УХВАЛА
27 листопада 2018 року
м. Київ
Справа № 904/11185/15
Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду: Пєскова В.Г. - головуючого, Катеринчук Л.Й., Погребняка В.Я.,
учасники справи:
відповідач - Департаменту комунального господарства та капітального будівництва Дніпровської міської ради (правонаступник - Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради)
учасник провадження - Товариство з обмеженою відповідальністю "Підприємство "Маст-Буд"
розглянувши матеріали касаційної скарги Департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради
на постанову Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 07.08.2018
у складі колегії суддів: Чимбар Л.О. (головуючий), Пархоменко Н.В., Кузнецова І.Л.
та на ухвалу Господарського суду Дніпропетровської області від 15.05.2018
у складі судді Назаренко Н.Г.
за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Підприємство "Маст-Буд"
про заміну сторони (стягувача) у виконавчому провадженні у справі № 904/11185/15
у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Українсько-польське підприємство з іноземними інвестиціями "УПС"
до Департаменту комунального господарства та капітального будівництва Дніпровської міської ради
про стягнення 204 639 456,13 грн,
ВСТАНОВИВ:
18.10.2018 ухвалою Верховного Суду поновлено касаційне провадження у справі № 904/11185/15 Господарського суду Дніпропетровської області, касаційну скаргу Департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради на постанову Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 07.08.2018 та на ухвалу Господарського суду Дніпропетровської області від 15.05.2018 призначено до розгляду Касаційним господарським судом у складі Верховного Суду на 27.11.2018 о 15 год. 15 хв.
27.11.2018 у судове засідання з'явився представник Департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради - Голуб О.Є., інші представники сторін у справі № 904/11185/15 не з'явились (повідомлені належним чином).
Відповідно до частини другої статті 216 Господарського процесуального кодексу України, якщо спір, розгляд якого по суті розпочато, не може бути вирішено в даному судовому засіданні, судом може бути оголошено перерву в межах встановлених цим Кодексом строків розгляду справи, тривалість якої визначається відповідно до обставин, що її викликали, з наступною вказівкою про це в рішенні або ухвалі.
З метою забезпечення дотримання принципу пропорційності та особливостей конкретних обставин справи, Суд дійшов висновку про наявність підстав для оголошення перерви.
На підставі викладеного та керуючись статтями 121, 216, 234, 314 Господарського процесуального кодексу України, Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду, -
У Х В А Л И В:
1. Оголосити перерву у судовому засіданні у справі № 904/11185/15 з розгляду касаційної скарги Департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради на постанову Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 07.08.2018 та на ухвалу Господарського суду Дніпропетровської області від 15.05.2018 до 06.12.2018 о 12 год. 45 хв. у приміщенні Касаційного господарського суду за адресою: м. Київ, вул. О. Копиленка, 6, у залі судових засідань № 326.
3. Довести до відома учасників справи, що нез'явлення їх представників у судове засідання не є перешкодою для розгляду касаційної скарги.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Головуючий В.Г. Пєсков
Судді Л.Й. Катеринчук
В.Я. Погребняк
Суд | Касаційний господарський суд Верховного Суду |
Дата ухвалення рішення | 27.11.2018 |
Оприлюднено | 29.11.2018 |
Номер документу | 78182034 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Соловйова Анастасія Євгенівна
Господарське
Касаційний господарський суд Верховного Суду
Пєсков В.Г.
Господарське
Дніпропетровський апеляційний господарський суд
Чимбар Любов Олексіївна
Господарське
Дніпропетровський апеляційний господарський суд
Чимбар Любов Олексіївна
Господарське
Дніпропетровський апеляційний господарський суд
Чимбар Любов Олексіївна
Господарське
Дніпропетровський апеляційний господарський суд
Кощеєв Ігор Михайлович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні