Справа № 453/998/17
№ провадження 2/453/95/18
Р І Ш Е Н Н Я
іменем України
(вступна та резолютивна частини)
29 листопада 2018 року Сколівський районний суд Львівської області у складі: головуючого - судді Микитина В.Я. ,
секретаря судових засідань ОСОБА_1 ,
з участю позивача ОСОБА_2 ,
відповідача ОСОБА_3 ,
та його представників ОСОБА_4 , адвоката ОСОБА_5 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду у місті Сколе Львівської області за правилами спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3, з участю третьої особи - Верхнячківської сільської ради Сколівського району Львівської області, про відшкодування майнової шкоди, -
в с т а н о в и в:
На підставі ч. 6 ст. 259 ЦПК України суд проголошує лише вступну та резолютивну частини рішення суду, а складення повного рішення суду слід відкласти на строк п'ять днів з дня закінчення розгляду справи.
Керуючись ст. ст. 4-5, 12-13, 81, 89-90, 95, 141, 258-259, 264-265, 268, 274-275, 279 ЦПК України, суд, -
у х в а л и в:
У задоволенні позовних вимог ОСОБА_2 до ОСОБА_3, з участю третьої особи - Верхнячківської сільської ради Сколівського району Львівської області, про відшкодування майнової шкоди, - відмовити.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги усіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення.Якщо у судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Учасник справи, якому повне рішення не було вручене у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається безпосередньо до Львівського апеляційного суду. До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційна скарга подається учасниками справи через Сколівський районний суд Львівської області.
Повне найменування сторін та інших учасників справи:
Позивач: ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1; місце проживання фізичної особи: 79053, АДРЕСА_1; реєстраційний номер облікової картки платника податків: НОМЕР_1.
Відповідач: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2; місце проживання фізичної особи: 82654, Львівська область, Сколівський район, с. Верхнячка, вул. Т. Шевченка, буд. 123; реєстраційний номер облікової картки платника податків: НОМЕР_2.
Третя особа без самостійних вимог на предмет спору: Верхнячківська сільська рада Сколівського району Львівської області; місцезнаходження юридичної особи: 82654, Львівська область, Сколівський район, с. Верхнячка; ідентифікаційний код у Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України: 04370389.
Суддя В.Я. Микитин
Суд | Сколівський районний суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 29.11.2018 |
Оприлюднено | 02.12.2018 |
Номер документу | 78227249 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Сколівський районний суд Львівської області
Микитин В. Я.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні