Судовий наказ
від 26.10.2009 по справі 2-н-545/09
САМАРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ДНІПРОПЕТРОВСЬКА

               САМАРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ОСОБА_1

        СУДОВИЙ НАКАЗ

26 жовтня 2009 року                                                                 Справа № 2-н-545/09

Суддя Самарського районного суду м.Дніпропетровська Маймур Г.Я., розглянувши заяву ЗАТ КБ «Приватбанк», юридична адреса: вул. Набережна Перемоги, 50 в м. Дніпропетровську, індекс 49094 про видачу судового наказу за вимогою про стягнення заборгованості за кредитним договором від 29.09.2006р. із ОСОБА_2, який проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1.

У відповідності до ст.526 ЦК України зобов’язання має виконуватись належним чином відповідно до умов договору.

Згідно зі ст. 527 ЦК України боржник зобов’язаний виконати свій обов’язок, а кредитор – прийняти виконання особисто, якщо інше не встановлено договором.  

Керуючись ст. ст. 526, 527, 1050, 1054 ЦК України, ст.ст.  96, 102, 103 ЦПК України,                                    

Н А К А З У Ю:

Стягнути із ОСОБА_2, 22.07.1981р.н., ІПН НОМЕР_1, який проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2 на користь ЗАТ КБ «Приватбанк», юридична адреса: вул. Набережна Перемоги, 50 у м. Дніпропетровську на рах. № 29092829003111, код ЄДРПОУ 14360570 заборгованість за кредитним договором від 29.09.2006р. у розмірі 4848 грн. 30  коп. , а також судові витрати: судовий збір у сумі 25грн. 50коп. та витрати на інформаційне-технічне забезпечення розгляду заяви  у сумі 30грн, а всього – 55 грн. 50коп . на рахунок № 64993919400001 МФО № 305299 .

Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.

                         С у д д я

С а м а р с ь к о г о  р а й о н н о г о  с у д у

         м. Д н і п р о п е т р о в с ь к а                


   ОСОБА_3 а й м у р

                     місце печатки суду                                                         підпис

Згідно зі ст. 104 ЦПК України, боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувача протягом десяти днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.

Відповідно до ст. 105 ЦПК України, у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних про отримання боржником копії  наказу, судовий наказ набирає законної сили і суд видає  його стягувачеві для пред’явлення до виконання.

Заява боржника про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом протягом п’яти днів з дня її надходження без судового розгляду і виклику сторін, про що постановляється ухвала, якою скасовується судовий наказ (ст. 106 ЦПК України).  

      Судовий наказ набрав чинності                 “



2009р.

                                С у д д я  

      С а м а р с ь к о г о  р а й о н н о г о  с у д у

              м. Д н і п р о п е т р о в с ь к а                  


   ОСОБА_3 а й м у р                  

                      місце печатки суду                                       підпис

ВІДМІТКИ ПРО ВИКОНАННЯ СУДОВОГО НАКАЗУ

Дата надходження судового наказу на виконання

Повне найменування установи, підприємства, організації, в якому знаходився судовий наказ на виконанні

Загальна сума, відрахована за судовим наказом

Дата повернення судового наказу до відділу державної виконавчої служби чи стягувачеві

Підстави повернення судового наказу

Підпис керівника установи, підприємства, організації

(з прикладанням  печатки)

Примітки

   Інші відмітки :



СудСамарський районний суд м.Дніпропетровська
Дата ухвалення рішення26.10.2009
Оприлюднено15.02.2010
Номер документу7849342
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —2-н-545/09

Судовий наказ від 05.08.2009

Цивільне

Кіровський районний суд м.Макіївки

Перевєрзєв М. М.

Ухвала від 30.03.2009

Цивільне

Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області

Гутій О.В.

Судовий наказ від 31.03.2009

Цивільне

Богунський районний суд м. Житомира

Григорусь Н.Й.

Судовий наказ від 01.04.2009

Цивільне

Будьоннівський районний суд м.Донецька

Тимченко О.О.

Судовий наказ від 26.10.2009

Цивільне

Самарський районний суд м.Дніпропетровська

Маймур Галина Яківна

Судовий наказ від 05.05.2009

Цивільне

Петровський районний суд м.Донецька

Мірошниченко Вадим Васильович

Судовий наказ від 25.03.2009

Цивільне

Орджонікідзевський районний суд м.Харкова

Черняк Віктор Григорович

Судовий наказ від 22.12.2009

Цивільне

Кіровський районний суд м.Кіровограда

Дьомич Людмила Миколаївна

Судовий наказ від 04.09.2009

Цивільне

Калуський міськрайонний суд Івано-Франківської області

Бейко М.А.

Судовий наказ від 02.07.2009

Цивільне

Ленінський районний суд м.Кіровограда

Шевченко І.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні