ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

справа № 1340/5663/18

У Х В А Л А

про відкриття загального позовного

провадження в адміністративній справі

26 листопада 2018 року

Суддя Львівського окружного адміністративного суду О.П. Хома, перевіривши матеріали позовної заяви Головного управління Держпраці у Львівській області до Публічного акціонерного товариства «Конвеєр» про застосування заходів реагування,

в с т а н о в и в:

На розгляд Львівського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява Головного управління Держпраці у Львівській області (пл.Міцкевича, 8, м.Львів, 79005, код ЄДРПОУ 39778297) до Публічного акціонерного товариства «Конвеєр» (вул.Шевченка, 317, м.Львів, 79069, код ЄДРПОУ 05763754) про застосування заходів реагування.

Предметом позову у справі є порушення відповідачем вимог чинних нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

Спір виник з публічно-правових відносин, належить до юрисдикції адміністративних судів, предметної та територіальної підсудності Львівського окружного адміністративного суду. Позовна заява відповідає вимогам статей 160, 161 Кодексу адміністративного судочинства України. На стадії вирішення питання про відкриття провадження у справі, підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі не встановлено.

В позовній заяві міститься клопотання позивача про розгляд справи в порядку спрощеного провадження без виклику сторін.

Відповідно до частини другої статті 260 Кодексу адміністративного судочинства України за наслідками розгляду клопотання позивача про розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження суд з урахуванням конкретних обставин справи може:

1) задовольнити клопотання та визначити строк відповідачу для подання заяви із запереченнями щодо розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження; або

2) відмовити в задоволенні клопотання та розглянути справу за правилами загального позовного провадження.

З урахуванням характеру справи та поданих доказів, у задоволенні клопотання позивача про розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження слід відмовити.

Справа розглядатиметься за правилами загального позовного провадження.

Керуючись ст.ст. 12, 19, 20, 25, 26, 160, 161, 171, 173, 248, 256, 260 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя

у х в а л и в :

Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження в адміністративній справі за позовною заявою Головного управління Держпраці у Львівській області до Публічного акціонерного товариства «Конвеєр» про застосування заходів реагування.

У задоволенні клопотання позивача про розгляд справи в порядку спрощеного провадження без виклику сторін, - відмовити повністю.

Підготовче засідання відбудеться 18 грудня 2018 року о 11:00 год під головуванням судді Хоми О.П. в приміщенні Львівського окружного адміністративного суду (м. Львів, вул. Чоловського, 2, 1-й поверх, зал судових засідань №5).

Відповідач вправі подати відзив на позов з посиланням на докази, якими такий обґрунтовується протягом п'ятнадцяти днів з дня одержання ухвали. Копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана (надана) іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду.

Позивач має право подати до суду відповідь на відзив, а відповідач – заперечення – кожен протягом п'яти днів з дня отримання відповідно відзиву та відповіді.

Надіслати копії ухвали про відкриття загального позовного провадження в адміністративній справі сторонам.

Позивачем направлено копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів на адресу відповідача, що підтверджується квитанцією від 23.11.2018.

Інформацію по справі, що розглядається учасники справи можуть отримати за адресою http://adm.lv.court.gov.ua/fair/ на офіційному веб-порталі судової влади України.

Учасники справи при поданні до суду відзиву, відповіді на відзив, заперечення – повинні додавати докази, які підтверджують обставини, викладені у них, а також документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву, відповіді на відзив, заперечення і доданих до них доказів іншим учасникам справи.

Повідомити сторони про наявність у Львівському окружному адміністративному суді можливості проведення судового засідання в режимі відеоконференції.

Сума судового збору в розмірі 1 762 грн, сплаченого за квитанцією №768 від 07.11.2018, зарахована на казначейський рахунок до спеціального фонду Держаного бюджету України 08.11.2018, що підтверджується випискою КП «ДСС».

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та може бути оскаржена лише з підстав порушення правил підсудності. Апеляційна скарга на ухвалу суду в частині порушення правил підсудності подається через Львівський окружний адміністративний суд протягом п'ятнадцяти днів з дня її складення.

Суддя О.П. Хома

Суддя                                                                       Хома О.П.

Дата ухвалення рішення 26.11.2018
Зареєстровано 27.11.2018
Оприлюднено 28.11.2018

Судовий реєстр по справі 1340/5663/18

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Рішення від 13.03.2019 Львівський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 07.03.2019 Львівський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 26.11.2018 Львівський окружний адміністративний суд Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону