П'ЯТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

П'ЯТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

----------------------

У Х В А Л А

17 жовтня 2018 р.м.ОдесаСправа № 815/823/18

Колегія суддів П'ятого апеляційного адміністративного суду у складі головуючого судді Вербицької Н.В., суддів Джабурії О.В., Кравченко К.В., ознайомившись з апеляційною скаргою Державної служби України з безпеки на транспорті (Укртранспезбека) на окрему ухвалу Одеського окружного адміністративного суду від 14 червня 2018 року по справі за адміністративним позовом підприємства Трансшип у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю до Державної служби України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека), управління Укртрансбезпеки у Миколаївській області, за участю третіх осіб товариства з обмеженою відповідальністю Управління морської безпеки (представництво Морської адміністрації Белізу в Україні), приватного акціонерного товариства Морський регістр судноплавства в Україні про визнання дій протиправними,-

В С Т А Н О В И В :

Ухвалами суддів Одеського апеляційного адміністративного суду Яковлєва О.В., Запорожана д.В., Танасогло Т.М. відкрито апеляційне провадження по справі.

Згідно Указів Президента України ліквідовано Одеський апеляційний адміністративний суд та створено П'ятий апеляційний адміністративний суд, через що справу передано до новоствореного суду.

За результатами автоматизованого розподілу дану справу переданого на розгляд колегії суддів П'ятого апеляційного адміністративного суду Вербицької Н.В., Джабурії О.В., Кравченко К.В.

Вважаємо за необхідне прийняти до свого провадження апеляційну скаргу Державної служби України з безпеки на транспорті (Укртранспезбека) на окрему ухвалу Одеського окружного адміністративного суду від 14 червня 2018 року по справі за адміністративним позовом підприємства Трансшип у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю до Державної служби України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека), управління Укртрансбезпеки у Миколаївській області, за участю третіх осіб товариства з обмеженою відповідальністю Управління морської безпеки (представництво Морської адміністрації Белізу в Україні), приватного акціонерного товариства Морський регістр судноплавства в Україні про визнання дій протиправним.

У процесі підготовки справи до апеляційного розгляду з'ясовані питання та здійсненні підготовчі дії, передбаченні ст.ст. 307 КАС України.

Керуючись ст.ст. 18, 248, 307, 310 КАС України, суд -

У Х В А Л И В :

Прийняти до свого провадження апеляційну скаргу Державної служби України з безпеки на транспорті (Укртранспезбека) на окрему ухвалу Одеського окружного адміністративного суду від 14 червня 2018 року по справі за адміністративним позовом підприємства Трансшип у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю до Державної служби України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека), управління Укртрансбезпеки у Миколаївській області, за участю третіх осіб товариства з обмеженою відповідальністю Управління морської безпеки (представництво Морської адміністрації Белізу в Україні), приватного акціонерного товариства Морський регістр судноплавства в Україні про визнання дій протиправними.

Призначити справу до апеляційного розгляду у відкритому судовому засіданні в приміщенні П'ятого апеляційного адміністративного суду у залі судового засідання № 1 на 05 грудня 2018 року о 12:00 год.

В судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі та їх представників.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий: Н.В.Вербицька

Суддя: О.В.Джабурія

Суддя: К.В.Кравченко

Дата ухвалення рішення 17.10.2018
Зареєстровано 29.12.2018
Оприлюднено 29.12.2018

Судовий реєстр по справі 815/823/18

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Постанова від 05.12.2018 П'ятий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 17.10.2018 П'ятий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 17.10.2018 П'ятий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 26.09.2018 Одеський апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 26.09.2018 Одеський апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 03.09.2018 Одеський апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 03.09.2018 Одеський апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Рішення від 19.06.2018 Одеський окружний адміністративний суд Адміністративне
Окрема ухвала від 14.06.2018 Одеський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 22.05.2018 Одеський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 14.05.2018 Одеський окружний адміністративний суд Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 815/823/18

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону