УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Справа № 638/16622/18
Провадження № 2/638/5124/18
20.12.2018 року м. Харків
Суддя Дзержинського районного суду м. Харкова Подус Г.С., розглянувши матеріали заяви ОСОБА_1 до Харківської міської ради, ОСОБА_2 про визнання права власності на спадкове майно,-
встановив:
08.11.2018 ОСОБА_1 звернувся до Дзержинського районного суду м. Харкова із позовом до Харківської міської ради, ОСОБА_2 про визнання права власності на спадкове майно.
13.11.2018 року Дзержинським районним судом м. Харкова винесено ухвалу про залишення без руху позову ОСОБА_1.
Представником позивача за довіреністю ОСОБА_3 на електронну адресу суду направлено заяву Вх. №4602 від 19.12.2018 року про усунення недоліків.
В своїй заяві представник вказує, що надати оцінку земельній ділянці неможливо, так як дана ділянка перебуває у володінні іншої особи, і у позивача немає до неї доступу, крім того, просить суд визначити розмір судового збору з наступним стягненням недоплаченого судового збору відповідно до ціни позову.
Частиною 8 статті 43 ЦПК України визначено, якщо документи подаються учасниками справи до суду або надсилаються іншим учасникам справи в електронній формі, такі документи скріплюються електронним цифровим підписом учасника справи (його представника). Якщо документи подаються учасниками справи до суду або надсилаються іншим учасникам справи в паперовій формі, такі документи скріплюються власноручним підписом учасника справи (його представника).
Як вбачається із довідки консультанта суду ОСОБА_4, заява представника позивача ОСОБА_3 Вх. №4602 від 19.12.2018 року надійшла на електронну пошту Дзержинського районного суду м. Харкова без електронного цифрового підпису автора, що передбачено Законом України Про електронні документи та електронний документообіг .
Згідно пункту 1 частини 4 статті 185 ЦПК України, заява повертається у випадках, коли заяву подано особою, яка не має процесуальної дієздатності, не підписано або підписано особою, яка не має права її підписувати, або особою, посадове становище якої не вказано.
Тому, суд позбавлений можливості прийняти заяву Вх. №4602 від 19.12.2018 року про усунення недоліків.
Враховуючи викладене та відповідно до ч. 3 ст. 185 Цивільного процесуального кодексу України , якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
Відповідно до ч. 7 ст. 185 Цивільного процесуального кодексу України , повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
На підставі викладеного, керуючись ст. 185 ЦПК України , суд, -
постановив:
Заяву ОСОБА_1 до Харківської міської ради, ОСОБА_2 про визнання права власності на спадкове майно - повернути позивачу.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Харківського апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення через Дзержинський районний суд м. Харкова. Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя
Суд | Дзержинський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 20.12.2018 |
Оприлюднено | 29.12.2018 |
Номер документу | 78867134 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Дзержинський районний суд м.Харкова
Подус Г. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні