансгаз №10006/14-002 від 20.10.2014 року на 29 арк.;

251. оригінал листа ПАТ Укртрансгаз №1764/14-007 від 21.02.2013 року на 1 арк.;

252. оригінал листа ПАТ Укртрансгаз №337/14-007 від 14.01.2013 року на 2 арк.;

253. оригінал листа ПАТ Укртрансгаз №2699/14-007 від 21.03.2013 року на 1 арк.;

254. оригінал листа ПАТ Укртрансгаз №3308/14-007 від 10.04.2013 року на 12 арк.;

255. оригінал листа ПАТ Укртрансгаз №8323/14-007 від 18.09.2013 року на 2 арк.;

256. оригінал листа ПАТ Укртрансгаз №2909/14-007 від 14.04.2014 року на 1 арк.;

257. оригінал листа ПАТ Укртрансгаз №9552/14-007 від 24.10.2013 року на 1 арк.;

258. оригінал листа ПАТ Укртрансгаз №8948/14-007 від 07.10.2013 року на 1 арк.;

259. оригінал листа ПАТ Укртрансгаз №1662/14-007 від 06.03.2014 року на 1 арк.;

260. оригінал листа ПАТ Укртрансгаз №6319/14-007 від 15.07.2013 року на 1 арк.;

261. оригінал листа ПАТ Укртрансгаз №9116/14-002 від 29.09.2014 року на 2 арк.;

262. оригінал листа ПАТ Укртрансгаз №4364/14-007 від 28.05.2014 року на 6 арк.;

263. трудову угоду з ОСОБА_41 від 05.02.2016 року на 1 арк.;

264. трудову угоду з ОСОБА_42 від 05.02.2016 року на 1 арк.;

265. оригінал листа ПАТ Укртрансгаз №16572/37 від 28.12.2015 рокуна 3 арк.;

266. оригінал договору №01/0552-16/03 від 16.03.2016 року на 2 арк.;

267. оригінал договору №1510000326 від 15.10.2015 року на 3 арк.;

268. оригінал договору поруки №14/0249-15/03 від 15.03.2016 року на 2 арк.;

269. оригінал договору поруки №14/0249-15/03 від 15.03.2016 року на 2 арк.;

270. оригінал договору поворотної фінансової допомоги №13/0249-15/03 від 15.03.2016 року на 2 арк.;

271. оригінал рахунку-фактури №3А-0000005 від 16.03.2016 року на 1 арк.;

272. оригінал договору застави №1603000185 від 09.03.2016 року на 3 арк.;

273. оригінал договору застави №1603000183 від 09.03.2016 року на 3 арк.;

274. оригінал додаткової угоди №1 до договору №13/0249-15/03 від 15.03.2016 року на 1 арк.;

275. оригінал додаткової угоди №1 до договору №13/0249-15/03 від 15.03.2016 року на 1 арк.;

276. оригінал антикорупційної програми ТОВ Земельне агентство на 16 арк.;

277. оригінал антикорупційної програми ТОВ Земельне агентство , на 16 арк.;

278. оригінал наказу ТОВ Земельне агентство №3 від 07.10.2015 року на 16 арк.;

279. оригінал наказу ТОВ Земельне агентство №7-К від 03.10.2015 року на 1 арк.;

280. оригінал наказу ТОВ Земельне агентство №7-К від 06.10.2015 року на 1 арк.;

281. оригінал наказу ТОВ Земельне агентство №6-К від 02.10.2015 року на 1 арк.;

282. оригінал наказу ТОВ Земельне агентство №6-К від 05.10.2015 року на 1 арк.;

283. оригінал наказу ТОВ Земельне агентство №12/ОС від 16.03.2012 року на 1 арк.;

284. оригінал акту приймання-передачі документів ТОВ Земельне агентство від 30.03.2012 року на 1 арк.;

285. оригінал заяви ОСОБА_43 від 01.03.2012 року на 1 арк.;

286. оригінали актів здачі-приймання послуг за договором №1207000325 від 11.07.2012 року на 2 арк.;

287. оригінали актів здачі-приймання послуг за договором №1207000327 від 11.07.2012 року на 3 арк.;

288. оригінали актів здачі-приймання послуг за договором №1207000333 від 11.07.2012 року на 41 арк.;

289. оригінали актів здачі-приймання послуг за договором №1207000329 від 11.07.2012 року на 80 арк.;

290. оригінали актів здачі-приймання послуг за договором №1207000328 від 11.07.2012 року на 111 арк.;

291. оригінали актів здачі-приймання послуг за договором №1207000331 від 11.07.2012 року на 64 арк.;

292. оригінали актів здачі-приймання послуг за договором №1207000332 від 11.07.2012 року на 47 арк.

Роз'яснити підозрюваному, обвинуваченому, їх захисникам, законним представникам, іншим власникам або володільцям майна, представнику юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, що за їх клопотанням арешт майна може бути скасовано повністю чи частково ухвалою слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження якщо вони доведуть, що в подальшому застосуванні цього заходу відпала потреба або арешт накладено необґрунтовано.

Ухвала підлягає негайному виконанню.

Ухвала слідчого судді може бути оскаржена протягом п'яти днів з дня її оголошення безпосередньо до Київського апеляційного суду.

Слідчий суддя І.В. Григоренко

Дата ухвалення рішення 26.10.2018
Зареєстровано 23.11.2018
Оприлюднено 23.11.2018

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 757/52268/18-к

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону