Справа № 359/10579/18
Провадження №1-кс/359/3100/2018
Бориспільський міськрайонний суд Київської області
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
20 грудня 2018 року м. Бориспіль
Слідчий суддя Бориспільського міськрайонного суду Київської області ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 ,
за участю слідчого ОСОБА_3 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду без технічної фіксації клопотання старшого слідчого СВ Бориспільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області ОСОБА_4 по кримінальному провадженню №4201711110000043, від 13 лютого 2017 року, за ознаками злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 КК України, про арешт майна,
в с т а н о в и в :
20.12.2018 року слідчий за погодженням з прокурором, звернувся із зазначеним клопотанням в рамках розслідування кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.
Так встановлено, що ОСОБА_5 обіймаючи посаду директора та ОСОБА_6 обіймаючи посаду заступника директора, будучи службовими особами Товариства з обмеженою відповідальністю «Українська зернова компанія «Грейнкор» код ЄДРПОУ 38392926 (далі по тексту ТОВ «УЗК «Грейнкор») вчинили заволодіння чужим майном, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем при наступних обставинах.
Так, відповідно до протоколу №8 Загальних зборів учасників ТОВ «УЗК «Грейнкор» від 10.06.2016 прийнято рішення про призначення на посаду заступника директора ТОВ «УЗК «Грейнкор» ОСОБА_6 .
Згідно наказу №8/6 від 10.06.2015 виданого директором ТОВ «УЗК «Грейнкор» ОСОБА_5 (до укладення шлюбу 07.07.2017 з ОСОБА_6 мала прізвище ОСОБА_7 ) ОСОБА_6 призначений на посаду заступника директора цього ж Товариства, з правом підпису фінансово-господарських та банківських документів.
Відповідно п.п. 14.1 14.5 статуту ТОВ «УЗК «Грейнкор», нова редакція якого затверджена протоколом №4 Загальних зборів учасників Товариства від 09.06.2015, виконавчим органом Товариства є Директор, яка скориставшись своїм правом передбаченим п. 14.4. статуту, передала ОСОБА_6 , із змісту наказу про призначення на посаду заступника директора, частину своїх повноважень на невизначений строк, а саме:
- без довіреності діє від імені Товариства, представляє його в установах, на підприємствах і в організаціях як в Україні, так і за кордоном;
- у відповідності до чинного законодавства та цього статуту розпоряджається майном Товариства, укладає будь-які угоди та інші юридичні акти без довіреності, відкриває у банках поточні та інші рахунки Товариства, визначає склад та обсяг відомостей, що є комерційною таємницею, та порядок їх захисту;
- наділяється правом розпоряджатися банківськими та іншими рахунками Товариства з правом першого підпису на розрахункових та інших документах;
- у встановленому порядку приймає на роботу і звільняє з роботи персонал Товариства; вирішує питання стимулювання праці; видає накази та розпорядження, обов`язкові для персоналу Товариства; видає довіреності; затверджує структуру, штати, кошторис витрат; організовує виконання рішень Загальних зборів учасників; затверджує баланс Товариства та виконує інші функції, що випливають із статутних завдань Товариства.
Таким чином, відповідно положень ч. 3 ст. 18 КК України та повноважень визначених Статутом, заступник директора ТОВ «УЗК «Грейнкор» ОСОБА_6 згідно займаної посади є службовою особою, яка постійно обіймає на підприємстві посаду, пов`язану з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій.
Окрім цього, відповідно до протоколу №4 Загальних зборів учасників ТОВ «УЗК «Грейнкор» від 09.06.2015 прийнято рішення про обрання директором ТОВ «УЗК «Грейнкор» з 10.06.2015 ОСОБА_8 .
Згідно наказу №3-к від 10.06.2015, з цього ж числа ОСОБА_8 приступила до виконання обов`язків директора ТОВ «УЗК «Грейнкор».
Відповідно п.п. 14.1 14.5 статуту ТОВ «УЗК «Грейнкор», нова редакція якого затверджена протоколом №4 Загальних зборів учасників Товариства від 09.06.2015, виконавчим органом Товариства є Директор, який:
- керує оперативною діяльністю Товариства, включаючи вирішення питань, пов`язаних з укладанням договорів (контрактів);
- без довіреності діє від імені Товариства, представляє його в установах, на підприємствах і в організаціях як в Україні, так і за кордоном;
- у відповідності до чинного законодавства та цього статуту розпоряджається майном Товариства, укладає будь-які угоди та інші юридичні акти без довіреності, відкриває у банках поточні та інші рахунки Товариства, визначає склад та обсяг відомостей, що є комерційною таємницею, та порядок їх захисту;
- наділяється правом розпоряджатися банківськими та іншими рахунками Товариства з правом першого підпису на розрахункових та інших документах;
- у встановленому порядку приймає на роботу і звільняє з роботи персонал Товариства; вирішує питання стимулювання праці; видає накази та розпорядження, обов`язкові для персоналу Товариства; видає довіреності; затверджує структуру, штати, кошторис витрат; організовує виконання рішень Загальних зборів учасників; затверджує баланс Товариства та виконує інші функції , що випливають із статутних завдань Товариства;
- може передавати свої повноваження (частину) повноважень іншим посадовим особам Товариства на визначений ним термін;
- несе відповідальність за діяльність Товариства в цілому.
Таким чином, відповідно положень ч. 3 ст. 18 КК України та повноважень визначених Статутом, директор ТОВ «УЗК «Грейнкор» ОСОБА_8 згідно займаної посади є службовою особою, яка постійно обіймає на підприємстві посаду, пов`язану з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій.
Так, основним видом діяльності ТОВ «УЗК «Грейнкор» упродовж 2012-2016 років було ведення сільського господарства вирощування зернових культур та подальша їх реалізація на ринку сільськогосподарської продукції.
У своєму розпорядженні ТОВ «УЗК «Грейнкор» мало землі сільськогосподарського призначення розташовані в адміністративних межах Здвижівської та Луб`янської сільських рад Бородянського району Київської області, загальною прощею 1205 га., на яких Товариством проводились посіви сільськогосподарських рослинних культур.
Фактичне управління діяльністю ТОВ «УЗК «Грейнкор» в 2015-2017 роках здійснювали ОСОБА_6 та його співмешканка ОСОБА_8 , які 07.07.2017 уклали шлюб.
З метою легалізації організаційно-розпорядчихта адміністративно-господарськихфункцій, які в ТОВ «УКЗ «Грейнкор» також фактично виконував ОСОБА_6 , рішенням протоколу №8 Загальних зборів учасників Товариства від 10.06.2016 останнього призначено на посаду заступника директора з наданням йому права першого підпису.
В період з травня по червень 2016 року директор ТОВ «УЗК «Грейнкор» ОСОБА_8 та її співмешканець ОСОБА_6 , у невстановлений точно досудовим слідством час та місці, знаходячись на території Київської області та м. Києва, досягли злочинної змови про заволодіння чужим майном державними грошовими коштами, розпорядником яких є Публічне акціонерне товариство «Аграрний Фонд» ЄДРПОУ 38926880 (далі по тексту ПАТ «Аграрний Фонд»), шляхом зловживання службовими особами ТОВ «УКЗ «Грейнкор» своїм службовим становищем.
Службові особи ТОВ «УЗК «Грейнкор» ОСОБА_8 та ОСОБА_6 , достовірно знали, що відповідно Постанови КМУ «Про затвердження державних форвардних закупівель» від 16.05.2007 №736 ПАТ «Аграрний Фонд» проводить форвардні закупівлі зерна майбутнього врожаю у сільськогосподарських товаровиробників на умовах авансового платежу.
Відповідно до досягнутої між собою злочинної домовленості, ОСОБА_8 та ОСОБА_6 , будучи службовими особами ТОВ «УЗК «Грейнкор», вирішили заволодіти державними грошовими коштами, шляхом подачі до ПАТ «Аграрний Фонд» встановленої форми заявки з додатками, із виявленням бажання продати зерно гречки на умовах форвардних закупівель, укладення форвардного контракту, та як наслідок заволодіння авансовим платежем, здійсненим ПАТ «Аграрний Фонд» на поточний рахунок ТОВ «УЗК «Грейнкор».
При цьому ОСОБА_8 та ОСОБА_6 не мали намір передавати у власність ПАТ «Аграрний Фонд» майбутній врожай гречки за укладеним контрактом, а планували обернути його на користь очолюваного ними Товариства.
Реалізуючи свій злочинний намір, ОСОБА_8 та ОСОБА_6 , знаходячись за юридичною та фактичною адресою Товариства: вул. Центральна, 102, с. Здвижівка Бородянського району Київської області, на виконання статутних вимог Товариства, 17.06.2016 склали протокол №9 Загальних зборів учасників ТОВ «УЗК «Грейнкор», відповідно якого одноголосно прийняли рішення про укладення з ПАТ «Аграрний Фонд» договору поставки зерна гречки майбутнього врожаю 2016 року в кількості 464 тони на загальну суму 6960000 грн., а також про укладення договорів застави зерна гречки майбутнього врожаю 2016 року та майбутнього врожаю насіння соняшника 2016 року.
В подальшому, директор ТОВ «УКЗ «Грейнкор» ОСОБА_8 , діючи за попередньою змовою з заступником директора ТОВ «УЗК «Грейнкор» ОСОБА_6 , 19.07.2016 направила до ПАТ «Аграрний Фонд» заявку з додатками, яку підписала ОСОБА_8 , про те, що очолюване нею Товариство виявило бажання продати зерно гречки на умовах форвардних закупівель, яке вже фактично було посіяне ТОВ «УЗК «Грейнкор» в період 13-24 червня 2016 року на площі 300 га. в адміністративних межах Здвижівської сільської ради Бородянського району Київської області.
За наслідками розгляду зазначеної заявки представниками ПАТ «Аграрний Фонд» 20.07.2016 прийнято рішення про укладення з ТОВ «УЗК «Грейнкор» форвардного контракту на Аграрній біржі за умови наявності договору страхування на випадок знищення або пошкодження майбутнього врожаю.
На виконання зазначеного рішення, 20.07.2016 на Аграрній біржі між ПАТ «Аграрний Фонд» (Покупець) та ТОВ «УЗК «Грейнкор» (Постачальник), укладений біржовий договір поставки №1717Ф зерна гречки врожаю 2016 року.
Згідно умов договору Постачальник зобов`язується до 30.11.2016 поставити Покупцю зерно гречки 2 класу у кількості 464 тонн, яке буде вирощено та зібрано в 2016 році на земельних ділянках сільськогосподарського призначення Постачальника загальною посівною площею 300 га., для зберігання на зерновий склад за базисом поставки: EXW ДП «Ніжинський КХП» на умовах Інкотемс 2010, який розташований за адресою: вул. Урожайна, 16, м. Ніжин Чернігівська область.
Цього ж дня, 20.07.2016 між Приватним акціонерним товариством «Українська акціонерна страхова компанія АСКА» (далі по тексту ПАТ «УАСК АСКА») та ТОВ «УЗК «Грейнкор», в особі ОСОБА_8 укладений Договір комплексного страхування посівів майбутнього врожаю сільськогосподарських культур, згідно якого застрахований майбутній урожай гречки на площі посіву 300 га. в адміністративних межах Здвижівської сільської ради Бородянського району Київської області.
Крім цього, 20.07.2016 між ПАТ «Аграрний Фонд» (Заставодержатель) та ТОВ «УЗК «Грейнкор» (Заставодавець), в особі ОСОБА_8 укладений Договір застави, в силу якого Заставодавець з метою забезпечення в повному обсязі виконання своїх зобов`язань перед Заставодержателем за Біржовим договором поставки зерна врожаю 2016 року №1717Ф від 20.07.2016 (Основний договір), передає в заставу Заставодержателю зерно, яке буде у власності Заставодавця на момент виконання зобов`язання за Основним договором, яке буде вирощено (зібрано) Заставодавцем на загальній площі посіву 300 га. в адміністративних межах Здвижівської сільської ради Бородянського району Київської області.
Крім цього, 20.07.2016 між ПАТ «Аграрний Фонд» (Заставодержатель) та ТОВ «УЗК «Грейнкор» (Заставодавець), в особі ОСОБА_8 укладений Договір застави, в силу якого Заставодавець з метою забезпечення в повному обсязі виконання своїх зобов`язань перед Заставодержателем за Біржовим договором поставки зерна врожаю 2016 року №1717Ф від 20.07.2016, передає в заставу Заставодержателю насіння соняшника, яке буде у власності Заставодавця на момент виконання зобов`язання за Основним договором, яке буде вирощено (зібрано) Заставодавцем на загальній площі посіву 321 га. в адміністративних межах Луб`янської сільської ради Бородянського району Київської області.
Незважаючи на укладення зазначених договорів застави майбутнього урожаю зерна гречки та насіння соняшника, службові особи ТОВ «УЗК «Грейнкор» ОСОБА_8 та ОСОБА_6 не мали намір виконувати умови договорів застави, натомість за попередньою змовою між собою, прийняли рішення про їх укладення, для того щоб у представників ПАТ «Аграрний Фонд» склалось враження про добросовісність намірів Постачальника за Основним договором, а також з метою приховати свої злочинні наміри щодо заволодіння чужим майном - державними грошовими коштами.
25.07.2016, на підставі вищезазначених договорів щодо форвардної закупівлі посівів майбутнього врожаю сільськогосподарських культур, ПАТ «Аграрний Фонд» проведено авансову виплату на рахунок НОМЕР_1 ТОВ «УЗК «Грейнкор» в КБ «Приватбанк» в сумі 4.213.017,1 грн.
Цього ж числа, на підставі укладеного Договору комплексного страхування посівів майбутнього врожаю сільськогосподарських культур, ПАТ «Аграрний Фонд» проведено оплату страхового платежу за договором на рахунок НОМЕР_2 ПАТ «УАСК АСКА» в АТ «Прокредит Банк» в сумі 310.982,9 грн.
Одразу після отримання грошових коштів в сумі 4.213.017,1 грн. на рахунок 26001052632581 ТОВ «УЗК «Грейнкор» в КБ «Приватбанк», службові особи ТОВ «УЗК «Грейнкор» ОСОБА_8 та ОСОБА_6 , не маючи намір виконувати зобов`язання за Біржовим договором поставки зерна врожаю 2016 року №1717Ф від 20.07.2016, за договорами застави майбутнього урожаю зерна гречки і насіння соняшника, діючи узгоджено, за попередньою змовою між собою, вчинили заволодіння чужим майном зазначеними державними грошовими коштами в сумі 4.213.017,1 грн., тобто в особливо великих розмірах, на суму, яка в шістсот і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.
Грошовими коштами в сумі 4.213.017,1 грн., якими заволоділи службові особи ТОВ «УЗК «Грейнкор» ОСОБА_8 та ОСОБА_6 , останні розпорядились на власний розсуд, 26.07.2016 здійснили перерахунок в сумі 2.685.500 грн. на розрахунковий рахунок ТОВ «Монтана Трейдінг» ЄДРПОУ 38904191, та цього ж числа в сумі 1.501.830 на розрахунковий рахунок ТОВ «Центр Профешінал Груп» ЄДРПОУ 39684335.
В подальшому, упродовж листопада 2016 року, службові особи ТОВ «УЗК «Грейнкор» ОСОБА_8 та ОСОБА_6 , на виконання попередньої злочинної домовленості між собою щодо заволодіння державними грошовими коштами, з метою власного незаконного збагачення, умисно не виконали умови п. 2.2. Біржового договору поставки зерна врожаю 2016 року №1717Ф, п. 2.2.16 Договору застави зерна гречки від 20.07.2016, та не здійснили поставку зібраного урожаю гречки на зерновий склад за базисом поставки: EXW ДП «Ніжинський КХП» на умовах Інкотемс 2010, який розташований за адресою: вул. Урожайна, 16, м. Ніжин Чернігівська область, та змінений в подальшому за погодженням з ПАТ «Аграрний Фонд» базисом поставки: EXW ТОВ «Білоцерківхлібопродукт», який розташований за адресою: вул. Офіцерська, 6, м. Біла Церква Київська область.
Врожай гречки, який був зібраний в період з 21.10.2016 по 15.11.2016, за рішенням службових осіб ТОВ «УЗК «Грейнкор» ОСОБА_8 та ОСОБА_6 зберігався на орендованому складі за адресою: вул. Заводська, 34, в с. Шибине Бородянського району Київської області, однак, після закінчення дії виконання зобов`язань визначених в п. 2.1.2. Біржового договору поставки зерна врожаю 2016 року №1717Ф, тобто після 30.11.2016, умисно порушуючи обов`язки п.п. 2.1. та 2.2.2. Договору застави зерна гречки від 20.07.2016, не забезпечили збереження предмету застави та здійснили його відчуження, у невстановлений досудовим слідством спосіб та час, без письмової згоди ПАТ «Аграрний Фонд» (Заставодержателя).
Тобто службові особи ТОВ «УЗК «Грейнкор» ОСОБА_8 та ОСОБА_6 , шляхом зловживання своїм службовим становищем, будучи зобов`язаними в силу укладеного Товариством Договору застави зерна гречки від 20.07.2016, зберігати урожай гречки, діючи спільно та узгоджено, продовжуючи виконувати заздалегідь сплановані дії спрямовані на заволодіння державними грошовими коштами - авансовим платежем, вчинили дії спрямовані на відчуження зерна гречки, з метою унеможливлення ПАТ «Аграрний Фонд» (Заставодержателя) звернути на зібраний урожай гречки стягнення і відшкодувати повністю або частково спричинені злочинними діями збитки.
У такий же спосіб, упродовж листопада 2016 року, службові особиТОВ «УЗК «Грейнкор» ОСОБА_8 та ОСОБА_6 , на виконання попередньої злочинної домовленості між собою щодо заволодіння державними грошовими коштами, з метою власного незаконного збагачення, умисно не виконали умови п. 2.2.13 Договору застави насіння соняшника від 20.07.2016, та не здійснили поставку зібраного урожаю насіння соняшника на зерновий склад за базисом поставки: EXW ДП «Ніжинський КХП» на умовах Інкотемс 2010, який розташований за адресою: вул. Урожайна, 16, м. Ніжин Чернігівська область.
Врожай насіння соняшника, який був зібраний в період вересня-жовтня 2016 року, за рішенням службових осіб ТОВ «УЗК «Грейнкор» ОСОБА_8 та ОСОБА_6 , в порушення обов`язків п.п. 2.1. та 2.2.2. Договору застави насіння соняшника від 20.07.2016, був відчужений, у невстановлений досудовим слідством спосіб та час, без письмової згоди ПАТ «Аграрний Фонд» (Заставодержателя).
Тобто службові особи ТОВ «УЗК «Грейнкор» ОСОБА_8 та ОСОБА_6 , шляхом зловживання своїм службовим становищем, будучи зобов`язаними в силу укладеного Товариством Договору застави насіння соняшника від 20.07.2016, зберігати урожай соняшника, діючи спільно та узгоджено, продовжуючи виконувати заздалегідь сплановані дії спрямовані на заволодіння державними грошовими коштами - авансовим платежем, вчинили дії спрямовані на відчуження насіння соняшника, з метою унеможливлення ПАТ «Аграрний Фонд» (Заставодержателя) звернути на зібраний урожай насіння соняшника стягнення і відшкодувати повністю або частково спричинені злочинними діями збитки.
За наведених обставин, шляхом реалізації заздалегідь розробленого злочинного плану, директор ТОВ «УЗК «Грейнкор» ОСОБА_8 за попередньою змовою з заступником директора цього ж Товариства ОСОБА_6 , заволоділи чужим майном - державними грошовими коштами в особливо великих розмірах на суму 4.213.017 грн., розпорядником яких є ПАТ «Аграрний Фонд», тобто на суму, яка в шістсот і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян, з одночасним вжиттям заходів щодо унеможливлення ПАТ «Аграрний Фонд» накласти стягнення на майно, яке перебувало в заставі зібраний урожай зерна гречки та насіння соняшника.
29 вересня 2018 року ОСОБА_6 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.
10 грудня 2018 року до територіального сервісного центру № 3243 МВС України, скеровано запит про надання інформації з приводу зареєстрованих транспортних засобів за підозрюваними ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженцем м. Києва, фактично проживаючим за адресою: АДРЕСА_1 , зареєстрованим за адресою: АДРЕСА_2 , та ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , уродженкою м. Києва, фактично проживаючою та зареєстрованою за адресою: АДРЕСА_3 .
18 грудня 2018 року до слідчого відділу Бориспільського відділу поліції надійшла відповідь на запит від територіального сервісного центру № 3243 МВС України, в якій вказано, що за ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженцем м. Києва, фактично проживаючим за адресою: АДРЕСА_1 , зареєстрованим за адресою: АДРЕСА_2 , значиться транспортний засіб Mitsubishi Lancer, номерний знак НОМЕР_3 , номер кузова НОМЕР_4 .
У зв`язку з вищевикладеним, слідчий просив суд накласти арешт на автомобіль марки Mitsubishi Lancer, номерний знак НОМЕР_3 , номер кузова НОМЕР_4 , який належить підозрюваному ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .
В судовому слідчий клопотання підтримав та просив його задовольнити. Розгляд справи просив проводити без фіксації технічними засобами.
Відповідно ст.107 КПК України фіксація за допомогою технічних засобів не проводилася, оскільки учасники процесуальної дії про застосування фіксації не заявили.
Заслухавши думку слідчого, ознайомившись із матеріалами клопотання, вважаю за необхідне його задовольнити, виходячи з наступного.
Розгляд клопотання проводиться у відсутність власника майна, з метою забезпечення арешту майна та унеможливлення його відчуження, використання, переоформлення.
Відповідно ч.1 ст.98 КПК України, речовими доказами є матеріальні об`єкти, які були знаряддям вчинення кримінального правопорушення, зберегли на собі його сліди або містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, в тому числі предмети, що були об`єктом кримінально протиправних дій, гроші, цінності та інші речі, набуті кримінально протиправним шляхом або отримані юридичною особою внаслідок вчинення кримінального правопорушення.
Згідно ч. 1 ст. 170 КПК України арештом майна є тимчасове позбавлення підозрюваного, обвинуваченого або осіб, які в силу закону несуть цивільну відповідальність за шкоду, завдану діяннями підозрюваного, обвинуваченого або неосудної особи, яка вчинила суспільно небезпечне діяння. Можливості відчужувати певне його майно за ухвалою слідчого судді до скасування арешту майна у встановленому порядку.
Арешт може бути накладено на нерухоме і рухоме майно, майнові права інтелектуальної власності, гроші у будь-якій валюті готівкою або у безготівковому вигляді, цінні папери, корпоративні права, які перебувають у власності підозрюваного, обвинуваченого або осіб, які в силу закону несуть цивільну відповідальність за шкоду, завдану діяннями підозрюваного, обвинуваченого або неосудної особи, яка вчинила суспільно небезпечне діяння, i перебувають у нього або в інших фізичних, або юридичних осіб з метою забезпечення можливої конфіскації майна або цивільного позову (ч. 3 ст. 170 КПК України).
При вирішенні питання про арешт майна, слідчий суддя повинен врахувати, крім іншого, наслідки арешту майна для інших осіб; розумність та співрозмірність обмеження права власності завданням кримінального провадження; правову підставу для арешту майна; розмір можливої конфіскації майна, можливий розмір шкоди, завданої кримінальним правопорушенням, та цивільного позову, тощо. В разі задоволення клопотання про арешт в ухвалі слід зазначити перелік майна, яке підлягає арешту.
Пунктом 1 ч. 2 ст.170 КПК України передбачено, що арешт майна допускається з метою збереження речових доказів.
З наданих суду матеріалів вбачається, що незастосування арешту вказаного майна може призвести до зникнення, втрати вказаного майна.
З урахуванням наведених норм КПК України та встановлених обставин, вважаю наявність обґрунтованих підстав для задоволення клопотання та накладення арешту на вказане майно.
На підставі викладеного так керуючись ст.ст. 131, 132, 167, 170-173 КПК України, слідчий суддя, -
у х в а л и в :
Клопотання слідчого СВ Бориспільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області ОСОБА_4 , про арешт майна, - задовольнити.
Накласти арешт на автомобіль марки Mitsubishi Lancer, номерний знак НОМЕР_3 , номер кузова НОМЕР_4 , який належить підозрюваному ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Ухвала слідчого судді може бути оскаржена протягом п`яти днів з моменту її проголошення шляхом подання власником майна чи іншою заінтересованою особою апеляційної скарги безпосередньо до Київського апеляційного суду.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Суд | Бориспільський міськрайонний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 20.12.2018 |
Оприлюднено | 02.03.2023 |
Номер документу | 78826030 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Бориспільський міськрайонний суд Київської області
Вознюк С. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні