ДОНЕЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

Україна

Донецький окружний адміністративний суд

У Х В А Л А

19 грудня 2018 р. Справа №200/11677/18-а

приміщення суду за адресою: 84122, м.Слов'янськ, вул. Добровольського, 1

Донецький окружний адміністративний суд у складі:

головуючого - судді Мозгової Н.А.

розглянувши в порядку письмового провадження за правилами спрощеного позовного провадження заяву Добропільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області про розгляд справи за правилами загального провадження по справі за позовом ОСОБА_1 до Добропільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області про визнання дії протиправними, зобов'язання вчинити певні дії,-

В С Т А Н О В И В:

31 жовтня 2018 року позивач, ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1, місце реєстрації: АДРЕСА_1) звернувся до суду з позовною заявою до Добропільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області (код ЄДРПОУ 37755477, місцезнаходження: Донецька область, м.Добропілля, вул. Незалежності, 28а) про визнання протиправними дії щодо припинення виплати пенсії з серпня 2016 року, зобов'язання поновити нарахування та виплату пенсії з серпня 2016 року.

04.12.2018 року відповідачем надано заяву про розгляд справи в загальному провадженні та про обов'язковість особистої участі позивача у справі.

Ухвалою суду від 05.11.2018 року відкрито провадження в адміністративній справі за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін.

Частиною першою статті 12 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що адміністративне судочинство здійснюється за правилами, передбаченими цим Кодексом, у порядку позовного провадження (загального або спрощеного).

Відповідно статей 12, 257 Кодексу адміністративного судочинства України, спрощене позовне провадження призначене для розгляду справ незначної складності та інших справ, для яких пріоритетним є швидке вирішення справи.

Згідно частини третьої статті 260 Кодексу адміністративного судочинства України, вбачається, що суд при розгляді справи за правилами спрощеного позовного провадження за наявності підстав може постановити ухвалу про розгляд справи за правилами загального позовного провадження та заміну засідання для розгляду справи по суті підготовчим засіданням.

При цьому, частиною першою статті 263 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що суд розглядає за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні) справи щодо, зокрема, оскарження фізичними особами рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень щодо обчислення, призначення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат непрацездатним громадянам, виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, виплат та пільг дітям війни, інших соціальних виплат, доплат, соціальних послуг, допомоги, захисту, пільг.

Враховуючи той факт, що справа відноситься до категорії незначної складності, крім того спірним питанням є призначення пенсії, яка є єдиним джерелом існування для позивача, а для розгляду вказаної категорії справи пріоритетним є швидке вирішення, суд вважає, що в даному випадку відсутні підстави для задоволення заяви відповідача про розгляд справи за правилами загального позовного провадження.

Керуючись ст. ст. 12, 236, 241, 243, 248, 256,257,260, 263 КАС України, суд,-

УХВАЛИВ:

Відмовити у задоволенні клопотання Добропільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області про розгляд справи за правилами загального провадження по справі за позовом ОСОБА_1 до Добропільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області про визнання дії протиправними, зобов'язання вчинити певні дії.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання і оскарженню не підлягає.

Суддя Мозговая Н.А.

Дата ухвалення рішення 19.12.2018
Оприлюднено 21.12.2018

Судовий реєстр по справі 200/11677/18-а

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 12.03.2019 Перший апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 30.01.2019 Перший апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 19.12.2018 Донецький окружний адміністративний суд Адміністративне
Рішення від 19.12.2018 Донецький окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 26.11.2018 Донецький окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 05.11.2018 Донецький окружний адміністративний суд Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 200/11677/18-а

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону