Рішення
від 10.12.2018 по справі 125/302/17
БАРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

125/302/17

2/125/29/2018

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

10 грудня 2018 року

Барський районний суд Вінницької області у складі:

судді Єрмічової В.В.,

за участі секретаря судового засідання Переверзєвої Т.В., представника позивача Публічного акціонерного товариства комерційного банку "ПриватБанк" Іваськевича Р.О., відповідача ОСОБА_3,

розглянувши в відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом Публічного акціонерного товариства комерційного банку "ПриватБанк" до ОСОБА_3, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору - ТОВ "Інвестпромресурс", про стягнення кредитної заборгованості, -

ВСТАНОВИВ:

Публічне акціонерне товариство комерційний банк "ПриватБанк" (скорочене найменування ПАТ КБ "ПриватБанк") звернулося до суду із вказаним позовом, обґрунтовуючи тим, що Товариство з обмеженою відповідальністю "Інвестпромресурс" (скорочене найменування ТОВ "Інвестпромресурс") в особі директора Товариства ОСОБА_4 підписало заяву про відкриття поточного рахунку, згідно якої Товариство приєдналося до "Умов та правил банківських послуг", тарифів банку, що розміщені в мережі Інтернет на сайті htth://privatbank.ua, які разом із заявою складають договір банківського обслуговування № б/н від 11 серпня 2015 року, та взяло на себе зобов'язання виконувати умови договору. Відповідно до договору ТОВ "Інвестпромресурс" було встановлено кредитний ліміт на поточний рахунок НОМЕР_2 в електронному вигляді через встановлені засоби електронного зв'язку банку і клієнта (системи клієнт-банк, інтернет клієнт банк, смс-повідомлення або інших), що визначено і врегульовано "Умовами та правилами надання банківських послуг". Свої зобов'язання за договором позивач виконав у повному обсязі, надавши ТОВ "Інвестпромресурс" кредитний ліміт в розмірі 10000 гривень. Виконання зобов'язання за кредитним договором ТОВ "Інвестпромресурс" забезпечено договором поруки № POR1439900465339, укладений з поручителем ОСОБА_3 Оскільки ТОВ "Інвестпромресурс" не надало своєчасно банку грошові кошти для погашення заборгованості за кредитом, відсотками, а також іншими витратами відповідно до умов договору, що підтверджується розрахунком заборгованості за договором, тому станом на 20 січня 2017 року виникла заборгованість у розмірі 17841 грн 48 коп., яку ПАТ КБ "Приватбанк" просить стягнути на свою користь з поручителя ОСОБА_3

26 квітня 2018 року до Барського районного суду Вінницької області від відповідача ОСОБА_3 надійшов відзив на позовну заяву, в якому вона зазначає про те, що 11 серпня 2015 року ТОВ "Інвестпромресурс" підписало заяву про відкриття поточного рахунку та взяло на себе зобов'язання виконувати умови договору, відповідно до якого було встановлено кредитний ліміт в розмірі 10000 грн на картковий рахунок № НОМЕР_2. 18 серпня 2015 року між відповідачем та ПАТ КБ "ПриватБанк" було укладено договір поруки № РОR1439900465339 в забезпечення виконання зобов'язання за кредитним договором між ПАТ КБ "ПриватБанк" та ТОВ "Інвестпромресурс". 19 березня 2016 року заборгованість за кредитами та відсотками перед банком відсутня, згідно довідки про стан позичкової заборгованості, наданої ПАТ КБ "ПриватБанк" клієнту ТОВ "Інвестпромресурс". 9 березня 2016 року відповідача звільнено за власним бажанням відповідно до трудової книжки. Отже, на період подальшого користування кредитним лімітом, а саме з 18 квітня 2016 року жодних відносин до господарської діяльності ТОВ "Інвестпромресурс" відповідач немає, крім того на період укладання договору поруки відповідач не мала право підпису банківських документів та отримання коштів, тому просить у позові відмовити (а.с. 94).

11 травня 2018 року до Барського районного суду Вінницької області від позивача ПАТ КБ "ПриватБанк" надійшла відповідь на відзив, у якій останній зазначає про те, що 18 серпня 2015 року в забезпечення виконання зобов'язань за кредитним договором між ПАТ КБ "ПриватБанк" та ТОВ "Інвестпромресурс" було укладено договір поруки між ПАТ КБ "ПриватБанк" та ОСОБА_3 ТОВ "Інвестпромресурс" має прострочену заборгованість. Тому на момент підписання ОСОБА_3 договору поруки від 18 серпня 2015 року поручилася виконувати зобов'язання боржника в разі настання прострочення за кредитом ТОВ "Інвестпромресурс". Тому припинення трудових відносин з основним боржником не припиняє дії договору поруки. Згідно з пунктом 4.1 договору поруки, сторони взаємно домовились, що порука за цим Договором припиняється через 15 років після укладення цього Договору. У випадку виконання Боржником та/або Поручителем всіх зобов'язань за Угодою 1 і/або Угодою 2 цей договір припиняє свою дію. Договір на сьогодні не припинив свою дію, оскільки не було виконано основне зобов'язання ТОВ "Інвестпромресурс" за кредитним договором. Так, згідно з пунктом 2.4.1 договору поруки, поручитель зобов'язаний виконати зобов'язання Боржника в направленій Кредитором вимозі згідно з п.п. 2.1.2 п. 2.1. ОСОБА_3 належним чином свої зобов'язання за договором поруки не виконала. Тому, враховуючи викладене вище, банк просить суд задовольнити позовні вимоги в повному обсязі (а.с. 107).

Представник позивач Публічного акціонерного товариства комерційного банку "ПриватБанк" Іваськевич Р.О. в судовому засіданні просив позов задовольнити.

Відповідач ОСОБА_3 в судовому засіданні надала пояснення, аналогічні тим, що викладені у відзиві. Додатково зазначила, що у разі можливості - задовольнити позов банку частково та стягнути лише заборгованість за тілом кредиту.

Представник третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору - ТОВ "Інвестпромресурс", в судове засідання не з'явився, про дату, час і місце судового засідання повідомлений належним чином.

Заслухавши представника позивача, відповідача, дослідивши письмові докази, які містяться у матеріалах справи, суд дійшов такого висновку.

Відповідно до ч. 1 ст. 81 ЦПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Згідно з копією Статуту Публічного акціонерного товариства комерційного банку "ПриватБанк" та Свідоцтва про державного реєстру юридичних осіб Публічне акціонерне товариство комерційний банк "ПриватБанк" є юридичною особою (а.с. 6 на звороті, 7).

Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 34 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" діяльність з надання фінансового кредиту підлягає обов`язковому ліцензуванню.

Згідно з ч. 2 ст. 34 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" здійснення діяльності з надання фінансових кредитів дозволяється тільки після отримання відповідної ліцензії.

5 жовтня 2011 року ПАТ КБ "ПриватБанк" видано банківську ліцензію № 22, зареєстрована Національним Банком України 19 березня 1992 року за номером 92 на право здійснення банківських операцій, визначених частиною третьою статті 47 Закону України "Про банки і банківську діяльність" (а.с. 6).

Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 1 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" фінансовий кредит - кошти, які надаються в позику юридичній або фізичній особі на визначений строк під процент.

Встановлено, що 11 серпня 2015 року між ПАТ КБ "ПриватБанк" та ТОВ "Інвестпромресурс" на підставі особистої заяви укладено кредитний договір № б/н, згідно з умовами якого ТОВ "Інвестпромресурс" отримав від позивача кредит у вигляді кредитного ліміту на поточний рахунок № НОМЕР_2, що підтверджується заявою про приєднання до умов і правил надання банківських послуг (а.с. 9). Даний кредитний договір б/н від 11 серпня 2015 року складається із заяви позичальника, Умов та правил надання банківських послуг, та Витягу з "Тарифів Банку" (а.с. 9, 13-27).

Згідно з п. 3.2.1.1.1. Умов - кредитний ліміт на поточний рахунок надається на поповнення оборотних коштів і здійснення поточних платежів Клієнта - в межах кредитного ліміту. Техніко-економічне обґрунтування кредиту - фінансування поточної діяльності. Про розмір Ліміту Банк повідомляє Клієнта на свій вибір або в письмовій формі, або через встановлені засоби електронного зв'язку Банку і Клієнта (системи клієнт-банк, інтернет клієнт-банк, смс-повідомлення або інших). Банк здійснює обслуговування Ліміту Клієнта, що полягає у проведенні його платежів понад залишок коштів на поточному рахунку Клієнта, при наявності вільних грошових ресурсів, за рахунок кредитних коштів в межах Ліміту, шляхом дебетування поточного рахунку. При цьому утворюється дебетове сальдо.

Відповідно до п. 3.2.1.1.3. Умов - кредит надається в обмін на зобов'язання Клієнта з повернення кредиту, сплати відсотків та винагороди.

Згідно з п. 3.2.1.1.8. Умов - проведення платежів Клієнта у порядку обслуговування кредитного ліміту, проводиться Банком протягом одного року з моменту підписання угоди про приєднання Клієнта до "Умов і правил надання банківських послуг" (або у формі "Заяви про відкриття поточного рахунку та картки із зразками підписів і відбитка печатки" або у формі обміну паперовій або електронній інформацією, або в будь-якій іншій формі - "Угода").

Відповідно до п. 3.2.1.4.1.1. Умов - за суми кредиту, отриманими клієнтами до 31 січня 2015 року включно і до моменту обнулення кредитного ліміту, за період користування кредитом з моменту виникнення дебетового сальдо до дати обнулення дебетового сальдо в одну з дат з наступного 20-го до 25-го числа місяця (надалі - "період, в який дебетове сальдо підлягає обнуленню"), розрахунок процентів здійснюється за процентною ставкою в розмірі 0 % річних від суми залишку непогашеної заборгованості. За сумами кредиту, отриманими з 1 лютого 2015 року період користування з моменту виникнення дебетового сальдо до дати обнулення дебетового сальдо не повинен перевищувати 30 днів.

Згідно з п. 3.2.1.4.1.2. за сумами кредиту, отриманими Клієнтом до 31 січня 2015 року включно і до моменту обнулення кредитного ліміту, при не обнуленні дебетового сальдо в одну з дат періоду, в якому дебетове сальдо підлягає обнуленню, протягом 90 днів з останньої дати періоду, в якому дебетове сальдо підлягає обуленню, Клієнт виплачує Банку за користування кредитом проценти в розмірі 36 % річних, починаючи з останньої дати періоду, в яку дебетове сальдо підлягало обнуленню. За сумами кредиту, отриманими з 1 лютого 2015 року за користування кредитом у період з дати виникнення дебетового сальдо на поточному рахунку Позичальника при закритті банківського дня Клієнт сплачує Банку за користування кредитом відсотки в розмірі 30 % річних. За сумами кредиту, отриманих з 1 травня 2015 року за користування кредитом у період з дати виникнення дебетового сальдо на поточному рахунку Позичальника при закритті банківського дня Клієнт сплачує Банку за користування кредитом відсотки в розмірі 33 % річних. За сумами кредиту, отриманих з 1 січня 2016 року при наявності дебетового сальдо на поточному рахунку Позичальника при закритті банківського дня, проводиться нарахування відсотків за користування кредитом у розмірі 32 % річних. Списання нарахованих відсотків проводяться по перших числах кожного місяця за попередній місяць.

Відповідно до п. 3.2.1.4.1.3. за сумами кредиту, отриманими клієнтами до 31 січня 2015 року включно і до моменту обнулення кредитного ліміту у разі непогашення кредиту впродовж 90 днів з дати закінчення періоду, в який дебетове сальдо підлягало обнуленню, починаючи з 91-го дня після дати закінчення періоду, в який дебетове сальдо підлягало обнуленню, кредит вважається простроченим, а грошові зобов'язання клієнта з погашення заборгованості вважаються порушеними. При порушенні Клієнтом будь-якого з грошових зобов'язань Клієнт сплачує Банку відсотки за користування кредитом у розмірі 56 % річних від суми залишку непогашеної заборгованості. У разі порушення Клієнтом будь-якого з грошових зобов'язань і при реалізації права Банку на встановлення іншого терміну повернення кредиту, передбаченого Умовами та правилами надання Банківських послуг, Клієнт сплачує Банку пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми залишку непогашеної заборгованості за кожен день прострочення, виходячи з 360 днів у році. Сплата пені здійснюється з дня, наступного за датою порушення зобов'язань.

Згідно з п. 3.2.1.6.1. Умов - цей договір, а саме - обслуговування кредитного Ліміту на поточному рахунку Клієнта, набирає чинності з моменту надання Клієнтом розрахункових документів на використання Ліміту у межах зазначених у ньому сум, та діє в обсязі перерахованих коштів до повного виконання зобов'язань Сторонами за цим Договором.

Відповідно до статей 1054, 1055 ЦК України за кредитним договором банк або інша фінансова установа (кредитодавець) зобов'язується надати грошові кошти (кредит) позичальникові у розмірі та на умовах, встановлених договором, позичальник зобов'язується повернути кредит та сплатити проценти. Кредитний договір укладається у письмовій формі.

Згідно з ч. 2 ст. 639 ЦК України якщо сторони домовилися укласти договір у певній формі, він вважається укладеним з моменту надання йому цієї форми, навіть якщо законом ця форма для даного виду договорів не вимагалася.

Відповідно до ст. 526 ЦК України, зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства.

Згідно з ст. 610 ЦК України порушенням зобов'язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов'язання.

Відповідно до ст. 612 ЦК України боржник вважається таким, що прострочив, якщо він не виконав зобов'язання у строк, встановлений договором або законом.

Згідно з ч. 1 ст. 623 ЦК України боржник, який порушив зобов'язання, має відшкодувати кредиторові завдані цим збитки.

Відповідно до ст. 625 ЦК України боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання ним грошового зобов'язання.

Згідно з ч. 1 ст. 1048 ЦК України позикодавець має право на одержання від позичальника процентів від суми позики, якщо інше не встановлено договором або законом. Розмір і порядок одержання процентів встановлюються договором. Якщо договором не встановлений розмір процентів, їх розмір визначається на рівні облікової ставки Національного банку України.

Відповідно до ч. 2 ст. 1050 ЦК України якщо договором встановлений обов'язок позичальника повернути позику частинами (з розстроченням), то в разі прострочення повернення чергової частини позикодавець має право вимагати дострокового повернення частини позики, що залишилася, та сплати процентів, належних йому відповідно до статті 1048 цього Кодексу.

Згідно з ч. 1 ст. 549 ЦК України неустойкою (штрафом, пенею) є грошова сума або інше майно, які боржник повинен передати кредиторові у разі порушення боржником зобов'язання.

Відповідно до ч. 3 ст. 549 ЦК України пенею є неустойка, що обчислюється у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання за кожен день прострочення виконання.

Згідно з частин 1, 2 ст. 553 ЦК України за договором поруки поручитель поручається перед кредитором боржника за виконання ним свого обов'язку. Поручитель відповідає перед кредитором за порушення зобов'язання боржником.

Відповідно до частин 1, 2 ст. 554 ЦК України у разі порушення боржником зобов'язання, забезпеченого порукою, боржник і поручитель відповідають перед кредитором як солідарні боржники, якщо договором поруки не встановлено додаткову (субсидіарну) відповідальність поручителя. Поручитель відповідає перед кредитором у тому ж обсязі, що і боржник, включаючи сплату основного боргу, процентів, неустойки, відшкодування збитків, якщо інше не встановлено договором поруки.

Згідно з ч. 4 ст. 559 ЦК України порука припиняється після закінчення строку, встановленого в договорі поруки. У разі якщо такий строк не встановлено, порука припиняється, якщо кредитор протягом шести місяців з дня настання строку виконання основного зобов'язання не пред'явить вимоги до поручителя, якщо інше не передбачено законом. Якщо строк основного зобов'язання не встановлений або встановлений моментом пред'явлення вимоги, порука припиняється, якщо кредитор не пред'явить позову до поручителя протягом одного року з дня укладення договору поруки, якщо інше не передбачено законом.

Через неналежне виконання ТОВ "Інвестпромресурс" взятих на себе зобов`язань за кредитним договором № б/н від 11 серпня 2015 року розмір заборгованості станом на 20 січня 2017 року складає 17841 грн 48 коп., із якої заборгованість за кредитом становить 10000 грн, заборгованість по процентах за користування кредитом становить 3939 грн 25 коп., заборгованість по пені за несвоєчасність виконання зобов'язань за договором становить 2310 грн 32 коп., заборгованість по комісії за користування кредитом становить 1591 грн 91 коп. Це підтверджується проведеним позивачем розрахунком заборгованості за договором № б/н від 11 серпня 2015 року станом на 20 січня 2017 року (а.с. 31).

Кредитний договір № б/н від 11 серпня 2015 року забезпечений договором поруки № POR1439900465339, укладений 18 серпня 2015 року з ОСОБА_3 (а.с. 10, 11).

Згідно з п. 1.2. договору поруки - поручитель відповідає перед Кредитором за виконання зобов'язань за "Угодою 1 та Угодою 2" в тому ж розмірі, що і Боржник, включаючи сплату кредиту, процентів, нарахованих за користування кредитом, винагород, штрафів, пені та інших платежів, відшкодованих збитків. Згідно цього пункту Поручитель відповідає перед Кредитором всіма власними коштами та майном, яке належить йому на праві власності.

Відповідно до п. 4.1. договору поруки - сторони взаємно домовились, що порука за цим Договором припиняється через 15 (п'ятнадцять) років після укладення цього Договору. У випадку виконання Боржником та/або поручителем всіх зобов'язань за "Угодою 1 / або Угодою 2" цей Договір припиняє свою дію.

Згідно з випискою з 2 червня 2016 року по 31 січня 2017 року ТОВ "Інвестпромресурс" станом на 21 червня 2016 року має кредит в сумі 10000 грн (а.с. 12).

3 січня 2017 року ПАТ КБ "ПриватБанк" направлено претензію до ОСОБА_3 про дострокове повернення кредиту, що підтверджується його копією (а.с. 28) та списком згрупованих поштових відправлень, пріоритетних листів з оголошеною цінністю поданих в Поштамп - ЦПЗ № 1 ДД УДППЗ 16 січня 2017 (а.с. 29, 30).

Відповідно до довідки про розмір встановлених кредитних лімітів, наданої клієнту ТОВ "Інвестпромресурс", розмір ліміту на 20 травня 2016 року становить 10000 грн, це підтверджується довідкою ПАТ КБ "ПриватБанк" від 31 січня 2017 року (а.с. 32).

Згідно з випискою по картковому рахунку за період з 11 серпня 2015 року по 15 березня 2017 року ТОВ "Інвестпромресурс" здійснювалися операції по картковому рахунку (а.с. 45, 46).

Відповідно до довідки, надано клієнту ТОВ "Інвестпромресурс" про те, що на 19 березня 2016 року позичкова заборгованість за кредитами та відсотками відсутня, це підтверджується довідкою про стан позичкової заборгованості від 19 березня 2016 року ПАТ КБ "ПриватБанк" (а.с. 95).

Згідно з трудової книжки ОСОБА_3, серії НОМЕР_3, останню звільнено з посади головного бухгалтера за власним бажанням, на підставі наказу № 69 від 9 березня 2016 року (а.с. 96).

Відповідача ОСОБА_3 звільнено з займаної посади за власним бажанням згідно ст. 38 КЗпП України, що підтверджується витягом з наказу № 69 п. 1, видано 9 березня 2016 року ТОВ "Інвестпромресурс"(а.с. 116).

Згідно з даних звіту про дебетові і кредитові операції по рахунку НОМЕР_2 ТОВ "Інвестпромресурс" з 1 квітня 2016 року по 30 квітня 2016 року, вхідний залишок 336 грн 67 коп., оборот по дебету 9708 грн 99 коп., вихідний залишок -9372 грн 32 коп., оборот по кредиту становить 0 грн (а.с. 117).

Відповідно до звіту про дебетові і кредитові операції по рахунку НОМЕР_2 ТОВ "Інвестпромресурс" з 1 березня 2016 року по 13 квітня 2016 року, вхідний залишок 1 грн. 67 коп., оборот по дебету 7404 грн, вихідний залишок 67 коп., оборот по кредиту 7403 грн (а.с. 118).

Згідно з довідки ПАТ КБ "ПриватБанк" від 29 травня 2018 року, ОСОБА_3 станом на 29 травня 2018 року має заборгованість перед банком за договором поруки -35266 грн 92 коп. (а.с. 119).

Суд відхиляє доводи відповідача ОСОБА_3, що зазначені у відзиві та усно у судовому засідані, зокрема щодо того, що відповідач не може відповідати за зобов'язання ТОВ "Інвестпромресурс" після звільнення з роботи, оскільки вони суперечать викладеним вище положенням цивільного законодавства та умовами договору поруки. Суд зазначає, що договір поруки укладений фізичною особою ОСОБА_3, та не пов'язаний з перебуванням останньої на посаді головного бухгалтера.

Враховуючи викладене вище, суд вважає за необхідне позов задовольнити та стягнути на користь ПАТ КБ "ПриватБанк" з відповідача ОСОБА_3 суму заборгованості за кредитним договором № б/н від 11 серпня 2015 року в розмірі 17841 грн 48 коп., із якої заборгованість за кредитом становить 10000 грн, заборгованість по процентах за користування кредитом становить 3939 грн 25 коп., заборгованість по пені за несвоєчасність виконання зобов'язань за договором становить 2310 грн 32 коп., заборгованість за комісією за користування кредитом становить 1591 грн 91 коп.

Вирішуючи питання щодо розподілу судових витрат, суд виходить з такого.

Відповідно до ч. 1 ст. 133 ЦПК України судові витрати складаються з судового збору та витрат, пов'язаних з розглядом справи .

Згідно з ч. 1 ст. 141 ЦПК України судовий збір покладається на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог .

Позивачем долучено до матеріалів справи платіжне доручення про сплату судового збору у розмірі 1600 грн (а.с. 1), який слід стягнути з відповідача на користь позивача.

Керуючись ст. 526, частинами 1, 3 ст. 549, частинами 1, 2 ст. 553, частинами 1, 2 ст. 554, ч. 4 ст. 559 , ч. 1 ст. 623, ст. 625, ч. 2 ст. 639, ч. 1 ст. 1048, ч. 2 ст. 1050, статтями 1054, 1055 ЦК України, п. 3 ч. 1 ст. 1, п. 4 ч. 1 ст. 34, ч. 2 ст. 34 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг", статтями 12, 13, ч. 1 ст. 81, ч. 1 ст. 133, ч. 1 ст. 141, п. 2 ч. 1, ч. 3 ст. 258, частинами 1, 2, 8 ст. 259, статтями 263-265, частинами 4, 5, 8 ст. 268 ЦПК України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позов Публічного акціонерного товариства комерційного банку "ПриватБанк" до ОСОБА_3, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору - ТОВ "Інвестпромресурс", про стягнення кредитної заборгованості задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_3 на користь Публічного акціонерного товариства комерційного банку "ПриватБанк" заборгованість за кредитним договором № б/н від 11 серпня 2015 року у розмірі 17841 (сімнадцять тисяч вісімсот сорок одну) грн 48 коп., що складається із заборгованості за кредитом становить 10000 (десять тисяч) грн, заборгованість по процентах за користування кредитом становить 3939 (три тисячі дев'ятсот тридцять дев'ять) грн 25 коп., заборгованість по пені за несвоєчасність виконання зобов'язань за договором становить 2310 (дві тисячі триста десять) грн 32 коп., заборгованість за комісією за користування кредитом становить 1591 (одна тисяча дев'яносто одну) грн 91 коп.

Стягнути з ОСОБА_3 на користь Публічного акціонерного товариства комерційного банку "ПриватБанк" 1600 (одна тисяча шістсот) грн витрат на сплату судового збору.

Рішення може бути оскаржене до Вінницького апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом тридцяти днів з дня проголошення судового рішення.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Позивач: Публічне акціонерне товариство комерційний банк "ПриватБанк" (місцезнаходження юридичної ооби: 01001, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 1д; ідентифікаційний код юридичної особи 14360570).

Відповідач: ОСОБА_3 (зареєстроване місце проживання: 23013, АДРЕСА_1 реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків НОМЕР_1).

Третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору - ТОВ "Інвестпромресурс" (місцезнаходження юридичної ооби: 23000, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна, буд. 15 А; ідентифікаційний код юридичної особи 38541482).

Суддя

СудБарський районний суд Вінницької області
Дата ухвалення рішення10.12.2018
Оприлюднено21.12.2018
Номер документу78731602
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —125/302/17

Рішення від 10.12.2018

Цивільне

Барський районний суд Вінницької області

Єрмічова В. В.

Ухвала від 26.11.2018

Цивільне

Барський районний суд Вінницької області

Єрмічова В. В.

Ухвала від 08.10.2018

Цивільне

Барський районний суд Вінницької області

Єрмічова В. В.

Ухвала від 01.10.2018

Цивільне

Барський районний суд Вінницької області

Єрмічова В. В.

Ухвала від 08.08.2018

Цивільне

Барський районний суд Вінницької області

Єрмічова В. В.

Ухвала від 29.05.2018

Цивільне

Барський районний суд Вінницької області

Єрмічова В. В.

Ухвала від 14.05.2018

Цивільне

Барський районний суд Вінницької області

Єрмічова В. В.

Ухвала від 05.04.2017

Цивільне

Барський районний суд Вінницької області

Єрмічова В. В.

Ухвала від 01.03.2017

Цивільне

Барський районний суд Вінницької області

Єрмічова В. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні