Справа № 146/1780/18
СУДОВИЙ НАКАЗ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"18" грудня 2018 р. смт Томашпіль Вінницької області
Суддя Томашпільського районного суду Вінницької області Пилипчук О.В., розглянувши заяву про видачу судового наказу
ім'я (найменування) сторін та інших учасників справи:
заявник: Публічне акціонерне товариство Вінницяобленерго в особі Структурної одиниці Томашпільські електричні мережі
боржник: ОСОБА_2
вимоги заявника: про видачу судового наказу
28 листопада 2018 року заявник Публічне акціонерне товариство Вінницяобленерго в особі Структурної одиниці Томашпільські електричні мережі звернувся до суду з заявою про видачу судового наказу, згідно якої просить видати судовий наказ про стягнення із ОСОБА_2, яка проживає АДРЕСА_2, на користь ПАТ Вінницяобленерго в особі СО Томашпільські електричні мережі заборгованість за спожиту електроенергію в сумі - 8256,30 та судовий збір.
Боржник ОСОБА_2 є споживачем електричної енергії, яку поставляє Публічне акціонерне товариство Вінницяобленерго в особі Структурної одиниці Томашпільські електричні мережі .
Відповідно до п. 42 Правил користування електричною енергією для населення , затверджених Постановою Кабінету Міністрів України №1357 від 26.07.1999 року споживач електричної енергії зобов'язаний оплачувати спожиту електричну енергію та здійснювати інші платежі відповідно до умов ПКЕЕН.
В порушенні Правил користування електричною енергією для населення , затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.1999 року за №1357, споживач оплату за спожиту електроенергію не виконувала у повному обсязі, у результаті чого виникла заборгованість за використану електроенергію.
Згідно ст. 526 ЦК України, зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог Цивільного кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.
Одночасно суд зазначає, що під час розгляду вимог у порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті, що передбачено п.7 ч.1 ст. 168 ЦПК України.
Враховуючи викладене, керуючись Правилами користування електричною енергією для населення , ст. 526 ЦК України, ст.ст. 161-165 ЦПК України-
Н А К А З У Ю:
Стягнути із ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, адреса реєстрації: АДРЕСА_2 на користь ПАТ Вінницяобленерго в особі СО Томашпільські ЕМ ( на рахунок зі спеціальним режимом використання р/р 260373012866 в ОПРВ філія Вінницьке облуправління ВАТ Ощадбанк м. Вінниця МФО 302076, код ЄДРПОУ : 25510417) заборгованість за спожиту електроенергію в сумі - 8 256,30 грн. (вісім тисяч двісті п'ятдесят шість гривень 30 копійок)
Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, адреса реєстрації: АДРЕСА_2 на користь ПАТ Вінницяобленерго в особі СО Томашпільські ЕМ судовий збір в розмірі 176,20 грн (сто сімдесят шість гривень 20 копійок) на поточний рахунок № 26008705729911 в АТ Райффайзен банк Аваль м. Київ МФО 380805 код ЄДРПОУ: 25510417.
Копію судового наказу не пізніше наступного дня після видачі судового наказу надіслати боржнику рекомендованим листом із повідомленням про вручення разом із копією заяви стягувача про видачу судового наказу з доданими до неї документами.
Судовий наказ має силу виконавчого листа.
Відповідно до ч.1 ст. 172 ЦПК України, у разі не надходження до суду заяви від боржника про скасування судового наказу протягом п'яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили.
Відповідно до ч.2 ст. 172 ЦПК України, суд протягом п'яти днів з дня набранням судовим наказом законної сили надсилає його копію (текст), що містить інформацію про веб-адресу такого судового наказу в Єдиному державному реєстрі судових рішень та Єдиному державному реєстрі виконавчих документів, стягувачу на його офіційну адресу або рекомендованим чи цінним листом у разі відсутності офіційної електронної адреси.
Згідно ч.3 ст.167 ЦПК України судовий наказ оскарженню в апеляційному порядку не підлягає, проте може бути скасований у порядку, передбаченому цим розділом.
Згідно з ч.1 ст. 170 ЦПК України боржник має право протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до нього документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав, крім випадків видачі судового наказу відповідно до п.4, 5 ч. 1 ст. 161 цього Кодексу. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб.
Суддя: О. В. Пилипчук
Судовий наказ набрав чинності
Судовий наказ видано стягувачу ___
Судовий наказ може бути пред'явлено до виконання протягом 3-х років з моменту набрання ним законної сили.
Строк пред'явлення судового наказу до виконання в частині стягнення судового збору - протягом трьох місяців з дня набрання чинності.
Суддя О.В.Пилипчук
Відмітки про виконання судового наказу
Дата надход-ження судового наказу на виконанняПовне найменування, установи, підприємства, організації, в якому знаходився судовий наказ на виконанніЗагальна сума, відрахо-вана за судовим наказомДата повернення судового наказу до відділу державної виконавчої служби чи стягувачеві Підстави повернення судового наказуПідпис керівника установи, підприємства, організації (з прикла-данням печатки)п р и м і т к и
Інші відмітки
Суд | Томашпільський районний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 18.12.2018 |
Оприлюднено | 21.12.2018 |
Номер документу | 78662205 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Томашпільський районний суд Вінницької області
Пилипчук О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні