Рішення
від 21.11.2018 по справі 911/1985/18
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Симона Петлюри, 16/108, м. Київ, 01032, тел. (044) 235-95-51, е-mail: inbox@ko.arbitr.gov.ua

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"21" листопада 2018 р. м. Київ Справа № 911/1985/18

Господарський суд Київської області в складі:

головуючого судді Христенко О.О.

за участю секретаря Гарбуз Л.В.

розглянувши справу № 911/1985/18

за позовом Комунального підприємства Броварське районне виробниче управління житлово-комунального господарства Броварської районної ради, смт. Велика Димерка

до Товариства з обмеженою відповідальністю Агро-Проект-Стиль ,

м. Бровари

про стягнення 124 870,20 грн.

Представники:

від позивача: Шевченко К.М., представник за договором (адвокат);

від відповідача: не з'явився.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Комунальне підприємство Броварське районне виробниче управління житлово-комунального господарства Броварської районної ради (надалі-позивач) звернулось до господарського суду Київської області з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю Агро-Проект-Стиль (надалі-відповідач) про стягнення 124 840,20 грн.

В обґрунтування позовних вимог, позивач посилається на неналежне виконання відповідачем умов Договору оренди комунального майна, що перебуває в спільній власності територіальних громад сіл та селищ Броварського району № 5/2014 від 01.07.2014 та Договору про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна, прибудинкової території та надання комунальних послуг орендарю від 01.07.2014, який є Додатком № 3 до Договору № 5/2014 від 01.07.2014, в частині своєчасної сплати орендних та комунальних платежів.

Звертаючись із позовом, позивач просить суд здійснювати розгляд справи у порядку спрощеного позовного провадження.

З огляду на малозначність справи, в розумінні ч. 5 ст. 12 ГПК України, враховуючи характер спірних правовідносин та предмет доказування, суд вирішив клопотання позивача задовольнити та здійснювати розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження, з повідомленням сторін про день та час слухання справи.

У зв'язку з викладеним, на підставі ухвали суду від 17.09.2018 відкрито провадження у справі № 911/1985/18; розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження призначений в судовому засіданні на 10.10.2018; надано відповідачу строк для подання відзиву на позов.

Представником позивача підтримані позовні вимоги, вважаючи їх обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню з підстав, викладених у позові.

Представник відповідача в судові засідання не з'явився, про причини неявки суд не повідомив, відзив на позов, до суду не надіслав. Відповідно до абз. 3 підпункту 3.9.1 пункту 3.9 постанови пленуму Вищого господарського суду України від 26.12.2011 № 18 Про деякі питання практики застосування Господарського процесуального кодексу України судами першої інстанції , зазначено, що у разі, якщо ухвалу суду про порушення провадження у справі надіслано за належною адресою і повернуто підприємством зв'язку, зокрема, з посиланням на закінчення терміну зберігання, вважається, що адресат повідомлений про час і місце розгляду справи судом.

При цьому, суд відзначає, що ухвали суду направлялись відповідачу на вказану в позовній заяві та у витязі з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців адресу місцезнаходження відповідача, що підтверджується матеріалами справи.

Клопотань про відкладення розгляду справи, з метою надання додаткового часу для подання заперечення до суду не надходило, заперечень щодо розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження також від відповідача не надходило.

Відповідно до ч. 2 ст. 178 ГПК України, у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.

Відповідно до ч. 8 ст. 252 Господарського процесуального кодексу України, при розгляді справи у порядку спрощеного провадження суд досліджує докази і письмові пояснення, викладені у заявах по суті справи, а у випадку розгляду справи з повідомленням (викликом) учасників справи - також заслуховує їх усні пояснення. Судові дебати не проводяться.

Розглянувши подані документи і матеріали, заслухавши пояснення представника позивача, всебічно і повно з'ясувавши фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, об'єктивно оцінивши докази, що мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, господарський суд Київської області -

ВСТАНОВИВ:

01.07.2014 між Комунальним підприємством Броварське районне виробниче управління житлово-комунального господарства Броварської районної ради (орендодавець, балансоутримувач) та Товариством з обмеженою відповідальністю Агро-Проект-Стиль (орендар) укладений Договір оренди комунального майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл та селищ Броварського району № 5/2014, відповідно до умов п. 1.1 якого орендодавець передає, а орендар приймає в строкове платне користування комунальне майно, що перебуває в спільній власності територіальних громад сіл та селищ Броварського району, зокрема, нежитлове приміщення 1-го поверху № 131, загальною площею 17,7 кв.м., розташоване за адресою: м. Бровари, бул. Незалежності, 39, що знаходиться на балансі КП Броварське РайВУЖКГ БРР, вартість якого визначена згідно із Звітом незалежної оцінки майна станом на 29.07.2011 та становить 51 222,00 грн.

Майно передається в оренду з метою розміщення офісу (п. 1.2 договору).

Орендар вступає в строкове платне користування майном у термін, визначений у договорі, одночасно із підписанням сторонами договору та акту приймання-передачі майна (п. 2.1 договору).

Орендна плата визначається на підставі Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл та селищ Броварського району, затвердженої рішенням Броварської районної ради від 28.04.2011 № 97-7-VI або за результатами конкурсу на право оренди, і становить 1 067,12 грн. за базовий місяць, без врахування ПДВ. Орендна плата за кожний наступний місяць визначається шляхом коригування орендної плати за попередній місяць на індекс інфляції за поточний місяць. Розмір орендної плати змінюється в односторонньому порядку у разі зміни Методики її розрахунку, змін централізованих цін і тарифів або переглядається на вимогу однієї із сторін вразі істотної зміни стану об'єкта оренди з незалежних від сторін причин та в інших випадках, передбачених чинним законодавством (п.п. 3.1, 3.3, 3.5 договору).

Орендна плата перераховується орендарем орендодавцю на розрахунковий рахунок щомісячно не пізніше 15 числа наступного місця. Сторона зобов'язується щоквартального проводити звірку розрахунків (п. 3.6 договору).

Орендар бере участь у витратах орендодавця, пов'язаних з експлуатацією, ремонтом і утриманням будинку та прибудинкової території - сплачує експлуатаційні витрати пропорційно займаній ним площі. Орендар зобов'язується сплачувати за використану електричну енергію, відшкодовувати вартість послуг з вивезення та складування ТПВ, вартість послуг (теплопостачання, водопостачання, та водовідведення, витрати на обслуговування електропідстанції, технічне обслуговування інженерних мереж, охорону будівлі, прибирання прибудинкової території, земельний податок, зовнішнє освітлення) на підставі виставлених рахунків, не пізніше 15-го числа наступного місяця (п.п. 4.1, 4,3, 4.4, 4.5 договору).

Пунктами 13.1, 13.9, 13.11 договору визначено, що договір укладено строком на 2 роки 11 місяців, з 01.07.2014 по 31.05.2017. В разі використання орендованого майна після закінчення строку дії договору оренди орендарем, який був належним чином повідомлений про закінчення строку дії договору та небажанням продовжувати договір, орендар зобов'язаний відшкодувати орендодавцю (балансоутримувачу) понесені ним витрати, в тому числі орендну плату, комунальні платежі та штрафні санкції, за час самовільного використання майна. Майно вважається повернутим орендодавцю (балансоутримувачу) з моменту підписання Акту приймання-передачі.

Між позивачем та відповідачем підписаний Акт приймання-передачі від 01.07.2014 (Додаток № 1 до Договору № 5/2014 від 01.07.2014), згідно з яким, орендодавець передав, а орендар прийняв у строкове платне користування (оренду) нежитлове приміщення 1-го поверху № 131, загальною площею 17,7 кв.м., розташоване за адресою: м. Бровари, бул. Незалежності, 39. Нежитлове приміщення знаходиться на балансі КП Броварське РайВУЖКГ БРР, має задовільний санітарно-технічний стан та не потребує ремонту.

01.07.2014 між позивачем та відповідачем підписаний Договір про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна, прибудинкової території та надання комунальних послуг орендарю (Додаток № 3 до Договору № 5/2014 від 01.07.2014), відповідно до умов п.п. 2.2.3, 2.2.4 орендар взяв на себе обов'язок, не пізніше 15-го числа місця, наступного за звітним, вносити плату на рахунок балансоутримувача, або організації, яка обслуговує будівлю, за санітарне обслуговування прибудинкової території та допоміжних приміщень будівлі, технічне обслуговування будівлі відповідно до загальної площі орендованого приміщення, на ремонт відповідно до відновної вартості орендованого приміщення, а також за комунальні послуги. Орендар вносить плату балансоутримувачу за оренду та комунальні послуги згідно з рахунком та Актом здачі-приймання робіт (наданих послуг). Акт здачі-прийняття робіт (надання послуг) орендар повинен повернути балансоутримувачу не пізніше 10 числа місяця наступного за звітним. В разі неповернення Актів здачі-приймання робіт (надання послуг) в установлений термін, вважається, що орендар не має заперечень щодо його змісту, рахунок повинен бути сплачений у повному обсязі, а орендар втрачає право у подальшому посилатись на будь-які відхилення від умов договору.

Пунктом 5.1 Договору від 01.07.2014, який є Додатком № 3 до Договору № 5/2014 від 01.07.2014 визначено, що цей договір укладений строком на 2 роки 11 місяців, з 01.07.2014 до 31.05.2017 включно.

У разі відсутності заяви однієї із сторін про припинення або зміну договору після закінчення строку його чинності протягом одного місяця, він вважається продовженим на той самий термін і на тих самих умовах, які були передбачені цим договором (п. 5.4 договору).

Так, позивач належним чином та в повному обсязі виконував взяті на себе зобов'язання за умовами договорів надавши відповідачу в оренду нежитлове приміщення 1-го поверху № 131, загальною площею 17,7 кв.м., розташоване за адресою: м. Бровари, бул. Незалежності, 39.

Для оплати відповідачем орендної плати та витрат орендодавця, пов'язаних з експлуатацією, ремонтом і утриманням будинку та прибудинкової території, позивачем були надані відповідачу акти здачі-приймання та рахунки-фактури. Отримання відповідачем актів здачі-приймання та рахунків-фактур представником власноруч підтверджується наявними в матеріалах справи списками орендарів, які отримали акти здачі-приймання робіт та рахунки-фактури.

Поряд з цим, листами № 139 від 04.10.2017, № 140 від 04.10.2017, № 157 від 06.11.2017, № 172 від 04.12.2017, № 183 від 27.12.2017, позивачем на адресу відповідача були направлені рахунки-фактури та акти наданих послуг за період з липень 2017 - грудень 2017.

Проте, відповідач порушуючи умови договорів неналежним чином та не в повному обсязі виконував взяті на себе зобов'язання щодо своєчасного внесення орендних та комунальних платежів, у зв'язку з чим у відповідача перед позивачем утворилась заборгованість з орендних платежів за період з 01.06.2016 по 31.07.2018 в сумі 33 294,04 грн. та заборгованість за спожиті комунальні і експлуатаційні послуги за період з 01.11.2016 по 31.07.2018 в сумі 14 395,26 грн.

В порядку досудового врегулювання спору, позивач звертався до відповідача із листом № 85 від 27.06.2018, отриманим представником відповідача власноруч 27.06.2017, з вимогою звільнити приміщення та сплатити суму заборгованості.

Вимога позивача залишена відповідачем без відповіді та задоволення.

Згідно ст. 173 Господарського кодексу України, господарським визнається зобов'язання, що виникає між суб'єктом господарювання та іншим учасником (учасниками) відносин у сфері господарювання з підстав, передбачених цим Кодексом, в силу якого один суб'єкт (зобов'язана сторона, у тому числі боржник) зобов'язаний вчинити певну дію господарського чи управлінсько-господарського характеру на користь іншого суб'єкта (виконати роботу, передати майно, сплатити гроші, надати інформацію тощо), або утриматися від певних дій, а інший суб'єкт (управнена сторона, у тому числі кредитор) має право вимагати від зобов'язаної сторони виконання її обов'язку.

Відповідно до статті 174 Господарського кодексу України, однією з підстав виникнення господарських зобов'язань є господарський договір та інші угоди, передбачені законом, а також угоди, не передбачені законом, але такі, які йому не суперечать.

Відповідно до ч. 1 ст. 759 Цивільного кодексу України, за договором найму (оренди) наймодавець передає або зобов'язується передати наймачеві майно у користування за плату на певний строк.

Згідно з ч. 1 ст. 760 Цивільного кодексу України, предметом договору найму може бути річ, яка визначена індивідуальними ознаками і яка зберігає свій первісний вигляд при неодноразовому використанні (неспоживна річ).

Право передання майна у найм має власник речі або особа, якій належать майнові права (ч. 1 ст. 761 Цивільного кодексу України).

Відповідно до ч. 1, 5 ст. 762 Цивільного кодексу України, за користування майном з наймача справляється плата, розмір якої встановлюється договором найму. Плата за користування майном вноситься щомісячно, якщо інше не встановлено договором.

Згідно ст. 286 Господарського кодексу України орендна плата сплачується орендарем незалежно від результатів його господарської діяльності.

Відповідно до ст. 193 Господарського кодексу України, суб'єкт господарювання та інші учасники господарських відносин повинні виконувати господарські зобов'язання належним чином відповідно до закону, інших правових актів, договору, а за відсутності конкретних вимог щодо виконання зобов'язання -відповідно до вимог, що у певних умовах звичайно ставляться. До виконання господарських договорів застосовуються відповідні положення Цивільного кодексу України.

Згідно зі ст.ст. 525, 526 Цивільного кодексу України, зобов'язання повинні виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов і вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться. Одностороння відмова від виконання зобов'язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом.

Приписами статей 73, 74 Господарського процесуального кодексу України визначено, що доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи. Ці дані встановлюються такими засобами: письмовими, речовими і електронними доказами; висновками експертів; показаннями свідків.

Кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень.

Відповідно до ст. 76 Господарського процесуального кодексу України, належними є докази, на підставі яких можна встановити обставини, які входять в предмет доказування. Суд не бере до розгляду докази, які не стосуються предмета доказування.

Статтею 77 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що обставини, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися іншими засобами доказування.

Відповідач у судові засідання не з'явився, відзиву на позов, контррозрахунку суми боргу або доказів оплати заборгованості суду не надав.

Отже, факт порушення відповідачем зобов'язань судом встановлений та по суті відповідачем не спростований.

Оскільки заборгованість відповідача перед позивачем, в частині своєчасного внесення орендних та комунальних платежів, передбачених умовами Договору оренди комунального майна № 5/2014 від 01.07.2014 та Договору про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна, прибудинкової території та надання комунальних послуг орендарю від 01.07.2014, який є Додатком № 3 до Договору № 5/2014 від 01.07.2014, на час прийняття рішення не сплачена, а розмір заборгованості відповідає фактичним обставинам справи, вимога позивача про стягнення з відповідача 33 294,04 грн. заборгованості з орендних платежів та 14 395,26 грн. заборгованості з утримання орендованого нерухомого майна визнається судом та підлягає задоволенню.

Поміж цим, у зв'язку із неналежним та несвоєчасним виконанням відповідачем свого обов'язку щодо оплати орендних та комунальних платежів, позивач просить суд стягнути з відповідача:

- 3 156,84 грн. інфляційних втрат (нарахованих за період з 16.07.2016 по 16.07.2018) та 1 053,86 грн. 3 % річних (нарахованих за період з 16.07.2016 по 16.08.2018) за несвоєчасну сплату орендних платежів

- 1 203,12 грн. інфляційних втрат (нарахованих за період з 16.12.2016 по 16.07.2018) та 437,50 грн. 3 % річних (нарахованих за період з 16.12.2016 по 16.08.2018) за несвоєчасну сплату комунальних платежів

Відповідно до ч. 1 ст. 625 ЦК України, боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання ним грошового зобов'язання.

Частиною другою ст. 625 Цивільного кодексу України, боржник, який прострочив виконання грошового зобов'язання, на вимогу кредитора зобов'язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом.

На підставі вказаної норми права, враховуючи, що наявні в матеріалах справи розрахунки інфляційних втрат та 3 % річних є арифметично вірними, суд приходить до висновку щодо задоволення вказаних вимог.

Статтею 611 Цивільного кодексу України передбачено, що у разі порушення зобов'язання настають правові наслідки, встановлені договором або законом, зокрема сплата неустойки.

У сфері господарювання згідно з ч. 2 ст. 217 та ч. 1 ст. 230 Господарського кодексу України, застосовуються господарські санкції, зокрема, штрафні санкції у вигляді грошової суми (неустойка, штраф, пеня), яку учасник господарських відносин зобов'язаний сплатити у разі порушення ним правил здійснення господарської діяльності, невиконання або неналежного виконання господарського зобов'язання.

Штрафні санкції за порушення грошових зобов'язань встановлюються у відсотках, розмір яких визначається обліковою ставкою Національного банку України, за весь час користування чужими коштами, якщо інший розмір відсотків не передбачено законом або договором (ч. 6 ст. 231 ГК України).

У зв'язку із неналежним виконанням відповідачем умов договорів в частині своєчасного внесення орендних та комунальних платежів, позивач просить суд стягнути з відповідача:

- 4 945,43 грн. пені, нарахованої за період з 20.02.2018 по 16.08.2018, за несвоєчасну сплату орендних платежів

- 2 273,92 грн. пені, нарахованої за період з 20.02.2018 по 16.08.2018, за несвоєчасну сплату комунальних платежів

Відповідно до п. 3.7 Договору оренди комунального майна № 5/2014 від 01.07.2014, орендна плата перераховано несвоєчасно або не в повному обсязі, підлягає індексації і стягується з урахуванням пені, в розмірі подвійної облікової ставки НБУ на дату нарахування пені від суми заборгованості, з урахуванням індексації за кожний день прострочення, включаючи день оплати.

Відповідно до абз. 2 п. 2.2.4 Договору про відшкодування витрат балансоутримувачу на утримання орендованого нерухомого майна від 01.07.2014 (Додаток № 3 до Договору № 5/2014 від 01.07.2014), при несвоєчасному внесені комунальних платежів, орендар сплачує пеню із розрахунку подвійної облікової ставки НБУ від несплаченої суми наданих послуг за кожен день прострочки.

На підставі вказаних норм права, враховуючи, що наявний в матеріалах справи розрахунок пені, здійснений позивачем є арифметично вірним, суд приходить до висновку щодо задоволення позовних вимог про стягнення пені.

Поряд з цим, позивач, на підставі п. 3.8 Договору оренди комунального майна № 5/2014 від 01.07.2014, просить суд стягнути з відповідача 64 110,23 грн. штрафу, нарахованого позивачем за кожний день прострочення, за період з 16.07.2016 по 16.08.2018, за несвоєчасну сплату орендних платежів.

Пунктом 3.8 договору визначено, що у разі, якщо на дату сплати орендної плати заборгованість за нею становить загалом не менше ніж три місяці, орендар також сплачує штраф у розмірі 0,5 % від суми заборгованості за кожний день несплати.

Пунктом 2.1 Постанови Пленуму Вищого господарського суду України Про деякі питання практики застосування законодавства про відповідальність за порушення грошових зобов'язань № 14 від 17.12.2013 передбачено, що пеня, за визначенням частини третьої статті 549 ЦК України, - це вид неустойки, що забезпечує виконання грошового зобов'язання і обчислюється у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання за кожний день прострочення виконання.

Як вбачається, з доданого до позовної заяви розрахунку штрафу, нарахування здійснюється позивачем за кожен день прострочення і обчислюється у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання, проте як відповідальність у вигляді сплати штрафу настає одноразово від суми заборгованості.

Таким чином, у суду відсутні правові підстави для застосування до відповідача відповідальності одного й того самого виду, у зв'язку з чим суд відмовляє в задоволенні вимоги про стягнення штрафу в сумі 64 110,23 грн., який нарахований за кожний день прострочення.

Враховуючи наведене вище, позовні вимоги підлягають частковому задоволенню.

Що стосується заявлених до стягнення з відповідача витрат на правову допомогу, суд зазначає наступне.

Відповідно до статті 123 ГПК України до витрат, пов'язаних з розглядом справи, належать, зокрема, але не виключно, витрати на професійну правничу допомогу.

За приписами ст. 126 ГПК України визначено, що витрати, пов'язані з правничою допомогою адвоката, несуть сторони, крім випадків надання правничої допомоги за рахунок держави.

За результатами розгляду справи витрати на професійну правничу допомогу адвоката підлягають розподілу між сторонами разом із іншими судовими витратами.

Для визначення розміру витрат на професійну правничу допомогу з метою розподілу судових витрат учасник справи подає детальний опис робіт (наданих послуг), виконаних адвокатом, та здійснених ним витрат, необхідних для надання правничої допомоги.

Розмір витрат на оплату послуг адвоката має бути співмірним із: 1) складністю справи та виконаних адвокатом робіт (наданих послуг); 2) часом, витраченим адвокатом на виконання відповідних робіт (надання послуг); 3) обсягом наданих адвокатом послуг та виконаних робіт; 4) ціною позову та (або) значенням справи для сторони, в тому числі впливом вирішення справи на репутацію сторони або публічним інтересом до справи.

В обґрунтування відшкодування витрат по оплаті послуг адвоката, позивачем було надано копію Договору № 06-07/2018 від 06.07.2018 про надання правничої допомоги, укладеного між Комунальним підприємством Броварське районне виробниче управління житлово-комунального господарства Броварської районної ради та адвокатом Шевченко Ксенією Михайлівною, Додаткову угоду № 2 від 20.08.2018 до Договору № 06-07/2018 від 06.07.2018 про надання правничої допомоги, копію актів прийому-передачі правової допомоги від 23.08.2018 та 10.10.2018, копію платіжного доручення № 787 від 27.08.2018, копію свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю, копію ордеру.

З огляду на викладене, суд дійшов висновку, що суми судового збору та витрат на правничу допомогу, відповідно до ст.ст. 123, 129 ГПК України, покладаються судом на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 123, 129, 240-241, 247-252 Господарського процесуального кодексу України, суд

ВИРІШИВ:

1. Позовні вимоги задовольнити частково.

2. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю Агро-Проект-Стиль (07400, Київська область, м. Бровари, бул. Незалежності, 39, код ЄДРПОУ 34837462) на користь Комунального підприємства Броварське районне виробниче управління житлово-комунального господарства Броварської районної ради (07442, Київська область, Броварський район, смт. Велика Димерка, вул. Комунальна, 6, код ЄДРПОУ 20577569) за Договором № 5/2014 від 01.07.2014 оренди комунального майна 33 294 (тридцять три тисячі двісті дев'яносто чотири) грн. 04 коп. заборгованості, 4 945 (чотири тисячі дев'ятсот сорок п'ять) грн. 43 грн. пені, 1 053 (одну тисячу п'ятдесят три) грн. 86 коп. 3 % річних, 3 156 (три тисячі сто п'ятдесят шість) грн. 84 коп. інфляційних втрат.

3. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю Агро-Проект-Стиль (07400, Київська область, м. Бровари, бул. Незалежності, 39, код ЄДРПОУ 34837462) на користь Комунального підприємства Броварське районне виробниче управління житлово-комунального господарства Броварської районної ради (07442, Київська область, Броварський район, смт. Велика Димерка, вул. Комунальна, 6, код ЄДРПОУ 20577569) за Договором від 01.07.2014 про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна, прибудинкової території та надання комунальних послуг (який є Додатком № 3 до Договору № 5/2014 від 01.07.2014) 14 395 (чотирнадцять тисяч триста дев'яносто п'ять) грн. 26 коп. заборгованості, 2 273 (дві тисячі двісті сімдесят три) грн. 92 коп. пені, 437 (чотириста тридцять сім) грн. 50 коп. 3 % річних, 1 203 (одну тисячу двісті три) грн. 12 коп. інфляційних втрат.

4. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю Агро-Проект-Стиль (07400, Київська область, м. Бровари, бул. Незалежності, 39, код ЄДРПОУ 34837462) на користь Комунального підприємства Броварське районне виробниче управління житлово-комунального господарства Броварської районної ради (07442, Київська область, Броварський район, смт. Велика Димерка, вул. Комунальна, 6, код ЄДРПОУ 20577569) 911 (дев'ятсот одинадцять) грн. 40 коп. судового збору та 1 286 (одну тисячу двісті вісімдесят шість) грн. 04 коп. витрат на професійну правничу допомогу адвоката.

Видати накази.

5. В іншій частині позовних вимог відмовити.

Дане рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. Апеляційна скарга може бути подана протягом двадцяти днів з дня складення повного тексту рішення відповідно до ст. ст. 240-241 Господарського процесуального кодексу України.

Повний текст підписано - 30.11.2018.

Cуддя О.О. Христенко

СудГосподарський суд Київської області
Дата ухвалення рішення21.11.2018
Оприлюднено03.12.2018
Номер документу78247866
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —911/1985/18

Рішення від 21.11.2018

Господарське

Господарський суд Київської області

Христенко О.О.

Ухвала від 07.11.2018

Господарське

Господарський суд Київської області

Христенко О.О.

Ухвала від 10.10.2018

Господарське

Господарський суд Київської області

Христенко О.О.

Ухвала від 17.09.2018

Господарське

Господарський суд Київської області

Христенко О.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні