Справа №287/417/16-ц Головуючий у 1-й інст. Стратович О. В.
Категорія 20 Доповідач Коломієць О. С.
У Х В А Л А
12 грудня 2018 року м. Житомир
Житомирський апеляційний суд у складі судді Коломієць О.С., вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Олевського районного суду Житомирської області від 13 листопада 2018 року,
у справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю ВНГ ЕКО КАПІТАЛ про розірвання договорів купівлі-продажу нерухомого майна,
в с т а н о в и в :
Ухвалою Олевського районного суду Житомирської області від 13 листопада 2018 року відмовлено у задоволенні усм с ної заяви представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2 про подання письмових доказів у даній справі.
27.11.2018 року ОСОБА_1 звернувся з апеляційною скаргою, у якій просив скасувати вказану ухвалу та долучити до матеріалів докази по даній справі.
Апеляційну скаргу слід повернути особі, яка її подала, враховуючи наступне.
Відповідно до ч.2 ст.352 ЦПК України, ухвала суду першої інстанції оскаржується в апеляційному порядку окремо від рішення суду у випадках, передбачених ст.353 цього Кодексу. Вказаний перелік ухвал, які підлягають апеляційному оскарженню окремо від рішення суду, є вичерпним.
Зі змісту даної статті вбачається, що ухвала суду про відмову у долученні до матеріалів справи доказів оскарженню окремо від рішення суду не підлягає.
Пунктом 4 ч. 5 ст. 357 ЦПК України передбачено, що апеляційна скарга не приймається до розгляду і повертається судом апеляційної інстанції, зокрема, якщо скаргу подано на ухвалу, що не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.
За таких обставин, апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Олевського районного суду Житомирської області від 13 листопада 2018 року про відмову у долученні до матеріалів справи доказів, слід повернути скаржнику.
Керуючись ст.ст. 352, 357 ЦПК України, суд
у х в а л и в:
Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Олевського районного суду Житомирської області від 13 листопада 2018 року - повернути скаржнику.
Копію даної ухвали надіслати учасникам справи та скаржнику.
Ухвала може бути оскаржена у касаційному порядку безпосередньо до Верховного суду протягом тридцяти днів з дня її складення.
Суддя
Суд | Житомирський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 12.12.2018 |
Оприлюднено | 14.12.2018 |
Номер документу | 78532775 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Житомирський апеляційний суд
Коломієць О. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні