У Х В А Л А
2-о/142/35/18
"27" грудня 2018 р. смт. Піщанка
Суддя Піщанського районного суду Вінницької області Щерба Н. Л., отримавши заяву ОСОБА_1, який проживає в АДРЕСА_1, в порядку окремого провадження, та додані до неї матеріали, -
ВСТАНОВИВ:
26 грудня 2018 року до суду надійшла позовна заява ОСОБА_1 подана в порядку окремого провадження відповідно до ст. 315 ЦПК України.
Дослідивши подану заяву та додані до неї матеріали, приходжу до висновку, що її слід залишити без руху з наступних підстав.
У вказаній заяві просить суд встановити фкт родинних відносин.
Відповідно до п. 5 ч. 2 ст. 293 ЦПК України, справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення суд розглядає в порядку окремого провадження.
Згідно ч. 3 ст. 42 ЦПК України, у справах окремого провадження учасниками справи є заявники, інші заінтересовані особи. Відповідно до ч. 4 ст. 294 ЦПК України, справи окремого провадження суд розглядає за участю заявника і заінтересованих осіб.
В той же час, в заяві, поданій ОСОБА_1 в порядку окремого провадження заінтересовану особу,місце її знаходження не вказано.
Вимогами ч.3 ст. 294 ЦПК України, передбачено, що справи окремого провадження розглядаються судом з додержанням загальних правил, встановлених цим Кодексом, за винятком положень щодо змагальності та меж судового розгляду.
За вказаних обставин, вважаю за можливе застосувати у даному випадку аналогію закону, та застосувати до вказаних відносин ст.. 185 ЦПК України.
Згідно вимог ч.1, ч. 2 ст.185 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог ст.17, 177 ЦПК України, протягом п'яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху. В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Керуючись ст.10, 95, 185, 293, 294, 315, 318 ЦПК України, -
УХВАЛИВ:
Заяву ОСОБА_1, який проживає в АДРЕСА_1, в порядку окремого провадження, залишити без руху.
Надати заявнику строк для усунення недоліків, викладених в ухвалі, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення заяви без руху, роз'яснивши, що в іншому випадку заява буде вважатись неподаною і буде повернута заявнику.
Копію ухвали надіслати заявнику в паперовій формі рекомендованим листом з повідомленням про вручення протягом двох днів з дня її складення у відповідності до ч. 5 ст. 272 ЦПК України.
Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.
Суддя:
Суд | Піщанський районний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 27.12.2018 |
Оприлюднено | 03.01.2019 |
Номер документу | 78956149 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Піщанський районний суд Вінницької області
Щерба Н. Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні