Ухвала
від 30.11.2018 по справі 311/2531/18
ВАСИЛІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

311/2531/18

30.11.2018 Провадження №2/311/1018/2018

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

30 листопада 2018 року м.Василівка

Василівський районний суд Запорізької області у складі: головуючого - судді Нікандрової С.О., за участю секретаря судового засідання Гончарової К.Ю., розглянувши у підготовчому судовому засіданні цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до Територіальної громади в особі Лугівської сільської ради Василівського району Запорізької області, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, третя особа: Василівська державна нотаріальна контора Запорізької області, про визнання права власності на нерухоме майно в порядку спадкування за заповітом , -

В С Т А Н О В И В:

В провадженні Василівського районного суду перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Територіальної громади в особі Лугівської сільської ради Василівського району Запорізької області, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, третя особа: Василівська державна нотаріальна контора Запорізької області, про визнання права власності на нерухоме майно в порядку спадкування за заповітом.

Ухвалою Василівського районного суду від 06 серпня 2018 року відкрито провадження у цивільній справі за правилами загального позовного провадження, призначено підготовче судове засідання.

30 листопада 2018 року сторони звернулися до суду зі спільною письмовою заявою про затвердження судом мирової угоди та закриття провадження у справі, з наслідками якого, передбаченими ст.ст.207, 208, 256 ЦПК України сторони обізнані.

За умовами мирової угоди позивач ОСОБА_1 , відповідачі ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, скориставшись своїм правом на укладання мирової угоди, передбаченої ст.207 ЦПК України, діючи свідомо, добровільно, за взаємною згодою і попередньою домовленістю, з метою врегулювання спору на підставі взаємних поступок, розуміючи значення своїх дій та їх правові наслідки, прийшли до висновку про можливість закінчення розгляду справи №311/2531/18 (провадження №2/311/1018/2018) миром, щодо визнання права власності на нерухоме майно в порядку спадкування за заповітом , на наступних умовах:

1.Відповідачі по справі ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, зареєстрована та мешкає за адресою, місто Василівка, вулиця Горького, будинок №15, Василівського району Запорізької області, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, мешкає за адресою, місто Василівка, вулиця Каховська, 108, Василівського району Запорізької області, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3, мешкає село Скельки, вулиця Центральна, будинок №23, Василівського району, Запорізької області, не заперечують проти визнання права власності на спадкове майно, а саме житлового будинку з господарськими спорудами, які розташовані за адресою: Запорізька область, Василівський район, село Лугове, вулиця Гагаріна, 17, за

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_4.

ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_4, приймає у власність нерухоме майно, а саме житловий будинок з господарськими спорудами, який розташований за адресою: Запорізька область, Василівський район, село Лугове, вулиця Гагаріна, 17, в порядку спадкування за заповітом після смерті ОСОБА_6, померлої 10.01.2017 року, яка прийняла у спадок зазначений житловий будинок з господарськими спорудами після смерті ОСОБА_7, померлого 28.02.2006 року, однак своїх спадкових прав не оформила.

ОСОБА_8, ІНФОРМАЦІЯ_4, відмовляється від будь-яких інших спадкових прав на майно, яке б належало або буде належати померлій 10.01.2017 року ОСОБА_6.

Сторони за цією цивільною справою інших позовнихвимог один до одного не мають.

Сторони у судове засідання не з'явилися, надавши суду письмові заяви про розгляд справи без їх участі.

Відповідно до ч.2 ст. 247 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного запису не здійснювалось.

Суд, дослідивши матеріали справи, вважає за можливе затвердити мирову угоду, виходячи з наступного.

Відповідно до ч. 7 ст. 49 ЦПК України сторони можуть укласти мирову угоду на будь-якій стадії цивільного процесу.

Відповідно до ст. 207 ЦПК України мирова угода укладається сторонами з метою врегулювання спору на підставі взаємних поступок і має стосуватися лише прав та обов'язків сторін. У мировій угоди сторони можуть вийти за межі предмета спору за умови, що мирова угода не порушує прав чи охоронюваних законом інтересів третіх осіб. Сторони можуть укласти мирову угоду і повідомити про це суд, зробивши спільну письмову заяву, на будь-якій стадії судового процесу. Укладена сторона мирова угода затверджується ухвалою суду, в резолютивній частині якої зазначаються умови угоди. Затверджуючи мирову угоду, суд цією ж ухвалою одночасно закриває провадження у справі.

Умови мирової угоди викладені сторонами окремим документом та підписані сторонами: позивачами ОСОБА_1 та відповідачами ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, в зв'язку з укладенням мирової угоди сторони погодили, що їм зрозумілі наслідки укладення мирової угоди передбачені ст. 256 ЦПК України.

Відповідно до вимог ч. 1 п. 5 ст. 255 ЦПК України, суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо сторони уклали мирову угоду і вона затверджена судом.

Враховуючи, що умови мирової угоди не суперечать вимогам закону, не порушують прав, свобод чи інтересів інших осіб, мирова угода вчинена в інтересах сторін, суд відповідно до ст.200, ст.207, п.5 ч.1 ст.255 ЦПК України вважає за можливе закрити провадження у справі та затвердити дану мирову угоду.

Відповідно до вимог ст. 208 ЦПК України виконання мирової угоди здійснюється особами, які її уклали, в порядку і в строки, передбачені цією угодою. Ухвала про затвердження мирової угоди є виконавчим документом та має відповідати вимогам до виконавчого документу , встановленим Законом України Про виконавче провадження . У разі невиконання затвердженої судом мирової угоди ухвала суду про затвердження мирової угоди може бути подана для її примусового виконання в порядку, передбаченому законодавством для виконання судових рішень.

Пунктом 24 постанови Пленуму Верховного Суду України Про застосування норм цивільного законодавства при розгляді справ у суді першої інстанції від 12.06.2009 року №2 постановлено, що у разі якщо умови мирової угоди не суперечать закону, не

порушують права, свободи чи інтереси інших осіб (не сторін), суд визнає мирову угоду та закриває провадження у справі.

На підставі викладеного та керуючись статтями 49, 142, 200, 207, 208, 255, 256 ЦПК України, суд,-

У Х В А Л И В:

Затвердити мирову угоду, укладену між позивачем ОСОБА_1та відповідачами ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 з метою врегулювання спору на основі взаємних поступок, які полягають в наступному:

1. Відповідачі по справі ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, зареєстрована та мешкає за адресою, місто Василівка, вулиця Горького, будинок №15, Василівського району Запорізької області, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, мешкає за адресою, місто Василівка, вулиця Каховська, 108, Василівського району Запорізької області, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3, мешкає село Скельки, вулиця Центральна, будинок №23, Василівського району, Запорізької області, не заперечують проти визнання права власності на спадкове майно, а саме житлового будинку з господарськими спорудами, які розташовані за адресою: Запорізька область, Василівський район, село Лугове, вулиця Гагаріна, 17, за ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_4.

2. Визнати за ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_4, право власності нерухоме майно, а саме на житловий будинок з господарськими спорудами, який розташований за адресою: Запорізька область, Василівський район, село Лугове, вулиця Гагаріна, 17, в порядку спадкування за заповітом після смерті ОСОБА_6, померлої 10.01.2017 року, яка прийняла у спадок зазначений житловий будинок з господарськими спорудами після смерті ОСОБА_7, померлого 28.02.2006 року, однак своїх спадкових прав не оформила.

3. ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_4, відмовляється від будь-яких інших спадкових прав на майно, яке б належало або буде належати померлій 10.01.2017 року ОСОБА_6.

У разі невиконання затвердженої судом мирової угоди ухвала суду про затвердження мирової угоди може бути подана для її примусового виконання в порядку, передбаченого законодавством для виконання судових рішень.

Інформацію щодо справи можна отримати на офіційному веб-порталі судової влади України за веб-адресою: http://vs.zp.court.gov.ua/.

Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подано Запорізького апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її складення. Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена в день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому ухвали суду.

У відповідності до п.п. 15.5) п.п.15 п.1 Розділу ХШ Перехідних положень ЦПК України , до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди.

Суддя Василівського районного суду С.О.Нікандрова

СудВасилівський районний суд Запорізької області
Дата ухвалення рішення30.11.2018
Оприлюднено21.12.2018
Номер документу78652619
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —311/2531/18

Ухвала від 30.11.2018

Цивільне

Василівський районний суд Запорізької області

Нікандрова С. О.

Ухвала від 24.10.2018

Цивільне

Василівський районний суд Запорізької області

Нікандрова С. О.

Ухвала від 06.08.2018

Цивільне

Василівський районний суд Запорізької області

Нікандрова С. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні