Рішення
від 13.11.2018 по справі 904/3427/18
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49600

E-mail: inbox@dp.arbitr.gov.ua, тел. (056) 377-18-49, fax (056) 377-38-63

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

13.11.2018м. ДніпроСправа № 904/3427/18

Господарський суд Дніпропетровської області у складі судді Рудь І.А., за участю секретаря судового засідання Кандиби Н.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Фірма "Технокомплекс", м. Київ

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Фармакс Груп", м. Дніпро

про стягнення заборгованості в сумі 201 631 грн. 87 коп. за договором поставки товарів медичного призначення від 03.01.2018 № ТКП-045

Представники:

від позивача: не з'явився;

від відповідача: не з'явився.

СУТЬ СПОРУ:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Фірма" Технокомплекс" звернулось до Господарського суду Дніпропетровської області з позовом від 23.07.2018 № б/н, в якому просить стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Фармакс Груп" заборгованість за поставлений товар в сумі 201 631 грн. 87 коп., відповідно до умов договору поставки товарів медичного призначення від 03.01.2018 № ТКП-045.

Позовні вимоги обґрунтовані неналежним виконанням відповідачем господарських зобов'язань за договорами.

Ухвалою господарського суду від 22.08.2018 прийнято позовну заяву до розгляду, відкрито провадження у справі, розгляд якої призначено за правилами загального позовного провадження у підготовчому засіданні на 20.09.2018.

Ухвалою господарського суду від 20.09.2018 задоволено клопотання позивача про проведення судового засідання у режимі відеоконференції; підготовче засідання відкладене на 16.10.2018 з проведенням його в режимі відео конференції за участю позивача.

Ухвалою господарського суду від 16.10.2018 закрито підготовче провадження; справу призначено до судового розгляду по суті в засіданні на 13.11.2018 з проведенням його в режимі відео конференції за участю позивача.

Господарський суд зазначає, що судове засідання 13.11.2018 не було проведено у режимі відеоконференції, у зв'язку із припиненням роботи центрального комутатора через часткове знеструмлення електричного живлення приміщення господарського суду Дніпропетровської області, що підтверджується актом господарського суду від 13.11.2018.

У призначені судові засідання відповідача явку повноважного представника не забезпечив та не надав витребувані судом документи.

Конверти з ухвалами від 22.08.2018, 20.09.2018, 16.10.2018, що направлялись на адресу відповідача, до суду не поверталися, повідомлення про вручення відповідачу вказаних ухвал на адресу суду не надходили.

Відповідно до ч. 7 ст. 120 Господарського процесуального кодексу України учасники судового процесу зобов'язані повідомляти суд про зміну свого місцезнаходження чи місця проживання під час розгляду справи.

У разі відсутності заяви про зміну місця проживання ухвала про повідомлення чи виклик надсилається учасникам судового процесу, які не мають офіційної електронної адреси, та за відсутності можливості сповістити їх за допомогою інших засобів зв'язку, які забезпечують фіксацію повідомлення або виклику , за останньою відомою суду адресою і вважається врученою, навіть якщо відповідний учасник судового процесу за цією адресою більше не знаходиться або не проживає.

Відповідно до п. 10 ч. 2 ст. 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" відомості про місцезнаходження юридичної особи містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

Господарський суд зазначає, що ухвали суду направлялися відповідачу за адресою, яка значиться у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (витяг від 03.08.2018).

На підтвердження направлення відповідачу ухвал від 22.08.2018, 20.09.2018, 16.10.2018 до матеріалів справи долучені належним чином засвідчені копії реєстрів згрупованих поштових відправлень рекомендованої пошти по Дніпропетровській області з повідомленням від 28.08.2018 № 291, від 27.09.2018 № 238, від 18.10.2018 № 241 та витяги з офіційного сайту Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" щодо відстеження пересилання поштових відправлень.

За визначенням п. 4, 5 ч. 6 ст. 242 Господарського процесуального кодексу України днем вручення судового рішення є день проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відмову отримати копію судового рішення чи відмітки про відсутність особи за адресою місцезнаходження, місця проживання чи перебування особи, повідомленою цією особою суду, місця проживання чи перебування особи, яка зареєстрована у встановленому законом порядку, якщо ця особа не повідомила суду іншої адреси.

Статтею 202 Господарського процесуального кодексу України, передбачені наслідки неявки в судове засідання учасника справи, зокрема, у разі неявки в судове засідання учасника справи (його представника) без поважних причин або без повідомлення причин неявки, а також повторної неявки в судове засідання учасника справи (його представника) незалежно від причин неявки, якщо учасник справи або його представник були належним чином повідомлені про судове засідання, суд розглядає справи за відсутності такого учасника.

З урахуванням вищевикладеного, господарський суд вважає можливим розглянути справу за відсутності представника відповідача, оскільки за вказаних вище підстав, він вважається повідомленим про час та місце судового розгляду справи належним чином.

Відповідно до ч. 9 ст. 81, ч. 9 ст. 165 ГПК України справа розглядається за наявними в ній матеріалами.

Враховуючи приписи ч. 4 ст. 240 ГПК України, у зв'язку із неявкою сторін, рішення прийнято без його проголошення.

Дослідивши матеріали справи, оцінивши докази в їх сукупності, господарський суд, -

ВСТАНОВИВ:

03.01.2018 між Товариством з обмеженою відповідальністю "Фірма" Технокомплекс" (постачальник) та Товариством з обмеженою відповідальністю "Фармакс Груп" (покупець) було укладено договір поставки товарів медичного призначення № ТКП-045 (далі - договір).

В порядку та на умовах, визначених цим договором, постачальник зобов'язується виготовляти та систематично поставляти і передавати покупцю визначений цим договором товари медичного призначення (надалі іменується "товар"), а покупець зобов'язується приймати цей товар та своєчасно здійснювати його оплату (п. 1.1. договору).

Найменування, розгорнутий асортимент, ціна одиниці товару зазначені в специфікаціях постачальника. На умовах даного договору постачальник зобов'язується поставити та передати у власність покупцю визначені цим договором товари медичного призначення (далі за текстом - товар), в асортименті, по цінах та у кількості відповідно до накладних, які є невід'ємною частиною даного договору, а покупець зобов'язується прийняти товар та оплатити його вартість на умовах даного договору (п. 1.2. договору).

Асортимент, кількість, ціна одиниці товару та загальна сума кожної партії товару визначаються окремо, на підставі узгоджених з постачальником специфікації покупця (п. 1.3. договору).

Підпис уповноваженої особи покупця в накладній на отримання товару є одночасно підтвердженням покупця - його згоди на отримання від постачальника товарів в асортименті, кількості та за цінами, зазначеними в накладній (п. 1.4. договору).

Умови цього договору викладені сторонами у відповідності до вимог Міжнародних правил щодо тлумачення термінів "Інкотермс" (в редакції 2010 року), які застосовуються із урахуванням особливостей, пов'язаних із внутрішньодержавним характером договору (п. 1.6. договору).

При підписанні цього договору сторони зобов'язуються надати одна одній копії наступних документів, засвідчених належним чином: виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, або свідоцтво про державну реєстрацію; свідоцтво платника ПДВ або свідоцтво платника єдиною податку. В разі якщо підприємство реєструвалось платником податку після 1 січня 2014 року витяг з реєстру платників ПДВ або витяг з реєстру платників єдиного податку; інші документи, що підтверджують статус платника податку; документи, що посвідчують права особи, яка підписала цей договір від імені сторони (копія статуту, довіреність тощо) (п. 1.7. договору).

Розрахунки за поставлений товар здійснюються у безготівковій формі. Оплата здійснюється шляхом переказу покупцем грошових коштів на поточний рахунок постачальника, що визначений у цьому договорі (п. 2.1. договору).

Розрахунок за отриману партію товару покупець здійснює протягом 60 днів з дня його одержання. Днем одержання товару вважається день підписання сторонами, або їх уповноваженими представниками видаткової накладної (п. 2.2. договору).

При оплаті товару покупець зобов'язаний в платіжному дорученні посилатися на номер та дату видаткової накладної, за якою одержана дана партія товару. Датою платежу є день перерахування грошових коштів на рахунок постачальника (п. 2.3. договору).

Загальна вартість договору не обмежена і визначається шляхом додавання загальної вартості кожної партії товару за всіма заявками до даного договору (п. 2.5. договору).

Постачання товару здійснюється на умовах DDP - склад (торговий об'єкт) покупця (відповідно до правил "Инкотермс" в редакції 2010 року). Розвантаження товару на складі (торговому об'єкті) покупця здійснюєтеся силами і за рахунок покупця (п. 3.1. договору).

Постачальник зобов'язаний здійснити постачання усього об'єму заявленого до постачання покупцем товару, впродовж 15 календарних днів з дати узгодження постачання, якщо інший, пізніший термін постачання, не вказаний в заявці на постачання товару (п. 3.2. договору).

3а даним договором допускається постачання товару частинами, проте від цього не залежить загальний термін виконання постачальником своїх зобов'язань по постачанню товару в цілому, а покупець не має права відмовитися від приймання товару, поставленого по частинах, за умови дотримання постачальником умов договору про якість товару. Датою постачання за даним договором вважається дата передачі товару постачальником покупцеві в місці призначення (п. 3.4. договору).

Право власності на товар (у разі постачання товару частинами - на кожну його частину, партію) переходить до покупця при передачі товару (кожній його частині, партії) постачальником покупцеві. Передача товару оформляється шляхом відмітки покупцем про отримання товару на екземплярі накладним скріпленим підписом уповноваженої особи і відбитком друку (штампу) покупця. Повноваження осіб, що здійснюють приймання товару від імені покупця (за винятком випадків приймання товару безпосередньо керівником суб'єкта господарювання-юридичної особи - покупця або безпосередньо приватним підприємцем - покупцем), покупець зобов'язаний підтверджувати разовим дорученням на отримання товарно-матеріальних цінностей. Покупець зобов'язаний повідомити за підписом керівника і головного бухгалтера про зразок друку (штампу), якому матеріальна відповідальна особа, яка прийматиме товар, завірятиме на супровідний документ свій підпис про отримання товар (п. 3.5. договору).

Постачальник зобов'язується у момент передачі товару покупцеві передати останньому наступні документи на проданий товар: накладну на товар (товарно-транспортну (при наявності) та видаткову накладну), яка підписується вповноваженою особою постачальника; у випадку повернення товару коригувальну накладну з дотриманням вимог передбачених умовами даного договору; специфікацію на товар; паспорт на товар; сертифікат відповідності (в разі необхідності); декларація про відповідність (п. 3.6. договору).

Поставка вважається завершеною, з моменту передачі партії товару покупцю у власність, що засвідчується товарно-транспортною накладною, видатковою накладною, підписаними уповноваженими представниками сторін і необхідними товаро-супровідними документами, зазначеними в цьому договорі (п. 3.9. договору).

В процесі передачі товару постачальник зобов'язується надати можливість, а покупець зобов'язаний встановити кількість та комплектність товару, його відповідність сертифікату, якісному посвідченню (п. 5.1. договору).

Датою поставки товару вважається дата передачі товару постачальником покупцю, зазначена у видатковій накладній, належним чином оформленій (п. 5.3. договору).

Відпуск-приймання товару оформлюється видатковою накладною, підписаною особою, відповідальною за здійснення господарської операції від імені продавця, та скріпленою печаткою продавця. Товар передається лише уповноваженій особі покупця за умови надання уповноваженою особою покупця належним чином оформленої довіреності на отримання товару (п. 5.4. договору).

Право власності на товар переходить від постачальника до покупця в момент передачі товару. Моментом передачі товару сторони вважають належне оформлення - надання довіреності та підписання накладної уповноваженою особою покупця (п. 5.5. договору).

У випадку порушення зобов'язання, що виникає з цього договору (надалі іменується порушення договору ), винна сторона несе відповідальність, визначену цим договором та (або) чинним в Україні законодавством. Порушенням договору є його невиконання або неналежне виконання, тобто виконання з порушенням умов, визначених змістом цього договору (п. 6.1. договору).

Договір вважається укладеним з моменту підписання та скріплення печатками його сторонами. Строк дії договору з 03/01/2018 року діє до 31 грудня 2020 року включно, але в будь-якому випадку до повного виконання сторонами своїх обов'язків (п. 8.3. договору).

Закінчення строку цього договору не звільняє сторони від відповідальності за його порушення, яке мало місце під час дії цього договору (п. 8.4. договору).

На виконання умов договору позивач у період з 03.03.2018 по 18.05.2018 передав, а відповідач прийняв у власність товар на загальну суму 209 533 грн. 42 коп., що підтверджується підписаними сторонами та скріпленими їх печатками видатковими накладними:

- ДППР - 00558 від 18.05.2018 про поставку товару на суму 6 265 грн. 26 коп. (а.с. 60);

- ДППР - 00535 від 14.05.2018 про поставку товару на суму 1 191 грн. 96 коп. (а.с. 61);

- ДППР - 00530 від 11.05.2018 про поставку товару на суму 4 275 грн. 81 коп. (а.с. 62);

- ДППР - 00505 від 04.05.2018 про поставку товару на суму 400 грн. 72 коп. (а.с. 63);

- ДППР - 00492 від 27.04.2018 про поставку товару на суму 3 477 грн. 86 коп. (а.с. 64);

- ДППР - 00468 від 24.04.2018 про поставку товару на суму 2 207 грн. 59 коп. (а.с. 65);

- ДППР - 00459 від 19.04.2018 про поставку товару на суму 4 296 грн. 04 коп. (а.с. 66);

- ДППР - 00455 від 19.04.2018 про поставку товару на суму 35 045 грн. 28 коп. (а.с. 67);

- ДППР - 00425 від 10.04.2018 про поставку товару на суму 2 443 грн. 02 коп. (а.с. 67);

- ДППР - 00390 від 30.03.2018 про поставку товару на суму 1 582 грн. 49 коп. (а.с. 68);

- ДППР - 00368 від 23.03.2018 про поставку товару на суму 4 330 грн. 48 коп. (а.с. 69);

- ДППР - 00367 від 23.03.2018 про поставку товару на суму 4 007 грн. 08 коп. (а.с. 70);

- ДППР - 00330 від 23.03.2018 про поставку товару на суму 12 308 грн. 85 коп. (а.с. 70);

- ДППР - 00334 від 16.03.2018 про поставку товару на суму 1 031 грн. 05 коп. (а.с. 71);

- ДППР - 00331 від 16.03.2018 про поставку товару на суму 829 грн. 85 коп. (а.с. 71);

- ДППР - 00329 від 16.03.2018 про поставку товару на суму 61 832 грн. 52 коп. (а.с. 72);

- ДППР - 00307 від 15.03.2018 про поставку товару на суму 20 717 грн. 54 коп. (а.с. 73);

- ДППР - 00293 від 12.03.2018 про поставку товару на суму 11 774 грн. 60 коп. (а.с. 74);

- ДППР - 00289 від 12.03.2018 про поставку товару на суму 6 777 грн. 02 коп. (а.с. 75);

- ДППР - 00275 від 03.03.2018 про поставку товару на суму 24 738 грн. 40 грн. (а.с. 76).

Відповідно до умов п. 2.2. договору відповідач повинен був сплатити за поставлений товар:

- за видатковою накладною ДППР - 00558 від 18.05.2018 суму 6 265 грн. 26 коп. у строк до 17.07.2018 включно;

- за видатковою накладною ДППР - 00535 від 14.05.2018 суму 1 191 грн. 96 коп. у строк до 13.07.2018 включно;

- за видатковою накладною ДППР - 00530 від 11.05.2018 суму 4 275 грн. 81 коп. у строк до 10.07.2018 включно;

- за видатковою накладною ДППР - 00505 від 04.05.2018 суму 400 грн. 72 коп. у строк до 03.07.2018 включно;

- за видатковою накладною ДППР - 00492 від 27.04.2018 суму 3 477 грн. 86 коп. у строк до 26.06.2018 включно;

- за видатковою накладною ДППР - 00468 від 24.04.2018 суму 2 207 грн. 59 коп. у строк до 25.06.2018 включно;

- за видатковою накладною ДППР - 00459 від 19.04.2018 суму 4 296 грн. 04 коп. у строк до 18.06.2018 включно;

- за видатковою накладною ДППР - 00455 від 19.04.2018 суму 35 045 грн. 28 коп. у строк до 18.06.2018 включно;

- за видатковою накладною ДППР - 00425 від 10.04.2018 суму 2 443 грн. 02 коп. у строк до 11.06.2018 включно;

- за видатковою накладною ДППР - 00390 від 30.03.2018 суму 1 582 грн. 49 коп. у строк до 29.05.2018 включно;

- за видатковою накладною ДППР - 00368 від 23.03.2018 суму 4 330 грн. 48 коп. у строк до 22.05.2018 включно;

- за видатковою накладною ДППР - 00367 від 23.03.2018 суму 4 007 грн. 08 коп. у строк до 22.05.2018 включно;

- за видатковою накладною ДППР - 00330 від 23.03.2018 суму 12 308 грн. 85 коп. у строк до 22.05.2018 включно;

- за видатковою накладною ДППР - 00334 від 16.03.2018 суму 1 031 грн. 05 коп. у строк до 15.05.2018 включно;

- за видатковою накладною ДППР - 00331 від 16.03.2018 суму 829 грн. 85 коп. у строк до 15.05.2018 включно;

- за видатковою накладною ДППР - 00329 від 16.03.2018 суму 61 832 грн. 52 коп. у строк до 15.05.2018 включно;

- за видатковою накладною ДППР - 00307 від 15.03.2018 суму 20 717 грн. 54 коп. у строк до 14.05.2018 включно;

- за видатковою накладною ДППР - 00293 від 12.03.2018 суму 11 774 грн. 60 коп. у строк до 11.05.2018 включно;

- за видатковою накладною ДППР - 00289 від 12.03.2018 суму 6 777 грн. 02 коп. у строк до 11.05.2018 включно;

- за видатковою накладною ДППР - 00275 від 03.03.2018 суму 24 738 грн. 40 грн. у строк до 02.05.2018 включно.

Однак, як стверджує позивач, відповідач в порушення приписів п. 2.2. договору свої зобов'язання по повній та своєчасній оплаті здійснив частково, а саме лише частково сплатив за поставлену партію товару за видатковою накладною ДППР - 00275 від 03.03.2018, у зв'язку з чим у нього виникла заборгованість перед позивачем в сумі 201 631 грн. 87 коп.

Позивач зазначає, що з метою досудового врегулювання спору направив відповідачу ОСОБА_1 попередження (а.с. 77-78), в якому вимагав сплатити заборгованість. Однак, відповідь на претензію відповідач не надав, заборгованість не сплатив, що і стало причиною звернення до суду.

Доказів оплати вказаної заборгованості відповідачем сторонами до матеріалів справи не надано.

Дослідивши наявні матеріали справи, оцінивши надані докази в їх сукупності, суд дійшов висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню з наступних підстав.

Відносини, що виникли між сторонами у справі на підставі договору поставки є господарськими зобов'язаннями, тому, згідно положень ст.ст. 4, 173-175 і ч. 1 ст. 193 Господарського кодексу України, до цих відносин мають застосовуватися відповідні положення Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей передбачених Господарським кодексом України.

У відповідності до ст. 265 Господарського кодексу України за договором поставки одна сторона - постачальник зобов'язується передати (поставити) у зумовлені строки (строк) другій стороні - покупцеві товар (товари), а покупець зобов'язується прийняти вказаний товар (товари) і сплатити за нього певну грошову суму.

Статтею 530 Цивільного кодексу України визначено, що якщо у зобов'язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін). Зобов'язання, строк (термін) виконання якого визначений вказівкою на подію, яка неминуче має настати, підлягає виконанню з настанням цієї події. Якщо строк (термін) виконання боржником обов'язку не встановлений або визначений моментом пред'явлення вимоги, кредитор має право вимагати його виконання у будь-який час. Боржник повинен виконати такий обов'язок у семиденний строк від дня пред'явлення вимоги, якщо обов'язок негайного виконання не випливає із договору або актів цивільного законодавства.

Статтею 629 Цивільного кодексу України унормовано, що договір є обов'язковим до виконання.

Відповідно до ст. ст. 525, 526 Цивільного кодексу України зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться. Одностороння відмова від зобов'язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом.

Згідно положень ст. 625 Цивільного кодексу України, боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання ним грошового зобов'язання.

Статтею 610 Цивільного кодексу України передбачено, що порушенням зобов'язання є його не виконання або виконання з порушенням умов, які визначені змістом зобов'язання.

Відповідно до ст. 193 Господарського кодексу України суб'єкти господарювання та інші учасники господарських відносин повинні виконувати господарські зобов'язання належним чином відповідно до закону, інших правових актів, договору.

Згідно із ч. 1 ст. 73 Господарського процесуального кодексу України доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи. Ці дані встановлюються такими засобами: письмовими, речовими і електронними доказами; висновками експертів; показаннями свідків.

Кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень (ч. 1 ст. 74 Господарського процесуального кодексу України).

Докази подаються сторонами та іншими учасниками справи (ч. 3 ст. 74 Господарського процесуального кодексу України).

За приписами ст. 76 Господарського процесуального кодексу України належними є докази, на підставі яких можна встановити обставини, які входять в предмет доказування. Суд не бере до розгляду докази, які не стосуються предмета доказування. Предметом доказування є обставини, які підтверджують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше значення для розгляду справи і підлягають встановленню при ухваленні судового рішення.

Відповідно до ч. 1 ст. 77 Господарського процесуального кодексу України обставини, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися іншими засобами доказування.

Згідно із положеннями ст. ст. 78, 79 Господарського процесуального кодексу України достовірними є докази, на підставі яких можна встановити дійсні обставини справи. Достатніми є докази, які у своїй сукупності дають змогу дійти висновку про наявність або відсутність обставин справи, які входять до предмета доказування. Питання про достатність доказів для встановлення обставин, що мають значення для справи, суд вирішує відповідно до свого внутрішнього переконання.

Доказів сплати за поставлений товар в сумі 147 107 грн. 87 коп. відповідач не надав, доводи позивача, наведені в обґрунтування позову, не спростував.

За встановлених обставин, відповідач неналежним чином виконав свої договірні зобов'язання, чим порушив умови укладеного із позивачем договору поставки та вищевказані приписи чинного законодавства, тому позовні вимоги позивача про стягнення з відповідача 201 631 грн. 87 коп. основного боргу - є обґрунтованими і підлягають задоволенню.

Відповідно до ст. 129 Господарського процесуального кодексу України судові витрати у справі покладаються на відповідача.

Керуючись ст. ст. 2, 73, 74, 76, 77-79, 86, 91, 129, 165, 233, 238, 240, 241, 327 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити повністю.

Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Фармакс Груп" (49089, м. Дніпро, вул. Маршала Малиновського, буд. 2, код ЄДРПОУ 41627653) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Фірма "Технокомплекс" (03062, м. Київ, пр. Перемоги, буд. 65, код ЄДРПОУ 19117325) 201 631 грн. 87 коп. (двісті одну тисячу шістсот тридцять одну грн. 87 коп.) основного боргу, 3 024 грн. 48 коп. (три тисячі двадцять чотири грн. 48 коп.) витрат по сплаті судового збору.

Накази видати після набрання рішенням законної сили.

Рішення набирає законної сили після закінчення двадцятиденного строку з дня складання повного судового рішення і може бути оскаржено до Центрального апеляційного господарського суду через Господарський суд Дніпропетровської області.

Суддя ОСОБА_2

Повне рішення складено 22.11.2018

СудГосподарський суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення13.11.2018
Оприлюднено23.11.2018
Номер документу78047108
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —904/3427/18

Судовий наказ від 14.12.2018

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Рудь Ірина Анатоліївна

Рішення від 13.11.2018

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Рудь Ірина Анатоліївна

Ухвала від 16.10.2018

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Рудь Ірина Анатоліївна

Ухвала від 20.09.2018

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Рудь Ірина Анатоліївна

Ухвала від 17.09.2018

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Рудь Ірина Анатоліївна

Ухвала від 22.08.2018

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Рудь Ірина Анатоліївна

Ухвала від 06.08.2018

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Рудь Ірина Анатоліївна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні