Справа № 204/7620/18
Провадження № 3/204/3131/18 р.
КРАСНОГВАРДІЙСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД м. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА
49006, м. Дніпро, проспект Пушкіна 77-б тел. (056) 371 27 02, inbox@kg.dp.court.gov.ua
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
05 грудня 2018 року суддя Красногвардійського районного суду м. Дніпропетровська Самсонова В.В., розглянувши справу про адміністративне правопорушення, що надійшла з Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Державної фіскальної служби (ДФС) України, у відношенні:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1, громадянина України, головного бухгалтера ПП ВФ Емаль , проживаючої за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2,
про притягнення до адміністративної відповідальності у відповідності до ч. 1 ст. 163-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
В С Т А Н О В И Л А:
При проведенні документальної планової виїзної перевірки ПП ВФ Емаль (код ЄДРПОУ 30425524) за адресою: м. Дніпро, вул. Енергетична, буд. 14-А, встановлено, що головний бухгалтер ПП ВФ Емаль ОСОБА_1 у квітні-грудні 2017 року і січні-березні 2018 року вчинила правопорушення, яке на час складання акту порушення не виправлено та є триваючим, а саме: надала податковий розрахунок про суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків і сум утриманого з них податку за ф.№ 1-ДФ за II-IV кв. 2017 року, перший I квартал 2018 року з недостовірними відомостями, без відображення вартості спеціального (форменого) одягу та взуття, що надавались роботодавцем у тимчасове користування платникам податків (працівникам підприємства) за ознакою доходу 136 в порушення п. 119.2 ст. 119, пп. б п. 176.2 ст. 176 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI, із змінами та доповненнями, за що передбачена відповідальність ч. 1 ст. 163-4 КУпАП.
ОСОБА_2 в судове засідання не з'явилась, про час та місце розгляду справи була повідомлена належним чином, про причину своєї неявки суду не повідомила. Клопотань про відкладення розгляду справи не надходило.
Вивчивши матеріали справи в їх сукупності, приходжу до наступних висновків.
Так, положеннями ч. 1 ст. 163-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачена відповідальність за неутримання або неперерахування до бюджету сум податку на доходи фізичних осіб при виплаті фізичній особі доходів, перерахування податку на доходи фізичних осіб за рахунок коштів підприємств, установ і організацій (крім випадків, коли таке перерахування дозволено законодавством), неповідомлення або несвоєчасне повідомлення державним податковим інспекціям за встановленою формою відомостей про доходи громадян.
Відповідно до змісту ст. 251 Кодексу України про адміністративні правопорушення, доказами в справі про адміністративне правопорушення є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, у тому числі тими, що використовуються особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, або свідками, а також працюючими в автоматичному режимі, чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, у тому числі тими, що використовуються особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, або свідками, а також працюючими в автоматичному режимі або в режимі фотозйомки (відеозапису), які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, актом огляду та тимчасового затримання транспортного засобу, протоколом про вилучення речей і документів, а також іншими документами. Обов'язок щодо збирання доказів покладається на осіб, уповноважених на складання протоколів про адміністративні правопорушення, визначених статтею 255 цього Кодексу.
З урахуванням положень ст. 251 КУпАП, винність ОСОБА_2, у вчиненні адміністративного правопорушення, підтверджується зібраними матеріалами: наказом № 6-к від 21.06.2007 року про призначення ОСОБА_1 на посаду головного бухгалтера ПП ВФ Емаль ; протоколом про адміністративне правопорушення № 257/13-06 від 01.10.2018 року; а також актом перевірки № 51242/04-36-14-02/30425524 від 12.09.2018 року.
Приймаючи до уваги викладене, приходжу до висновку про доведеність вини ОСОБА_1 у порушенні порядку утримання та перерахування податку на доходи фізичних осіб і подання відомостей про виплачені доходи, тобто у вчиненні адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 163-4 КУпАП.
З урахуванням викладеного, а також характеру скоєного правопорушення, особи правопорушника, ступеню її вини і інших вимог ст. 33 КУпАП, приходжу до висновку про необхідність накладення на винну адміністративного стягнення у вигляді штрафу, передбаченого санкцією ч. 1 ст. 163-4 КУпАП, достатнього для її виховання і попередження вчиненню нових правопорушень.
При цьому, відповідно до вимог ст. 40-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, у провадженні по справі про адміністративне правопорушення, у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення, особою, на яку накладено таке стягнення, сплачується судовий збір. Розмір і порядок сплати судового збору встановлюється законом.
Згідно з ч. 2 ст. 4 Закону України Про судовий збір , у разі ухвалення судом постанови про накладення адміністративного стягнення з правопорушника стягується судовий збір у розмірі 352 гривні 40 копійок.
Тому, оскільки ОСОБА_1 визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення і притягнуто до адміністративної відповідальності, вважаю необхідним стягнути з неї в дохід держави судовий збір у розмірі 352 (триста п'ятдесят дві) гривні 40 (сорок) копійок.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 33, 34, 40-1, 163-4, 280, 283, 284, 294, ч. 1 ст. 303 КУпАП, суддя,-
П О С Т А Н О В И Л А:
Визнати винною ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, у порушенні порядку утримання та перерахування податку на доходи фізичних осіб і подання відомостей про виплачені доходи, тобто у вчиненні адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 163-4 КУпАП.
Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення: штраф в дохід держави в розмірі 51 грн. 00 коп. (п'ятдесят одна гривня 00 копійок).
Стягнути з ОСОБА_1 в дохід держави судовий збір у розмірі 352 (триста п'ятдесят дві) гривні 40 (сорок) копійок.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або прокурором у випадках, передбачених частиною п'ятою статті 7 цього Кодексу, протягом десяти днів з дня винесення постанови до Дніпровського апеляційного суду через Красногвардійський районний суд м. Дніпропетровська.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. Постанова може бути пред'явлена до виконання протягом трьох місяців з дня її винесення. В разі оскарження постанови перебіг строку давності зупиняється до розгляду скарги.
Суддя В.В. Самсонова
Суд | Красногвардійський районний суд м.Дніпропетровська |
Дата ухвалення рішення | 05.12.2018 |
Оприлюднено | 14.12.2018 |
Номер документу | 78549068 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Красногвардійський районний суд м.Дніпропетровська
Самсонова В. В.
Адмінправопорушення
Красногвардійський районний суд м.Дніпропетровська
Самсонова В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні