КРАМАТОРСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 234/20294/18

Провадження № 1-кс/234/352/19

У Х В А Л А

про призначення експертизи

10 січня 2019 року м. Краматорськ

Слідчий суддя Краматорського міського суду Донецької області Марченко Л.М., за участю секретаря Куцик Н.Є.,

розглянувши у судовому засіданні клопотання старшого слідчого СВ Краматорського ВП ГУНП в Донецькій області ОСОБА_1, погоджене прокурором Краматорської місцевої прокуратури ОСОБА_2, про призначення експертизи наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів у кримінальному провадженні, внесеному до ЄРДР за №12018050390004259 від 19.12.2018 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст.309 ч.1 КК України, -

В С Т А Н О В И В:

10.01.2019 року слідчий звернувся до слідчого судді з вказаним клопотанням.

Клопотання обґрунтовано тим, що в провадженні слідчого відділу Краматорського ВП ГУНП в Донецькій області перебувають матеріали досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12018050390004259 від 19.12.2018 за ч.1 ст. 309 КК України.

Проведеним досудовим розслідуванням встановлено,що 22.12.2018 року під час проведення обшуку по вул.В.Стуса, 23/25 в м.Краматорську за місцем мешкання ОСОБА_3 були вуличені: 3 поліетиленових пакети з речовиною рослинного походження мілкої фракції, верхня частина пластикової пляшки з наперстком.

За даному фактом внесені відомості до ЄРДР за №12018050390004259 від 19.12.2018 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.309 КК України.

Слідчий в клопотанні зазначає, що в ході досудового розслідування виникла необхідність у експертизі наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів, проведення якої просить доручити експертам Донецького НДЕКЦ МВС України , а також наводить перелік питань, які потрібно поставити на її вирішення.

В судове засідання слідчий не з'явився, про час та місце розгляду справи був повідомлений у встановленому законом порядку. Відповідно до ч.3 ст.244 КПК України особа, яка подала клопотання, повідомляється про місце та час його розгляду, проте її неприбуття не перешкоджає розгляду клопотання, крім випадків, коли її участь визнана слідчим суддею обов'язковою.

Згідно ст.242 ч.1 КПК України експертиза проводиться експертом за зверненням сторони кримінального провадження або за дорученням слідчого судді чи суду, якщо для з'ясування обставин, що мають значення для кримінального провадження, необхідні спеціальні знання.

Згідно ст.244 КПК України у разі якщо для з'ясування обставин, що мають значення для кримінального провадження, необхідні спеціальні знання, сторони кримінального провадження мають право звернутися з клопотанням про проведення експертизи до слідчого судді.

Клопотання розглядається слідчим суддею місцевого суду, в межах територіальної юрисдикції якого здійснюється досудове розслідування, не пізніше 5-ти днів із дня його надходження до суду. Особа, яка подала клопотання, повідомляється про місце та час його розгляду, проте її неприбуття не перешкоджає розгляду клопотання, крім випадків, коли її участь визнана слідчим суддею обов'язковою.

Слідчий суддя задовольняє клопотання, якщо особа, яка звернулася з відповідним клопотанням, доведе, що для вирішення питань, що мають істотне значення для кримінального провадження, необхідне залучення експерта.

Дослідивши надані в обґрунтування клопотання матеріали кримінального провадження, слідчий суддя вважає, що клопотання про проведення експертизи підлягає задоволенню, оскільки для визначення чи є вилучені речовини наркотичними або психотропними речовини нами, їх виду та маси необхідні спеціальні знання.

Згідно ст.107 КПК України у разі неприбуття в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у судовому провадженні, чи в разі, якщо відповідно до положень цього Кодексу судове провадження здійснюється судом за відсутності осіб, фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження в суді не здійснюється.

Керуючись ст.ст.107, 242, 243, 244, 245 КПК України, слідчий суддя -

П О С Т А Н О В И В:

Клопотання старшого слідчого СВ Краматорського ВП ГУНП в Донецькій області ОСОБА_1, погоджене прокурором Краматорської місцевої прокуратури ОСОБА_2, про призначення експертизи наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів у кримінальному провадженні, внесеному до ЄРДР за №12018050390004259 від 19.12.2018 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст.309 ч.1 КК України, задовольнити.

Призначити експертизу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів, на вирішення якої поставити наступні питання:

-Чи є надані на дослідження речовини наркотичним засобом або психотропною речовиною?

-Якщо так, то до якого виду вони належать?

-Яка маса речовини?

-Чи маються на предметах наданих на дослідження нашарування наркотичних речовин?

-Якщо так, то до якого виду наркотичних засобів відносяться?

Проведення експертизи наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів доручити експертам експертної установи Донецькій НДЕКЦ МВС України, яке розташоване за адресою: м.Словянськ, вул.Університетська,30.

В розпорядження яких надати: поліетиленовий пакет в якому перебувають 3 поліетиленові пакети з речовиною рослинного походження, поліетиленовий пакет в якому перебуває верхня частина ПЕТ з наперстком опечатані належним чином .

Дозволити експертам Донецького НДЕКЦ МВС України повне або часткове знищення об'єктів дослідження.

Висновок експерта, залученого слідчим суддею, надається особі за клопотанням якої він був залучений.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Л.М.Марченко

Зареєстровано 18.01.2019
Оприлюднено 18.01.2019
Дата набрання законної сили 10.01.2019

Судовий реєстр по справі 234/20294/18

Проскрольте таблицю вліво →
Судові справи, в яких компанія згадана у тексті
Рішення Суд Форма
Ухвала від 10.01.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне
Ухвала від 03.01.2019 Краматорський міський суд Донецької області Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру