Ухвала
від 14.12.2018 по справі 347/1514/18
КОСІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 347/1514/18

Провадження № 2/347/775/18

У Х В А Л А

про заочний розгляд справи

14.12.2018 м.Косів

Косівський районний суд Івано-Франківської області у складі:

головуючого судді: Гордія В.І.,

секретаря: Корбутяк Н.М.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Косові Івано-Франківської області справу за позовом ОСОБА_1 до ТОВ Фінгруп Експоцентр про захист прав споживачів, визнання договору недійсним, стягнення коштів,-

В С Т А Н О В И В:

Позивач ОСОБА_1 звернувся до суду із позовом до ТОВ Фінгруп Експоцентр про захист прав споживачів, визнання договору недійсним, стягнення коштів.

В судове засідання представник позивача не з'явилася, та подала до суду заяву, в якій просить справу розглянути без її участі, позовні вимоги підтримала.

Представник відповідача в судові засідання не з'являється, хоча про час і місце судового засідання повідомлений судом належним чином.

Згідно ч.4 ст.223 ЦПК України, у разі повторної неявки в судове засідання відповідача, повідомленого належним чином, суд вирішує справу на підставі наявних у ній даних чи доказів, а на підставі ст.ст.280, 281, 282, 283 ЦПК України, суд в праві постановити заочне рішення.

Відповідно до ч.1 ст.280 ЦПК України, суд може ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів за одночасного існування таких умов: відповідач належним чином повідомлений про дату, час і місце судового засідання; відповідач не з'явився в судове засідання без поважних причин або без повідомлення причин; відповідач не подав відзив; позивач не заперечує проти такого вирішення справи.

З огляду на вище наведене, суд вважає за можливе ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів та провести заочний розгляд справи за правилами загального позовного провадження.

Керуючись ст.ст.223, 280, 281 ЦПК України, суд,-

У Х В А Л И В :

Цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ТОВ Фінгруп Експоцентр про захист прав споживачів, визнання договору недійсним, стягнення коштів, розглянути з постановленням заочного рішення.

Ухвала окремому оскарженню не підлягає, заперечення на неї включаються до апеляційної скарги на рішення суду.

Суддя: В.І. Гордій

СудКосівський районний суд Івано-Франківської області
Дата ухвалення рішення14.12.2018
Оприлюднено16.12.2018
Номер документу78562384
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —347/1514/18

Рішення від 14.12.2018

Цивільне

Косівський районний суд Івано-Франківської області

Гордій В. І.

Ухвала від 14.12.2018

Цивільне

Косівський районний суд Івано-Франківської області

Гордій В. І.

Рішення від 14.12.2018

Цивільне

Косівський районний суд Івано-Франківської області

Гордій В. І.

Ухвала від 11.10.2018

Цивільне

Косівський районний суд Івано-Франківської області

Гордій В. І.

Ухвала від 19.09.2018

Цивільне

Косівський районний суд Івано-Франківської області

Гордій В. І.

Ухвала від 28.08.2018

Цивільне

Косівський районний суд Івано-Франківської області

Гордій В. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні