УЖГОРОДСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД
ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
С У Д О В И Й Н А К А З
02.01.2019 року м. Ужгород
Номер справи 308/15121/18
Суддя Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Малюк В.М., розглянувши заяву ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення з Закарпатського інституту проектування міст і сіл Закарпатдіпромісто нарахованої, але не виплаченої заробітної плати, -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернулася до Ужгородського міськрайонного суду із заявою про видачу судового наказу про стягнення з Закарпатського інституту проектування міст і сіл Закарпатдіпромісто нарахованої, але не виплаченої заробітної плати у сумі 15 211,53 гривень.
Відповідно до довідки Закарпатського інституту проектування міст і сіл Закарпатдіпромісто від 27.12.2018 року заборгованість по заробітній платі ОСОБА_1 станом на 31.12.2016 року становить 15 211,53 гривень.
Форма і зміст поданої стягувачем заяви про видачу судового наказу відповідає вимогам ст. ст. ст.161, 163 ЦПК України.
Підстав для відмови у видачі судового наказу визначені ст.165 ЦПК України - не має. Заява про видачу судового наказу підсудна Ужгородському міськрайонному суду.
Зважаючи на викладене, приходжу до переконання, що за даною заявою слід видати судовий наказ.
Керуючись ст.ст. 160 - 162, 168 ЦПК України,
НАКАЗУЮ:
Стягнути з Закарпатського інституту проектування міст і сіл Закарпатдіпромісто (код ЄДРПОУ 02497832) на користь ОСОБА_1 (ІНФОРМАЦІЯ_1, ідентифікаційний код - НОМЕР_1, яка проживає за адресою: АДРЕСА_1) нараховану, але не виплачену заробітну плату у розмірі 15 211,53 гривень.
Стягнути з Закарпатського інституту проектування міст і сіл Закарпатдіпромісто (код ЄДРПОУ 02497832) на користь держави судовий збір у розмірі 192,10 гривень.
Під час розгляду вимог у порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.
Судовий наказ оскарженню в апеляційному порядку не підлягає, проте може бути скасований у порядку, передбаченому розділом ІІ ЦПК України.
Відповідно до ч.1 ст.170 ЦПК України боржник має право протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав, крім випадків видачі судового наказу відповідно до пунктів 4, 5 частини першої статті 161 ЦПК України. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб.
У разі ненадходження до суду заяви від боржника про скасування судового наказу протягом п'яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили.
Суддя Ужгородського
міськрайонного суду В.М.Малюк
Судовий наказ набрав чинності
Судовий наказ може бути пред'явлений до примусового виконання протягом трьох років з наступного дня після набрання ним законної сили чи закінчення строку, встановленого в разі відстрочки чи розстрочки виконання рішення.
Суд протягом п'яти днів з дня набрання судовим наказом законної сили надсилає його копію (текст) стягувачу рекомендованим листом із повідомленням про вручення або видає під розписку.
Судовий наказ був виданий стягувачу
Суддя Ужгородського
міськрайонного суду В.М.Малюк
Суд | Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області |
Дата ухвалення рішення | 02.01.2019 |
Оприлюднено | 03.01.2019 |
Номер документу | 78958048 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області
Малюк В. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні