№ 243/11205/18
Провадження № 1-кс/243/2910/2018
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
29 листопада 2018 року Слідчий суддя Слов`янського міськрайонного суду Донецької області ОСОБА_1 , за участю секретаря - ОСОБА_2 , слідчого ОСОБА_3 розглянув у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Слов`янська клопотання слідчого СВ Слов`янського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей і документів,
ВСТАНОВИВ:
28 листопада 2018 року у Слов`янський міськрайонний суд звернувся слідчій СВ Слов`янського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області ОСОБА_3 з клопотанням погодженим прокурором Слов`янської місцевої прокуратури, в якому зазначено, що 11 листопада 2018 року до чергової частини Слов`янського ВП ГУ НП в Донецькій області надійшло повідомлення про те, що 11 листопада 2018 року о 00:25 годині невстановлена особа, погрожуючи предметом схожим на пістолет, знаходячись у приміщенні « ІНФОРМАЦІЯ_1 » розташованому за адресою АДРЕСА_1 , відкрито заволоділо грошовими коштами у сумі 2000 гривень.
Відомості за даним фактом було внесено до ЄРДР за №12018050510002405 від 11 листопада 2018 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 187 КК України.
В ході відпрацювання місця скоєння злочину та прилеглої до нього території було встановлено особу громадянина ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , що проживає за адресою: АДРЕСА_2 .
При проведенні заходів направлених на встановлення особистості було встановлено, що громадянин ОСОБА_4 , в ході бесіди з іншими особами детально описував обставини вчиненого кримінального правопорушення, також було встановлено що останній веде аморальний образ життя, раніше судимий та користується сім-карткою з номером НОМЕР_1 .
Враховуючи те, що з метою встановлення осіб, які причетні до скоєння вказаного правопорушення, виникла необхідність в отриманні деталізації з`єднань абонентського номеру, що використовує ОСОБА_4 НОМЕР_1 , який працював в зоні дії базових станцій оператору мобільного зв`язку ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », а тому слідчий просить надати тимчасовий доступ та дозвіл на подальше вилучення інформації, що перебуває у володінні вказаного мобільного оператора зв`язку з вищезазначеним номером, який працював в зоні дії базових станцій в період часу з 00:00 годин 15 жовтня 2018 року по 00:00 годин 27 листопада 2018 року.
Згідно інформаційної довідки слідує,що ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », ідентифікаційний код юридичної особи НОМЕР_2 , зареєстровано якюридична особата розташованоза адресою: АДРЕСА_3 .
Вислухавши сторони кримінального провадження, приходжу до висновку, що дане клопотання старшого слідчого, про тимчасовий доступ до речей і документів, підлягає задоволенню з наступних підстав:
Відповіднодо вимогст.159КПК Українислідує,що:тимчасовий доступдо речейі документівполягає унаданні сторонікримінального провадженняособою,у володінніякої знаходятьсятакі речіі документи,можливості ознайомитисяз ними,зробити їхкопії та,у разіприйняття відповідногорішення слідчімсуддею,судом,вилучити їх(здійснитиїх виїмку).
Відповідно до вимог абзацу 2 ч.1 ст. 159 КПК України, тимчасовий доступ до електронних інформаційних систем або їх частин, мобільних терміналів систем зв`язку здійснюється шляхом зняття копії інформації, що міститься в таких електронних інформаційних системах або їх частинах, мобільних терміналах систем зв`язку, без їх вилучення.
Статтею 162 КПК України визначено, що: до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах і документах, належить: інформація, яка знаходиться в операторів та провайдерів телекомунікацій, про зв`язок, абонента, надання телекомунікаційних послуг, у тому числі отримання послуг, їх тривалості, змісту, маршрутів передавання тощо.
Частиною 6 статті 163 КПК України визначено, що слідчий суддя, постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження доведе можливість використання їх як доказів, відомостей, що містяться в цих речах і документах, на неможливості іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.
Приймаючи до уваги, що старшим слідчім як стороною кримінального провадження, у ході розгляду заявленого клопотання доведено, що відомості зазначені у клопотанні, які знаходяться у документах ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », можуть бути використані як докази у кримінальному провадженні і іншим способом довести вказані обставини не уявляється можливим, а тому клопотання підлягає задоволенню.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 159, 163, 164 КПК України, -
УХВАЛИВ:
1. Надати групі слідчих призначеній у кримінальному провадженні №12018050510002405 від 11 листопада 2018 року, або посадовим особам, уповноваженим цим слідчим у встановленому законом порядку старшому оперуповноваженому УКР ГУНП в Донецькій області майору поліції ОСОБА_5 , тимчасовий доступ та дозвіл на подальше вилучення інформації, що перебуває у володінні Приватного акціонерного товариства « ІНФОРМАЦІЯ_3 », НОМЕР_2 , АДРЕСА_3 , тел.-факс НОМЕР_3 , про телефонні з`єднання абоненту оператора мобільного зв`язку з номеромSIM- картка: НОМЕР_1 , який працював в зоні дії базових станційПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_3 »в період часу з 00:00 годин 15 жовтня 2018 року по 00:00 годин 27 листопада 2018 року.
2.Зобов`язати Приватне акціонернетовариство « ІНФОРМАЦІЯ_3 » виготовити на паперовому та/або електронному носії документ за вказаним вище координатами та періодом часу з наступними відомостями:
2.1.Ідентифікаційні ознаки кінцевого обладнання (абонентський номер, міжнародний ідентифікатор кінцевого обладнання (далі - ІМЕІ), яке перебувало у зоні дії базових станцій (абонент А).
2.2.Адреси розташування та номери базових станцій, які забезпечували зв`язок абонентів А.
2.3.Типи з`єднання абонентів А: вхідні та вихідні дзвінки, SMS (короткі текстові повідомлення), MMS (мультимедійні повідомлення), GPRS (передача інформації по незайнятій голосовим зв`язком смузі частот), переадресація тощо.
2.4. Дата, час та тривалість з`єднань, у тому числі з`єднання нульової тривалості (неприйняті виклики) абонентам А.
2.5. Ідентифікаційні ознаки кінцевого обладнання (абонентський номер, ІМЕІ), з яким відбувався сеанс зв`язку абонентів А (абоненти Б).
Строк дії даної ухвали становить п`ятнадцять днів по 13 грудня 2018 року включно.
Згідно частини 1 статті 166 КПК України у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд, за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положенням цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.
Слідчій суддя
Слов`янського міськрайонного суду ОСОБА_1
Суд | Слов'янський міськрайонний суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 29.11.2018 |
Оприлюднено | 02.03.2023 |
Номер документу | 78184777 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Слов'янський міськрайонний суд Донецької області
Пронін С. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні