Ухвала
від 26.11.2018 по справі 522/20472/18
ПРИМОРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ОДЕСИ

Справа № 522/20472/18

У Х В А Л А

26 листопада 2018 року м. Одеса

Суддя Приморського районного суду міста Одеси Єршова Л.С., дослідивши матеріали позовної ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю Торгово-промислова компанія ІМПЕРІЯ ОЙЛ про поновлення на посаді генерального директора з 26 жовтня 2018 року, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу з 26 жовтня 2018 року по день прийняття рішення суду,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_2 (представник позивача за довіреністю) звернувся до суду з позовом, поданим від імені ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю Торгово-промислова компанія ІМПЕРІЯ ОЙЛ про поновлення на посаді генерального директора з 26 жовтня 2018 року, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу з 26 жовтня 2018 року по день прийняття рішення суду.

Розглянувши матеріали позовної заяви, суддею встановлено, що зазначена заява не відповідає вимогам ст.ст. 175, 177 ЦПК України, а саме:

- у позовній заяві не зазначено ціну позову, якщо позов підлягає грошовій оцінці; обґрунтований розрахунок сум, що стягуються чи оспорюються;

- до позовної заяви позивачем не додано всі докази, зокрема копію трудової книжки.

Відповідно до ч. 1-2 ст. 185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу , протягом п'яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху. В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.

Враховуючи викладене, суддя вважає, що позовну заяву слід залишити без руху та надати позивачу строк для усунення недоліків.

Керуючись ст. ст. 175-177, 185 , 260 , 261 , 353 ЦПК України ,

У Х В А Л И В:

Позовну заяву ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю Торгово-промислова компанія ІМПЕРІЯ ОЙЛ про поновлення на посаді генерального директора з 26 жовтня 2018 року, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу з 26 жовтня 2018 року по день прийняття рішення суду, залишити без руху та надати позивачу строк 10 днів з дня вручення зазначеної ухвали для усунення недоліків, а саме:

- у позовній заяві необхідно зазначити ціну позову та додати до неї обґрунтований розрахунок середнього заробітку за час вимушеного прогулу з 26 жовтня 2018 року по день подання позову;

- до позовної заяви позивачу необхідно додати всі докази, зокрема копію трудової книжки.

Якщо у вказаний строк недоліки позовної заяви не будуть усунуті, позовна заява буде вважатися неподаною і повернута позивачеві.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - https://pm.court.gov.ua/sud1522/ .

Копію ухвали надіслати позивачу.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: Л.С. Єршова

СудПриморський районний суд м.Одеси
Дата ухвалення рішення26.11.2018
Оприлюднено27.11.2018
Номер документу78108295
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —522/20472/18

Ухвала від 23.01.2020

Цивільне

Приморський районний суд м.Одеси

Єршова Л. С.

Постанова від 30.07.2019

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Сєвєрова Є. С.

Ухвала від 16.05.2019

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Сєвєрова Є. С.

Ухвала від 26.03.2019

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Сєвєрова Є. С.

Ухвала від 14.01.2019

Цивільне

Приморський районний суд м.Одеси

Єршова Л. С.

Ухвала від 10.12.2018

Цивільне

Приморський районний суд м.Одеси

Єршова Л. С.

Ухвала від 26.11.2018

Цивільне

Приморський районний суд м.Одеси

Єршова Л. С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні